Bitcoin Forum
May 08, 2024, 03:03:01 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5]  All
  Print  
Author Topic: [ANN]EncryptoTel: VoIP securizat si infrastructura de comunicatii blockchain B2B  (Read 7595 times)
Saksham
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 570
Merit: 500



View Profile
June 22, 2017, 03:18:47 PM
 #81

Mai stiti ceva de distribuirile recompenselor?voua v-a mai ajuns ceva in "portofel"?Si mai ales la cei care au pus cont de Ethereum v-au venit compensatiile?
Inca nu a inceput distributia tokenurilor ETT, inca se fac verificarile auditului de securitate. Probabil vor incepe distributia  fie la sfarsitul acestei saptamani fie   saptamana viitoare.
deja se lungesc prea mult, inteleg ca exista ceva probleme cu cativa investitori insa de atata timp si cam bat pasul pe loc si nu fac referire la distributie ci la  problemele nerezolvate inca.
1715180581
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715180581

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715180581
Reply with quote  #2

1715180581
Report to moderator
1715180581
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715180581

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715180581
Reply with quote  #2

1715180581
Report to moderator
1715180581
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715180581

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715180581
Reply with quote  #2

1715180581
Report to moderator
Make sure you back up your wallet regularly! Unlike a bank account, nobody can help you if you lose access to your BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715180581
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715180581

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715180581
Reply with quote  #2

1715180581
Report to moderator
1715180581
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715180581

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715180581
Reply with quote  #2

1715180581
Report to moderator
1715180581
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715180581

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715180581
Reply with quote  #2

1715180581
Report to moderator
ltcrstrbrt (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1568
Merit: 1057



View Profile
June 22, 2017, 04:06:08 PM
 #82

Mai stiti ceva de distribuirile recompenselor?voua v-a mai ajuns ceva in "portofel"?Si mai ales la cei care au pus cont de Ethereum v-au venit compensatiile?
Inca nu a inceput distributia tokenurilor ETT, inca se fac verificarile auditului de securitate. Probabil vor incepe distributia  fie la sfarsitul acestei saptamani fie   saptamana viitoare.
deja se lungesc prea mult, inteleg ca exista ceva probleme cu cativa investitori insa de atata timp si cam bat pasul pe loc si nu fac referire la distributie ci la  problemele nerezolvate inca.
Nu-i niciun stres, toate problemele vor fi rezolvate in curand si sa nu uitam, rabdarea este o virtute!
TeamButtcoin
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 466
Merit: 500



View Profile
June 22, 2017, 05:08:13 PM
 #83

Hmm a trecut ceva timp si nimic,am auzit ca au ceva probleme cu niste investitori dar da inca asteptam ,chiar sper sa rezolve problema, pana la urma a fost o campanie in care a meritat sa investesti deci merita si sa astepti

     ███▄▄  ▄▄███
██▄▄   ▀▀████▀▀   ▄▄██
 ▀▀███▄▄      ▄▄███▀▀
█▄▄  ▀▀███▄▄███▀▀
█████▄▄  ▀▀▀▀  ▄▄
██  ▀▀███▄▄▄▄███▀
██      ▀▀██▀▀     ▄▄▄
██   ▄▄        ▄▄███▀▀
██   ▀███▄▄▄▄███▀▀
██▄     ▀▀██▀▀     ▄▄▄
▀▀███▄▄        ▄▄███▀▀
    ▀▀███▄▄▄▄███▀▀
        ▀▀██▀▀
graIn..
.
The Backbone of
Modern Work Agreements.
███████████████
████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
████ ██████████████████
████ ██
████ ██
████ ██
████ ██
████
████
████
████


█████████████   █████

.Whitepaper.
█████   █████████████


████
████
████
████
██ ████
██ ████
██ ████
██ ████
██████████████████ ████
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄████
███████████████

Quote
cryptme
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 166
Merit: 101


View Profile
June 22, 2017, 06:52:34 PM
 #84

Hmm a trecut ceva timp si nimic,am auzit ca au ceva probleme cu niste investitori dar da inca asteptam ,chiar sper sa rezolve problema, pana la urma a fost o campanie in care a meritat sa investesti deci merita si sa astepti

E una din ICO-uri cu utilizare reala, si eu cred ca a fost o investite buna. Eu am primit tokenul pe adresa waves in data de 9 iunie, bonusul inca nu a venit.
Stie cineva in ce modalitate se va trimite bonusul? Tot pe contul unde s-au trimis tokenurile?

TeamButtcoin
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 466
Merit: 500



View Profile
June 25, 2017, 11:45:24 AM
 #85

Hmm a trecut ceva timp si nimic,am auzit ca au ceva probleme cu niste investitori dar da inca asteptam ,chiar sper sa rezolve problema, pana la urma a fost o campanie in care a meritat sa investesti deci merita si sa astepti

E una din ICO-uri cu utilizare reala, si eu cred ca a fost o investite buna. Eu am primit tokenul pe adresa waves in data de 9 iunie, bonusul inca nu a venit.
Stie cineva in ce modalitate se va trimite bonusul? Tot pe contul unde s-au trimis tokenurile?


Eu cred ca bonusul ar trebui sa-ti vina exact pe aceeasi adresa ,daca vine mai tarziu cred ca e din cauza ca au niste probleme cu investitorii,dar deocamdata sunt in stadiu de distribuire deci o sa-ti vina si bonusul in curand.Eu asa zic ,dar mai multe informatii gasesti aici https://medium.com/@encryptotel/how-to-invest-in-the-encryptotel-crowdsale-2085d7ac9170 .

     ███▄▄  ▄▄███
██▄▄   ▀▀████▀▀   ▄▄██
 ▀▀███▄▄      ▄▄███▀▀
█▄▄  ▀▀███▄▄███▀▀
█████▄▄  ▀▀▀▀  ▄▄
██  ▀▀███▄▄▄▄███▀
██      ▀▀██▀▀     ▄▄▄
██   ▄▄        ▄▄███▀▀
██   ▀███▄▄▄▄███▀▀
██▄     ▀▀██▀▀     ▄▄▄
▀▀███▄▄        ▄▄███▀▀
    ▀▀███▄▄▄▄███▀▀
        ▀▀██▀▀
graIn..
.
The Backbone of
Modern Work Agreements.
███████████████
████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
████ ██████████████████
████ ██
████ ██
████ ██
████ ██
████
████
████
████


█████████████   █████

.Whitepaper.
█████   █████████████


████
████
████
████
██ ████
██ ████
██ ████
██ ████
██████████████████ ████
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄████
███████████████

Quote
bluedeep
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 977
Merit: 1011



View Profile
June 25, 2017, 06:06:57 PM
 #86

Hmm a trecut ceva timp si nimic,am auzit ca au ceva probleme cu niste investitori dar da inca asteptam ,chiar sper sa rezolve problema, pana la urma a fost o campanie in care a meritat sa investesti deci merita si sa astepti

E una din ICO-uri cu utilizare reala, si eu cred ca a fost o investite buna. Eu am primit tokenul pe adresa waves in data de 9 iunie, bonusul inca nu a venit.
Stie cineva in ce modalitate se va trimite bonusul? Tot pe contul unde s-au trimis tokenurile?


Eu cred ca bonusul ar trebui sa-ti vina exact pe aceeasi adresa ,daca vine mai tarziu cred ca e din cauza ca au niste probleme cu investitorii,dar deocamdata sunt in stadiu de distribuire deci o sa-ti vina si bonusul in curand.Eu asa zic ,dar mai multe informatii gasesti aici https://medium.com/@encryptotel/how-to-invest-in-the-encryptotel-crowdsale-2085d7ac9170 .
  Bonusul este oferit de cei de la Incent, deci va fi in tokenuri Incent, asta daca se va rezolva problema cu BlockSwap-ul. Vedem ce se intampla saptamana viitoare.

||
IDO PARTNER
▄▄▄▀▀▀██▄▄
████▀▀░▀███
███▌████▐███
███▌████████▌
███▌█████████
███▌█████████
███▌████▐███▌
▄▄▄▄▄█▀░███▀
▀▀██▀▄██▀▀
.
DAOStarter
IEO PARTNER
▄███▄
▄██▀▀▀▀██▄
██░░░░░░▀▀
██░░▀██▄▄░░
▀██▄▄▀▀██▄
░░▀▀██▄░░██
▄▄░░░░░░██
▀██▄▄▄▄██▀
▀███▀
.
Coinstore
LISTING
██▀▀▀▀████▄▄
███▄▄▄▄▄▄▄█▀█
██▄▄▄▄▄▄▄▄░▐▐▌
█████▄▄▄▄▄▄▌█
███▄▄▄▄▄▄▄▄▀█▄
███▄▄▄▄▄▀▀▄▀█▐▌
██▄▄▄▄░▄▄▄░░▐██
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█▄▀
░▄░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀


▄███▄░▄███▄
▄██████████▄
▄█████████████▄
▄███████████████▄
▀███████████████▀
BitMart
MEXC
DEX PARTNERS

░▀▄░█▀▀▄▄▄
░▀▄▀████▀███▄
██▀██████▄▄▄▄▀
███░░▀████▀▀██▄
▄█████████░█▄░▀
█▀█▄███▀▀█████
▀▀▀░▀█▀▀▄████
██████▀░▀▄


█████▄▄▄▄▀
██▄▀█████▀░░▄▄
░▀█▄████▀███▄▀▀
▀█▄▀▀█▀█▀▄░▀████▀
█▄██▄░▀▄▀▄▀██▀▀
██▀▀
UNISWAP
LobsterSwap
TeamButtcoin
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 466
Merit: 500



View Profile
June 25, 2017, 06:12:21 PM
 #87

Hmm a trecut ceva timp si nimic,am auzit ca au ceva probleme cu niste investitori dar da inca asteptam ,chiar sper sa rezolve problema, pana la urma a fost o campanie in care a meritat sa investesti deci merita si sa astepti

E una din ICO-uri cu utilizare reala, si eu cred ca a fost o investite buna. Eu am primit tokenul pe adresa waves in data de 9 iunie, bonusul inca nu a venit.
Stie cineva in ce modalitate se va trimite bonusul? Tot pe contul unde s-au trimis tokenurile?


Eu cred ca bonusul ar trebui sa-ti vina exact pe aceeasi adresa ,daca vine mai tarziu cred ca e din cauza ca au niste probleme cu investitorii,dar deocamdata sunt in stadiu de distribuire deci o sa-ti vina si bonusul in curand.Eu asa zic ,dar mai multe informatii gasesti aici https://medium.com/@encryptotel/how-to-invest-in-the-encryptotel-crowdsale-2085d7ac9170 .
  Bonusul este oferit de cei de la Incent, deci va fi in tokenuri Incent, asta daca se va rezolva problema cu BlockSwap-ul. Vedem ce se intampla saptamana viitoare.

chiar asa scrie si in articolul de mai sus " When you buy with WAVES, you’ll need to enter each address you deposit from. You’ll also need to record a Waves/Ethereum address to receive your tokens after the crowdsale ends. Because this is Incent’s deposit tech, there’s a substantial Incent bonus for every investor at no extra cost to them, equal to 3% of your investment"

     ███▄▄  ▄▄███
██▄▄   ▀▀████▀▀   ▄▄██
 ▀▀███▄▄      ▄▄███▀▀
█▄▄  ▀▀███▄▄███▀▀
█████▄▄  ▀▀▀▀  ▄▄
██  ▀▀███▄▄▄▄███▀
██      ▀▀██▀▀     ▄▄▄
██   ▄▄        ▄▄███▀▀
██   ▀███▄▄▄▄███▀▀
██▄     ▀▀██▀▀     ▄▄▄
▀▀███▄▄        ▄▄███▀▀
    ▀▀███▄▄▄▄███▀▀
        ▀▀██▀▀
graIn..
.
The Backbone of
Modern Work Agreements.
███████████████
████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
████ ██████████████████
████ ██
████ ██
████ ██
████ ██
████
████
████
████


█████████████   █████

.Whitepaper.
█████   █████████████


████
████
████
████
██ ████
██ ████
██ ████
██ ████
██████████████████ ████
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄████
███████████████

Quote
bluedeep
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 977
Merit: 1011



View Profile
June 25, 2017, 08:40:38 PM
 #88

Hmm a trecut ceva timp si nimic,am auzit ca au ceva probleme cu niste investitori dar da inca asteptam ,chiar sper sa rezolve problema, pana la urma a fost o campanie in care a meritat sa investesti deci merita si sa astepti

E una din ICO-uri cu utilizare reala, si eu cred ca a fost o investite buna. Eu am primit tokenul pe adresa waves in data de 9 iunie, bonusul inca nu a venit.
Stie cineva in ce modalitate se va trimite bonusul? Tot pe contul unde s-au trimis tokenurile?


Eu cred ca bonusul ar trebui sa-ti vina exact pe aceeasi adresa ,daca vine mai tarziu cred ca e din cauza ca au niste probleme cu investitorii,dar deocamdata sunt in stadiu de distribuire deci o sa-ti vina si bonusul in curand.Eu asa zic ,dar mai multe informatii gasesti aici https://medium.com/@encryptotel/how-to-invest-in-the-encryptotel-crowdsale-2085d7ac9170 .
  Bonusul este oferit de cei de la Incent, deci va fi in tokenuri Incent, asta daca se va rezolva problema cu BlockSwap-ul. Vedem ce se intampla saptamana viitoare.

chiar asa scrie si in articolul de mai sus " When you buy with WAVES, you’ll need to enter each address you deposit from. You’ll also need to record a Waves/Ethereum address to receive your tokens after the crowdsale ends. Because this is Incent’s deposit tech, there’s a substantial Incent bonus for every investor at no extra cost to them, equal to 3% of your investment"
Poi tocmai, bonusul este oferit sub forma de tokenuri incent  in valoare  procentuala de 3% in conformitate cu suma investita. Oricum dupa cum stau treburile.. cam adio acel bonus..

||
IDO PARTNER
▄▄▄▀▀▀██▄▄
████▀▀░▀███
███▌████▐███
███▌████████▌
███▌█████████
███▌█████████
███▌████▐███▌
▄▄▄▄▄█▀░███▀
▀▀██▀▄██▀▀
.
DAOStarter
IEO PARTNER
▄███▄
▄██▀▀▀▀██▄
██░░░░░░▀▀
██░░▀██▄▄░░
▀██▄▄▀▀██▄
░░▀▀██▄░░██
▄▄░░░░░░██
▀██▄▄▄▄██▀
▀███▀
.
Coinstore
LISTING
██▀▀▀▀████▄▄
███▄▄▄▄▄▄▄█▀█
██▄▄▄▄▄▄▄▄░▐▐▌
█████▄▄▄▄▄▄▌█
███▄▄▄▄▄▄▄▄▀█▄
███▄▄▄▄▄▀▀▄▀█▐▌
██▄▄▄▄░▄▄▄░░▐██
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█▄▀
░▄░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀


▄███▄░▄███▄
▄██████████▄
▄█████████████▄
▄███████████████▄
▀███████████████▀
BitMart
MEXC
DEX PARTNERS

░▀▄░█▀▀▄▄▄
░▀▄▀████▀███▄
██▀██████▄▄▄▄▀
███░░▀████▀▀██▄
▄█████████░█▄░▀
█▀█▄███▀▀█████
▀▀▀░▀█▀▀▄████
██████▀░▀▄


█████▄▄▄▄▀
██▄▀█████▀░░▄▄
░▀█▄████▀███▄▀▀
▀█▄▀▀█▀█▀▄░▀████▀
█▄██▄░▀▄▀▄▀██▀▀
██▀▀
UNISWAP
LobsterSwap
ltcrstrbrt (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1568
Merit: 1057



View Profile
June 25, 2017, 11:10:30 PM
 #89

O scurta actualizare oferita de  catre cei de la Encryptotel poate fi citita aici : https://medium.com/@encryptotel/an-important-update-3-9ba6abd0c7bd
TeamButtcoin
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 466
Merit: 500



View Profile
July 01, 2017, 06:01:55 PM
 #90

O scurta actualizare oferita de  catre cei de la Encryptotel poate fi citita aici : https://medium.com/@encryptotel/an-important-update-3-9ba6abd0c7bd

Deci cei care au avut un portofel Waves au primit monedele si cei care au Ethereum mai trebuie sa astepte.E bine ca au anuntat.

     ███▄▄  ▄▄███
██▄▄   ▀▀████▀▀   ▄▄██
 ▀▀███▄▄      ▄▄███▀▀
█▄▄  ▀▀███▄▄███▀▀
█████▄▄  ▀▀▀▀  ▄▄
██  ▀▀███▄▄▄▄███▀
██      ▀▀██▀▀     ▄▄▄
██   ▄▄        ▄▄███▀▀
██   ▀███▄▄▄▄███▀▀
██▄     ▀▀██▀▀     ▄▄▄
▀▀███▄▄        ▄▄███▀▀
    ▀▀███▄▄▄▄███▀▀
        ▀▀██▀▀
graIn..
.
The Backbone of
Modern Work Agreements.
███████████████
████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
████ ██████████████████
████ ██
████ ██
████ ██
████ ██
████
████
████
████


█████████████   █████

.Whitepaper.
█████   █████████████


████
████
████
████
██ ████
██ ████
██ ████
██ ████
██████████████████ ████
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄████
███████████████

Quote
ltcrstrbrt (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1568
Merit: 1057



View Profile
July 06, 2017, 12:41:53 AM
 #91

Actualizare saptamanala EncryptoTel : Procentaj distrubuire catre investitori, setare ordin de re-cumparare si distribuire recompense !

https://medium.com/@encryptotel/weekly-update-b45e530082e5
Pages: « 1 2 3 4 [5]  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!