Bitcoin Forum
May 02, 2024, 04:05:13 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] [EON] EXSCUDO - Nextgen Finansal Ekosistem | ICO l BOUNTY KAMPANYASI  (Read 18551 times)
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
June 22, 2017, 03:00:08 PM

Bunlar işsiz ya, sitede coinler gözüküyor zaten bir withdraw butonu ekleyecekler olay bitecek. Yok şurdan mail adresinizi md5 şifresine dönüştür sonra alacağın coin miktarı gözüksün ne gerek var bounty spreedsheet in karşısına yazsanıza. Akılları sıra e-mail güvenliği sağlıyorlar.
Hocam tamamen katılıyorum aynı düşüceler içindeyiz,bir buton ekle geç nedir md5 ile gizleme falan atraksiyon yapıyorlar akıllarınca

Yahu beyler şu konuyu bir okusanıza. Vallahi billahi cahillik yapıyorsunuz.

Ortada eon coinin var olabileceği bir chain yok. Henüz oluşturulmamış. Cüzdanı yok. Nereye çekeceksiniz.
Ya adamlar e-mail md5 ile şifrele ne kadar coin geleceğini gör diye iş yapmışlar. Hazırda bounty dashboard'ta gözüküyor zaten ben onu eleştirdim. Coini eth, waves ya da kendileri mi yeni bir ağ oluşturacaksa ne yapacaklarsa yapsınlarda oluştursunlar daha sonra withdraw eklentisi koysunlar.

Oldu efendim, başka bir istediğiniz var mı?

Yahu bountysine ya da bizzat ICO'suna katıldığınız projeleri hiç mi okumuyorsunuz? Bir iki ay geçmeden mainnet beklemeyin.

Ayrıca md5'in sebebi mail adreslerinizin maillistlere girmemesi için.
1714665913
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714665913
Reply with quote  #2

1714665913
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714665913
Hero Member
*

Ignore
1714665913
Reply with quote  #2

1714665913
Report to moderator
1714665913
Hero Member
*

Ignore
1714665913
Reply with quote  #2

1714665913
Report to moderator
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
June 22, 2017, 03:32:19 PM

Yahu bountysine ya da bizzat ICO'suna katıldığınız projeleri hiç mi okumuyorsunuz? Bir iki ay geçmeden mainnet beklemeyin.

Md5 e ne gerek var derken liste neden yaptılar,versınler nickname karşıgı stake i
adamlar işsiz gidip cüzdan için çalışsınlar,boş işleri kovalamasınlar
mailleri neden yayınlıyorlar,hangi ico boyle birşey yaptı şimdiye kadar,hazır bounty panel yapmışlar hesaplanmış işte hepsi
tekrar aynı işi yapmanın iyi tarafı neresi,gerçi boş muhabbet yapıyoruz ama gereksiz iş yapmışlar mail+stake liste yayınlamakla.
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
June 22, 2017, 04:34:20 PM

yapsınlar bakalim  ne  cıkacak ortaya. ico dan girecektim iyi ki girmemişim :d  imzasina twitterina vs girdik hiçbişi vermedi. vermeyecekti sanirim bu gidişle. adamlara mail atiyosun dönmüyorlar buradan yaziyosun sallayan yok. kaç gün içinde yeni bir bildirim varmi bilmiyorum acikcasi süreçle ilgili.
GalaWan
Sr. Member

Activity: 700
Merit: 270

View Profile
June 22, 2017, 04:43:18 PM

Bu adamlar nasıl dağıtımı yapacaklar orasını çözemedim orda bize verdikleri sanırım ether adreslerinemi bountyler gelecek acaba?
karmenali
Hero Member

Activity: 896
Merit: 515

View Profile
June 22, 2017, 05:25:39 PM

Bunlar işsiz ya, sitede coinler gözüküyor zaten bir withdraw butonu ekleyecekler olay bitecek. Yok şurdan mail adresinizi md5 şifresine dönüştür sonra alacağın coin miktarı gözüksün ne gerek var bounty spreedsheet in karşısına yazsanıza. Akılları sıra e-mail güvenliği sağlıyorlar.
Hocam tamamen katılıyorum aynı düşüceler içindeyiz,bir buton ekle geç nedir md5 ile gizleme falan atraksiyon yapıyorlar akıllarınca

Yahu beyler şu konuyu bir okusanıza. Vallahi billahi cahillik yapıyorsunuz.

Ortada eon coinin var olabileceği bir chain yok. Henüz oluşturulmamış. Cüzdanı yok. Nereye çekeceksiniz.
Ya adamlar e-mail md5 ile şifrele ne kadar coin geleceğini gör diye iş yapmışlar. Hazırda bounty dashboard'ta gözüküyor zaten ben onu eleştirdim. Coini eth, waves ya da kendileri mi yeni bir ağ oluşturacaksa ne yapacaklarsa yapsınlarda oluştursunlar daha sonra withdraw eklentisi koysunlar.

Akılları sıra e-mail güvenliği sağlıyorlar.
Anlaşılması zor şeyler yazmadım. Okumadan yazdım hep öyle yapıyorum hadi sağlıcakla.
olcaytu2005
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
June 22, 2017, 07:57:58 PM

E tamam işte, ben de farklı bir şey mi demişim?

Exortis hala email diyorsun. Bi düşün bakalım, siteye kullanıcı adıyla mı üye oldun, email ile mi?

Sonuç olarak bir konuda on kere tekrarlanan bir hususu okumadan yorum yapmanın manası yok. Sevgiler.
carlison
Sr. Member

Activity: 302

View Profile
June 22, 2017, 08:03:59 PM

Eylulden once bunun dagıtımı olacagını sanmam. İleriye donuk yatırım gibi dusunun? Wings gibi decent gibi
CoinCini
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

View Profile
June 28, 2017, 09:08:28 PM

çok yavaş ilerliyorlar proje hayata geçtiğinde nasıl olacak bakalım yine böyle çalışırlarsa işleri zor.
GalaWan
Sr. Member

Activity: 700
Merit: 270

View Profile
June 29, 2017, 08:47:21 AM

Bunun çok önemli değil illaki beklenir diye düşünüyorum. Zaten çok az bir şey eon düştü zaten her altcoinin elimizde bir süre beklenmesi lazım buda onlardan biri diyebiliriz.
saulzaents
Hero Member

View Profile
July 16, 2017, 03:41:16 PM

Bunun çok önemli değil illaki beklenir diye düşünüyorum. Zaten çok az bir şey eon düştü zaten her altcoinin elimizde bir süre beklenmesi lazım buda onlardan biri diyebiliriz.

adamlari takip ediyorum inatla soru soruyorum hiç sallamiyorlar.  dedim ulan anca geziyosunuz oradan oraya sürekli foto atiyorlar vs ekip calişiyor aktif onda sıkıntı yokta  ico topladilar yatirim aldilar sonrası yok ne borsasi var ne birşeyi. nasil oluyor bu işler anlamiyorum yani neye istinaden böyle yapabiliyolar ki. ? yada kimse bişi diyemiyormu bunlara.  ico dan girmemiştim sadece bountyden elimde bir miktar var fakat ico dan girsem kafayi yerdim heralde nisan da oldu ico su 3 ay geçmiş üstüne bi hareket yok hala cok ilginç gerçekten. yada ben roadmapi bilmiyorum belki de adamlar orada tarih olarak temmuz  sonu yada ağustos başi felan vermişlerdir o zaman bişi diyemem tabi o ayri.
stromae
Full Member

Activity: 309

View Profile
July 16, 2017, 04:12:42 PM

adamlari takip ediyorum inatla soru soruyorum hiç sallamiyorlar.  dedim ulan anca geziyosunuz oradan oraya sürekli foto atiyorlar vs ekip calişiyor aktif onda sıkıntı yokta  ico topladilar yatirim aldilar sonrası yok ne borsasi var ne birşeyi. nasil oluyor bu işler anlamiyorum yani neye istinaden böyle yapabiliyolar ki. ? yada kimse bişi diyemiyormu bunlara.  ico dan girmemiştim sadece bountyden elimde bir miktar var fakat ico dan girsem kafayi yerdim heralde nisan da oldu ico su 3 ay geçmiş üstüne bi hareket yok hala cok ilginç gerçekten. yada ben roadmapi bilmiyorum belki de adamlar orada tarih olarak temmuz  sonu yada ağustos başi felan vermişlerdir o zaman bişi diyemem tabi o ayri.

Road map belli demek ki dünya turu hazırlamışlar kendilerine. Bu işlerin artık cılkı çıktı yani her şey parayı toplayana kadar sanırım. Sonrası keyiflerine kalıyor kimse de bir laf edemiyor.
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
July 16, 2017, 04:19:22 PM

Benim.sosyal medyadan gelen 130 kadar token var bunlar hala bounty panelde duruyor bunlari gondermiyorlarmi acaba oyle bekleyecekmi
onesalt
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
July 16, 2017, 07:03:59 PM

Scam bunlar heralde niyeyse hiç içim ısınmamıştı hesaba bile giriş yapamıyorum giriş sayfasını yeniliyor benzer sorunu yaşayan var mı?
dnz gns
Sr. Member

Activity: 434

View Profile
July 16, 2017, 07:36:49 PM

Kendi blok zincirler öyle entegre bir sistem kuracaklar şuanda o tokenler sadece rakam sistemi açınca çekilecek
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
July 16, 2017, 07:50:29 PM

Hahaha arkadas yazmis guldum acikcasi adamlarin yol haritasi cidden gercek anlamda yol hariyasiymis,gezip tozuyorlar haritadan takip edilebilir. Grin
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
July 16, 2017, 09:48:44 PM

kişisel görüşüm bu proje kesinlikle scam. büyük ihtimalle bu adamların geliştirdiği hiç bir şey yok. web sitesindeki bilgiler yanıltıcı.

zaten bir proje, ico'ya para toplamak için her yere agresif bir şekilde reklam veriyorsa, proje sayfasında debit card gibi ürünler varsa, bountyler çok yüksekse, ico çok uzun sürüyorsa o proje büyük ihtimalle scamdir.

ancak şunu da unutmamak lazım. böyle giderse bu adamlar 2 milyon dolar toplayacaklar. yapmayı planladıkları exchange sitesi, wallet, mobil uygulama gibi ürünleri rusya da yaptırmak için harcayacakları para 500 bin doları geçmeyecektir.

aylar önce bu projenin apaçık scam olduğunu yazmıştım. nedendir bilmiyorum, ama scam olması muhtemel projeler forumdaki türkler tarafından yoğun ilgi görüyor.

bu adamlar büyük bir ihtimalle ellerindeki para ile yapabilecekleri emlak yatırımlarını ve girebilecekleri başka ico'ları tespit edebilmek için gezip duruyorlardır.
omorfi
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 264

View Profile
July 16, 2017, 10:35:24 PM
Last edit: July 17, 2017, 07:35:57 PM by omorfi

Ico sayfasından login oldum simdi sıkıntı cıkmadı. Ama bounty kısmına tıklayınca sayfa acılmıyor. Error 522 hatası veriyor sayfa. Sizdede durum boylemidir arkadaslar ? Yatmasınlar eonlarımızın uzerine

Ek:
 Arkadaslar weekly update emaili geldi exscudo dan, soyle diyor; Exscudo Weekly Update
To begin with - a short announcement: those who haven't withdrawn their money for the ICO rejected transactions: please do it until July, 20 or they will be lost forever! Bu ne oluyor bilen varmı sanırım odulculerle degilde daha cok yatırımcılarla alakalı birseymis gibi geldi bana.
saulzaents
Hero Member

View Profile
July 21, 2017, 05:24:09 PM

Ico sayfasından login oldum simdi sıkıntı cıkmadı. Ama bounty kısmına tıklayınca sayfa acılmıyor. Error 522 hatası veriyor sayfa. Sizdede durum boylemidir arkadaslar ? Yatmasınlar eonlarımızın uzerine

Ek:
 Arkadaslar weekly update emaili geldi exscudo dan, soyle diyor; Exscudo Weekly Update
To begin with - a short announcement: those who haven't withdrawn their money for the ICO rejected transactions: please do it until July, 20 or they will be lost forever! Bu ne oluyor bilen varmı sanırım odulculerle degilde daha cok yatırımcılarla alakalı birseymis gibi geldi bana.

o mail hack maili gibi duruyor . bu ve buna benzer sanki bende bikac mail almiştim ana konuda veya medium da veya slackte bu tarz bir açiklama gelmedi o yüzden ciddiye almayin.herhangi bir linke tiklamayin mew hesabınıza login olmayin vs bu ara cok hack olaylari var iyice arttilar o yüzden myetherwallet'in ana hesabı hariç hiçbir ara programdan vs linkten sayfaya yönlenmeye calişmayin orjinal linki tek tek yazip kontrollü olarak giriş yapin.
jasonal
Full Member

Activity: 163

View Profile
July 21, 2017, 07:17:32 PM

uzun süreli kazanç sağlayacak bir proje ama bence bu kadar uzun süre beklemeye takatiniz varsa tezos gibi projelere yatırım yapmak gerekiyor.
herhangi bir borsada işleme başlaması için önce bi wallet olması gerekiyor ama ortada sanırım bir wallet bile yokken en az 3 ay daha beklenecek bu proje için. neyse umarım herkes beklentisinin karşılığını alır.

valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
July 22, 2017, 11:32:34 AM

ya ben bu ekibe videolarını izlediğim günden bu güne takığım. adamlar prompterden okuyorlar gözleri fıldır fıldır dönüyor videoda. madem bu kadar bilgilisin neden kağıda yazıp kamera önünde okuyosun? Scamdır değildir diye geyik yapmayacağım ama 1 cent dahi atmam bunların icosuna da tokenine de...
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 »  All
  Print  

Jump to: