Bitcoin Forum
June 16, 2024, 06:59:57 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] [EON] EXSCUDO - Nextgen Finansal Ekosistem | ICO l BOUNTY KAMPANYASI  (Read 18575 times)
karmenali
Hero Member

Activity: 896
Merit: 515

View Profile
April 25, 2017, 11:20:06 PM

yo aslında böylesi daha iyi toplanan miktar ile belirlenirse bize düşenlerden bir cacık çıkmaz. Bu şekilde ico'dan bu fiyata alanların elini bağlamış oluyoruz, satışlar bu fiyat veya biraz aşağısında seyreder. Sırf bu yüzden girdim imzaya  Grin
dakota neat
Hero Member

Activity: 658
Merit: 500

View Profile
April 26, 2017, 05:58:30 AM

şuanda durum 508 btc almış çılgınlar gibi Smiley oyun websitesi bile 2 saatte 4milyon dolardan fazla topluyor düşünün artık. koooocaaaaaa exchange açacak adamlar
1000 btc atmaları lazım direk zor dostum bu projeden bişey kazanmanız umarım kazanırsınız boşa emek harcamamış olun en azından
torikan (OP)
Hero Member

Activity: 518

View Profile
April 26, 2017, 02:18:03 PM

buna yatırım 8 gün sonra girmeye başlar zaten ödül okadar düşük ki kimse boş yere 10 gün tutmaz yüzde 5 için orda 
ap3311
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 300

View Profile
April 26, 2017, 05:28:48 PM

buna yatırım 8 gün sonra girmeye başlar zaten ödül okadar düşük ki kimse boş yere 10 gün tutmaz yüzde 5 için orda 

şimdi bi ico var diyelim cikiyor piyasaya örnek olarak exscudo diyelim işte o başliktayiz madem oradn örnekleyelim. şimdi bu adamlar istedikleri yatirimi alamazlarsa ne oluyor ? 500 küsür btc toplamiş diyelim bitene kadar atiyorum 2000 toplamiş diyelim iptal mi oluyor yoksa devam edip o şekilde mi piyasaya sürülüyor .

⚫▶      BUILDERIUM 
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Creating the future you desire, one bid at a time

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
YOUR RELIABLE PLATFORM FOR SKILLED &
QUALITY CONSTRUCTION CLIENTS & CONTRACTORS

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄██████████▀▀▀▀██████▄
▄█████████▀     ███████▄
▄██████████   ███████████▄
█████████▀▀   ▀▀██████████
█████████       ██████████
███████████   ████████████
▀██████████   ███████████▀
▀█████████   ██████████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄██████████████▀▀▀█████▄
▄█████ ▀███████     ▀▄███▄
██████   ▀▀█▀▀      ▄█████
███████              █████
████████             █████
█████████▄          ██████
▀████████▀        ▄██████▀
▀███▀▀        ▄▄███████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄████████████████▀▀▀███▄
▄███████████▀▀▀      ████▄
██████▀▀▀       ▄    █████
███▄         ▄█▀    ██████
██████▄    ▄█▀      ██████
█████████▄█▀       ███████
▀██████████  ▄     ██████▀
▀█████████ ███▄  ██████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀
Whitepaper
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
JOIN AIRDROP

Mimar
Sr. Member

Activity: 288
Merit: 250

View Profile
April 26, 2017, 05:56:32 PM

bunda para toplanmayacak herhalde. okadar reklam yaptılar yabana gidecek Grin
ap3311
Sr. Member

Merit: 300

View Profile
April 26, 2017, 06:19:30 PM

bunda para toplanmayacak herhalde. okadar reklam yaptılar yabana gidecek Grin

hocam sizin reklam da edgeless ta kalmiş Smiley yeni ico bulamadiniz mi  girecek yoksa girmeyi mi düşünmüyorsunuz. görünce öyle merak ettim de sorayim dedim.

⚫▶      BUILDERIUM 
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Creating the future you desire, one bid at a time

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
YOUR RELIABLE PLATFORM FOR SKILLED &
QUALITY CONSTRUCTION CLIENTS & CONTRACTORS

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄██████████▀▀▀▀██████▄
▄█████████▀     ███████▄
▄██████████   ███████████▄
█████████▀▀   ▀▀██████████
█████████       ██████████
▀██████████   ███████████▀
▀█████████   ██████████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄██████████████▀▀▀█████▄
▄█████ ▀███████     ▀▄███▄
██████   ▀▀█▀▀      ▄█████
███████              █████
████████             █████
█████████▄          ██████
▀████████▀        ▄██████▀
▀███▀▀        ▄▄███████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄████████████████▀▀▀███▄
▄███████████▀▀▀      ████▄
██████▀▀▀       ▄    █████
███▄         ▄█▀    ██████
██████▄    ▄█▀      ██████
█████████▄█▀       ███████
▀██████████  ▄     ██████▀
▀█████████ ███▄  ██████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀
Whitepaper
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
JOIN AIRDROP

torikan (OP)
Hero Member

View Profile
April 26, 2017, 08:40:27 PM

şimdi bi ico var diyelim cikiyor piyasaya örnek olarak exscudo diyelim işte o başliktayiz madem oradn örnekleyelim. şimdi bu adamlar istedikleri yatirimi alamazlarsa ne oluyor ? 500 küsür btc toplamiş diyelim bitene kadar atiyorum 2000 toplamiş diyelim iptal mi oluyor yoksa devam edip o şekilde mi piyasaya sürülüyor .

ico için alt limit belirlenmemiş durumda yani bu adamlar her koşulda açıkcakları anlamına geliyro yada istediklerini toplayamadıklarında escrowlar ödemeleri iade etdicek gönderilen adreslere .
ama 37 gün var icoya ve bounus oranları çok düşük olduğundan gircekler yüzde 5 almak için burda bekleyeceğime borsada işler son hafta girer diye düşünür kendi adıma .
şuanda 1k btc yaklaştı ama bence yeni yatırımcılarla kendileri giriş yapmıştır asıl yatırım son hafta belli olacaktır.

ve sitedeki açıklamayı ekleyeyim.
** Yatırım için tahsis edilen madeni paraların hepsinin ICO sırasında satılmaması halinde, kalan satılmayan madeni paraların% 50'si, ICO'nun sona ermesi sırasında belirteçlere sahip olmakla eşit paylaşımlarla ICO katılımcıları arasında dağıtılacaktır .
Exscudo ekibinin, yönetim kurulunun, teknik madalyonların payı, Bounty kampanyası paraları ve danışmanların ve test etmenlerinin paraları madalyonun satılmamış bölümünün dağıtımına katılmayacaklardır.
Satılmayan paranın kalan% 50'sinden kar amacı gütmeyen bir Exscudo fonu oluşturacağız, başlıca görevi EON blok zinciri ve Exscudo güvenlik sistemlerinin bilimsel gelişimi olacak.
karmenali
Hero Member

View Profile
April 26, 2017, 08:58:18 PM

ico için alt limit belirlenmemiş durumda yani bu adamlar her koşulda açıkcakları anlamına geliyro yada istediklerini toplayamadıklarında escrowlar ödemeleri iade etdicek gönderilen adreslere .
ama 37 gün var icoya ve bounus oranları çok düşük olduğundan gircekler yüzde 5 almak için burda bekleyeceğime borsada işler son hafta girer diye düşünür kendi adıma .
şuanda 1k btc yaklaştı ama bence yeni yatırımcılarla kendileri giriş yapmıştır asıl yatırım son hafta belli olacaktır.

** Yatırım için tahsis edilen madeni paraların hepsinin ICO sırasında satılmaması halinde, kalan satılmayan madeni paraların% 50'si, ICO'nun sona ermesi sırasında belirteçlere sahip olmakla eşit paylaşımlarla ICO katılımcıları arasında dağıtılacaktır .
Exscudo ekibinin, yönetim kurulunun, teknik madalyonların payı, Bounty kampanyası paraları ve danışmanların ve test etmenlerinin paraları madalyonun satılmamış bölümünün dağıtımına katılmayacaklardır.
Satılmayan paranın kalan% 50'sinden kar amacı gütmeyen bir Exscudo fonu oluşturacağız, başlıca görevi EON blok zinciri ve Exscudo güvenlik sistemlerinin bilimsel gelişimi olacak.
link atsana net anlayamadım, böyle saçma şey mi olur.fiyatı net 0.0002 btc diyorlar üstüne arta kalanı size dağıtacağız diyorlar salak mı bunlar, üstelik toplam coin miktarı 240.000.000 muş bunun yaklaşık 150 milyonu satılık, yani 30.000 btc bekliyorlar. Ağır scam kokuyor buralar yeni bir imza bulayım kendime.
PrintMule
Hero Member

Activity: 980

FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]

View Profile
April 27, 2017, 09:02:33 AM

vall bende scam diye düşündüğümden dolayi imzami değiştim başka icolara msj atiyorum adamlar anında dönüyor ilgileniyor vs bunlardan adam bulamadik msj attik 1 gün sonra döndü cıktım valla ben imzadan ico yatırımı için düşünmüştüm ama zaten ondan coktan vazgeçtim giren arkadaşlara inşallah hayırlı olur

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
Peao
Legendary
*

Activity: 1320
Merit: 1001

View Profile
April 27, 2017, 09:18:40 AM

link atsana net anlayamadım, böyle saçma şey mi olur.fiyatı net 0.0002 btc diyorlar üstüne arta kalanı size dağıtacağız diyorlar salak mı bunlar, üstelik toplam coin miktarı 240.000.000 muş bunun yaklaşık 150 milyonu satılık, yani 30.000 btc bekliyorlar. Ağır scam kokuyor buralar yeni bir imza bulayım kendime.
hocam tespiti güzel yapmış fazla söze gerek yok. zaten scam olmasa bile borsaya çıkıyor değeri rezil edip öldürüyorlar. eon da elde patlıyor. hayırlısı olsun. umarım zararsızdır. beklentiyi karşılamayacak bile olsa yatırımcıyı üzmesin.
torikan (OP)
Hero Member

View Profile
April 27, 2017, 04:34:38 PM

kedin çevirisi yapmama rağmen uyardım buna gerçekten girişler son gün yapılır ozaman kadar yatırımlarınızı yapmanızı tavsiye etmiyorum kesinlikle
istenilen limitler oldukça yüksek zaten bonus çok düşük olduğundan kesinle riske edilecek bir durum yapmayın .
Ergenekon
Sr. Member

View Profile
April 27, 2017, 05:19:22 PM

Az bitcoin toplandı galiba bu projede? Hedeflerine ulaşabileceklermi? Olumsuz bir durum varmı?
ikm
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
April 27, 2017, 06:59:15 PM

1 milyon dolar toplanmış full hedefe 31 milyon kaldı Cheesy dah çok var zaman ama anladığım kadarıyla belli oranda toplanırsa kalanını kitliceklermiş yada yakcaklarmış iilaki 0,0002 denk gelicek şekilde coini ayarlıcaklar galiba
kriptom
Hero Member

Activity: 644
Merit: 502

View Profile
April 28, 2017, 06:33:14 AM

Adamların sayfası bile tam çalışmıyor. Hiç güven vermedi bana.
karmenali
Hero Member

View Profile
April 28, 2017, 10:49:45 AM

scam olduğunu bile bile devam etcem imzaya sanırım başka imza bulamadım. Adamlar bir haftalık stake vereceklerine 2 haftalık yazmışlar benim için. Birde geri çevrilen çok olmuş. Olurda scam dahi olsa bir asset çıkarıp dağıtırlarsa iyi birşey gelebilir. Eskiden ponzi bulut madencilik sitelerinde bu taktiği uyguluyorduk bakalım bunda tutacak mı  Grin
Edit: slack grubu açmışlar adama neden esrow kullanmıyorsunuz yazdım, advisor ' larımız var diyor Smiley
torikan (OP)
Hero Member

View Profile
April 28, 2017, 02:58:11 PM

scam olduğunu bile bile devam etcem imzaya sanırım başka imza bulamadım. Adamlar bir haftalık stake vereceklerine 2 haftalık yazmışlar benim için. Birde geri çevrilen çok olmuş. Olurda scam dahi olsa bir asset çıkarıp dağıtırlarsa iyi birşey gelebilir. Eskiden ponzi bulut madencilik sitelerinde bu taktiği uyguluyorduk bakalım bunda tutacak mı  Grin
Edit: slack grubu açmışlar adama neden esrow kullanmıyorsunuz yazdım, advisor ' larımız var diyor Smiley

karmenali Cheesy yorumların korutuyor. acayip adamlar yaa. valla reklam konusunda acemilikten öteler ama kurdukları bounty sistemi bile güzel çekci geliyr.
ama ilgi alaka 0 altında bakalım bountyden bişyler çıkarabilcez mi. ölü yatırımda olabilir  Cheesy
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
April 28, 2017, 03:46:32 PM

ben bunun twitter kampanyasına girmiştim bounty sayfasında twitterın orada 20 yazıyor.20 rt yaptım demekmi oluyor? cunku 1000 den fazla takipcim var dolayısıyla 1 rt icin 120 share vermesi lazım.
karmenali
Hero Member

View Profile
April 28, 2017, 03:52:21 PM

karmenali Cheesy yorumların korutuyor. acayip adamlar yaa. valla reklam konusunda acemilikten öteler ama kurdukları bounty sistemi bile güzel çekci geliyr.
ama ilgi alaka 0 altında bakalım bountyden bişyler çıkarabilcez mi. ölü yatırımda olabilir  Cheesy
korkacak bişey yok ki tam tersi ben böyle durumları eğlenceli buluyorum. ilk olmayacak zaten. Adamlar projelerini üstün körü anlatmış detay vermemişler. Yazılmış herhangi bir kod paylaşmamışlar.(bunu güvenlik amaçlı olarak değerlendirebiriz). Esrow yok. Bu ekip 2014'ten beri çalışıyoruz diyor fakat ortada hiçbirşey yok. Üstelik siz dolandırıcısınız diye yazan bir posta verdikleri son cümle ister ico'ya katıl ister katılma olmuş. Böyle bir platform kurmak isteyecek birinin yazacağı şeyler bunlar olmamalı. Birde iletişim kanalları çok zayıf. Tabikide her ico scam adayı ve her yatırım risklidir. Ne olacağını kestiremem ben, ama bu ico'suna yatırım yapmanızı gerektirecek kadar mühim bir proje değil bence. imza yeterde artar.
torikan (OP)
Hero Member

View Profile
April 28, 2017, 04:23:48 PM

korkacak bişey yok ki tam tersi ben böyle durumları eğlenceli buluyorum. ilk olmayacak zaten. Adamlar projelerini üstün körü anlatmış detay vermemişler. Yazılmış herhangi bir kod paylaşmamışlar.(bunu güvenlik amaçlı olarak değerlendirebiriz). Esrow yok. Bu ekip 2014'ten beri çalışıyoruz diyor fakat ortada hiçbirşey yok. Üstelik siz dolandırıcısınız diye yazan bir posta verdikleri son cümle ister ico'ya katıl ister katılma olmuş. Böyle bir platform kurmak isteyecek birinin yazacağı şeyler bunlar olmamalı. Birde iletişim kanalları çok zayıf. Tabikide her ico scam adayı ve her yatırım risklidir. Ne olacağını kestiremem ben, ama bu ico'suna yatırım yapmanızı gerektirecek kadar mühim bir proje değil bence. imza yeterde artar.

katılıyorum. ya adamlar girecek zaten balinalarla anlaştılar birilerinin birmesini önemsemiyorlar. (ihtimaliyüksek sonuçta exchange açıcaklar)
bountyden artık ne çıkarsa ben gücel olarak izliyorum ama adamlara özelden bile yazdım soruları umurlarında değil cevap bile vermiyorlar.
hasta ettiler beni. millet soruyor diyorum kazıyan yok. baklım görcez adamlar iş yapcak mı yapmıcak mı son 2 gün kala belli edicektir. yazım zaten yüzde5 bonus için erken girmeye değmez.
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
April 28, 2017, 05:26:31 PM

kişisel görüşüm bu proje kesinlikle scam. büyük ihtimalle bu adamların geliştirdiği hiç bir şey yok. web sitesindeki bilgiler yanıltıcı.

zaten bir proje, ico'ya para toplamak için her yere agresif bir şekilde reklam veriyorsa, proje sayfasında debit card gibi ürünler varsa, bountyler çok yüksekse, ico çok uzun sürüyorsa o proje büyük ihtimalle scamdir.

ancak şunu da unutmamak lazım. böyle giderse bu adamlar 2 milyon dolar toplayacaklar. yapmayı planladıkları exchange sitesi, wallet, mobil uygulama gibi ürünleri rusya da yaptırmak için harcayacakları para 500 bin doları geçmeyecektir.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 »  All
  Print  

Jump to: