Bitcoin Forum
May 03, 2024, 08:59:42 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »  All
  Print  
Author Topic: [Devrediyorum] ICO İmza Kampanyaları (Liste)  (Read 17104 times)
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
July 05, 2017, 06:30:00 PM

Güncellemeler:
Code:
03.07.17 - Tarihi geçen tüm kampanyalar çıkartılmıştır - Güncel kampanyalar eklenmiştir.
14.06.17 - openANX eklenmiştir
10.06.17 - Katılımcı sayıları güncellenmiştir - Bancor bitiş tarihi eklenmiştir
30.05.17 - MobileGo/Excudo çıkartılmıştır - MonacoCard/BitCAD/Populous/OnPlace eklenmiştir
17.05.17 - EthBits çıkartılmıştır - Bancor eklenmiştir
27.04.17 - TaaS çıkartılmıştır - Excudo/MobileGo eklenmiştir
22.04.17 - FootballCoin/SONM/Ethbits eklenmiştir

Bildiğiniz üzere büyük ICO'ların imza kampanyalarından genelde iyi bir miktar btc geliyor. Ben de bu başlıkla beraber ingilizce bilen bilmeyen, imzası için en uygun ICO'yu arayan kişilerin kolayca seçebilecekleri bir liste oluşturdum. Elimde geldiğince listeyi güncel ve yukarıda tutmaya çalışacağım. İyi forumlar.

tamam bunlar eklenmiş bunlar çıkarılmış ta güncel listeyi konuda göremedim?
local kabul eden güncel kampanyaları OP da listeleseniz güzel olmaz mı?
1714769982
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714769982
Reply with quote  #2

1714769982
Report to moderator
Activity + Trust + Earned Merit == The Most Recognized Users on Bitcointalk
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
smiletyson
Hero Member

Activity: 661
Merit: 509

View Profile
July 05, 2017, 07:22:36 PM

Güncellemeler:
Code:
03.07.17 - Tarihi geçen tüm kampanyalar çıkartılmıştır - Güncel kampanyalar eklenmiştir.
30.05.17 - MobileGo/Excudo çıkartılmıştır - MonacoCard/BitCAD/Populous/OnPlace eklenmiştir

Bildiğiniz üzere büyük ICO'ların imza kampanyalarından genelde iyi bir miktar btc geliyor. Ben de bu başlıkla beraber ingilizce bilen bilmeyen, imzası için en uygun ICO'yu arayan kişilerin kolayca seçebilecekleri bir liste oluşturdum. Elimde geldiğince listeyi güncel ve yukarıda tutmaya çalışacağım. İyi forumlar.

Mesela senin imzandaki ico biteli çok oldu.
İmza ödülleri de hesaplandı galiba, dağıtılmış bile olabilir.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1j8Bt7XkqipzczioYDjjlCrRJc8WoWfQKlEVGtOubx_s/edit?usp=sharing
emrek
Sr. Member

Activity: 409
Merit: 250

View Profile
July 05, 2017, 07:28:29 PM

Güncellemeler:
Code:

Haklısınız, ben de bir liste göremedim

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████████▄▄▄███████████████████████
███████████████████████████████████████████████████████████████████████▀▀▀████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

INTRODUCING WAVES
ULTIMATE ASSET/CUSTOM TOKEN BLOCKCHAIN PLATFORM

★ Hero/Legendary Member:
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
July 05, 2017, 07:39:36 PM

Mesela senin imzandaki ico biteli çok oldu.
İmza ödülleri de hesaplandı galiba, dağıtılmış bile olabilir.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1j8Bt7XkqipzczioYDjjlCrRJc8WoWfQKlEVGtOubx_s/edit?usp=sharing

Bilgi için teşekkürler. netekim 50 post tamamlanmadı diye 0 stake yapmış adamlar. hiç yere reklamlarını yaptık iyi mi?
yaptıkları ayıp ama. Sad
cointerstrike
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
July 05, 2017, 07:58:31 PM

Buralarda biraz yeniyim. imza kampanyalarında verdikleri paya göre mi girmeli yoksa projenin toplamayı planladığı paraya göre mi ? bir önerisi olan var mı ?
talatk (OP)
Hero Member

Activity: 700
Merit: 550

View Profile
July 06, 2017, 12:49:28 AM

Arkadaşlar "İmza Kampanyaları"nın üzerine tıklarsanız sizi listeye yönlendiriyor. Sanırım altında çizgi olmadığı için link olduğu belli olmamış. Kusura bakmayın, düzelttim.
salinizm
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 252

View Profile
July 06, 2017, 06:30:44 AM

oax bu hafta bitiyor. Kendime yeni imza arıyorum. şöyle Bankor gibi olacağını düşündüğünüz , tahmin ettiğiniz kampanya var mı? 3-5 bizde bir şeyler nasiplenelim.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
JINBI

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
[
T H E   G O L D E N   I C O
.
────────     WHITEPAPER     ────────
]
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
exortis
Sr. Member

Activity: 322

View Profile
July 06, 2017, 12:16:36 PM

Arkadaşlar "İmza Kampanyaları"nın üzerine tıklarsanız sizi listeye yönlendiriyor. Sanırım altında çizgi olmadığı için link olduğu belli olmamış. Kusura bakmayın, düzelttim.
Hocam emek sarfetmişsiniz çok teşekkür ederim Allah razı olsun
Tek tek marketing kısmında dolaşacaktım bugun blokcpool dan imzaları kaldırabilirsiniz dediler,sayenızde hemen bir imzaya girdim.Ayrıca katılımcıları girmeniz çok iyi olmuş
Tekrar çok teşekkur ederim
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
July 06, 2017, 12:21:37 PM

Hocam sizin imza listesinde karakter sayısı demek mesajın içerigindeki karakterleri tek tek sayacaklarmı demek.Yani boşluk sayılmadan en az 75 karakter yazmak demek degilmi.Bu bana saçma geliyor insana birisi bir soru sordu mesela kalktın " evet oyle" dedin mesajın sayılmıyor.Bunu yapacaklarına online olma şartı koşsunlar işte haftada 5 saat onlıne olmalısın gibisinden
Stavri
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 275

View Profile
July 06, 2017, 12:31:48 PM

Hocam sizin imza listesinde karakter sayısı demek mesajın içerigindeki karakterleri tek tek sayacaklarmı demek.Yani boşluk sayılmadan en az 75 karakter yazmak demek degilmi.Bu bana saçma geliyor insana birisi bir soru sordu mesela kalktın " evet oyle" dedin mesajın sayılmıyor.Bunu yapacaklarına online olma şartı koşsunlar işte haftada 5 saat onlıne olmalısın gibisinden
Online olmanın onlar için bir anlamı yok hocam. Sen online olsanda olmasanda imzan postlarının altında gözüküyor. Karakter sayısı da onlar açısından bakınca dogru bir uygulama. Millet sırf post sayısı artsın diye kısa kısa mesajlar atıyor yoksa. Önüne geçemiyorlar.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
July 06, 2017, 12:35:59 PM

Anlıyorum tamam ama mesela şimdi bana dent diyor ki kampanya sonuna kadar 50 mesaj atacaksın,tamam onu atarım gunde 5 mesaj atsam o dolacak ama kısa cevap veremıyorsun en az 75 karakter olacak dıyor bu sefer mesajın içeriğinde saçmalamaya başlıyorsun.Birde ana kouya mesaj isteyen ico lar var o tamamen facia
Stavri
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 275

View Profile
July 06, 2017, 12:42:47 PM

Anlıyorum tamam ama mesela şimdi bana dent diyor ki kampanya sonuna kadar 50 mesaj atacaksın,tamam onu atarım gunde 5 mesaj atsam o dolacak ama kısa cevap veremıyorsun en az 75 karakter olacak dıyor bu sefer mesajın içeriğinde saçmalamaya başlıyorsun.Birde ana kouya mesaj isteyen ico lar var o tamamen facia
Global forumda çok saçma başlıklar oluyor. Onlarda saçmalaması kolay oluyor hocam tavsiye ederim  Grin
Şaka bir yana 75 karakter çok değil hocam 2 cümle kursan doluyor zaten. Adamlar coin dağıtcaklar, süründürüyorlar işte konu bu   Smiley
talatk (OP)
Hero Member

Activity: 700
Merit: 550

View Profile
July 06, 2017, 01:01:30 PM

Mesele forumda dolaşıp topluluğa faydası dokunan kullanıcılarla "hmm good project" yazıp post kasan kullanıcıları birbirinden ayırmak. Başta saçma ve zahmetli gelse de empati yapıldığında gayet makûl bir sebep olduğu anlaşılıyor.

Rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
July 06, 2017, 02:25:46 PM

Mesele forumda dolaşıp topluluğa faydası dokunan kullanıcılarla "hmm good project" yazıp post kasan kullanıcıları birbirinden ayırmak. Başta saçma ve zahmetli gelse de empati yapıldığında gayet makûl bir sebep olduğu anlaşılıyor.

Rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

Foruma geç üye oldum uzundur piyasadayım ama forumu pek bilmiyordum açıkcası,çok kaliteli insanlar var.Topluluga yardımcı olan arkadaşları tebrik ediyorum,bazen aynı il içinde etkinlik yaparak bir araya gelsek tanışsak çok daha güzel olur inancındayım.Bende bilği paylaştıkca çoğalır mantıgında elimden geldiginde paylaşım yapacagım arkadaşlar.
Teşekkurler
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
July 06, 2017, 02:41:45 PM

Globaldeki signature campaignleri de paylaşabilme imkanınız var mı acaba? İngilizce bilmeyen arkadaşlar için

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
tumece
Full Member

Activity: 392
Merit: 107

View Profile
July 06, 2017, 08:56:27 PM

Bu kampanyalara katilmak icin rutbemiz yetmiyor heralde.  Genelde ödemeler ne zaman yapılır arkadaslar ? Mesela bir iconun imza kampanyasına katıldık diyelim, ico bittikten ne kadar süre sonra ödemeleri yapıyorlar ortalama olarak? Ödeme yapmama gibi bir durum olabilir mi? Sorularım belki saçma gelebilir, kusura bakmayın Smiley cevaplarsaniz memnuniyet  duyarım.
Deathwing
Legendary
*

Activity: 1638
Merit: 1328

Stultorum infinitus est numerus

View Profile WWW
July 06, 2017, 08:58:04 PM

Bu kampanyalara katilmak icin rutbemiz yetmiyor heralde.  Genelde ödemeler ne zaman yapılır arkadaslar ? Mesela bir iconun imza kampanyasına katıldık diyelim, ico bittikten ne kadar süre sonra ödemeleri yapıyorlar ortalama olarak? Ödeme yapmama gibi bir durum olabilir mi? Sorularım belki saçma gelebilir, kusura bakmayın Smiley cevaplarsaniz memnuniyet  duyarım.

Genellikle ICO sonunda oluyor, ödeme yapmama gibi bir durum GENELLİKLE olmuyor. Tabi ICO sonunda ödemeyip daha geç ödeyenlerde var.
tumece
Full Member

Activity: 392
Merit: 107

View Profile
July 06, 2017, 09:06:11 PM

Genellikle ICO sonunda oluyor, ödeme yapmama gibi bir durum GENELLİKLE olmuyor. Tabi ICO sonunda ödemeyip daha geç ödeyenlerde var.
cevabiniz  icin tesekkurler. Bu arada böyle kampanyaları listeleyip kullanıcılara açıklayıcı bilgiler veren konu sahibine de tesekkur ederim. Listede bulunmayan başka kampanyalar da var , onların neden listelenmedigini anlayamadım.
casty3000
Full Member

Activity: 532
Merit: 100

View Profile
July 06, 2017, 10:17:12 PM

Şuanda bence bunları düşünmeyin forumdaki her konuya girip çıkın. Olayların mantığını çözmeye çalışın. Gerisi icoymuş signaturemuş bountymiş bunlar çorap söküğü gibi gelir  Wink

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
ConspiracyCoin
Sr. Member

Activity: 294

View Profile
July 06, 2017, 10:55:14 PM

cevabiniz  icin tesekkurler. Bu arada böyle kampanyaları listeleyip kullanıcılara açıklayıcı bilgiler veren konu sahibine de tesekkur ederim. Listede bulunmayan başka kampanyalar da var , onların neden listelenmedigini anlayamadım.

Belli başlı göze çarpanları ekliyorlar işte her kampanya eklenecek diye bir şey yok ki. Ekstra kampanya isteyende kendisi araştırıp bulacak artık.
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »  All
  Print  

Jump to: