Bitcoin Forum
June 16, 2024, 08:22:20 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] [EON] EXSCUDO - Nextgen Finansal Ekosistem | ICO l BOUNTY KAMPANYASI  (Read 18575 times)
LaBlanj
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
May 06, 2017, 04:33:16 PM

3gün önce 1000btc diyordunuz, birden 230btc artmış. bu ico iş yapacak galiba

▄▄▄                                          ███                ▄▄▄     ███
███                                          ███               ▐███▌    ███
███                                          ███                ▀▀▀     ███
███        ▄███████▄   ▐███▄█████▄     ▄▄███████ ▄▄███████▄▄    ███   ███████▄
███       ████▀  ████  ▐████▀▀████▌   ████▀▀██▀▄████▀▀▀▀▀███▌   ███   ▀▀███▀▀▀
███      ▐████▄▄▄████  ▐███    ███▌  ████    ▄████▀▄█▌   ▐███   ███     ███
███      ▐███▀▀▀▀▀▀▀▀  ▐███    ███▌  ███▌   ████▀▄███▀   ▐███   ███     ███
███       ████▄    ▄▄  ▐███    ███▌  ████▄   ▄█████▀▄█   ████   ███     ███▄ ▄▄
▀████████  ▀████████▀  ▐███    ███▌   █████████▀▀  ████████▀    ███     ▀█████▀

ALL YOU NEED IS LOAN

▄▄██████▄▄
       ▄▄██████████████▄▄
    ▄▄████████████████████▄▄
 ▄████████████████████████████▄
████████████▌  █████████████████
████████████▌  █████████████████
███████▀▀      ███▀      ▀██████
██████   ▄██▄▄▀▀  ▄▄▄██▄   █████
█████▌  ████    ▄▀  ████   █████
█████▌  ▐███▄▄▀▀  ▄▄████   █████
██████   ▀▀▀   ▄▄█▀  ▀▀   ▄█████
████████▄▄▄▄███████▄▄▄▄▄████████
▀██████████████████████████████▀
   ▀▀███████████████████████▀▀
      ▀▀████████████████▀▀
          ▀▀▀██████▀▀▀
karmenali
Hero Member

Activity: 896
Merit: 515

View Profile
May 06, 2017, 06:28:56 PM
Last edit: May 06, 2017, 08:43:12 PM by karmenali

bunun imzasına girsem, zaten pek birsey kalmamış artık
en iyisi full member olmayı beklemek.
Bizde 10 usd alacaz zaten pek birsey kacirmadin Smiley

1242 btc toplamışlar. 2 milyon dolara ulatı nerdeyse. bence lun gibi olcak buda sonra hafta full giriş olabilir imzacılar çok üzülmesin bence. tabi sorun olursa üzülmeleri normal Cheesy
sorun ne kadar topladıkları değil imzacılara ne kadar dağıtacakları, toplam coinin tamamı satılmazsa geri kalanı yakılmıyor yatırımcıya dağıtılıyor. Bu da bir token fiyatının hiçbir zaman 0.0002 btc olmayacağı anlamına geliyor.

edit: bunlar beni çıldırtacak iki saattir adama yazıyorum hala mal mal bana nerden biliyorsun bu kadar kazanacağını diyor. Diyorum ki  1240 btc yatırım almışsınız 7 milyon token satmış gibi varsayalım geriye 143 milyon token kalıyor. Siz bunların yarısını ico katılımcılarına ücretsiz dağıtacaksınız. Yaklaşık 70 milyon eon. yani fiyat 10x düşecek 0.0002 yerine 0.00002 btc olacak borsada. Şimdi bize dağıttığınız coin miktarıyla bana gelecek yaklaşık eon ile bu fiyatı çarpınca 10 dolar ediyor diyorum. Nerden biliyon diyor Smiley şaka gibi yazdığım postlara da yazık olmasın diye de diretiyorum bişeyleri değiştirsinler en azından o %50 den bizede pay versinler. Adamlarda tık yok. Neyse bakalım belki herkes çıkarda imzadan hepsi bana kalır Smiley
ikm
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
May 06, 2017, 09:12:39 PM

aynn  imzacı 1 kişi sen kalıyormuşun Cheesy ne gelir olur haa. okadar laf ettiikten sonra imzadan 10btc geliyormuş Cheesy
ben ico girmedim bounty girdim sosyal medyaya da açıkcası merak ediyorum ne olcak diye bu coinde daha zaman var nasılsa 2 hafta sonra belli olur herşeyi
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
May 07, 2017, 11:09:46 AM

selam Smiley dün taas'tan ciktiktan sonra girebilecegim bi bounty ararken aslinda niyetimde bancor olmasina rağmen onlarinda member üye almadiklarini öğrendim gerçi sonrasinda memberlar içinde açmişlar fakat resmi bi aciklama vs gelmedigi  için diğer bountylerin süreleri hali hazirda cogunun geçtigi ve diğerlerini 2 3 hfta kaldigi için exscudo ya geçtim bende Smiley umarım başarili bir ico olur da getirisi de iyi olur tahmini olarak ne kadar gelir ne kalir bilmiyorum ama umarım iyi olur dedigim gibi..
dakota neat
Hero Member

Activity: 658
Merit: 500

View Profile
May 07, 2017, 01:38:53 PM

selam Smiley dün taas'tan ciktiktan sonra girebilecegim bi bounty ararken aslinda niyetimde bancor olmasina rağmen onlarinda member üye almadiklarini öğrendim gerçi sonrasinda memberlar içinde açmişlar fakat resmi bi aciklama vs gelmedigi  için diğer bountylerin süreleri hali hazirda cogunun geçtigi ve diğerlerini 2 3 hfta kaldigi için exscudo ya geçtim bende Smiley umarım başarili bir ico olur da getirisi de iyi olur tahmini olarak ne kadar gelir ne kalir bilmiyorum ama umarım iyi olur dedigim gibi..

valla bunda imzacılar ya çok kazanacaklar yada bişey kazanamıyacaklar öyle duruyor sanki . ama kazanırlarsa lun gibi doldukça hatırı sayılır birşeyler çıkar.
saulzaents
Hero Member

View Profile
May 07, 2017, 01:41:31 PM

valla öyle olsa keşke ne güzel olur Wink lunyr dan bountye girenler özellikle hero legend ler felan cok iyi kazandılar benim bildiğim benim imza taastaydi diye giremedim onun bi tek newslettera katılmıştım onu da nasıl alacağımı bilmiyorum Wink
torikan (OP)
Hero Member

Activity: 518

View Profile
May 07, 2017, 02:10:35 PM

Şu anda durum bu aslında bakarsanız fena sayılmaz ancak hedeflenen 0,0002 BTC limit nasıl olcak bilmiyorum.
karmenali
Hero Member

View Profile
May 07, 2017, 07:54:43 PM

gel gel 2. imzacı için yerimiz var  Grin benle sen kaldık birtek diyormuşum. Bütün herkesi kaçırdım imzadan iyi kazanacaz bundan  Shocked
tristan1960
Full Member

Activity: 217
Merit: 100

View Profile
May 07, 2017, 09:27:35 PM

Selamlar,

Saglam bir sistem mi arkadaslar? Yatirim yapaniniz var mi?

Cevaplarsaniz sevinirim. Iyi geceler.
saulzaents
Hero Member

View Profile
May 08, 2017, 11:09:40 AM

gel gel 2. imzacı için yerimiz var  Grin benle sen kaldık birtek diyormuşum. Bütün herkesi kaçırdım imzadan iyi kazanacaz bundan  Shocked

ahaha ben baktim listeye biraz var gibi ama türklerden kimler var bilmiyorum millet doldurdu imzalari hep sanırım ondan cok yok gibi bizden.. ico cıkış süresi mi tutmadi nedir bakalim dedigin gibi gerçekten olursa imzadan iyi bişeyler gelir bakarsin Smiley kısmet bu işler.
sezyumx
Hero Member

Activity: 686

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
May 08, 2017, 12:00:07 PM

Bende varım imzasında ama her 2 günde bir çıkıp başka bir imza kampanyasına girmek aklıma geliyor . Bir yerlerde hata yaptılar ama nerede . Tüm icolar iyi btc toplarken bu niye toplayamadı. Listede çok kişi vardı ama çoğu kaçmıştır.

torikan (OP)
Hero Member

View Profile
May 08, 2017, 12:29:31 PM

valla arkadaşlar bu ico lun gibi bir duruma geldi ya çok karlı olucak yada hiç karlı olmayacak  ama ben bir şekilde olucağını düşünüyorum.
hayalcilik biraz ama lunry gibi son hafta alışlarıyla ico yüzde 50 gelsin kalan yüzde elli coin sahiplerine dağıtılsın o zman çok güzel kar bırakır
jeks
Hero Member

Activity: 698
Merit: 506

View Profile
May 08, 2017, 07:53:05 PM

ilerleme yavaş gibi 1,354 BTC / 2,247,613 USD  son haftaya kalmaz umarım kalırsada farketmez yeterki kazandırsın. Smiley
ap3311
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 300

View Profile
May 08, 2017, 07:58:31 PM

buna mi girsem encrptoya mi girsem diye düşünürken ciktim bundan encryptoya girdim Smiley umarım pişman olmam. sonucta adamlar 2 milyon usd toplamiş mi toplamiş yüzde kaçi ayrilacak bu paranin imza bounty'sine bu önemli tabi. bakarsiniz iyi bi miktar dağitirlar. sonucta reklam önemli. bitcointalk ta ico reklami yapmak hakkatten önemli Smiley umarım başarılı olur.

⚫▶      BUILDERIUM 
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Creating the future you desire, one bid at a time

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
YOUR RELIABLE PLATFORM FOR SKILLED &
QUALITY CONSTRUCTION CLIENTS & CONTRACTORS

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄██████████▀▀▀▀██████▄
▄█████████▀     ███████▄
▄██████████   ███████████▄
█████████▀▀   ▀▀██████████
█████████       ██████████
███████████   ████████████
███████████   ████████████
▀██████████   ███████████▀
▀█████████   ██████████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄██████████████▀▀▀█████▄
▄█████ ▀███████     ▀▄███▄
██████   ▀▀█▀▀      ▄█████
███████              █████
████████             █████
█████████▄          ██████
▀████████▀        ▄██████▀
▀███▀▀        ▄▄███████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄████████████████▀▀▀███▄
▄███████████▀▀▀      ████▄
██████▀▀▀       ▄    █████
███▄         ▄█▀    ██████
██████▄    ▄█▀      ██████
█████████▄█▀       ███████
▀██████████  ▄     ██████▀
▀█████████ ███▄  ██████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀
Whitepaper
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
JOIN AIRDROP

Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
May 08, 2017, 08:20:27 PM

Yine kampanyada hiç yoktan 200 kişi var ama çok fazla kişi varken bir kısmı çıkış yapmış sanırım hepsi ayrıldı çoğu Zrcoine geçmiş buradan. Proje tutmayacak diye bir şey yok daha çok zaman var ama stake satmıyorlar sanırım ayrıca bu facebook ve twitter shareler sayılmıyor.
torikan (OP)
Hero Member

View Profile
May 08, 2017, 08:25:02 PM

Yine kampanyada hiç yoktan 200 kişi var ama çok fazla kişi varken bir kısmı çıkış yapmış sanırım hepsi ayrıldı çoğu Zrcoine geçmiş buradan. Proje tutmayacak diye bir şey yok daha çok zaman var ama stake satmıyorlar sanırım ayrıca bu facebook ve twitter shareler sayılmıyor.

aynn tweeter sayıyordu haftalık ekliyor sisteme
facebookta hala sorun var. sordum ama düzenlicez dediler Cheesy yani takmadılar gene!
valla ben kendi adıma bu kadar erken 1k btc geçmez diyordum. şuandaki fiyat benim için şaşırtıcı. girişlerin ico bitimine yakın olacağı kanatindeyim.
yüzde 50 geçerse bounty iyi vericektir bana göre ama adamların bounty olayında çok kötüler nasıl dağıtırlar nasıl düzenlerler bilemiyorum.
torikan (OP)
Hero Member

View Profile
May 08, 2017, 08:27:34 PM

Herkese selam!
Exscudo'yu 115 saniyede açıklayan yeni bir video yayınladık. Lütfen izleyin ve paylaşın:

https://youtu.be/YVbxFzBO77U

bide bunu yayınlamışlar Cheesy sürekli açıklama zorunda kalıyorlar bir seferde düzgün anlatsalardı iyi di
karmenali
Hero Member

View Profile
May 08, 2017, 08:40:55 PM

çok katılımcı gözüküyor ama bunların çoğu çıkmıştır imzadan, geçersiz olanlarda var tabi ayrıca yeni girenleride bayağıdır bekletiyorlar ne onay verdiler ne 4 mayısa kadar olan stakeleri saydılar. Totalde az kişi vardır diye umuyorum.
Bindik bir alamete gidiyoz kıyamete ameneee Smiley
sezyumx
Hero Member

Activity: 686

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
May 08, 2017, 09:40:07 PM

Herkese selam!
Exscudo'yu 115 saniyede açıklayan yeni bir video yayınladık. Lütfen izleyin ve paylaşın:

https://youtu.be/YVbxFzBO77U

bide bunu yayınlamışlar Cheesy sürekli açıklama zorunda kalıyorlar bir seferde düzgün anlatsalardı iyi di

Biraz geç kaldılar videoları için bence . 1354 BTC birikmiş 21 gün var ama birikse birikse max 3k btc olacak gibi o bile zor .

ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
May 08, 2017, 09:50:56 PM

torikan bu x13.7 olayını anlayamadım ben Smiley 0.0002 fixed price diyorlardı ayrıca bounty ödülleri sabit haksızlık olmayacak mı şimdi?
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 »  All
  Print  

Jump to: