Bitcoin Forum
June 17, 2024, 09:20:31 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 »  All
  Print  
Author Topic: [BOT] ████ traderinfo.net ████ Traderinfo Otomatik Trader Botu [Kullanımada]  (Read 16251 times)
Mustang007
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

View Profile
December 12, 2017, 08:21:28 AM

Merhaba;
Sanırım usdt botundan memnun olayan birtek ben varım. hiç bahsettiğiniz oranlarda karlar elde edemedim. ay sonunu bekliyorum bir ay sonunda asıl kümülatifte ne verdi onu değerlendireceğim.
Belki alım satım farklarından şu anda zararda yada az karda gözüküyor ama ay sonunda bakalım ne olacak

bende asıl akıllı botu bekliyorum. benim gözümde usd yada usdt arttırmaktansa btc yükseltmek daha mantıklı geliyor

bu arada davetiye isteyen varsa bende verebilirim henüz hiç birini kullanmadım Smiley

zarar da ya da az karda olduğunu resul hoca sistemden görüyordur ama sen yine de durumunu bildir .. oranlar ve dakika ayarını kaç yaptın ..
Mustang007
Member
**

View Profile
December 12, 2017, 09:20:47 AM

Merhaba;
Sanırım usdt botundan memnun olayan birtek ben varım. hiç bahsettiğiniz oranlarda karlar elde edemedim. ay sonunu bekliyorum bir ay sonunda asıl kümülatifte ne verdi onu değerlendireceğim.
Belki alım satım farklarından şu anda zararda yada az karda gözüküyor ama ay sonunda bakalım ne olacak

bende asıl akıllı botu bekliyorum. benim gözümde usd yada usdt arttırmaktansa btc yükseltmek daha mantıklı geliyor

bu arada davetiye isteyen varsa bende verebilirim henüz hiç birini kullanmadım Smiley

zarar da ya da az karda olduğunu resul hoca sistemden görüyordur ama sen yine de durumunu bildir .. oranlar ve dakika ayarını kaç yaptın ..
polo da ki hesapta başka işlem yapamıyoruz değil mi mesela 200 dolar usdt kar yaptım diyelim onunla eth alayım kalsın yapabiliyor muyuz resul hocam ?
Mustang007
Member
**

View Profile
December 12, 2017, 09:28:15 AM

buraya nasıl foto atıyoruz hiç ihtiyaç duymamıştım da sanırım bugün atıcam
Mustang007
Member
**

View Profile
December 12, 2017, 10:06:30 AM

buraya nasıl foto atıyoruz hiç ihtiyaç duymamıştım da sanırım bugün atıcam
Ledger Nano S immmm geldiiiiiii Cheesy o yüzden foto koymak istedim .. Sabırla bekledim en sonunda Cheesy 
Başta Resul Çağlayan hocamıza daha sonra DijitalPara Teknoloji Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sermet Taşdöğen'e
bu güzel hediyeleri için gerçekten çok teşekkür ediyorum. Mutlu ettiniz.
Uzun zamandır kimse bana hediye vermemişti  Grin çok iyi geldi bu  Cheesy tekrar tekrar teşekkür ederim ..
JMnemonic
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
December 12, 2017, 10:14:03 AM

Merhaba;

Merhaba;
şu anda ben botu durdurdum ve tüm birikimi xem yaptım Smiley (yatırım önerisi vermiyorum dikkate almayın)
bir iki gün sonra yeniden hesabı btc'ye çevirim botu aktif edeceğim.
ama bana btc yükseltmek dururken USDT yükseltmek biraz mantıksız geliyor ne kadar düşüş yaparsa yapsın zaten btc gene eski halini alıyor ve dahada yükseliyor. zaten hiç alım satım yapmasakda para BTC olarak durduğu zaman USD karşılığı yükselmiş oluyor. aslında bot ters çalışsa daha mantıklı gibi geldi bana parayı USDT tutup btc alıp satacağına parayı BTC tutup usd alıp satsın kar oranı USD bazında yükselir diye dülünüyorum

mantığım yanlışmı ?
Mustang007
Member
**

View Profile
December 12, 2017, 10:28:12 AM

Merhaba;

Merhaba;
şu anda ben botu durdurdum ve tüm birikimi xem yaptım Smiley (yatırım önerisi vermiyorum dikkate almayın)
bir iki gün sonra yeniden hesabı btc'ye çevirim botu aktif edeceğim.
ama bana btc yükseltmek dururken USDT yükseltmek biraz mantıksız geliyor ne kadar düşüş yaparsa yapsın zaten btc gene eski halini alıyor ve dahada yükseliyor. zaten hiç alım satım yapmasakda para BTC olarak durduğu zaman USD karşılığı yükselmiş oluyor. aslında bot ters çalışsa daha mantıklı gibi geldi bana parayı USDT tutup btc alıp satacağına parayı BTC tutup usd alıp satsın kar oranı USD bazında yükselir diye dülünüyorum

mantığım yanlışmı ?
merhaba .. akıllı bot ile kıyaslamıyorum zaten bile tabi ki btc ama usdt botuna da talep var .. btc ye inanmayanlar var onlar dolar biriktiriyor işte .. tercih meselesi .. botun ters işleme mantığı hakkında fikrim yok ama düşünmüşlerdir .. fikirlerini paylaş burada yaz muhakkak faydalı olur .. teşekkürler
Mustang007
Member
**

View Profile
December 12, 2017, 02:31:57 PM

- Hocam vps tavsiyeniz nedir ? pc yi her zaman açık tutamayacaklar için (akıllı bot için)
- Akıllı botun masaüstü versiyonu ne işimize yarayacak normal siteye girmekten farkı nedir ?
- Üyelik türleri neye göre belirlenecek ?
- Üyelerle Sözleşme yapılacak vs gibi bir şeyden bahsetmiştiniz , açar mısınız ?
- Ana para garantisi neleri kapsıyor ? mesela borsa çöktü paramız içeride kaldı !..
- Çalışan bota usdt yahut btc takviyesi yapmak işleyişi bozar mı ?

Resmi Telegram hesabı gerçekten çok iyi olur oradan bir çok bilgiyi anında arkadaşlarla konuşarak öğrenebiliriz
vincetcm (OP)
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
December 12, 2017, 02:53:59 PM

Üstüme vazife olmasa da anladığım kadarıyla ben cevaplamaya çalışayım.

- Hocam vps tavsiyeniz nedir ? pc yi her zaman açık tutamayacaklar için (akıllı bot için)
digitalocean bu alanda bir hayli kullanılıyor, buradan hizmet alabilirsiniz.

- Akıllı botun masaüstü versiyonu ne işimize yarayacak normal siteye girmekten farkı nedir ?
Botların çalışması için sunucu borsa sitesine emir gönderiyor, aynı sunucu üzerinden belli miktarda istek gönderebiliyorsunuz. Bunu aşmak için Resul Hoca her kullanıcı için sunucu çalıştırmalı, anladığım kadarıyla bunu kullanıcının ip adresinden istek gönderecek şekilde olmasını planlıyor.

- Üyelik türleri neye göre belirlenecek ?

- Üyelerle Sözleşme yapılacak vs gibi bir şeyden bahsetmiştiniz , açar mısınız ?

- Ana para garantisi neleri kapsıyor ? mesela borsa çöktü paramız içeride kaldı !..
Muhtemelen Üyelik türleri, Ana para koruma şartları ve kullanıcı haklarını barındıracaktır bu sözleşme. (Borsa dan kaynaklı bir sorunu telefi etme durumu olacağını sanmam, poloniex in kaskosu olmak saçma ve anlamsız olur)

- Çalışan bota usdt yahut btc takviyesi yapmak işleyişi bozar mı ?
işleyişi etkileyeceğini sanmam

Resmi Telegram hesabı gerçekten çok iyi olur oradan bir çok bilgiyi anında arkadaşlarla konuşarak öğrenebiliriz

Şahsen ben Slack kanalı kurmuştum yaz aylarında ama kullanmadık, bu konuda bir şeyler yapılabilir.
Mustang007
Member
**

View Profile
December 12, 2017, 07:21:02 PM

anladım teşekkürler arkadaşlar, resul hoca görünce daha net açıklar sanırım .. vps tavsiyenizi inceleyeceğim ..
Mustang007
Member
**

View Profile
December 12, 2017, 07:26:23 PM

yakında akıllı bot çalışmaya başlar .. sürekli pc yi açık tutamayacaklar için uygun ve kaliteli vps tavsiyeleri yazın arkadaşlar hepsini inceleyelim .. hiç bilmiyorum vps hakkında bilgi nedir nasıl kurulur ne olur .. bu arada usdt botunu kullananlar gelirlerini paylaşabilir mi
JMnemonic
Newbie
*

View Profile
December 12, 2017, 07:30:44 PM

daha önce farklı bir çok projede kullandığım için sanal sunucuda microsoft azure önerebilirim.
oldukça ucuz modelleri var. en düşük model seçilebilir. ayrıca hiç sorunsuz
Mustang007
Member
**

View Profile
December 12, 2017, 07:32:38 PM

daha önce farklı bir çok projede kullandığım için sanal sunucuda microsoft azure önerebilirim.
oldukça ucuz modelleri var. en düşük model seçilebilir. ayrıca hiç sorunsuz

ok inceleyeceğim .. nasıl oluyor vaktiniz varsa işleyişi kısaca anlatır mısınız
JMnemonic
Newbie
*

View Profile
December 12, 2017, 07:40:38 PM

zor birşey değil
öncelikle bir microsoft hesabınız olmalı(live.com yada hotmail adresiniz bu işi görür)
sonra https://azure.microsoft.com/tr-tr/ adresine giriyorsunuz
bu arada daha önce hiç vpn açmadı isenin 1 aylık ücretsiz 730TL karşılığa kadar  hesap veriyor deneyebilirsiniz
siz her ne kadar 730 TL bakiyeniz olsada ileride en düşük modeli kullanacağınız için onu seçin
şu anda A0 model makine windows işletim sistemi 1 CPU 0.75GB Ram ve 20GB HDD ile aylık 13 dolara fiyatı var
aslında ücretlendirme açık kaldığı saat kadar yani belirli aralıklarla açıp kapatırsanız saat ücreti 0.018USD
siz ait bit ip adresiniz kullanıcı adınız ve şifreniz olacak istediğiniz zaman istediğiniz yerden hatta cep telefonunuzdan bile uygun uzak masa üst uygulaması ile size ait olan bilgisayara bağlanabilirsiniz

Mustang007
Member
**

View Profile
December 12, 2017, 07:46:00 PM

zor birşey değil
öncelikle bir microsoft hesabınız olmalı(live.com yada hotmail adresiniz bu işi görür)
bu arada daha önce hiç vpn açmadı isenin 1 aylık ücretsiz 730TL karşılığa kadar  hesap veriyor deneyebilirsiniz
siz her ne kadar 730 TL bakiyeniz olsada ileride en düşük modeli kullanacağınız için onu seçin
şu anda A0 model makine windows işletim sistemi 1 CPU 0.75GB Ram ve 20GB HDD ile aylık 13 dolara fiyatı var
aslında ücretlendirme açık kaldığı saat kadar yani belirli aralıklarla açıp kapatırsanız saat ücreti 0.018USD
siz ait bit ip adresiniz kullanıcı adınız ve şifreniz olacak istediğiniz zaman istediğiniz yerden hatta cep telefonunuzdan bile uygun uzak masa üst uygulaması ile size ait olan bilgisayara bağlanabilirsiniz

evet inceliyorum bir ay ücretsiz falan yazıyor .. hayır daha önce hiç vps vs kullanmadım.. bu ücretsiz paketin limiti bir ay işimizi görür mü ? sonra da en düşük paketi alsak 13 dolar demişsiniz aylık paketler kısmını bulamadım saatlik yazıyor tl olarak 24 saate vurunca aylık çok yapıyor .. evet uzaktan ve her yerden bağlanma iyiymiş inceliyorum .. bi aylık deneme süresi de iyi.. en düşük paket yeterli olur diyorsunuz yani .. sadece bot için kullanacağım zaten
anarquia
Member
**

Activity: 154
Merit: 15

View Profile WWW
December 12, 2017, 07:58:33 PM

Uygun fiyata sanal sunucu kiralamak isteyenler:

https://my.hostazor.com.tr/cart/sanal-sunucu/

Mustang007
Member
**

View Profile
December 12, 2017, 08:04:00 PM

Uygun fiyata sanal sunucu kiralamak isteyenler:

https://my.hostazor.com.tr/cart/sanal-sunucu/
microsoft azure daha havalı geldi başında microsoft var Cheesy bir aylık ücretsiz inceliyorum hala .. bu attığın site de baya ucuz
Mustang007
Member
**

View Profile
December 12, 2017, 08:17:23 PM

zor birşey değil

bulut servisleri mi oluşturacağız
Yusufmet
Newbie
*

Activity: 35

View Profile
December 13, 2017, 06:24:28 AM

Amazon un 1 yıl ücretsiz VPS i:

https://aws.amazon.com/free

Ben 3 aydır kullanıyorum. Memnunum
Mustang007
Member
**

View Profile
December 13, 2017, 08:30:32 AM

Amazon un 1 yıl ücretsiz VPS i:

https://aws.amazon.com/free

Ben 3 aydır kullanıyorum. Memnunum
pm attım bakar mısın

JMnemonic
Newbie
*

View Profile
December 14, 2017, 12:45:01 PM

Arkadaşlar son durum nedir.
Grup birden duruldu eski ateş söndü. Hevesle Akıllı Bot'u bekliyorum son durum nedir bilgisi/fikri olan varmı ?
Gün gün ufak görsel yeni özellikler geliyor hoş oluyor ama ben USDT botu durdurdum kendim alsat yapıyorum. BTC yükseltmektense USDT yükseltmek bana mantıksız geldi.
Akıllı bot ile BTC yükseltme yapacağım. Akıllı bot gelene kadarda kendim altcoin al sat devam edeceğim

Ancak nacizane tavsiyet 3.bir bot. Aynı USDT botu gibi BTC botu olsa USDT/BTC al sat yaparak BTC yükseltse mevcut bot ile çok kolay yapılabilir diye düşünüyorum. Sanırım aynı algoritma kullanılabilir.
Ne dersiniz?
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 »  All
  Print  

Jump to: