Bitcoin Forum
May 08, 2024, 01:56:35 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Torrent sitesi üyelik ödemelerini bitcoin ile kabul ediyor  (Read 1121 times)
yayhan34 (OP)
Newbie
*

Activity: 51
Merit: 0

View Profile
February 28, 2017, 05:55:35 PM

Site ye 10Euro ile kayıt oluyorsunuz fakat ödemeyi bitcoin olarak kabul ediyor. Ekşi sözlükte konusu açılmış ordan öğrendim.

http://turktorrent.cc/
1715133395
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715133395
Reply with quote  #2

1715133395
Report to moderator
1715133395
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715133395
Reply with quote  #2

1715133395
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Kubra Dam
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
March 02, 2017, 04:03:57 PM

Torrent'in zaten mantığı her şeyin bedava olmasıydı, ama sömürücü zihniyet bunu da bir şekilde paralı hale getirebildi belli kılıflar arkasına saklanarak. Yazık...
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
March 07, 2017, 03:59:29 PM

Hiç anlamıyorum şu tarz torrent sitelerini özellikle böyle local olanlar ben ne arasam buluyorum zaten
hani global site olsa 4k yada orjinal kalite müzik imkanı verse neyse ne demeye para veriyor millet.
ophyrim
Sr. Member

Activity: 994
Merit: 391

View Profile
March 07, 2017, 07:37:08 PM

Hiç anlamıyorum şu tarz torrent sitelerini özellikle böyle local olanlar ben ne arasam buluyorum zaten
hani global site olsa 4k yada orjinal kalite müzik imkanı verse neyse ne demeye para veriyor millet.
Aynen katılıyorum. Ben kimsenin torrente para vereceğini düşünmüyorum. Torrentler zaten doğası gereği telif hakkına para vermek istemeyen insanların bedava indirme platformları, kim neden para versin ki?
bu hayrat suyunu para ile satmak gibi birşey Smiley
koinsever
Hero Member

Activity: 882
Merit: 524

For Rent

View Profile
March 09, 2017, 01:42:52 PM

Aynen katılıyorum. Ben kimsenin torrente para vereceğini düşünmüyorum. Torrentler zaten doğası gereği telif hakkına para vermek istemeyen insanların bedava indirme platformları, kim neden para versin ki?
gündelik yaşam da öyle değil mi? hayrat suyusu sana damacanalayıp kapına getirmiyor lar mı? torrent te aynı mantık. seed olmadan sadece çekmek istiyorsan paranı verir yüksek kapasiteli seedlerden çeker indirirsin. çok güzel bir örnek verdin aynı hayrat suyunu damacanalamak gibi. git kaynağından iç. ya da evine gelsin yorulma parasını verip iç. musluktan da içebilirsin tabi.

For rent...
petahashminer
Legendary
*

Activity: 1890
Merit: 1037

View Profile
March 12, 2017, 04:50:08 PM

iste turkun zekasi.

zaten seed az zaten site turk sitesi ve leecherlardan olusuyor,

bir de para istiyor uyelik adi altina. gunahimi vermem.

bu isin mantigi aidat degil bagis uzerine kuruludur kimseyide zorlamazsin.

onlarca daha kaliteli site var, sahsen kalitelerinden dolayi onlarca dolar bagisda yapmisimdir. ama bu mantiga bir kurus vermem.

Bitcoin is the path to lambo. Lambo leads to women. Women lead to marriage. Marriage leads to...suffering.
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1512

View Profile
March 12, 2017, 10:49:49 PM

Kendileri adına güzel bir para toplama yöntemi ama torrentin ırkı, milliyeti, dini olmaz. İsmi turktorrent olan bir site ne kadar geniş olabilir ki? Hem davetiyeli, hem ücretli, hem sınırlı bir kitleye hitap ediyor. Ben pas geçiyorum.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
███████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
ophyrim
Sr. Member

Activity: 994
Merit: 391

View Profile
March 12, 2017, 11:01:57 PM

gündelik yaşam da öyle değil mi? hayrat suyusu sana damacanalayıp kapına getirmiyor lar mı? torrent te aynı mantık. seed olmadan sadece çekmek istiyorsan paranı verir yüksek kapasiteli seedlerden çeker indirirsin. çok güzel bir örnek verdin aynı hayrat suyunu damacanalamak gibi. git kaynağından iç. ya da evine gelsin yorulma parasını verip iç. musluktan da içebilirsin tabi.
Ben kapıma gelen suyun marka olmasına dikkat ederim. Kaliteli olduğu için para veririm (her markaya değil), güvenerek içerim (güvenirim çünkü bizzat kendim analiz ettim).
Hayrat suyu kullanırmıyım?
Evimin hemen arkasında köyden gidip hep doldururum. O suyuda ücretsiz olarak doldurur sular kesilince ihtiyaçlar için kullanırım.
Örneğin steem den oyun alır mıyım? 
Evet
Herhangi bir Türk torrent sitesine para öder miyim ?
Hayır
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
March 13, 2017, 06:51:24 AM

Bu siteyi daha önce hiç duymadım desem yeridir yani bence bu tarz siteler her zaman para ile çekmek isterler kaldiki torrent de seed önemli olan bir şey bende üye olmazdım bitcoin kabul etsin veya etmesin.
karmenali
Hero Member

Activity: 896
Merit: 515

View Profile
March 13, 2017, 09:58:29 PM

Adamlar paraya dayalı sistemi red eden kesime, para ile hizmet sağlayacak platform yaratmışlar mantıklı tuttum ben bunu Smiley
U20
Full Member

Activity: 546
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile
March 15, 2017, 02:59:52 PM

Davetiye hakkım var, isteyene davetiye atabilirim.

KALFA501
Newbie
*

Activity: 52
Merit: 0

View Profile
April 02, 2017, 01:19:58 PM

torrente para vermek Smiley kullanım amacı dosyaları bedava ve hızlı bir şekilde indirmek zaten birde paramı istiyorlar
Pages: [1]
  Print  

Jump to: