Bitcoin Forum
May 03, 2024, 07:17:50 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: %70 kar getirecek bir coin takipteyim  (Read 3884 times)
hhk1045 (OP)
Hero Member

Activity: 644
Merit: 504

View Profile
March 02, 2017, 08:31:58 PM
Last edit: March 17, 2017, 07:26:07 PM by hhk1045

Uzun süredir poloniex'te takipteyim tahminlerimde yanılmaz isem bu altcoin minimum %70 kar getirecek şuan sadece toplanıyor.

Edit: Yatırım tavsiyesi değildir.

Güncel 2:  17.03.2017:   HEDEFE ULAŞILMIŞ NET KAR %70 GÖRÜLMÜŞTÜR.

BTM 24hr High
                   0.00019535
1714720670
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714720670
Reply with quote  #2

1714720670
Report to moderator
1714720670
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714720670
Reply with quote  #2

1714720670
Report to moderator
BitcoinCleanup.com: Learn why Bitcoin isn't bad for the environment
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
bobmarley650
Legendary
*

Activity: 1232
Merit: 1001

View Profile
March 02, 2017, 08:38:35 PM

Uzun süredir poloniex'te takipteyim tahminlerimde yanılmaz isem bu altcoin minimum %70 kar getirecek şuan sadece toplanıyor.

Hangisi

bobbtc@protonmail.com / Working day and night
ophyrim
Sr. Member

Activity: 994
Merit: 391

View Profile
March 02, 2017, 08:52:47 PM

Arkadaş epeyce gizem yaratmış. Eminim herkes merak etmiştir hangi altcoin olduğunu. Bari hangi seviyeden topluyorlar onu yazsaydın Smiley umarım tahminlerin doğru çıkar.
Cashcash
Sr. Member

Merit: 250

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
March 02, 2017, 09:11:18 PM

Bol kazançlarda bari küçük bir tiyo verseydin .

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄      ▄█▄        
                                 █████    █████       
                        ▄██▄     ▀█▀      ▀█▀        
                ▄█▄    ▀██▀                           
         ▄     ▀█▀                        ▄█▄        
        ▀█▀                      ▄█▄     █████       
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀                  
         ▄     ▀█▀                        ▄█▄        
        ▀█▀                      ▄█▄     █████       
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀                  
                ▀█▀                                    
          ▄                      ▄█▄      ▄█▄        
         ▀█▀           ▄██▄    █████    █████       
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀        
                ▀█▀                                    
           ▄                      ▄█▄     ▄█▄        
          ▀█▀            ▄██▄   █████   █████       
    ██            ▄█▄   ▀██▀    ▀█▀     ▀█▀        
             ▄    ▀█▀                                 
            ▀█▀                         ▄█▄           
       ██              ▄█▄   ▄██▄    █████          
                  ▄    ▀█▀   ▀██▀     ▀█▀           
                 ▀█▀                                   
            ██                   ▄██▄                 
                    ▄     ▄█▄   ▀██▀                 
                   ▀█▀    ▀█▀                          

▄█   ▄█  ▄█        ▄█████▄   ▀█▄     ▄█▀
██   ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██    ▀█▄  ▄█▀
██   ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀      ████   
██   ██  ██   ██  ██▄   ▄█    ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀   ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
Gorkem07
Member
**

Activity: 112
Merit: 10

View Profile
March 03, 2017, 11:24:51 AM

Sence hangisi  ? Söylede bizlerde fikirlerimizi paylaşalım bari Smiley Roll Eyes Huh
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
March 03, 2017, 11:27:35 AM

Arkadaş kendine müslüman heralde  Smiley takipteysen ve inanıyorsan sende toplamıştırsın veya topluyorsun o halde bizde nasiplenelim en azından doğruluğunu analiz edelim.
ophyrim
Sr. Member

Activity: 994
Merit: 391

View Profile
March 03, 2017, 11:58:29 AM

Arkadaş kendine müslüman heralde  Smiley takipteysen ve inanıyorsan sende toplamıştırsın veya topluyorsun o halde bizde nasiplenelim en azından doğruluğunu analiz edelim.

Kaldıki, eğer topladıysan ne kadar çok insan alırsa senin içinde o kadar iyi. Hee yok toplamadım henüz, toplamayı bitiriyim ondan sonra isim veririm diye de düşünüyor olabilirsin elbette.
ikm
Sr. Member

Activity: 420

View Profile
March 03, 2017, 02:30:45 PM

ben buldum Diem 1 satoşiden kaybettirmez Cheesy  Grin Grin Grin
hhk1045 (OP)
Hero Member

View Profile
March 03, 2017, 02:38:51 PM

Kaldıki, eğer topladıysan ne kadar çok insan alırsa senin içinde o kadar iyi. Hee yok toplamadım henüz, toplamayı bitiriyim ondan sonra isim veririm diye de düşünüyor olabilirsin elbette.

Toplamadım toplayacağım 11 mart'ı bekliyorum. Bitcoin davası sonuçlandıktan sonra gerekli yatırımı yapacağım.  Topladıktan sonra ismini atacağım buraya.
coinmetelik
Member
**

Activity: 91
Merit: 10

https://litecointalk.io

View Profile
March 03, 2017, 07:35:26 PM

Umarım arzu ettiğinizi elde edersiniz. Bu düşüncenizden olumlu sonuçlar almanız dileğiyle. İyi forumlar dileklerimle.

Mimar
Sr. Member

Activity: 288

View Profile
March 05, 2017, 10:26:44 AM

Toplamadım toplayacağım 11 mart'ı bekliyorum. Bitcoin davası sonuçlandıktan sonra gerekli yatırımı yapacağım.  Topladıktan sonra ismini atacağım buraya.
özel mesaj ile bana söylermisin? bu bilgi karşılığında kaç btc istiyorsunuz
Navigo
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

View Profile
March 05, 2017, 10:31:31 AM

Konu sakıncalı konuya dönmüş hocam ne yapıyorsunuz belli ki adam trol ne %70 kar yapması sizden btc yi alır üzerine birde zarar edersiniz. %70 kar yapacak olduysa ne işi var burada gitsin zengin olsun. Sakın btc filan yollamayın benden demesi.

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
..E R N..
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
.TOKEN SALE.
.AIRDROP.
                              ████
                              ████

████
          ████            ████  ████

████            ████  ████
          ████  ████  ████  ████  ████

████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
.▬▬GET IN TOUCH▬▬.
.TELEGRAM   FACEBOOK   TWITTER.
..▬▬YOUTUBE   INSTAGRAM▬▬..
beyinsi
Hero Member

Activity: 742
Merit: 501

View Profile
March 05, 2017, 10:34:34 AM

Arkadaş kendine müslüman heralde  Smiley takipteysen ve inanıyorsan sende toplamıştırsın veya topluyorsun o halde bizde nasiplenelim en azından doğruluğunu analiz edelim.

Toplamadım toplayacağım 11 mart'ı bekliyorum. Bitcoin davası sonuçlandıktan sonra gerekli yatırımı yapacağım.  Topladıktan sonra ismini atacağım buraya.
Konu sakıncalı konuya dönmüş hocam ne yapıyorsunuz belli ki adam trol ne %70 kar yapması sizden btc yi alır üzerine birde zarar edersiniz. %70 kar yapacak olduysa ne işi var burada gitsin zengin olsun. Sakın btc filan yollamayın benden demesi.

yeni üyeler, buardakileri kriptopara profesörü zannediyor Smiley kimsenin birşeyden kesin haberi olamaz,balina vs değilse..

facebookta kimi dolandırıcılar varya, işte "tüyo geldi 2 maç 1/2 , 2/1 olacak, şu hesaba 300tl yatıranlarla paylaşacağm" demeleri gibi birşey olmuş  Grin
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
March 05, 2017, 02:06:16 PM

Her ay minimum %10 kar vaat ediyorum 0.2 btc aylık ücretim batarsanız sorumluluk kabul etmiyorum pm lütfen  Grin
hhk1045 (OP)
Hero Member

View Profile
March 06, 2017, 09:35:51 AM

Ben trollukle suçlayan olmuş, troll degilim daha once 4 günde %40-50 kar yaptığım oldu poloniex'te. Takip ettiğim coinin %70 kar yapacak demem de kafadan sallama değil zira ilk tahminim tuttu ve bu altcoin beklediğim tarihte beklediğim gün %50-70 arası getiri sağladı. 3 aydır takip ediyorum altcoini, coinin adını paylaşmayacagım ancak beklenen hedef tutar ve %70 kar edersem kanıtlarıyla buraya resimlerini atarım.
hhk1045 (OP)
Hero Member

View Profile
March 06, 2017, 09:48:41 AM

Arkadaş kendine müslüman heralde  Smiley takipteysen ve inanıyorsan sende toplamıştırsın veya topluyorsun o halde bizde nasiplenelim en azından doğruluğunu analiz edelim.

Toplamadım toplayacağım 11 mart'ı bekliyorum. Bitcoin davası sonuçlandıktan sonra gerekli yatırımı yapacağım.  Topladıktan sonra ismini atacağım buraya.

yeni üyeler, buardakileri kriptopara profesörü zannediyor Smiley kimsenin birşeyden kesin haberi olamaz,balina vs değilse..

facebookta kimi dolandırıcılar varya, işte "tüyo geldi 2 maç 1/2 , 2/1 olacak, şu hesaba 300tl yatıranlarla paylaşacağm" demeleri gibi birşey olmuş  Grin

Benim hangi yazımda yorumumda tahminim karşılığında para istediğim yazıyorda siz böyle yorum yapıyorsunuz anlamış değilim. Kimseden tahmin vs karşılığında para istemem istemedim. Altcoin adını da ilerleyen haftalarda paylaşacagım beklenti sonuclandiktan sonra. Tutmaz tutmaz sonuçta bu bir tahmindir ve beklentidir.
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
March 06, 2017, 10:34:55 AM

Allah daha çok versin ama bunu paylaşmıyorsanız konu açmanın anlamı ne onu anlamadım.
Tuhaf yani.
torikan
Hero Member

Activity: 518
Merit: 500

View Profile
March 06, 2017, 10:39:45 AM

Ben trollukle suçlayan olmuş, troll degilim daha once 4 günde %40-50 kar yaptığım oldu poloniex'te. Takip ettiğim coinin %70 kar yapacak demem de kafadan sallama değil zira ilk tahminim tuttu ve bu altcoin beklediğim tarihte beklediğim gün %50-70 arası getiri sağladı. 3 aydır takip ediyorum altcoini, coinin adını paylaşmayacagım ancak beklenen hedef tutar ve %70 kar edersem kanıtlarıyla buraya resimlerini atarım.

isim verme sistem güzel poloda ilk yüzde 70 kar olan parayı paylaş sonra nasıl bildim.
lan varya süpersin hocam . aşırı zekayla paralel olarak söylediklerinizin hiç birinde güven veren bir şey yok
tamamen öyle oldu böyle oldu ha inşallah kazanırısın ama buradan paylaşman kimseye yatırıma zormala olmaz o koinide şişirecek kadar kalabalıkta değil türk forumu.
bence tam zartlak
hhk1045 (OP)
Hero Member

View Profile
March 06, 2017, 11:13:25 AM

Allah daha çok versin ama bunu paylaşmıyorsanız konu açmanın anlamı ne onu anlamadım.
Tuhaf yani.

Normalde alım yaptıktan sonra paylaşacaktım ama bir kaç arkadaş işi farklı noktalara çekmiş, sahtekar olmadığımız kalmadı bir tek. altcoin ismini verecektim yani başta. Yine de neyse diyorum bugün alım yapacağım ismini buraya atarım kafasına yatan arkadaş alır. kafasına yatmayan almaz. Ufak bir miktar alacağım. Konuyu güncel tutacağım hedefim 15 gün içinde %70 kar.

beyinsi
Hero Member

Activity: 742
Merit: 501

View Profile
March 06, 2017, 11:15:59 AM

@hhk1045, ben lafımı geri alıyorum, kusura bakma.. konu kavgaya dönüşecek yakında. kilitle konuyu düşsün altlara..
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: