Bitcoin Forum
June 16, 2024, 03:49:33 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] [EON] EXSCUDO - Nextgen Finansal Ekosistem | ICO l BOUNTY KAMPANYASI  (Read 18575 times)
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
April 28, 2017, 08:58:19 PM

kişisel görüşüm bu proje kesinlikle scam. büyük ihtimalle bu adamların geliştirdiği hiç bir şey yok. web sitesindeki bilgiler yanıltıcı.

zaten bir proje, ico'ya para toplamak için her yere agresif bir şekilde reklam veriyorsa, proje sayfasında debit card gibi ürünler varsa, bountyler çok yüksekse, ico çok uzun sürüyorsa o proje büyük ihtimalle scamdir.

ancak şunu da unutmamak lazım. böyle giderse bu adamlar 2 milyon dolar toplayacaklar. yapmayı planladıkları exchange sitesi, wallet, mobil uygulama gibi ürünleri rusya da yaptırmak için harcayacakları para 500 bin doları geçmeyecektir.

hocam reklam konusuna katılıyorum ancak bounty az ico süreside standart herkesinki biri 1 ay
övmek için söylemedim ama söylediğinde pek tutmadığından . zaten burda coin alıp satan genelde herkes bilir. en kral ico bile scam adayıdır.
bu aralar çek scam denk gelmedi ama yakında çıkacaktır. görcez bakalım inşallah tokatlanmaz kimse
dakota neat
Hero Member

Activity: 658
Merit: 500

View Profile
April 29, 2017, 01:21:41 PM

1k btc dayandı kim giriyor acaba.
gerçi kendileri de girmiş olablir adam çekmek içinde bakalım bende aynı düşünüyorum son hafta ico başarılı olacak mı yoksa iptal mi olcak görücez.
Pfizer
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 250

View Profile
April 29, 2017, 01:51:46 PM

kişisel görüşüm bu proje kesinlikle scam. büyük ihtimalle bu adamların geliştirdiği hiç bir şey yok. web sitesindeki bilgiler yanıltıcı.

zaten bir proje, ico'ya para toplamak için her yere agresif bir şekilde reklam veriyorsa, proje sayfasında debit card gibi ürünler varsa, bountyler çok yüksekse, ico çok uzun sürüyorsa o proje büyük ihtimalle scamdir.

ancak şunu da unutmamak lazım. böyle giderse bu adamlar 2 milyon dolar toplayacaklar. yapmayı planladıkları exchange sitesi, wallet, mobil uygulama gibi ürünleri rusya da yaptırmak için harcayacakları para 500 bin doları geçmeyecektir.

kesinlikle katılıyorum buna. web sitesini falan baya düzgün yapmışlar, görseller falan da gayet gerçekçi iyi ama ortada somut bir şey olacağını cidden düşünemiyorum.
torikan (OP)
Hero Member

Activity: 518

View Profile
April 29, 2017, 08:35:14 PM

kimse olumlu konuşmuyor . Cheesy valla bende bişey diyemiyorum son haftayı bekleyin görücez

an itibariyle 940 BTC toplandı çok çok yetersiz son 5 gün lun gibi girişler olursa ozman dikkatli olun.
dakota neat
Hero Member

View Profile
May 01, 2017, 08:03:09 AM

1000 btc olmuş Cheesy deli gibi toplanıyor  Grin Grin
icorating girmiş ico ordan not  verilmesine bakıcam nasıl bişey olucak diye şuanda derecelendiriliyormuş
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
May 02, 2017, 08:20:39 PM

bununda rüzgarı bir anlık estiydi bounty sayfasını görünce bişeyler yapar sandım ama cacık çıktı Smiley
1030 btc toplanmış şuanda
Turkoin
Sr. Member

Activity: 392

View Profile
May 03, 2017, 07:37:00 AM

güzel proje ama ico suna bakılacak olursa pek de ilgi çekmemiş. takım ve geliştiriciler biraz geri kalmış sanırım.

başarılar.

coininiz bol olsun.
ap3311
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 300

View Profile
May 03, 2017, 08:09:36 AM

güzel proje ama ico suna bakılacak olursa pek de ilgi çekmemiş. takım ve geliştiriciler biraz geri kalmış sanırım.

başarılar.

coininiz bol olsun.

cok sessiz ve sakin kaldi bu proje ona rağmen yine de bişiler topluyor kendi halinde ama bencede cok başarili olacagini düşünmüyorum ufak bir yatirim yapilip unutulabilir ama sonrasinda belki değerlenir proje iyi geliştirilirde tutarsa diye. maksat sonrasında üzülmemek.

⚫▶      BUILDERIUM 
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Creating the future you desire, one bid at a time

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
YOUR RELIABLE PLATFORM FOR SKILLED &
QUALITY CONSTRUCTION CLIENTS & CONTRACTORS

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄██████████▀▀▀▀██████▄
▄█████████▀     ███████▄
▄██████████   ███████████▄
█████████▀▀   ▀▀██████████
█████████       ██████████
███████████   ████████████
▀██████████   ███████████▀
▀█████████   ██████████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄██████████████▀▀▀█████▄
▄█████ ▀███████     ▀▄███▄
██████   ▀▀█▀▀      ▄█████
███████              █████
████████             █████
█████████▄          ██████
▀████████▀        ▄██████▀
▀███▀▀        ▄▄███████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄████████████████▀▀▀███▄
▄███████████▀▀▀      ████▄
██████▀▀▀       ▄    █████
███▄         ▄█▀    ██████
██████▄    ▄█▀      ██████
█████████▄█▀       ███████
▀██████████  ▄     ██████▀
▀█████████ ███▄  ██████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀
Whitepaper
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
JOIN AIRDROP

ikm
Sr. Member

Activity: 420

View Profile
May 03, 2017, 08:17:29 AM

başarılar.

coininiz bol olsun.

cok sessiz ve sakin kaldi bu proje ona rağmen yine de bişiler topluyor kendi halinde ama bencede cok başarili olacagini düşünmüyorum ufak bir yatirim yapilip unutulabilir ama sonrasinda belki değerlenir proje iyi geliştirilirde tutarsa diye. maksat sonrasında üzülmemek.

inceledim bende buna ancak son gün para gönderimi olur. yorumlardanda zaten bu şekilde anlaşılıyor.
ap3311
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 300

View Profile
May 04, 2017, 07:37:33 AM

başarılar.

coininiz bol olsun.

inceledim bende buna ancak son gün para gönderimi olur. yorumlardanda zaten bu şekilde anlaşılıyor.

valla exscudo nun bi geçmişi var gibi duruyor çözemedim daha önce bir yerde daha gördüm sanki ama hatirlayamadim bilgisi olan varsa paylaşirsa sevinirim.projeyi icotracker dan ve icolistten takip ediyorum orada daha sanki detayli incelemeler oluyor gibi son günlerine doğru bende bi bakicam ufak bir miktar ile girebilirim belki.

⚫▶      BUILDERIUM 
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Creating the future you desire, one bid at a time

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
YOUR RELIABLE PLATFORM FOR SKILLED &
QUALITY CONSTRUCTION CLIENTS & CONTRACTORS

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄██████████▀▀▀▀██████▄
▄█████████▀     ███████▄
▄██████████   ███████████▄
█████████▀▀   ▀▀██████████
█████████       ██████████
▀██████████   ███████████▀
▀█████████   ██████████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄██████████████▀▀▀█████▄
▄█████ ▀███████     ▀▄███▄
██████   ▀▀█▀▀      ▄█████
███████              █████
████████             █████
█████████▄          ██████
▀████████▀        ▄██████▀
▀███▀▀        ▄▄███████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄████████████████▀▀▀███▄
▄███████████▀▀▀      ████▄
██████▀▀▀       ▄    █████
███▄         ▄█▀    ██████
██████▄    ▄█▀      ██████
█████████▄█▀       ███████
▀██████████  ▄     ██████▀
▀█████████ ███▄  ██████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀
Whitepaper
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
JOIN AIRDROP

dakota neat
Hero Member

View Profile
May 04, 2017, 07:57:53 AM

ben icorating bakıyorum orda puanlama durumundan daha puan verilmemişti dün baktığımda genelde isabetli puan geliyor açıkcası .
orada Exscudo listelediler bakalım puan durumu nasıl olucak.
karmenali
Hero Member

Activity: 896
Merit: 515

View Profile
May 04, 2017, 12:26:00 PM

imza şartlarını yerine getirmeye bile üşeniyorum bunun, bir iki hafta daha stake alıyım uğraşmam artık. Şu coinler satılmazsa ne olacağını hala öğrenemedim. Bunu net bir şekilde öğrenebilen var mı ?
dakota neat
Hero Member

View Profile
May 04, 2017, 02:01:05 PM

imza şartlarını yerine getirmeye bile üşeniyorum bunun, bir iki hafta daha stake alıyım uğraşmam artık. Şu coinler satılmazsa ne olacağını hala öğrenemedim. Bunu net bir şekilde öğrenebilen var mı ?

vallaha hocam açıklamasında görmüşsündür yüzde 50 satılırsa kalanı kitlenicekten başka net bir bilgi çıkaramadım bende Cheesy
GalaWan
Sr. Member

Activity: 700
Merit: 270

View Profile
May 04, 2017, 03:18:50 PM

Son gün dışında yatırım zor alır gibi duruyor o zamana kadar geldiğinde ise bakalım yatırımı toplayabileceklermi orasıda belli değil aslında proje normalde güzel ama yeterli bir verimi alabilecekmi orasını görecez.
dakota neat
Hero Member

View Profile
May 04, 2017, 03:34:07 PM

ben limitleri çok üstte tutmaları sorun yarattı çok fazla coin üreticekelr ve fiyatı 0,0002 olcak mantıksız geldi herkese .
bakalım bende son günlerde bir hareket bekliyorum yoksa diğer türlü yatırım alması oldukça zor geliyor
karmenali
Hero Member

View Profile
May 04, 2017, 07:16:43 PM

ben limitleri çok üstte tutmaları sorun yarattı çok fazla coin üreticekelr ve fiyatı 0,0002 olcak mantıksız geldi herkese .
bakalım bende son günlerde bir hareket bekliyorum yoksa diğer türlü yatırım alması oldukça zor geliyor
fiyat sorun değil ki, gno tanesini 29 usd den sattı coinlerin. Coin sayısıda azdı. yarın birbaşkası sadece 1000 coin satıyorum der tanesini 100 usd den satar. Önemli olan marketcap değeri. Ama satılmayan coinler söz konusu olacak biz onları merak ediyoruz, onların yakılması gerekiyor.
torikan (OP)
Hero Member

Activity: 518

View Profile
May 05, 2017, 04:35:01 PM

DUYURU

Gerçekten kaç tane EON madeni parayı alıyorsunuz?
ICO'nun ilk 10 günü neredeyse bitti. Exscudo, minimum 1000 BTC eşiğini geçti ve ilerliyor. Şimdi EON coinlerini satın almak ve %5 bonus kazanmak için sadece 3 saatiniz kaldı!
Sorulan Soruya Yanıt Olarak Gönderilmiş...
Kaç tane EON coin alabilirim?
Coinler ICO sırasında satılmazsa kalan coinlerin %50'si yatırımcılar arasında dağıtılacaktır. İşte, ICO'nun sonunda kaç tane coininizin olduğunu bulabilirsiniz

Şu andaki X-endeksi ICO sayfasında görüntülenir ve 13.7'dir. Bu, ICO bugün sona erdiğinde, 1000 EON coin satın alanların 13700 coin kazanacağı anlamına gelir.
Bonus coinleri kazanmak için acele edin ve unutmayın ki yatırımcıların ICO'nun sonunda satılmamış paraların% 50'sini elde ettikleri de unutulmamalıdır.
Mimar
Sr. Member

Activity: 288

View Profile
May 05, 2017, 06:24:24 PM

bunun imzasına girsem, zaten pek birsey kalmamış artık
en iyisi full member olmayı beklemek.
karmenali
Hero Member

View Profile
May 06, 2017, 12:44:10 PM

Bizde 10 usd alacaz zaten pek birsey kacirmadin Smiley
ikm
Sr. Member

Activity: 420

View Profile
May 06, 2017, 04:19:20 PM

Bizde 10 usd alacaz zaten pek birsey kacirmadin Smiley

1242 btc toplamışlar. 2 milyon dolara ulatı nerdeyse. bence lun gibi olcak buda sonra hafta full giriş olabilir imzacılar çok üzülmesin bence. tabi sorun olursa üzülmeleri normal Cheesy
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 »  All
  Print  

Jump to: