Bitcoin Forum
June 17, 2024, 03:33:03 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 »
  Print  
Author Topic: [ $7,374 Milyon TOPLANDI]TaaS:Token-as-a-Service|Kapalı Uçlu Yatırım Fonu  (Read 47533 times)
stromae
Full Member

Activity: 309
Merit: 100

View Profile
May 04, 2017, 03:46:13 PM

bende inceleyeceğini hiç sanmıyorum çift olanları listeleyelip göndermek lazım
gerçi zaten hazırlamış olanlard vardır. ama çok ayrıntılı inceliyor gibi egeldi msjlar bakalım ne çıkcak.
sosylamedyaları ne zaman ayarlıcak acaba ençok klon orda var.

Valla çok rahat adamlarsınız. Bounty konusuna 1 tane mesaj yazmak veya bu işin ilgilisine PM atmak bu kadar zor olmamalı. Sizin yararınız için, hileciler silinirse bounty baya bir artar. Bu imzanın katılımcıları mutlaka yapmalı bunu.

Adamlar göz göre göre sizin hakkınızı çalıyor.  Wink
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
May 04, 2017, 06:07:31 PM

ben ne olur ne olmaz diye 1 hafta daha tutuvereyim imza yi Cheesy ahahah kafayi yedirdiler adama yemin ederim stockholm sendromu geliştirdi bu taas bende kopsam kopamiyorum bi üzüntü  Huh Cry
1melyun (OP)
Hero Member

Activity: 546

View Profile
May 04, 2017, 07:27:57 PM

başta 100-150 usd civarı gelir imzadan diye bir tahminim vardı o civarda olacak gibi. Ama haftalık stake tarihi çok fazlaymış ben ortalarda girmiştim. O da etkileyecek token miktarını. Hepsi bir yana imzadan elenirsemde şaşırmayacam. Topu topu 56 post atmışım bunların 2-3 ü başka proje çevirileri birkaçıda 75 karakterden az postlar olabilir.
sezyumx
Hero Member

Activity: 686
Merit: 500

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
May 04, 2017, 07:34:49 PM

başta 100-150 usd civarı gelir imzadan diye bir tahminim vardı o civarda olacak gibi. Ama haftalık stake tarihi çok fazlaymış ben ortalarda girmiştim. O da etkileyecek token miktarını. Hepsi bir yana imzadan elenirsemde şaşırmayacam. Topu topu 56 post atmışım bunların 2-3 ü başka proje çevirileri birkaçıda 75 karakterden az postlar olabilir.

Normal prosedur haftalık sayarsın. En azından problem varmı yokmu. Veya cıkarsın baskasına girersin. 2 ay hiç stake saymamalarını imzacılar için cok kötü ve riskli oldu.

torrentco
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 418

View Profile
May 04, 2017, 07:40:24 PM

beyler lk sayfada 30k taas diyor Smiley yanlıslık var di mi?
Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
May 04, 2017, 08:16:20 PM

dökümandan gördüm şuanda imzalar güncelleniyor sanırım bir kaç saat içinde biter benden duymuş olun Cheesy

haftları yazmışlar 1 gün ile 5 haftalık stake alıyorum, bakalım rakam ne çıkacak, reject yiyende baya kişi var

üstat yapım hızına bakıyorumda 1 saatte birmesi imkansız Cheesy
tek tek post bakıyor şuanda ilk adam 17 post atmış yani daha elenecek çok adam olcak  demektir.
imzadan çok karlı olabilir gibi duruyor inşallah sosyalmediyada aynısı olur Smiley

EDG başlığında da yazmıştım. Burda da yazayım. Taas imza kampanyasında inanılmaz biçimde hileci multi hesaplar var ve çok bariz aynı kişilere ait oldukları bu hesapların. Ve toplam sayıları çok çok fazla. Bu kampanyanın yöneticisi kim bilmiyorum ama hilecilerin kampanya dışı bırakılması için mutlaka kendisine özel mesaj atınız geç olmadan. Bunu yaparsanız alacağınız ödüller %20-30 arasında artar en kötü ihtimalle. Kampanya menajeri incelemeye üşenip diskalifiye yapmayabilir diye yazıyorum bunu. Kendi hakkınızı savunmak size düşer tabi.

hocam incelemek için dosyaya bakmak isteyince dosya private hale getirilmiş. izin olmadan bakılamıyor şuan dosyaya. bence de birden fazla hesap ve şartlerı yerine getirmeyen birçok hesap var ama incelenmeyeceği açık bir şekilde ortada:(

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌
   ▄███▄██▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀     ▀███▀
  ▐█████▌   ▀▀█████████▀██▄███▄
   ▀███▀        ▄███▄    ▐█████▌
               ▐█████▌    ▀███▀
                ▀███▀
VIR

POWERED BY

RUNNING ON

OCTOPUSROBOTS
TEZOS BLOCKCHAIN
\
Invest in the virucidal safety    ─────────────────
                     ███▄
                    █████▌
                  ▄██████
                 ███████▌
              ▄▄███████▀
 ▄████  ▄▄▄▄▄███████████████▄
▐████▌ ██████████████████████▌
█████ ▐████████████████████▄██
█████ ▐██████████████████████▌
▐████▌ ███████████████████▄██
 ▀████  ▀▀▀▀▀▀█████████████▀
                ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
EASY TO USE             ▐▌
             ██
            ▐██▌
        ▄█▄ █▌▐█        ▄█▄
▄▄▄▄▄▄▄█▀ ▀██  █▌    ▄▄█▀ ▀█▄▄▄▄▄▄
██████▀     ▀  ▐█   █▀▀     ▀█████
                █▌ ▐█
                ▐█ █▌
                 █▐█
                 ▐█
EVOLVING CONCEPT             ▄▄▄▄
        ▄▄███▀▀▀▀███▄▄
      ▄██▀          ▀██▄
     ▀▀▀              ▀▀▀
   ▄███▌              ▐███▄
  █████                █████
 ▐█████                █████▌
 ▐█████                █████▌
  ▀████▌              ▐████▀
              ▄██▄    ▄▄▄
             ▐█████████▀
              ▀██▀
HELPFUL SUPPORT
/
ikm
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
May 05, 2017, 06:46:27 AM

şuanda dosyayı kapattılar sanırım herkes baktığından sistem yavaşladı engellediler bakalım yarın belli olucak imzacılarınki
tweeter ve facebook acaba ne zaman belli olur  Undecided
saulzaents
Hero Member

Activity: 560

View Profile
May 05, 2017, 07:52:45 AM

son durum ne arkadaşlar ? ben sayfaya girmeye caliştim da hala kapali gibi. ne güncellemeymiş son gün sınavına çalişan öğrenci gibi bunlarda durdular durdular şimdi 1 güne heralde imzalari postlari vs saymaya calişmiyorlardir umarım 1 haftaya bitmez ki bu. 4'üde son dediler şimdi sirf bi aciklama olmadigi için değiştiremiyorum imzayi girdim girelim heralde 1oo ün üstünde mesaj atmişimdir Cheesy bana 2 kati versinler stake diye düşünürken bide reject yersek bu kadar beklemeye sabretmeye bide ona üzül. yeni liste güncellenirse ve denk gelen olursa paylaşirsa cok sevinirim teşekkürler.
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
May 05, 2017, 10:47:24 AM

son durum ne arkadaşlar ? ben sayfaya girmeye caliştim da hala kapali gibi. ne güncellemeymiş son gün sınavına çalişan öğrenci gibi bunlarda durdular durdular şimdi 1 güne heralde imzalari postlari vs saymaya calişmiyorlardir umarım 1 haftaya bitmez ki bu. 4'üde son dediler şimdi sirf bi aciklama olmadigi için değiştiremiyorum imzayi girdim girelim heralde 1oo ün üstünde mesaj atmişimdir Cheesy bana 2 kati versinler stake diye düşünürken bide reject yersek bu kadar beklemeye sabretmeye bide ona üzül. yeni liste güncellenirse ve denk gelen olursa paylaşirsa cok sevinirim teşekkürler.

Adamlar uyuşuğun önde gideni bu kadarda olmaz herhalde amaçları biraz daha imzacıları imzada tutup popüler olmak gibi şimdiye çoktan sayımın bitmesi lazımdı bunlar coinleride 1 ayda anca dağıtır bu gidişle.
ikm
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
May 05, 2017, 11:39:26 AM

katılıyorum hatta bence 1 hafta daha stake dağıtılmalı haksızlık oluyor.
ama newslatter dağıtılacak coinleri imzacılara vericeklermiş bu iyi haber en azından
GalaWan
Sr. Member

Activity: 700
Merit: 270

View Profile
May 05, 2017, 11:45:02 AM

Bu ico ne ayak onu çözemedim açıkçası arkadaş ico çoktan bitti ama haladaha imzalar tutuluyor. Bir açıklamada yok aynı şekilde konularında.
Kubra Dam
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
May 05, 2017, 12:42:16 PM

Arkadaşlar, TAAS'ın bu bounty programının başındaki kişiyle bizzat konuştum Telegram'dan. Bounty'deki hilecilerin tespitine başlanmış. Her şeyin farkındayız merak etmeyin, diskalifiyeleri göreceksiniz dedi. İmza da sanırım birkaç gün daha durur en fazla. Liste toparlanır toparlanmaz kaldırılmasına izin vereceklerdir.  Smiley
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
May 05, 2017, 12:53:42 PM

Arkadaşlar, TAAS'ın bu bounty programının başındaki kişiyle bizzat konuştum Telegram'dan. Bounty'deki hilecilerin tespitine başlanmış. Her şeyin farkındayız merak etmeyin, diskalifiyeleri göreceksiniz dedi. İmza da sanırım birkaç gün daha durur en fazla. Liste toparlanır toparlanmaz kaldırılmasına izin vereceklerdir.  Smiley

Allahtan başlamışlar umarım bir günde sonuçlanır. Bir kaç günü bulmasa iyi olacak başka projeye girmiştim ben normalde verdiği süre dündü haladaha kaldıramadık.
emreunsal10
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 256

View Profile
May 05, 2017, 12:55:34 PM

Bilgilendirme için teşekkürler. ama bir zaman vermediler mi? sözde ayın 4ünde kaldırabilecektik. bu kadar çok kişiyi tespit edip elemeleri vs daha en az 3 5 gün sürer gibi geliyor bana. ico bile bitti bir kurtulamadık şunların imzasından, sanmıyorum ama değse bari..
Kubra Dam
Sr. Member

View Profile
May 05, 2017, 01:04:55 PM

Allahtan başlamışlar umarım bir günde sonuçlanır. Bir kaç günü bulmasa iyi olacak başka projeye girmiştim ben normalde verdiği süre dündü haladaha kaldıramadık.
Hocam sizin imza yok bilginiz olsun, sadece avatarsanız sıkıntı olmayabilir de imza kampanyasında varsanız şu anda kontrolde red yersiniz.

Bilgilendirme için teşekkürler. ama bir zaman vermediler mi? sözde ayın 4ünde kaldırabilecektik. bu kadar çok kişiyi tespit edip elemeleri vs daha en az 3 5 gün sürer gibi geliyor bana. ico bile bitti bir kurtulamadık şunların imzasından, sanmıyorum ama değse bari..
Rica ederim. Doğrudur normalde dün falan bitmiş olması lazımdı ama yeni başlandı kontrollere. Uzun süreceğini sanmam yani açıkçası. Hilecilerin tespiti için çok çok detaylı bir araştırma yapılmıyordur, zaten belli başlı kontrollerde tespit ederler ve bu da yeter. İnşallah pazar gününe kadar tamamen çözümlenmiş olur.
GalaWan
Sr. Member

Activity: 700
Merit: 270

View Profile
May 05, 2017, 01:20:52 PM

Bilgilendirme için teşekkürler yine sanırım 1-2 günü bulur bu durum imzacılar biraz sabretti bir kaç gün daha dursunlar neticeyi alsınlar olmadı. Wink
Kubra Dam
Sr. Member

View Profile
May 05, 2017, 07:06:00 PM

Bu arada kampanya menajeri formu açık hale getireceğini söyledi en son konuştuğumuzda. Gün vermedi ama böyle bir diyalog geçti. Açık hale getirildiğinde kimler varmış ne olup bitmiş anlarız.
Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
May 05, 2017, 07:08:12 PM

bence 2 hafta ekstradan imzaları tutarak bedava reklam yaptırıyorlar bize:) buda bir pazarlama stratejisi sanırım Smiley Smiley

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌