Bitcoin Forum
May 23, 2024, 10:02:15 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 »
  Print  
Author Topic: [ $7,374 Milyon TOPLANDI]TaaS:Token-as-a-Service|Kapalı Uçlu Yatırım Fonu  (Read 47528 times)
1melyun (OP)
Hero Member

Activity: 546
Merit: 501

View Profile
May 08, 2017, 08:01:50 PM

aynen kampanya yönetici değil forumda 1melyum çevrisini yaptı koydu gitti bir daha yazmadı bile aracılık yapcak mod bile yok Cheesy
ana konuda yok inşşalah işlerinide reklamlardaki gibi yapmazlar takip ederler düzgün yatırım yapsınlarda geri boş.
Ben ne yapayım adama mesaj atıyorum yoğunuz hesaplamaları yapıyoruz gibi cevaplar veriyor. Bende sizin gibi bekliyorum sadece, mayıs ortasında dağıtacaz dedi iki de bir aynı soruyu sormamın manası yok. Eski mesajlara bakarsan redhack adlı kullanıcı da aynı şeyden şikayetçi olmuştu toplam atılacak post miktarı bounty sayfasında değişmiş ama ana konuda hala 100 kaldığı için soru işaretleri yaratmıştı. Aynı postta şöyle yazmıştım :"İmzalar haftalık stake ile dağıtılacak öyle yazıyor ama spreadsheet'te şu ana kadar kimin hangi hafta kaç stake aldığı bilgisi yok."  yani bunun sorun olacağını baştan biliyordum ama yapacak birşey yok adamlar böyle bir yol izledi.

Dimitri'nin son attığı(4 mayıs) bilgilendirme mesajında ise: 2 hafta içinde bounty dağıtımı ve fazla coinlerin yakılması halledilecek daha sonra projeye tam odaklı bir şekilde faaliyete başlayacaklarını söyledi. Bu mesaja göre son tarih 18 mayıs oluyor. Ayrıca fiyatın bu durumda olması şu an normal daha yakılmamış 90 milyona yakın coin var bu yüzden ico ya katılanlarada önerim acele etmeyin, zararda iseniz elden çıkarmayın.
Navigo
Hero Member

Activity: 854
Merit: 500

View Profile
May 08, 2017, 08:10:43 PM

Bu Ico ıconomi yi geçer derken ıconomi gibi atik çıkmadı bunlar ama yinede eğer beklenirse ıcodan girenlerin kar edebileceği bence aşikar. Bakalım bizim bounty'ler ne zaman verilecek.

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
..E R N..
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
.TOKEN SALE.
.AIRDROP.
                              ████
                              ████

████
          ████            ████  ████

████            ████  ████
          ████  ████  ████  ████  ████

████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
.▬▬GET IN TOUCH▬▬.
.TELEGRAM   FACEBOOK   TWITTER.
..▬▬YOUTUBE   INSTAGRAM▬▬..
emreunsal10
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 256

View Profile
May 09, 2017, 06:39:22 AM

umarım scam çıkmaz, büyük hayal kırıklığı oldu benim adıma.. beklemekten başka yapacak bişey yok şu aşamada.
fkod
Sr. Member

Activity: 594
Merit: 252

View Profile
May 09, 2017, 06:47:45 AM

8 i falan diyen her kimlerse (lokal e demiyorum yabancı kaynaklardan servis etmişlerdir bu söylentiyi kaynaktakilere diyorum) halt yemişler arkadaşlar itibar etmeyin. Yetkililerin resmi açıklamaları en başından beri kararlılıkla 11 oldu hiç değişmedi bu sabit. TaaS Ayın 11 inden itibaren resmi açılışını yapacak ve exchangelere girişi başlayacak.

Ayın 8 i falan diyenlerin düşünceme göre amaçları belki de insanları "Yahu e hani ayın 8'i oldu yine girmedi exchange lere" gibi düşüncelere, umutsuzluğa, moral bozukluğuna sevkederek elindekileri yok yere çıkarttırmak diplerdeki emirlerini işlettirmek. Liqui de akbabalar gibi bekliyorlar olabildiğince diplerden TaaS toplamak için.

Birileri bu vakte kadar da TaaS ın değerini kasten bilinçli olarak ısrarla zararda beklettiler sinirleri yıpratıp insanların yatırımını zararına ellerinden çıkartmaya zorlamak için. En ucuz maliyetle diplerden toplamak için.

Bu psikolojik oyunlara gelip diplerden zararına TaaS larınızı kaptırmayın değerli arkadaşlar. Az kaldı ayın 11 ine sabır. Kimse yanlış anlamasın şu an TaaS'ı övmek alımlara sevketmek için yazmıyorum. Zaten o grafikler bizim aldığımız-sattığımız 3-5 liralık paralarla hareket etmiyor. Maksat elinizdekileri hiç uğruna yitirmeyin. Tamam projeden soğur satarsınız ama o gün bugün olmamalı belki de tam yükseliş arefesindeyiz çünkü.

Gerçi bunları söylemek için geç kalmışımdır muhtemelen çok kişi küsüp elinden çıkarmış da olabilir.

Bir coin' e küşülmek için 1 hafta değil 1 ay bile az bence . Taas iyi yatırım topladı bunun değerlendireceğini inannıyorum. Zaten bizim attığımız 1-2 btc ile 6,196.93 BTC birikmezdi. Büyüklerdende giren vardır. Onlar girdiyse vardır bi bildikleri.

Katılıyorum. Haberi olmayanlar için yeni bir ayrıntıyı da paylaşalım. Bugün veya yarın tokenlerin yakılması ile ilgili ne zaman yakılacağı hususundaki kararlarını açıklayacaklar. Eh artık TaaS açılışına çok yaklaştık 2 gün kaldı artık Telegram kanalları daha da hareketlenir.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
May 09, 2017, 06:49:40 AM

Son donemlerin en buyuk ico facialarından 1 chrono 2 bu benim görüşüm. Adamlar daha bounty kısmını kontrol edemiyorlar. Gun boyu ofiste(tabi varsa boyle bir yer) ne yapıyorlar merak ediyorum.arkadaş insanlar cemkirir projeye b.k atarken ben olsam ilk iş bounty derdinden kurtulur alacak verecek işlerini halleder sonra projeye odaklanırım ama ben proje icinde çalıştıklarını sanmıyorum. zaten para btc olarak duruyorsa durdugu yerde %50 deger kazandı ico başladığından beri. sonra yarın cıkar bunlar derler dolar bazında karımız %20 dalga gecerler.
lordzc
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 253

View Profile
May 09, 2017, 07:04:31 AM

Çok beklentim yok az verecekleri eminim' de süründürmeseler iyi olacaktı . Kampanyları iyi yönetemeyen projelerin geleceğide sakat oluyor ( Genelleme ) .
fkod
Sr. Member

View Profile
May 09, 2017, 08:45:13 AM

Bana göre bu btc rallisine rağmen TaaS iyi dayanıyor. Özellikle bugünkü grafiği çok beğendim. TaaS dan beklentim yüksek.
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
May 09, 2017, 09:11:58 AM

Bana göre bu btc rallisine rağmen TaaS iyi dayanıyor. Özellikle bugünkü grafiği çok beğendim. TaaS dan beklentim yüksek.
hocam hacım mı varkı dussun zaten ındı ınecegı yere,napsın sıfırlasın mı
fkod
Sr. Member

View Profile
May 09, 2017, 11:08:31 AM

hocam hacım mı varkı dussun zaten ındı ınecegı yere,napsın sıfırlasın mı

Mevcut hacim ve fiyat hareketi durumuna göre grafiği okumaya çalışmak hassas bir iş. Hacim var ve hacim yok ile tek sabit kanaatle hüküm verilebilecek bir durum değil. Tabi ben de mükemmel değilim bu konuda doğrum kadar da yanlışım vardır.

Ben sözünüzü sadece teknik analiz açısından cevapladım. Sizin zaten TaaS projesine bakışınızı biliyorum o sebeple TaaS projesi ile ilgili fikrinize de etki etmek değil amacım çünkü projeye inanamıyorsanız her düşüş, pozisyonunuzdan tekrar kopmanıza ve zarar etmenize sebep olur tabii ki zarar etmenizi istemem.

Ama tepkiniz çok iyiydi çok yaşayın emi "napsın sıfırlansın mı"  Smiley)) unutmayacağım diyaloglardan biri olacak Smiley))
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
May 09, 2017, 11:29:52 AM

taas baslıgındada millet isyanlarda.gercekten cok kotu yonettiler bu sureci.
Pfizer
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 250

View Profile
May 09, 2017, 12:33:59 PM

Son donemlerin en buyuk ico facialarından 1 chrono 2 bu benim görüşüm. Adamlar daha bounty kısmını kontrol edemiyorlar. Gun boyu ofiste(tabi varsa boyle bir yer) ne yapıyorlar merak ediyorum.arkadaş insanlar cemkirir projeye b.k atarken ben olsam ilk iş bounty derdinden kurtulur alacak verecek işlerini halleder sonra projeye odaklanırım ama ben proje icinde çalıştıklarını sanmıyorum. zaten para btc olarak duruyorsa durdugu yerde %50 deger kazandı ico başladığından beri. sonra yarın cıkar bunlar derler dolar bazında karımız %20 dalga gecerler.

7-8 milyon dolarlık projenin bounty yönetimini verirlerse bi tane gavat pezevengin eline gayet normaldir. Orospu çocuğu Jamal mıdır nedir dünyadan haberi yok ki bir de imza bounty'si yönetiyor sözde gavatın evladı...
btcunlimitedx
Member
**

Activity: 60
Merit: 10

View Profile
May 09, 2017, 12:48:21 PM

Bu tip olaylar firmanın veya kurulusun imajının içine ediliyor resmen.
fkod
Sr. Member

View Profile
May 09, 2017, 12:55:34 PM
Last edit: May 09, 2017, 01:12:55 PM by fkod

TaaS yatırımcısı arkadaşlar şimdi hareket vaktidir. Olmaz diye kabullenmek zorunda değiliz hiç belli olmaz nasip bu olur ya olur buyrun el birliğiyle  https://poloniex.com/coinRequest

What is the name of the coin? TaaS

What is the coin's symbol? TAAS

Please link to the announcement page. https://bitcointalk.org/index.php?topic=1775766

If the coin has a website, please link it here. http://taas.fund/

If the coin has a block explorer, please link it here. boş geçiyoruz.

Please explain why you would like to see this coin added to the exchange. bu coini neden poloniexte görmek istiyorsunuz diye soruyorlar. kısa bir yorum.

If this coin has any significant innovations over other coins, please elaborate on them here. TaaS projesini anlatan birkaç cümle.

Optional: What is your name in the Poloniex exchange chatbox? Poloniex kullanıcı adınız (yazmanız şart değil)

Are you the developer of this coin or otherwise affiliated with it? No seçiniz
kriptom
Hero Member

Activity: 644
Merit: 502

View Profile
May 09, 2017, 01:42:32 PM

Denemek bedava sonuçda dedim ve gönderdim.
fkod
Sr. Member

View Profile
May 09, 2017, 01:48:10 PM

Denemek bedava sonuçda dedim ve gönderdim.

Ellerinize emeklerinize sağlık Smiley aynen öyle diyimi hazır elimizdeki imkan güzel güzel kullanalım Smiley
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
May 09, 2017, 01:53:07 PM

polo bu beceriksizleri ipleyecek olsa ico biter bitmez eklerdi boşuna mail zahmetinde bulunmayın büyük bir kısmı kendi elinde bulunmayan coini polo eklemez...
ki taas için bu zahmete hiç gerek yok haketmiyor.
Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
May 09, 2017, 02:05:56 PM

7-8 milyon dolarlık projenin bounty yönetimini verirlerse bi tane gavat pezevengin eline gayet normaldir. Orospu çocuğu Jamal mıdır nedir dünyadan haberi yok ki bir de imza bounty'si yönetiyor sözde gavatın evladı...

bu bounty yönetimi konusunda son dönemde en iyi ico Edgeless çıktı bence. her şeyi planlı ve zamanında yaptılar bütün ödülleri dağıttılar gibi ama fiyatta çokta büyük bir düşüş olmadı ve birçok kişide halen satmadı.(bende)
taas gerçekten tııs çıktı....

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄