Bitcoin Forum
May 28, 2024, 12:46:06 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 »
  Print  
Author Topic: Bittrex / Analiz / AL - SAT  (Read 104193 times)
Rdmsy
Newbie
*

Activity: 2
Merit: 0

View Profile
August 17, 2017, 09:55:02 AM

bittrexte onaysız hesapların günlük para çekim limiti ne kadar arkadaşlar ?
1 agustostan once actiysan 0,025 sonraysa para cekemezsin.
Basit onaylama icin adini soyadini adresini felan doldurmani istiyor.

Valla ben şu anda ciddi sorun yaşıyorum.
Yukarıda biraz daha ayrıntılı yazmıştım. Hesabımda ne varsa anında satılıp btc ye çevriliyor.
Basit onayı tamamlamıştım, zaten tamamlamasam hesabımda btc de olmaz. Ama telefon doğrulaması da gerekiyormuş.
Ve belki 20 kez denedim, telefonuma sms kodu gelmiyor, dolayısıyla onaylayamıyorum.
Ve günlük çekim limitim 0 btc.
Slackta adminle konuştum. Bunu incelemem gerek, zaman lazım filan dedi.
Anlık oto satışların telefon onayıyla ilgisi olmadığını filan söyledi.
1 saat kadar önce tekrar sordum hala cevap bekliyorum diye, ona yanıt gelmedi.
6 saat filan oldu, çözüm bekliyorum...

Merhaba, sorunu çözdünuz mü? Ayni sorunu yasıyorum doğrulama kodu gelmiyor
alpoahmo
Full Member

Activity: 588
Merit: 125

View Profile
August 17, 2017, 01:04:09 PM

segwit bitene kadar bir şey alıp satmam btc deyim 5000 dolar olacak sonra bölecem parayı neo waves eth etc sonra ikiye katlıyacağım Grin
marpaci
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile
August 17, 2017, 01:28:50 PM

Yukarıda biraz daha ayrıntılı yazmıştım. Hesabımda ne varsa anında satılıp btc ye çevriliyor.
Basit onayı tamamlamıştım, zaten tamamlamasam hesabımda btc de olmaz. Ama telefon doğrulaması da gerekiyormuş.
Ve belki 20 kez denedim, telefonuma sms kodu gelmiyor, dolayısıyla onaylayamıyorum.

Doğrulama kodu gelmedi bir türlü. Sanırım Türkiye'ye gönderemiyorlar ya da ne bileyim. Epeyce bi yazıştık, onunla ilgili bir şey demediler.
Ben de bir sonraki üyelik şekline geçtim. bir resim, bir de kimlik gönderdim, 10-15 dk da halloldu.
Sonra da herşeyi çekip poloya aktardım şimdilik.
Zorunlu bir durumum olmazsa bittrexte işlem yapmayı düşünmüyorum. En azından şimdilik...
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
August 17, 2017, 01:50:11 PM

Lab kısmında auto sell var. oraya bakın otomatik satım emirleri açık kalmış olabilir onları kapatın. Smsde sorun var deniliyor
conan43
Newbie
*

Activity: 30

View Profile
August 17, 2017, 02:36:39 PM

Lab kısmında auto sell var. oraya bakın otomatik satım emirleri açık kalmış olabilir onları kapatın. Smsde sorun var deniliyor
ben 1 hafta önce sms doğrulamasını sorunsuz yaptım
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
August 17, 2017, 02:43:08 PM

Arkadaşlar Bittrex ten Paribu ya BTC withdrawal yapıyorum..confirm yapınca ACCOUNT DİSABLE yazıyor.
neden olabilir..hesap kayıtdışı ne demek?nasıl düzeltebilirim.
teşekkürler

hesabı doğruladınmı
montanagang
Jr. Member
*

Activity: 43
Merit: 2

View Profile
August 17, 2017, 02:59:02 PM

qwarkta alım emri vermiştim, şimdi iptal etmeye çalışıyorum hata veriyor iptal olmuyor.

problemi yaşayan var mı acaba?

edit: twitterda bir çok kişinin aynı problemi yaşadığını gördüm zaten dondurdular sanırım qwarkı volume 0 gözüküyor
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
August 17, 2017, 03:06:46 PM

Shift le, LBRY credits hakkında ne düşünüyorsunuz ? Sanki toplanacak fiyatlara düşmüş gibi.Baya dumplanmış.
CanErik
Hero Member

Activity: 756
Merit: 541

View Profile
August 17, 2017, 03:14:49 PM

qwarkta alım emri vermiştim, şimdi iptal etmeye çalışıyorum hata veriyor iptal olmuyor.

problemi yaşayan var mı acaba?

edit: twitterda bir çok kişinin aynı problemi yaşadığını gördüm zaten dondurdular sanırım qwarkı volume 0 gözüküyor

Merhaba;

Arada oluyordu öyle hatalar. Sayfayı refresh'leyin, olmazsa gene işlemi tekrarlayın.

İyi dileklerimle
kirpikle
Newbie
*

Activity: 5

View Profile
August 17, 2017, 03:27:06 PM

Shift le, LBRY credits hakkında ne düşünüyorsunuz ? Sanki toplanacak fiyatlara düşmüş gibi.Baya dumplanmış.
LBRY bilmem ama Shift çok yükselecek süper bir proje. bu fiyatlardan toplayabiliyorsan topla. kazanmak istiyorsanız alıp uzun süre bekleteceksiniz. belki 10 dolar olduğunda biraz nakite geçilebilir.
CanErik
Hero Member

View Profile
August 17, 2017, 03:39:42 PM

Merhaba;

Shift'te bir ara ortalık baya negatifti. Slack yerine kendi yazdıkları Ryver üzerinden iletişim kuruyorlar. dApp Phantom şuan testnette, yakın zamanda main net'e geçmeleri bekleniyor. Yakında cüzdan, DPOS delege deatyalarını da içeren yeni web sitesine geçilecek. Ben 500 satoshi'den beri kendisi ile oynaşıyorum, çıktığı gibi çıkar, kadro boş değil. YTD

İyi dileklerimle
Hedaelus
Full Member

Activity: 350
Merit: 110

View Profile
August 17, 2017, 07:10:37 PM

Merhaba;

Shift'te bir ara ortalık baya negatifti. Slack yerine kendi yazdıkları Ryver üzerinden iletişim kuruyorlar. dApp Phantom şuan testnette, yakın zamanda main net'e geçmeleri bekleniyor. Yakında cüzdan, DPOS delege deatyalarını da içeren yeni web sitesine geçilecek. Ben 500 satoshi'den beri kendisi ile oynaşıyorum, çıktığı gibi çıkar, kadro boş değil. YTD

İyi dileklerimle
Bu Phantom tam olarak ne?
CanErik
Hero Member

View Profile
August 18, 2017, 09:59:42 AM

Merhaba;

İyi dileklerimle

Merhaba;

Bulut tabanlı P2P alan adlarına bağlamak için DNS ağ geçidi ile barındıracak olan sistemin adı Phantom. Kendisi blockcahin teknolojisi ile çalışacağı için günümüzde DDOS saldırılarında etkisiz kalan Cloudflare'in sağlayamadığı güvenlik açığını kapatacak aplikasyon oluyor. Bilenler daha iyi anlatır, benim anladığım bu kadar.

İyi dileklerimle

AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 645

View Profile WWW
August 18, 2017, 10:04:49 AM

tüm slack kanallarından etheryum smart contratlarla ılgılı habe gelıyor dıkkat edın dıye. etherı gene mı zıkmısler. var mı bılgısı olan Cheesy
Hedaelus
Full Member

View Profile
August 18, 2017, 01:36:48 PM

Merhaba;

İyi dileklerimle

Merhaba;

Bulut tabanlı P2P alan adlarına bağlamak için DNS ağ geçidi ile barındıracak olan sistemin adı Phantom. Kendisi blockcahin teknolojisi ile çalışacağı için günümüzde DDOS saldırılarında etkisiz kalan Cloudflare'in sağlayamadığı güvenlik açığını kapatacak aplikasyon oluyor. Bilenler daha iyi anlatır, benim anladığım bu kadar.

İyi dileklerimle

Bilgilendirme için teşekkürler,dünden beri artıyor,yaklaşık %30 arttı sayılır.Doğal büyümesinden yanayım ben,pump dump shitcoini olmasındansa.Shift'in rakibi Maid'in mcap 280 milyon,Shift'in hak ettiği ve ulaşacağı değer de o civarlarda hatta daha fazlası olacaktır.
Hedaelus
Full Member

View Profile
August 18, 2017, 05:46:30 PM

Merhaba;

Shift'i az bir miktarla takip ediyorum. Bana yakında birşeyler olacak gibi geliyor. YTD.

İyi dileklerimle
Benim de yatırımım var ama neden bir şeyler olmasını bekliyorsun?Duyumun mu var?

Merhaba;

Bu gün küçük hacimli bir al-sat trafiği sırıttı gözüme. Bu tip hareketler normal değil, arkasından (Süre veremiyorum) mutlaka yukarı ivmelenme başlıyor. YTD

İyi dileklerimle
Dediğiniz oldu Smiley
Underworld244
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
August 18, 2017, 09:24:37 PM

IOT nasıldır arkadaşlar geleceği var mı

Claim up to 5,000 satoshi every 15 minutes. 5% daily bonus. Admin Contact
 http://bonusbitcoin.co

Aydinizm
Full Member

Activity: 196
Merit: 117

View Profile
August 19, 2017, 02:24:25 PM

Tenx ana konusunda paylaştım burada da paylaşayım.

Tenx an itibari ile alım için uygun fiyatta.  ilgilenenlere duyurulur. Web app kapalı beta yayınlandı. Pazartesi günü open betaya geçilecek. Fiyata yansıması olacaktır diye düşünüyorum. Zaten tenx için bu fiyat gayet iştah açıcı benim gözümde.

Birde şu grafiği vereyim. Destek noktasına dikkat ediniz.

Tenx ekip ve proje olarak çok iyi yerlere gelecek bir proje. Yine yatırım tavsiyesi değildir. Herkes kendi araştırmasını yapıp ona göre yatırım kararını versin.

Aydınizm Smart Money Trading Strategy =====> https://bitcointalk.org/index.php?topic=2967944.0
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
August 19, 2017, 02:31:36 PM

Tenx ana konusunda paylaştım burada da paylaşayım.

Tenx an itibari ile alım için uygun fiyatta.  ilgilenenlere duyurulur. Web app kapalı beta yayınlandı. Pazartesi günü open betaya geçilecek. Fiyata yansıması olacaktır diye düşünüyorum. Zaten tenx için bu fiyat gayet iştah açıcı benim gözümde.

Birde şu grafiği vereyim. Destek noktasına dikkat ediniz.

Tenx ekip ve proje olarak çok iyi yerlere gelecek bir proje. Yine yatırım tavsiyesi değildir. Herkes kendi araştırmasını yapıp ona göre yatırım kararını versin.

tenx mco yakın zamanlarda cıktı.
ikisinden biri bu piyasaya fazla.
mco ayın 23 unde binance e girecek.asyalılarda geliyor yani.
o yuzden tenx in dususu boyle.
cok dikkatli olun boyle tavsiyeler verirken insanların canını yakabilirsiniz.
tasadar
Full Member

Activity: 282
Merit: 100

View Profile
August 19, 2017, 03:10:04 PM

bir sürü altcoin tüm zamanların dibini gördü zaten hepsi için alım fırsatı durumu mevcut.
şu btc fırtınası bir dinsin hepsi min. %50 koyacak üstüne.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 »
  Print  

Jump to: