Bitcoin Forum
May 07, 2024, 08:54:49 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10]  All
  Print  
Author Topic: [ANN] EncryptoTel: Güvenli VoIP ve B2B blok-zincir iletişim altyapısı  (Read 9964 times)
ap3311
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 300

View Profile
July 14, 2017, 02:56:24 PM

az önce medium dan  encrypto güncelleme geçti yeni roadmap ve buywall ile ilgili yarın moskova saati 1 ile tr ile saati kaç yapiyor bilmiyorum ona bakilir  waves tabanlı ett ler için dex te 200k waves lik ve eth tabanlı ett için ise tidex te yine 200k waves lik buywall koyulcak bilginize. elinde olan varsa yarın saatleri dikkat edip 4700 sattan satabilir yada fırsat olarak görenler tidexten alip yarın 4700 sattan satabilir şuan tidexte 3800 lerde sanirim

⚫▶      BUILDERIUM 
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Creating the future you desire, one bid at a time

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
YOUR RELIABLE PLATFORM FOR SKILLED &
QUALITY CONSTRUCTION CLIENTS & CONTRACTORS

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄██████████▀▀▀▀██████▄
▄█████████▀     ███████▄
▄██████████   ███████████▄
█████████▀▀   ▀▀██████████
█████████       ██████████
███████████   ████████████
▀██████████   ███████████▀
▀█████████   ██████████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄██████████████▀▀▀█████▄
▄█████ ▀███████     ▀▄███▄
██████   ▀▀█▀▀      ▄█████
███████              █████
████████             █████
█████████▄          ██████
▀████████▀        ▄██████▀
▀███▀▀        ▄▄███████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄████████████████▀▀▀███▄
▄███████████▀▀▀      ████▄
██████▀▀▀       ▄    █████
███▄         ▄█▀    ██████
██████▄    ▄█▀      ██████
█████████▄█▀       ███████
▀██████████  ▄     ██████▀
▀█████████ ███▄  ██████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀
Whitepaper
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
JOIN AIRDROP

1715072089
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715072089
Reply with quote  #2

1715072089
Report to moderator
"I'm sure that in 20 years there will either be very large transaction volume or no volume." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715072089
Hero Member
*

Ignore
1715072089
Reply with quote  #2

1715072089
Report to moderator
1715072089
Hero Member
*

Ignore
1715072089
Reply with quote  #2

1715072089
Report to moderator
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
July 14, 2017, 03:13:37 PM

az önce medium dan  encrypto güncelleme geçti yeni roadmap ve buywall ile ilgili yarın moskova saati 1 ile tr ile saati kaç yapiyor bilmiyorum ona bakilir  waves tabanlı ett ler için dex te 200k waves lik ve eth tabanlı ett için ise tidex te yine 200k waves lik buywall koyulcak bilginize. elinde olan varsa yarın saatleri dikkat edip 4700 sattan satabilir yada fırsat olarak görenler tidexten alip yarın 4700 sattan satabilir şuan tidexte 3800 lerde sanirim
hocam neden boyle birşey yapıyorlar acaba,benım 4k adet var elımde 2.5k sevıyelerınden aldım tutuyorum yarın 4.7 den satsam %100 gibi kar yapmış olurum acaba dahada yukselecek diyemı bunu yapıyorlar
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
July 18, 2017, 01:54:19 PM

evet bende merak ediyorum neden boyle birşey yapıyorlar ama sizin dedginiz gibi bir duvar göremedim ben hafif bir duvar vardı ama tırt oldu
şu an çok çok düşük fiyatda alsammı diye düşünmüyor degilim
birdahaki duvara kadar saklar sonra satarsak guzel kar bırakabılır
ben_btctalk
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
July 18, 2017, 02:44:27 PM

evet bende merak ediyorum neden boyle birşey yapıyorlar ama sizin dedginiz gibi bir duvar göremedim ben hafif bir duvar vardı ama tırt oldu
şu an çok çok düşük fiyatda alsammı diye düşünmüyor degilim
birdahaki duvara kadar saklar sonra satarsak guzel kar bırakabılır

duvarı hard kepin üstüne çıktıkları için koydular.

tırt? bana göre duvar gibi duvardı. şimdi kontrol edemiyorum. yıkılmış mı?
ap3311
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 300

View Profile
July 18, 2017, 05:52:41 PM

tırt dediginiz duvar tam 1 gün boyunca durdu. cok iyi karlar bıraktı. duvar  ett/btc de değildi.   ett/waves de buywall kısmındaydi  ve  dedigim gibi tam 1 gün felan durdu. btc ile sabaha kadar  ett alip waves olarak sattim bittrexte bozdum btc aldim döndüm ett aldim ordan waves  bittrex   btc  de kaldim sonra oo şekilde .  ico sürecinde fazladan gelen 1 milyon dolar için böyle birşey uygun gördüler. aynı anda  wavesDEX te waves ett için tidexte de Ethereum Ett ler için buywall koydu adamlar. helal olsun valla sözlerini tuttular fakat cok faydalanan olmadi gibi.

⚫▶      BUILDERIUM 
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Creating the future you desire, one bid at a time

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
YOUR RELIABLE PLATFORM FOR SKILLED &
QUALITY CONSTRUCTION CLIENTS & CONTRACTORS

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄██████████▀▀▀▀██████▄
▄█████████▀     ███████▄
▄██████████   ███████████▄
█████████▀▀   ▀▀██████████
█████████       ██████████
▀██████████   ███████████▀
▀█████████   ██████████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄██████████████▀▀▀█████▄
▄█████ ▀███████     ▀▄███▄
██████   ▀▀█▀▀      ▄█████
███████              █████
████████             █████
█████████▄          ██████
▀████████▀        ▄██████▀
▀███▀▀        ▄▄███████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄████████████████▀▀▀███▄
▄███████████▀▀▀      ████▄
██████▀▀▀       ▄    █████
███▄         ▄█▀    ██████
██████▄    ▄█▀      ██████
█████████▄█▀       ███████
▀██████████  ▄     ██████▀
▀█████████ ███▄  ██████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀
Whitepaper
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
JOIN AIRDROP

torikan
Hero Member

Activity: 518
Merit: 500

View Profile
July 19, 2017, 06:11:56 AM

şunların hem waves hem eth cüzdanın olması durumunu çözemedim.
waves cüzdanından eth cüzdanına gönderim yapabiliyormuyuz gönderdiğimizde sorun olmasın 2-3 tane gönderip denemek lazımda Cheesy unutuyorum deneyen var mı?
1melyun (OP)
Hero Member

Activity: 546
Merit: 501

View Profile
July 19, 2017, 08:08:35 AM

waves cüzdanından eth cüzdanına gönderim yapabiliyormuyuz gönderdiğimizde sorun olmasın 2-3 tane gönderip denemek lazımda Cheesy unutuyorum deneyen var mı?
gönderemezsin henüz swap işlemi aktif edilmedi. bende bu yüzden mağdur oldum bir türlü satamadım elimdekileri eth zincirindeler. Fiyat her zaman waves zincirindekinden düşük oluyor.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
July 19, 2017, 08:39:05 AM

gönderemezsin henüz swap işlemi aktif edilmedi. bende bu yüzden mağdur oldum bir türlü satamadım elimdekileri eth zincirindeler. Fiyat her zaman waves zincirindekinden düşük oluyor.

bende bountyi ethere istemiştim duruyor şimdilik, swap olayını bi türlü oturtamadılar
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
August 21, 2017, 07:37:37 AM

Vay arkadaş nasıl bir coinse hiç kıpırdamıyor ne zamandır aynen oldugu yerde demirledi bu kadar da olmaz artık bıraz hareketlenmesi lazım ne zaman baksam 1800 de a.q coını.Cryptopia girmiş sonunda 2 aydır anca girebildi tidex de sıfır hacim var
bıraz hareketlensin artık
lordzc
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 253

View Profile
August 21, 2017, 07:54:27 AM

Vay arkadaş nasıl bir coinse hiç kıpırdamıyor ne zamandır aynen oldugu yerde demirledi bu kadar da olmaz artık bıraz hareketlenmesi lazım ne zaman baksam 1800 de a.q coını.Cryptopia girmiş sonunda 2 aydır anca girebildi tidex de sıfır hacim var
bıraz hareketlensin artık

Hem ETH hemde Waves zincirinde olan coinlerin kaderi bu gibi . Beninde elimde 10k ETH zincirinde olan vardı zararına satıp kurtuldum .
exortis
Sr. Member

View Profile
August 21, 2017, 08:04:07 AM

Bende 15bin kadar ether zıncirinde olandan var ama hiç hareket etmıyor,belki yenı borsa bıraz hacım kazandırır diyorum
satışa koydum bende gelirse satılsın kurtulalım şerefsiz coınden
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
August 21, 2017, 08:58:19 AM

Acımı deştiniz arkadaşlar ben unutmuştum bunu 4bınkusurde bende var tıdexte duruyor yenı gırdıgı borsada bıraz daha hacım var satsammı acaba dıyorum yoksa yıne 4k seyılerıne cıkarmı dersınız uzundur hıc bakmıyordum umıdı kesmıştım
1melyun (OP)
Hero Member

Activity: 546
Merit: 501

View Profile
August 21, 2017, 09:58:52 AM

Bütün kanallardan saldırıyorum, dalga geçiyorum ama hiçbir gelişme yok. Sasha twitterdan yazmıştı ico lar ile ilgili birşey, sen öncelikle encryptotel ekibine bak bariz scam dedim. Hemen bir cevap ve update yaptılar. Sözde roadmape uygun ilerliyorlarmış. ilk beta sürüm bu ay içinde çıkması gerekiyor. Wall den satın alınan coinlerin yakılması ve blockswap hala aynı yerinde sayıyor. Bakalım ne yapacaklar, sizlerde sasha'yı bu konuda rahatsız edersiniz bir işe yarayabilir. bu konularda çok hassas olabiliyor bazen.
kriptom
Hero Member

Activity: 644
Merit: 502

View Profile
August 21, 2017, 10:23:12 AM

Acımı deştiniz arkadaşlar ben unutmuştum bunu 4bınkusurde bende var tıdexte duruyor yenı gırdıgı borsada bıraz daha hacım var satsammı acaba dıyorum yoksa yıne 4k seyılerıne cıkarmı dersınız uzundur hıc bakmıyordum umıdı kesmıştım

Beklemekten sıkılanlar ETH asseti olarak varsa C-Cex ten satabilir. Ama fiyat rezil seviyede işte.
dakota neat
Hero Member

Activity: 658

View Profile
August 21, 2017, 10:40:32 AM

adamların çalışmaları yapılamayacak bir durum değil yapabilirler. ancak elinde coinleri hackletmeleri çok kötü reklam oldu
güven sartığı için alım olöuyor ama bana göre potansiyelinin özellikle piyasanın değerinina arttığı bu döneme göre çok çok altında
exortis
Sr. Member

View Profile
August 21, 2017, 11:19:30 AM

adamların çalışmaları yapılamayacak bir durum değil yapabilirler. ancak elinde coinleri hackletmeleri çok kötü reklam oldu
güven sartığı için alım olöuyor ama bana göre potansiyelinin özellikle piyasanın değerinina arttığı bu döneme göre çok çok altında
Iyıde o coınler ıade edıldı dıye bılıyorum ben daha degersızken hack edıldı ve baska asset basacaklardı hackerla ıletısıme gectıler hacker ıade ettı çaldıklarını dıye bılıyorum,başka bır gelısme oldumu onu bılmıyorum ama
dakota neat
Hero Member

Activity: 658

View Profile
August 21, 2017, 11:31:24 AM

Iyıde o coınler ıade edıldı dıye bılıyorum ben daha degersızken hack edıldı ve baska asset basacaklardı hackerla ıletısıme gectıler hacker ıade ettı çaldıklarını dıye bılıyorum,başka bır gelısme oldumu onu bılmıyorum ama

olay iade edilip edilmemesi değil zaten
 kaybedilen itibar .
exortis
Sr. Member

View Profile
August 21, 2017, 11:38:02 AM

Adamlarin kendi kodundaki aciktan hack olmadi ayni dao daki gibi ethereum acigindan kaynaklanan bir hack islemi oldu
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10]  All
  Print  

Jump to: