Bitcoin Forum
May 11, 2024, 12:36:08 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 »
  Print  
Author Topic: [ $7,374 Milyon TOPLANDI]TaaS:Token-as-a-Service|Kapalı Uçlu Yatırım Fonu  (Read 47528 times)
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
July 24, 2017, 04:17:05 PM

Taas benim aldigim ilk bounty oldu. 180 imzadan 25 falan da fb den 205 taas token geldi. 2.9 usd gibi bi fiyattan okuttum cok da iyi geldi. oradan gelenle baska icoya girdim. girdigim bountyler hep bekletti ama bereket versin eski sig. camplarla kiyasladiginda kat be kat fazlasini aldim bountylerden.
1715430968
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715430968
Reply with quote  #2

1715430968
Report to moderator
You can see the statistics of your reports to moderators on the "Report to moderator" pages.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715430968
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715430968
Reply with quote  #2

1715430968
Report to moderator
stromae
Full Member

Activity: 309
Merit: 100

View Profile
July 24, 2017, 04:40:21 PM

Bu taastan almaya değer mi hala size göre?

Bir borsa açıklaması falan var mıdır hiç hani liquit dışında başka bir yere girebilir mi? Yorumlarsanız sevinirim.
karmenali
Hero Member

Activity: 896
Merit: 515

View Profile
July 24, 2017, 06:38:54 PM

Bu taastan almaya değer mi hala size göre?

Bir borsa açıklaması falan var mıdır hiç hani liquit dışında başka bir yere girebilir mi? Yorumlarsanız sevinirim.
Taas kar paylaşımı yapacağı için bittrex böyle coinleri eklemiyor. İconomi yide almamışlardı. Poloniex herkesin hayali zaten ama yüklü bir para veya Taas tokenı vermezlerse onlarda eklemez. Ekibin portföy yöneticisi olduğunu düşününce o parayı poloya vereceklerine trading'te katlamak istemeleri daha mantıklı. Yani polo hayal. İconomi krakende işlem görüyor. Fakat krakende çıkarı olmasa eklemezdi, dolayısıyla iconomi rakibi bir coinide eklemez. Bu yüzden exchange falan bekleme, dağıtılacak kar oranına bak yatırım için  Wink
GalaWan
Sr. Member

Activity: 700
Merit: 270

View Profile
July 24, 2017, 07:49:43 PM

Taas benim aldigim ilk bounty oldu. 180 imzadan 25 falan da fb den 205 taas token geldi. 2.9 usd gibi bi fiyattan okuttum cok da iyi geldi. oradan gelenle baska icoya girdim. girdigim bountyler hep bekletti ama bereket versin eski sig. camplarla kiyasladiginda kat be kat fazlasini aldim bountylerden.

Yalnız iyi okuttunuz baya bir düşüş olmuştu çünkü taas'da bende direk aldığım gibi dumplamıştım facebook vardı zaten sadece. Cheesy
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
July 24, 2017, 08:28:46 PM

Yalnız iyi okuttunuz baya bir düşüş olmuştu çünkü taas'da bende direk aldığım gibi dumplamıştım facebook vardı zaten sadece. Cheesy

evet bancor sonrasi iyi fiyatlanmisti ama sonrasinda sert dususler yasadi. en son baktigimda 1.30lara kadar gerilemisti.
benim takip ettigim benim katildigim icolara buyuk paralar yatiran bir portfoy yonetimine sicak bakmadigim icin tekrar toplama derdine dusmedim ama bir kar payi dagitimi yapsa da cizgisini gorsek diye dusunuyorum.
guncel icolara katilip sonra da bakin iste biz portfoyu cok iyi yonetiyoruz demezler insallah.
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
July 25, 2017, 05:48:33 AM

Kar payı dağıtımı neye göre yapılıyor ? Elde tutulan token sayısının toplam arza oranına göre belirleniyor diye hatırlıyorum. 1.3$ seviyelerinden 2.6$' ye kadar toparlanmasını açıklar bu. Ağustosta dağıtacağız payları dediler. Daha da fiyatlanabilir token. Zaten hacim de yok. 10.000 tane toplayan olsa fiyat 2 katına çıkıyor.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
kenanzz
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1000

View Profile
July 25, 2017, 05:59:43 AM

Taas Yatırım Fon'u yanılmıyorsam Coindash'e de ciddi bir miktar yatırım yaptığını açıklamıştı. Bu yatırım fonu icoları forum içerisinde oldukça popüler. Bakalım sonları nasıl olacak merakla bekliyorum  Smiley
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
July 25, 2017, 06:22:52 AM

Taas Yatırım Fon'u yanılmıyorsam Coindash'e de ciddi bir miktar yatırım yaptığını açıklamıştı. Bu yatırım fonu icoları forum içerisinde oldukça popüler. Bakalım sonları nasıl olacak merakla bekliyorum  Smiley

500 ether yatırım yaptılar, ama hack olayından sonra durum neoldu bilmiyorum
Askit2
Hero Member

Activity: 981
Merit: 500

DIV - Your "Virtual Life" Secured and Decentralize

View Profile
July 25, 2017, 06:27:27 AM

500 ether yatırım yaptılar, ama hack olayından sonra durum neoldu bilmiyorum

Air (Sphre)' e de yatırım yaptılar. Bancor' a yatırım yaptılar. İki projede de henüz bir dalga yok. Coindash'da patladı gitti. Ellerinde tuttukları Bitcoin ve Ethereum yetti zaten. Topladıklarının iki katı kar ettiler. Dürüst ve şeffaf bir şekilde dağıtırlarsa 100-150M marketcap yaparlar.

▄▄
        ▄█▀▀█▄
      ▄█▀ ▄▄ ▀█▄
      ▀ ▄████▄ ▀
   ▄▀ ▄ ▀████▀ ▄ ▀▄
 ▄▀ ▄███▄ ▀▀ ▄███▄ ▀▄
█  ███████  ███████  █
 ▀▄ ▀███▀ ▄▄ ▀███▀ ▄▀

▀▄ ▀ ▄████▄ ▀ ▄▀
      ▄ ▀████▀ ▄
      ▀█▄ ▀▀ ▄█▀
        ▀█▄▄█▀
          ▀▀
███████████████████████████████████████████████████████████████████
██████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██████████▀▀▀▀▀████▀▀▀▀▀█████▀▀▀▀█████▀▀▀▀▀███████
██████            ▀████████     ████     █████    █████     ███████
██████     ▄▄▄▄▄    ▀██████     █████    ████      ████    ████████
██████     ██████▄    █████     █████    ▀██▀  ▄▄  ▀██▀    ████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████    ██   ██   ██    █████████
██████     ███████    █████     ██████     █   ██   █     █████████
██████     █████▀    ██████     ███████       ████       ██████████
██████     ▀▀▀▀▀    ▄██████     ████████     ██████     ███████████
██████            ▄████████     ████████     ██████     ███████████
██████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄██████████▄▄▄▄▄█████████▄▄▄▄██████▄▄▄▄████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████
.DIWtoken.com.
▄██████████████████▄
███       ▀███████
███       █████████
███       █████████
███       █████████
███              ██
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███   ▄▄▄▄▄▄▄▄   ███
███              ███
███▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███
██████████████████▀

▄██████████████████▄
███████████▀ ███████
█████████▀   ███████
███████▀     ██▀ ███
███ ▀▀       █▄▄████
███          █▀▀▀▀██
███ ▄▄       ███████
██████▄     █▄ ▀███
█████████▄   ███▄███
███████████▄ ███████
▀██████████████████▀

▄██████████████████▄
████████████████████
███████████████▀▀ ██
█████████▀▀     ███
████▀▀     ▄█▀   ███
███▄    ▄██      ███
█████████▀      ▄██
█████████▄     ████
█████████████▄ ▄████
████████████████████
▀██████████████████▀
......SECURITY DECENTRALIZED...
grkms
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 251

View Profile
July 25, 2017, 12:47:34 PM

Sanmıyorum TaaS yönetimi direk olarak görüşme sağlamadan 500 eth yatıracağını .

Cüzdan bilgilerini direk olarak Coindash ten almışlardır diye tahmin ediyorum .

haybeye bir 500 eth uçacağını sanmıyorum .
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
July 25, 2017, 12:49:28 PM

doğru adrese göndermişolsalar ne yazar, hacklenen adrese gönderilenlerede token dağıtımıolacak zaten, projeye olan güven sarsıldı, bu ortamda ağzıyla kuş tutsalar kimse o projeye girmek istemez. ico fiyatının altından girer borsaya
dnz gns
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 250

View Profile
July 25, 2017, 01:00:07 PM

doğru adrese göndermişolsalar ne yazar, hacklenen adrese gönderilenlerede token dağıtımıolacak zaten, projeye olan güven sarsıldı, bu ortamda ağzıyla kuş tutsalar kimse o projeye girmek istemez. ico fiyatının altından girer borsaya

katılıyorum çok kötü yaptılar güzelim projenin anasını siktiler en net tabirle. çok ümitlilerdi bu coinden herkes .
en azından dağıtımı kendine ayırdıklarından yapmaları lazım yoksa extra coin basarlarsa iyice öldürürler
redhack
Legendary
*

Activity: 1858
Merit: 1015

View Profile
July 25, 2017, 03:07:11 PM

Taas bu saatten sonra toparlanamaz. Divident verecek durumları olduğunu sanmıyorum. Hangi projeye girdilerse zarar ettiler. Bir tek Status kazandımış olmalı ama onda da satmadılarsa kâr yazamazlar. O yüzden kâr payı beklentisi olanlar beklentilerini düşürürlerse hayal kırıklığına uğramazlar.
1melyun (OP)
Hero Member

Activity: 546
Merit: 501

View Profile
July 25, 2017, 03:44:12 PM

Taas bu saatten sonra toparlanamaz. Divident verecek durumları olduğunu sanmıyorum. Hangi projeye girdilerse zarar ettiler. Bir tek Status kazandımış olmalı ama onda da satmadılarsa kâr yazamazlar. O yüzden kâr payı beklentisi olanlar beklentilerini düşürürlerse hayal kırıklığına uğramazlar.
Sonuç açıklanana kadar sabırlı olun. Coindash'te yatırımları pre sale de yaptılar bu yüzden kaybımız yok diye açıklama yaptılar. Ayrıca günlük al-sat yapıyorlar. Takip ettiğim kadarıylada bazı hamleleri doğruydu. Örneğin eth ve btc dumplarından faydalandılar. Bu yüzden ilk dağıtım yapılmadan bounty yi elimden çıkarmamakta ısrarlıyım.
Crytocoin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 281

View Profile
July 25, 2017, 04:34:14 PM

İlk 100 de bile yer bulmalatı cok zor. Hem iconomi varken niye millet taas a yatırım yapsınki.
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
July 25, 2017, 04:43:35 PM

Maymun fonu geliyor gumbur gumbur arkasindaki ekip resmen yildizlar toplulugu taas a neden girelim.Baska bir ton fon bazi projeler varken taas batmazsa iyi kurtarmis olurlar
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
July 25, 2017, 09:51:08 PM

Maymun fonu geliyor gumbur gumbur arkasindaki ekip resmen yildizlar toplulugu taas a neden girelim.Baska bir ton fon bazi projeler varken taas batmazsa iyi kurtarmis olurlar

Sadece ellerinde tuttukları BTC ve ETH ile 10M $üzerinde kar ettiler. Bu adamlar 8.5M $ yatırım toplamadılar mı ? Ico' dan aldıklarından daha fazla karları var. Karın yarısının dağıtılacağını düşünürsek. Elinde 30.000 token tutan adam %1 gibi bir kar payına hak kazanır ki bu 4250 dolarlık bir dönüş demek. Piyasadaki çoğu Pos veya masternode, leasing gibi önerilerden daha iyi bir getiri...
GalaWan
Sr. Member

Activity: 700
Merit: 270

View Profile
July 25, 2017, 10:48:14 PM

İlk 100 de bile yer bulmalatı cok zor. Hem iconomi varken niye millet taas a yatırım yapsınki.

Taasın sağı solu belli olmaz bir anda patlar ve hızlı bir şekilde yatırım alır. Çok kafaya takmaya gerek yok bence. Piyasalar ve btc şu anda kötü olduğu için normal olarak etkileniyor Taas'da bu durum.
Mimar
Sr. Member

Activity: 288
Merit: 250

View Profile
July 25, 2017, 11:49:33 PM

Taasın sağı solu belli olmaz bir anda patlar ve hızlı bir şekilde yatırım alır. Çok kafaya takmaya gerek yok bence. Piyasalar ve btc şu anda kötü olduğu için normal olarak etkileniyor Taas'da bu durum.
taasın ico fiyatı yanlış hatırlamıyorsam bir dolardı. şuan iki dolar. aradan biraz zaman geçtikten sonra belki yüksek kar getirebilir. iconomi 3 dolarlarda. hangisi başarılı olacak bunu zaman gösterecek elbet ama bende taastan pek ümitli değilim.
btcmurat
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 253

View Profile
July 26, 2017, 12:27:40 AM

ben taas projesinin twitter kampanyasına katılmıştım. Unutmuşum. Şimdi başvursam alabilirmiyim?
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 »
  Print  

Jump to: