Bitcoin Forum
June 24, 2024, 02:20:57 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 »  All
  Print  
Author Topic: 🔥🔥🔥🔥🔥[GUNBOT] Otomatik Kâr Jeneratörü🔥🔥🔥🔥🔥  (Read 20115 times)
teramit
Legendary
*

Activity: 1874
Merit: 1394

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
May 12, 2017, 11:33:27 PM

1-online backtest imkanı varmı cryptotrader daki gibi ?
2- kar marjını Buy n Hold ile karşılaştırınca ne gibi bir oran çıkıyor kısa orta ve uzun vadelerde.
Captain Corporate (OP)
Hero Member

Activity: 2016
Merit: 575

View Profile WWW
May 13, 2017, 07:18:05 AM

1-Online backtest şansı yok
 2- Buy/Hold ile ne kadar kazandığına bağlı

▄▄███████████████████▄▄
▄█████████▀█████████████▄
███████████▄▐▀▄██████████
███████▀▀███████▀▀███████
██████▀███▄▄████████████
█████████▐█████████▐█████
██████████▀███▀███▄██████
████████████████▄▄███████
███████████▄▄▄███████████
█████████████████████████
▀█████▄▄████████████████▀
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀███████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
guwera
Legendary
*

Activity: 1153
Merit: 1001

Coin-Turk.com

View Profile WWW
May 16, 2017, 08:39:32 AM

Şuan için genelde yeterli oluyor. Zaten belirli başlı stratejileri var oturmuş olan, örneğin %20 BB kullanan Kickass settings en kazançlısı oldu şuana kadar.

Ben memnunum %76 kazandırdı demek, böyle devam ederse ben işi gücü bırakır bütün gün ps4 oynarım demek Cheesy Geçen ay aidat+yakıt+bütün faturalar ödendi gunbot ile Cheesy

Dediğim gibi, övme sebebim öyle benden alın falan diye değil, kime sorsanız indirim yapar, direk gunthar'a söyleseniz yapabilir hatta belki, o yüzden hiç kendi çıkarım içinmiş gibi düşünmeyin, isteyene yardım ederim, isteyen başkasıyla alır, önemli olan benim bu kadar memnun olduğum bir sistem olduğundan dolayı paylaşmak istememdi.

bu %20BB ve kickass yaklaşımlarını açabilir misin? tam olarak neye göre belirliyor...

Captain Corporate (OP)
Hero Member

View Profile WWW
May 16, 2017, 02:04:36 PM

%20BB kullanmıyorum ama anladığım kadarıyla Bollinger Band'in en altta ki %20 seviyesindeyken alıp daha yukarısındayken satıyor, zaten BB eksilere inince genelde hep çıkıyor.

Kickass'te işte düşük karla alıp satma stratejimizin "pump olabilir mi" düşüncesiyle yaklaşanı, bir fiyata kadar temel baz alıyor, daha yukarı çıktıkça satmıyor, baktı azıcık düştü o temel baz alınana gelmeden satıyor hemen.

Daha detaylı bilgiler ve muhabbet için herkesi telegram chat kanalımıza da bekliyoruz.

▄▄███████████████████▄▄
██████▀███▄▄████████████
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
May 16, 2017, 03:05:45 PM

Botu aldıgımızda özel ayar yapmamız gerek mi yoksa varsayılan ayarlar ile para kazanmaya başlayabilirmiyiz ?

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Captain Corporate (OP)
Hero Member

View Profile WWW
May 16, 2017, 03:17:35 PM

İşte bu bahsedilen ayarlar var, bb20 olsun kickass olsun vs bu tarz settingslerden birini seçmen gerekiyor. Hatta arzu edersen kendin bişiler yapabilirsin yaratabilirsin.

Onun dışında bi de tabii hangi coinleri al-sat yapacağına karar vermen gerekiyor.

▄▄███████████████████▄▄
██████▀███▄▄████████████
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
ssantur
Sr. Member

Activity: 387
Merit: 252

View Profile
May 16, 2017, 03:19:37 PM

Botu aldıgımızda özel ayar yapmamız gerek mi yoksa varsayılan ayarlar ile para kazanmaya başlayabilirmiyiz ?

Evet varsayılan ayarlar ile para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki denenmiş kombinasyonları kullanabilir ya da manuel olarakta kişisel ayarlamalar yapabilirsiniz. Aşırı iniş ya da çıkışların olmadığı, sabit seyreden grafikte kullanmaya başlanması tavsiye olunur.

@Captain hızlı davranmış neyse bu da bulunsun Smiley
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
May 16, 2017, 04:06:02 PM

Botu alıp kickass modunda kullanmak istiyorum . Tavsiye edermisiniz ?

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
sebastianpenguen
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 250

View Profile
May 16, 2017, 04:56:46 PM

Hala botlara falan inanan var mı be peeh. Bırakın arkadaşlar bu işleri ya. Böyle bir şey olsa yapan adam zengin olur neden 3 kuruşa bunu satmakla uğraşıyor?
Captain Corporate (OP)
Hero Member

View Profile WWW
May 16, 2017, 05:11:00 PM

Botu alıp kickass modunda kullanmak istiyorum . Tavsiye edermisiniz ?

Kickass biraz daha riskli ama geliri daha fazla oluyor tutunca. İki tane ana kullanım var bu aralar zaten, biri BB20 biri Kickass, ben kickass kullanıyorum, tutunca deli kazandırıyor, tutmayınca elinde bekliyosun coinlerle. BB20 biraz daha garantici ama getirisi daha az, damlaya damlaya tarzı. Yenilere BB20 daha öneriliyor.

Hala botlara falan inanan var mı be peeh. Bırakın arkadaşlar bu işleri ya. Böyle bir şey olsa yapan adam zengin olur neden 3 kuruşa bunu satmakla uğraşıyor?

Bot'un ne olduğu ve naptığını bildiğinize emin misiniz? Bot ayda %30 civarı paranızı katlıyor genelde, en azından beklenen. Bu arkadaş bundan 800 adet sattı, yaklaşık 100k$ civarı bir para kazanmıştır tahminimce, tam hesaplamadım ama bayaaa para kazandığı kesin. Ayda %30 değil %50 bile olsa ne kadar para gerekiyordu bu kadar para kazanmak için farkında mısınız? Bi de zaten yapan adamda kullanıyor ama satmak bir zarar ettirmiyor, sattığı için daha az kazanmıyor, aksine 3 ayda 100 bin dolar (benim tahminim) para kazandı satarak, hem satıp hem kullanarak kazanmasında bir zarar göremiyorum ben?

700+ kişi kullanıyor şuan, eğer dolandırıcılık veya işe yaramayan bir bot olsaydı, şuan ana konusunda bin tane sıkıntılı mesaj olurdu, konusunun yarısından fazlası almak isteyenler, diğer yarısıda almak isteyenlere yardım edenler dolu şuan. İşe yaramadığına dair tek bir kanıt bile yokken, bu kadar çok kullanıcısı memnun memnun kullanırken "inanan var mı be peeh" demek biraz cahillik oluyor kusura bakmayın.

Sizide botu almaya ve denemeye davet ediyorum, sadece 0.09 btc, kullandıktan sonra dua ederseniz o da benim ücretim olur artık.

▄▄███████████████████▄▄
██████▀███▄▄████████████
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
tristan1960
Full Member

Activity: 217
Merit: 100

View Profile
May 16, 2017, 06:19:06 PM

Bot çalışır çalışmaz çok anlamam ama her ay %30 para katlayan bir sistem 12 ay sonunda ana parayı 25 katına çıkarır. Böyle bir şeyin de mümkün olmadığını bildiğimize göre konu kapanabilir.
U20
Full Member

Activity: 546
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile
May 16, 2017, 06:28:22 PM

Bot çalışır çalışmaz çok anlamam ama her ay %30 para katlayan bir sistem 12 ay sonunda ana parayı 25 katına çıkarır. Böyle bir şeyin de mümkün olmadığını bildiğimize göre konu kapanabilir.

Teorik Olarak Aylık %30 Kazanç ve fazlası mümkün.
Ancak bunun için bilgili olmak şart.Ve Bence butarz botlara okadarda güvenilmemeli.Bireysel olarak yapılsa daha iyi olur.En azından botta oluşucak problemlerde para kaybınız olmaz.

Captain Corporate (OP)
Hero Member

View Profile WWW
May 16, 2017, 06:46:45 PM

Öncelikle, bot %30 GARANTI etmiyor tabii, fakat ben geçen ay kendim %76 kazandığımı biliyorum (gerçi bot için çok mükemmel bir dönemdi, her ay böyle olamaz, mesela mayıs ayı btc arttı ama btc değeri düştü son bi kaç günde o yüzden dolar değeri düştü)

Şuana kadar denileni yapan, ıspatlanmış, kazandıran bir bot var ortada , yapamayacağını söyleyenler tamamen iddaa ediyor, gram kanıt yok ortada, halbuki yapabileceğini söyleyenlerin kanıtları sayfa sayfa mevcut ana konuda bakarsanız.

İlk başta dediğim gibi kullanan 700+ kişi var, bunların hepsi kullanmaya devam ediyorsa bir bildiği vardır. Benim paramı çıkarmam 4 gün sürmüştü öyle belirtiim. Bu yapamayacağını söyleyenlerin bir şekilde ıspatlayabilmesini çok isterim, teorik olarak konuşmaktansa ıspatlarla konuşulursa bizim gibi çok daha iyi olur.

Onun dışında, poloniex crypsty gibi kapatırsa, bot bug olur bişi olur çalışmazsa vs tabii kazandıramaz, bu mümkün kesinlikle, fakat şuan için denileni yapıyor bot ve bunu yapan 700+ kişi olarak kesinlikle tavsiye ederiz. Sadece burada kullanan türk arkadaşlar bile yazsa yeterli olur sanırım.

▄▄███████████████████▄▄
██████▀███▄▄████████████
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
nalpagutt
Sr. Member

View Profile
May 16, 2017, 09:18:54 PM

Arkadaş o kadar boş adamlarsınız ki . Neymiş bot 12 ay sonra ana parayı % 25 yaparmış o zaman imkansızmış bot çöpmüş . Bunu diyen adamlar bitcoinin zamanında 0.50 dolar oldugunu bilen adamlar . Gercekten uzanamadıgınız cigere mundar diyorsunuz . Botun sizden ne farkı var ? . 0.01 den al diceksin 0.012 den sat diyeceksin . Nesi zararlı bunun . Neresi yanlış ? Allah size beyin vermiş kullanın . Yazık etmeyin . En kısa zamanda botu alıp 1BTC İle başlayacağım

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
sinerjji
Member
**

Activity: 122
Merit: 10

View Profile
May 17, 2017, 08:46:34 AM

Hani çöp diyen arkadaşlara bendeki botun dün yaptığı tüm işlemlere aşağıdaki resimden bakabilirsiniz:

https://gyazo.com/243549e97f97f3d20bbe28a5b14beec3

Tabi bu bot garanti demek değil. Örneğin 3 gün önce aldığı ltc nin fiyatı bayağı düştü. Hala elinde tutuyor, ne kadar kaybedeceğim ya da geçte olsa yine kazandıracak mı bilmiyorum. Ama aldığımdan beri gözlemlediğim bir şey varsa o da bana, şu ana kadar yaptığı tüm işlemlerden bana para kazandırdığıdır Smiley

Captain Corporate (OP)
Hero Member

View Profile WWW
May 17, 2017, 09:19:14 AM

İşin kötü tarafı benim gibi tradingten hiç anlamayan noob birisi bile kazanıyor şunla, yahu resme baktım anlamadım, çok hesap gerekiyor, bir daha net X kadar kazandırdı diyebilir misin Cheesy yoksa benim matematik yetmedi ne kadar kazandırdığına da ahahahha.

▄▄███████████████████▄▄
██████▀███▄▄████████████
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
sinerjji
Member
**

Activity: 122
Merit: 10

View Profile
May 17, 2017, 09:38:50 AM

İşin kötü tarafı benim gibi tradingten hiç anlamayan noob birisi bile kazanıyor şunla, yahu resme baktım anlamadım, çok hesap gerekiyor, bir daha net X kadar kazandırdı diyebilir misin Cheesy yoksa benim matematik yetmedi ne kadar kazandırdığına da ahahahha.

Sondan bir önceki sütunda yazan ..... BTC kısma bak. Sell yazanlardan, Buy yazanları çıkar. BTC olarak o günkü kazanç belli oluyor. Hesaplamaya üşendim. Excell'e aktardığımda tekrar paylaşırım gerekirse Smiley

Captain Corporate (OP)
Hero Member

View Profile WWW
May 17, 2017, 09:45:02 AM

Yaklaşık 0.17 hesapladım ama tabii benim matematiğime ne kadar güvenilir bilmiyorum assdfasdf

▄▄███████████████████▄▄
██████▀███▄▄████████████
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
Captain Corporate (OP)
Hero Member

View Profile WWW
May 22, 2017, 04:34:10 PM

Burayada bayadır yazmamışım. Benim şu tarihten itibaren falan gibi bir hesaplama metodum olmadığından ilk günden başlayarak hesaplayabiliyorum sadece.

Bitcoinin coşması, her coinin coşması, gunbotun beklenildiği gibi çalışması sonucu ;

7 nisan 2017 tarihinden 22 mayıs 2017 tarihine kadar elde edilen kazanç : %176

▄▄███████████████████▄▄
██████▀███▄▄████████████
▀▀███████████████████▀▀
Peach
BTC bitcoin
Buy and Sell
Bitcoin P2P
.
.
▄▄███████▄▄
▄████████
██████▄
▄██
█████████████████▄
▄███████
██████████████▄
███████████████████████
████████████████████████
▀█████████████████████▀
▀██████████████████▀
▀███████████████▀
▀▀███████▀▀

▀▀▀▀███▀▀▀▀
EUROPE | AFRICA
LATIN AMERICA
▄▀▀▀

▀▄▄▄

███████▄█
███████▀
██▄▄▄▄▄░▄▄▄▄▄
████████████▀
▐███████████▌
▐███████████▌
████████████▄
██████████████
███▀███▀▀███▀
.
Download on the
App Store
▀▀▀▄

▄▄▄▀
▄▀▀▀

▀▄▄▄

▄██▄
██████▄
█████████▄
████████████▄
███████████████
████████████▀
█████████▀
██████▀
▀██▀
.
GET IT ON
Google Play
▀▀▀▄

▄▄▄▀
Captain Corporate (OP)
Hero Member

View Profile WWW
May 24, 2017, 05:38:17 AM

Bu kadar coşabileceğimizi ben tahmin edememiştim. Bitcoin artıyor, altcoinler artıyor, herşeyin fiyatı aldı gitti.

Son durum : %201

▄▄███████████████████▄▄
██████▀███▄▄████████████