Bitcoin Forum
June 17, 2024, 09:31:57 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 »
  Print  
Author Topic: [MNX] Minexcoin - Ödemelerde Yeni Bir Çağ  (Read 44131 times)
repla64
Member
**

Activity: 194
Merit: 12

Trust me. I'm a holder.

View Profile
August 07, 2017, 06:04:25 AM

https://coinmarketcap.com/assets/minex/#charts  bu aynı coinmi crytopiada işlem görmeye baslamıs.

Brickblock.ioTHE FUTURE OF ASSET TRADING ON THE BLOCKCHAINBrickblock.io
REAL ESTATE EXCHANGE TRADED FUNDS COIN FUNDS
TelegramFacebook ❰ Contribution Campaign starts May 9 ❱ TwitterBlog
bobita
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1330

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
August 07, 2017, 07:12:10 AM

https://coinmarketcap.com/assets/minex/#charts  bu aynı coinmi crytopiada işlem görmeye baslamıs.
Değil, bu başka bir coin, sanırım wavesplatform üzerinde Minexin çakmasını yapmışlar çünkü bu kadar isim benzerliği olamaz. Eğer durum böyleyse aslında iyi haber, belirli bir değer biçiliyor ki, taklidi ya da benzeri çıkıyor.
Bu doğan görünümlü şahinin kendi konusunda da sormuşlar zaten:
"Why is the name the same as Minexcoin?
Do you have the same goal?
Because the name is exactly the same.
You should think of another idea in terms of naming
.......
I am agree with you,, when I read this name I think its a part of minexcoin,, this ia very similar to them
I will wait and see before I decided if I will join this ICO or not,, I hope this Ico will be success like the Minexcoin ico"

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
nasituygun
Legendary
*

Activity: 952
Merit: 1006

View Profile WWW
August 07, 2017, 07:22:11 AM

https://coinmarketcap.com/assets/minex/#charts  bu aynı coinmi crytopiada işlem görmeye baslamıs.

Bu değildir diye ümit ediyorum eğer buysa ico fiyatının çook ama çok altında bir fiyat şuan

▄▄███████████▄▄
     ▄██▀▀           ▀▀██▄
   ▄█▀   ▄▄█████████▄▄   ▀█▄
  █▀  ▄███████▌ █▌ █████▄  ▀█
 █▀  ██  ██         ▀█████  ▀█
▐█  ██▀▀█████   ▄▄▄   █████  █▌
█▌ ▐██▄▄████▌  ████   █████▌ ▐█
█  ███  ████        ▄███████  █
█▌ ▐█▀▀████▌   ▄▄▄  ▀██████▌ ▐█
▐█  █▄▄████   ████   ▐█████  █▌
 █▄  ████           ▄█████  ▄█
  █▄  ▀████  ███  ██████▀  ▄█
   ▀█▄   ▀▀█████████▀▀   ▄█▀
     ▀██▄▄           ▄▄██▀
        ▀▀███████████▀▀
bitcore.
...The Future Is Now...
▄▄▄▄▄▄▄▄    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄

██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
                 ▄▄██
 ▄██████████████████████▄
█▀         ▄▄██▀▀   ██  ▀█
█▄     ▄▄██▀▀        ██  █
█▀█████████████████████████▄
█                          ▀█
█                           █
█              ▄████▄       █
█             ██▀  ▀██      █
█            ▐█▌    ▐████████
█             ██▄  ▄██      █
█              ▀████▀       █
█                           █
█▄                         ▄█
 ▀█████████████████████████▀
.
iOs
Android

██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███               ███
▐██   ▐█▄   ▄███▄   ██▌
██▌    ███▄██████▀  ▐██
██▌    ▐████████    ▐██
▐██     ▐██████     ██▌
 ███   ▀█████▀     ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███       ▄███    ███
▐██       █████     ██▌
██▌       ███       ▐██
██▌     ███████     ▐██
▐██       ███       ██▌
 ███      ███      ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███         ▄▄█▌  ███
▐██      ▄▄█████    ██▌
██▌   ▄████████     ▐██
██▌  ▐████████      ▐██
▐██    ▀▀████       ██▌
 ███     ▀██       ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀
Website
ANN
Block Explorer
saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
August 07, 2017, 08:18:48 AM

Bu değildir diye ümit ediyorum eğer buysa ico fiyatının çook ama çok altında bir fiyat şuan

yok yok rahat ol o değil Smiley    Cryptopia daki farkli bi minex muhtemelen çakmasi yada tamamen farkli bişi de olabilir günahlarini almayalim şimdi durduk yere. orjinal proje devam ediyor şuan için sadece bounty ler ve ico dan girenlerin minexcore a transfer problemi var hem ico ya hem bountysine katilmiş birisi olarak 3 gündür beklemekteyim hala wallet'a çekim gelecek. dediklerine göre sistem şuan otomatik olarak transferleri yapmiyormuş manuel olarak ilgileniyoruz dediler fakat order 40-50 lerde hala bekleyen var ben bin küsürlerdeyim sanirim.. şu withdraw olayini halledebilmeleri lazim çünkü ilk başta dediklerinde ayın 2 sinde bittrex'e gireceklerdi fakat sonra ayın 9'una attilar 2 gün içerisinde ya bu işi çözecekler yada yapamayacaklar tekrar erteleme gelecek borsa ya vs böyle acayip bi şekilde ilerliyor aslinda ekip iyi calişiyor haberdar ediyor bizleri de sürekli bi sıkıntı cıkıyor gibi o can sıkıcı oluyor.
radnom
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 251

Blockchain Marketing: tokensuite.io

View Profile
August 07, 2017, 08:33:32 AM

Ben cekmedim minexleri cuzdana filan. Sitede bounty kısmında oylece duruyor. Bununla ilgili bir acıklama göremedim siteden cekmezseniz coinleriniz silinir gibi.  Bilgisi olan varmı acaba cuzdana cekmek zorunlumu sitede dursa sıkıntı oluyormu ?

O yönde bir açıklama olmadı ama zaten çekenler de coinlerini alamadı. Adamlar çok amatör ve kuvvetle muhtemel 1-2 kişi çalışıyorlar. Manuel olarak gönderiyorlar sanırım coinleri, bu da çok uzun sürüyor. Ama bence çekin, cüzdan yer kaplamıyor. Sadece 1500 blok var. Daha sonra borsaya girdiğinde çekmeye çalışırsınız adamlar uğraşmaz bile.

exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
August 07, 2017, 08:55:48 AM

Ben cekmedim minexleri cuzdana filan. Sitede bounty kısmında oylece duruyor. Bununla ilgili bir acıklama göremedim siteden cekmezseniz coinleriniz silinir gibi.  Bilgisi olan varmı acaba cuzdana cekmek zorunlumu sitede dursa sıkıntı oluyormu ?
Bende cekmedim panelde bekliyor dediginiz gibi bende bir aciklama goremedim ama sanmiyorum silinecegini.Daha dogru durust proje ilerlemiyor ben borsaya girmesini bekliyorum
repla64
Member
**

Activity: 194
Merit: 12

Trust me. I'm a holder.

View Profile
August 07, 2017, 09:05:53 AM

fiyatı görünce ilk başta bende inanamadım ama piyasaya çıkış tarihleri bile aynı olunca acaba dedim.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2002826.0  bitcoin konuları farklı ama bu kadar benzer yapmaları biri diğerinin kopyası olduğunun göstergesi bence.

Brickblock.ioTHE FUTURE OF ASSET TRADING ON THE BLOCKCHAINBrickblock.io
REAL ESTATE EXCHANGE TRADED FUNDS COIN FUNDS
TelegramFacebook ❰ Contribution Campaign starts May 9 ❱ TwitterBlog
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
August 07, 2017, 09:25:19 AM

sahte assetler oluşturuyorlar aynı isimlerle dikkat etmek lazım tamamen dolandırma amaçlı düşük zannedip millet alsın diye yapılıyor
şimdide bunu keşfetmişler sürekli farklı teknikler geliştiriyorlar
bobita
Legendary
*

View Profile
August 07, 2017, 10:56:08 AM

yok yok rahat ol o değil Smiley    Cryptopia daki farkli bi minex muhtemelen çakmasi yada tamamen farkli bişi de olabilir günahlarini almayalim şimdi durduk yere. orjinal proje devam ediyor şuan için sadece bounty ler ve ico dan girenlerin minexcore a transfer problemi var hem ico ya hem bountysine katilmiş birisi olarak 3 gündür beklemekteyim hala wallet'a çekim gelecek. dediklerine göre sistem şuan otomatik olarak transferleri yapmiyormuş manuel olarak ilgileniyoruz dediler fakat order 40-50 lerde hala bekleyen var ben bin küsürlerdeyim sanirim.. şu withdraw olayini halledebilmeleri lazim çünkü ilk başta dediklerinde ayın 2 sinde bittrex'e gireceklerdi fakat sonra ayın 9'una attilar 2 gün içerisinde ya bu işi çözecekler yada yapamayacaklar tekrar erteleme gelecek borsa ya vs böyle acayip bi şekilde ilerliyor aslinda ekip iyi calişiyor haberdar ediyor bizleri de sürekli bi sıkıntı cıkıyor gibi o can sıkıcı oluyor.
ICO transferleriyle bounty transferleri aynı değil diye düşünüyorum çünkü bana öyle denk gelmediyse eğer, icodan aldığımı çektiğim gün cüzdana geldi, bounty ise 143.sıra olarak günlerdir bekliyor.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
August 07, 2017, 11:12:33 AM

Bende açıkcası cuzdan kurmakla ugraşamayacagım zaten 3-5 bısı var bountyden gelen
ugraştırdıgına degmez
sizler ne yapıyorsunuz çekıyormusunuz bountyden gelenleri
saulzaents
Hero Member

View Profile
August 07, 2017, 02:56:17 PM

ICO transferleriyle bounty transferleri aynı değil diye düşünüyorum çünkü bana öyle denk gelmediyse eğer, icodan aldığımı çektiğim gün cüzdana geldi, bounty ise 143.sıra olarak günlerdir bekliyor.

alla alla bende girdim ico ya öyle  çektigim gün gelmedigi gibi 3 gündür de gelmedi bountyi geçtim onu saymiyorum o muhtelen borsa cikişindan bi süre sonra gelecekte benim bildigim telegram grupta da cogu kişiye gelmedi ico paylari. hatta minexcoin ico sayfasinda ki mesajlarda da ben aldim diyen yok siz şansliymişsiniz valla proje yöneticilerinden irina'nin  sistem otomatik değil manuel olarak uğraşiyoruz ve dağitima daha başlamadik demesine rağmen sizin almiş olmanizin şanstan başka aciklamasi yok. bize de gelse keşke 3 gün oldu valla.
bobita
Legendary
*

View Profile
August 07, 2017, 03:28:56 PM

alla alla bende girdim ico ya öyle  çektigim gün gelmedigi gibi 3 gündür de gelmedi bountyi geçtim onu saymiyorum o muhtelen borsa cikişindan bi süre sonra gelecekte benim bildigim telegram grupta da cogu kişiye gelmedi ico paylari. hatta minexcoin ico sayfasinda ki mesajlarda da ben aldim diyen yok siz şansliymişsiniz valla proje yöneticilerinden irina'nin  sistem otomatik değil manuel olarak uğraşiyoruz ve dağitima daha başlamadik demesine rağmen sizin almiş olmanizin şanstan başka aciklamasi yok. bize de gelse keşke 3 gün oldu valla.
Torbadan çektiler ben çıktım herhalde...  Grin
Şaka bir yana, bunlarda her şey rastgele çalışıyor, mesela test coin çıkartmışlardı, minexbankta park edin, test ediyoruz vb. diye, ona da başvurmuştum, test coin cüzdana geldi ama bankta hiç gözükmedi (tüm işlemleri birebir anlattıkları gibi yaptım). Umarım projeleri de böyle yürütmezler, yoksa pump görür görmez satacağız demektir.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Yunuyunuyun
Member
**

Activity: 93
Merit: 14

View Profile
August 07, 2017, 03:37:07 PM

Bounty leri manuel dağıtıyorlar gecikmeli geliyor diye dayanamadım verdim çekim emrini wallet a 104 MNX i bekliyorum birkaç gündür... bakalım umarım herkes için elle tutulur bi sonuç çıkar Wink
Peao (OP)
Legendary
*

Activity: 1320
Merit: 1001

View Profile
August 08, 2017, 07:02:07 AM

evet arkadaşlar son 1 gün. Cheesy umarım bu kez muradımıza ereceğiz. haydi hayırlısı bende cüzdana atmadım bounty ve ico coinlerini. umarım silmezler.

fazla karıştı çünkü sistem; minexbank bir taraftan cüzdan bir taraftan withdrawlar öbür taraftan madencilik yavaş yavaş kullanılmaya başlandı. yarın ola hayr ola. Smiley takım halen sessizliğini koruyor.  Lips sealed
saulzaents
Hero Member

View Profile
August 08, 2017, 07:21:19 AM

evet arkadaşlar son 1 gün. Cheesy umarım bu kez muradımıza ereceğiz. haydi hayırlısı bende cüzdana atmadım bounty ve ico coinlerini. umarım silmezler.

fazla karıştı çünkü sistem; minexbank bir taraftan cüzdan bir taraftan withdrawlar öbür taraftan madencilik yavaş yavaş kullanılmaya başlandı. yarın ola hayr ola. Smiley takım halen sessizliğini koruyor.  Lips sealed

yarın da olmaz bi bok ben diyim. bugun poloya girse ne olacak sanki withdraw bile gelmedi daha hesaplara o kadar da uğraşiyor adamlar sövsem sövemiyorum da çünkü iş yapiyolar ama bi şekilde şu problemi bi çözemediler ne ico lar ne bountyler hala cüzdanlara gelmedi. withdraw işini çözemedikten sonra şuan borsanin da bi önemi yok.
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
August 08, 2017, 10:41:36 AM

Arkadaşlar benım bountyler hala panelde duruyor
bir exchange girdimi bu yoksa illa cüzdanlara çekmemizmi gerekiyor
Turkoin
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 250

View Profile
August 08, 2017, 01:28:03 PM

bende merak içindeyim arkadaşta da 50 minexcoin varmış imzadan almış. borsaya girince hemen satacak. 6-7 dolardan çıkarsa çok iyi olur çünkü eğlenmeye götürecek 1 geceliğine. Cheesy proje başarılı olma yolunda somut adımlar atmaya başlarsa talep ve pump olayı zirvelerden düşmez. Smiley

coininiz bol olsun. Smiley
radnom
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 251

Blockchain Marketing: tokensuite.io

View Profile
August 08, 2017, 01:37:28 PM

Arkadaşlar benım bountyler hala panelde duruyor
bir exchange girdimi bu yoksa illa cüzdanlara çekmemizmi gerekiyor

Bir exchange'e henüz girmedi. ICO katılımcılarının çekim isteklerini bitirmemişler. O istekler bittikten sonra ödül programına katılanların coinleri gönderilecekmiş. Manuel yapıldığı için bu çekim emirleri, benim tavsiyem cüzdanınıza çekmeniz. Ki borsaya girdiğinde bir de bu adamların keyfini bekleyerek kanser olmayın.

hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
August 08, 2017, 01:55:13 PM

Arkadaşlar benım 6 adet var bounty panelde bunun bırım fıyatı nedır
cuzdan kurup çekmeye değermi dersiniz
Yunuyunuyun
Member
**

Activity: 93
Merit: 14

View Profile
August 08, 2017, 03:41:04 PM

Arkadaşlar benım 6 adet var bounty panelde bunun bırım fıyatı nedır
cuzdan kurup çekmeye değermi dersiniz

daha fiyatı hakkında yorum yapmak çok erken olur fakat 0.002BTC civarında bi rakam verdi geçen developer yabancı forumda ki bence abartı. sen hesapla kimine göre sakız parası kimine göre 5-6 iskender. he çekmeye üşeniyorum ben salla diycek olursan da hesap bilgilerine talibim seve seve alabilirim Cheesy wallet a çekmek radnom un da belirttiği gibi ileri zamanda bi exchange e girdiğinde (İnşallah yarın (ertelenmezse(ertelenir...))) adamların manuel işlem yapmasını uzuuuun uzuuuuun beklemen gerekmez. gerekli olduğu anda çat 3 dakikada çeker bozdurursun MNX ini
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 »
  Print  

Jump to: