Bitcoin Forum
June 21, 2024, 11:57:00 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 »
  Print  
Author Topic: Sesli Düşünceler (Kripto Günlüğü)  (Read 27236 times)
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
May 16, 2017, 03:28:33 PM

Digibyte alin. Pump gelecek diyorlar,
+54 gelmiş pump.Şu saatten sonra riskli.176 idi baktım 167'ye düşmüş.Yine de risk alırım diyen alsın.
Ripple gevşemeye başladı.Yavaş yavaş düşme eğilimine girdi.BTC artmaya başladı.YTD
Ozza
Member
**

Activity: 70
Merit: 10

View Profile
May 16, 2017, 03:30:22 PM

+54 gelmiş pump.Şu saatten sonra riskli.176 idi baktım 167'ye düşmüş.Yine de risk alırım diyen alsın.
Ripple gevşemeye başladı.Yavaş yavaş düşme eğilimine girdi.BTC artmaya başladı.YTD

Daha gelmedi pump.

Bağış yapmak isteyenler için My Digibyte: D95izgSwah15tVWbQv1PYCNR5mYw1EsJnj Cheesy
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
May 16, 2017, 03:30:55 PM

etc'de yarın hareketlenme olur mu 10 dolar olmasını bekliyorum sizin düşünceleriniz nedir
John Wick
Full Member

Activity: 232
Merit: 100

View Profile
May 16, 2017, 03:48:05 PM

etc'de yarın hareketlenme olur mu 10 dolar olmasını bekliyorum sizin düşünceleriniz nedir

Yok daha neler yarın mı 10$ olacak fiyat?

Bence ETC de baya şişti. Gidecek yeri elbet var ama şimdi değil.
PrintMule
Hero Member

Activity: 980
Merit: 500

FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]

View Profile
May 16, 2017, 04:08:57 PM

yarın 10 dolar olacak dememiştir hocam yanlış anladınız sanırım.. ama yıl sonuna kalmaz düşüncesindeyim bende. etc baya şişti derken neyi kastettiniz anlamadim yukarı yönlü olarak mi söylediniz hani patlama yapacak hesabı yoksa şuanki fiyatı cok yüksek patlar bu düşer anlamında mı . arkadaşin yarın  demesinin sebebi de yarın etc nin çin borsası yuanbao da listelenecek olması diye düşünüyorum. yatırım tavsiyesi olmamakla beraber şuanki fiyatlarının etc için alım fırsatı olacagini düşünüyorum. xrp yavaş yavaş sönmeye başladi yanına str yi de çeker muhtemelen ben etc ye kanalize olacaklardir diye düşünüyorum. dedigim gibi yatırım tavsiyesi değildir.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
John Wick
Full Member

Activity: 232
Merit: 100

View Profile
May 16, 2017, 04:12:47 PM

yarın 10 dolar olacak dememiştir hocam yanlış anladınız sanırım.. ama yıl sonuna kalmaz düşüncesindeyim bende. etc baya şişti derken neyi kastettiniz anlamadim yukarı yönlü olarak mi söylediniz hani patlama yapacak hesabı yoksa şuanki fiyatı cok yüksek patlar bu düşer anlamında mı . arkadaşin yarın  demesinin sebebi de yarın etc nin çin borsası yuanbao da listelenecek olması diye düşünüyorum. yatırım tavsiyesi olmamakla beraber şuanki fiyatlarının etc için alım fırsatı olacagini düşünüyorum. xrp yavaş yavaş sönmeye başladi yanına str yi de çeker muhtemelen ben etc ye kanalize olacaklardir diye düşünüyorum. dedigim gibi yatırım tavsiyesi değildir.

Doğru hocam ben yanlış anlamış olabilirim, haklısınız. Şişme derken fiyat bence zaten gayet yüksek yani. ETC'deki teknolojik veya geleceğe yönelik bir yenilik mi var? Yok. Neden o zaman beklentiniz yüksek anlamıyorum. Altcoinlerin hepsi şişti, ETC de şişti haliyle yukarı yönlü. Gerçekçi hareketler değil bunlar bence. Onu demek istedim. Yoksa elbette 10$ da olabilir fiyat, öyle bir piyasa olmuş ki artık hiçbir şeyi tahmin edemiyoruz.
Kalemder (OP)
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
May 16, 2017, 04:28:05 PM

Polo yine kitlendi. Bu durum can sıkmaya başladı.
 Undecided

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
May 16, 2017, 04:33:20 PM

Rippleyi aşağı çekmeye çalışıyorlar hocam.5-10 dakikalığına çektiler yine tırmanmaya başladı ripple bu sefer kilitlediler heralde.
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
May 16, 2017, 04:44:49 PM

hocam yanlış anlaşıldım. yarın sadece hareketlenme bekliyorum 3-4 ay içindede 10 dolar olmasını bekliyorum
nominee
Sr. Member

Activity: 281
Merit: 250

View Profile
May 16, 2017, 05:17:39 PM

Polo yine kitlendi. Bu durum can sıkmaya başladı.
 Undecided

Aynı problem bende de oldu. Geçen de olmuştu. Bir tek bende değil galiba sürekli sorun.
ap3311
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 300

View Profile
May 16, 2017, 06:21:07 PM

Doğru hocam ben yanlış anlamış olabilirim, haklısınız. Şişme derken fiyat bence zaten gayet yüksek yani. ETC'deki teknolojik veya geleceğe yönelik bir yenilik mi var? Yok. Neden o zaman beklentiniz yüksek anlamıyorum. Altcoinlerin hepsi şişti, ETC de şişti haliyle yukarı yönlü. Gerçekçi hareketler değil bunlar bence. Onu demek istedim. Yoksa elbette 10$ da olabilir fiyat, öyle bir piyasa olmuş ki artık hiçbir şeyi tahmin edemiyoruz.

etc yi araştirmadiginiz yada bilmediginz belli hocam.size bir örnek vereyim adamlarin calişma mantigini az cok anlamaya calişin.1 atm var atm de 50 tl niz var kartı sokuyosunuz parayi cekeceksiniz ama sizden önce atm yi patlatmiş adamlar yada banka hesabınızı boşaltmişlar. haliyle gördüğünüz 0 bakiye değil mi. etc işte bu olayi çözecek  yine 1 atm var kartı takıcaksın şifreni gireceksin.özel kodlarla sana bagli hesabını o an sadece sen görceksin bakiyeyi gördun paranı cektin kartı cıkarttın hesap yine sana ozel sekilde şifrelendi ve yine senden başka kimse ulaşamaz." code law" diye söylemişlerdi sanırım yanlış hatirlamiyorsam eğer. bu yıl içerisinde fon calişması var. btc  yi satoshi cikarttiktan sonra dao fonu oluşturuldu sonra dao patladi hacklendi ondan sonra biz neyi yanliş yaptik diye birileri düşündü etc öyle dogdu  . şuan etc ye barry silbert yön veriyor. bi araştirin isterseniz onu da.

⚫▶      BUILDERIUM 
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Creating the future you desire, one bid at a time

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
YOUR RELIABLE PLATFORM FOR SKILLED &
QUALITY CONSTRUCTION CLIENTS & CONTRACTORS

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄██████████▀▀▀▀██████▄
▄█████████▀     ███████▄
▄██████████   ███████████▄
█████████▀▀   ▀▀██████████
█████████       ██████████
███████████   ████████████
███████████   ████████████
▀██████████   ███████████▀
▀█████████   ██████████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄██████████████▀▀▀█████▄
▄█████ ▀███████     ▀▄███▄
██████   ▀▀█▀▀      ▄█████
███████              █████
████████             █████
█████████▄          ██████
▀████████▀        ▄██████▀
▀███▀▀        ▄▄███████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄████████████████▀▀▀███▄
▄███████████▀▀▀      ████▄
██████▀▀▀       ▄    █████
███▄         ▄█▀    ██████
██████▄    ▄█▀      ██████
█████████▄█▀       ███████
▀██████████  ▄     ██████▀
▀█████████ ███▄  ██████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀
Whitepaper
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
JOIN AIRDROP

tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
May 16, 2017, 07:00:07 PM

riske girip aldım yüzde 10'la çıktım.Pump geldi kardeşim haklıymışsın hemde çok fena teşekkürler.Paylaşımlarını bekleriz buraya.
Ozza
Member
**

View Profile
May 16, 2017, 07:07:13 PM

riske girip aldım yüzde 10'la çıktım.Pump geldi kardeşim haklıymışsın hemde çok fena teşekkürler.Paylaşımlarını bekleriz buraya.
Neden ciktin? Sen daha pump gormedin. Hemen tekrar al.  En az 5-6 katina cikacak.

Bağış yapmak isteyenler için My Digibyte: D95izgSwah15tVWbQv1PYCNR5mYw1EsJnj Cheesy
kabuslord
Newbie
*

Activity: 9
Merit: 0

View Profile
May 16, 2017, 07:28:17 PM

Eminmisin hocam cok iddaali konusuyorsun  Smiley
fkod
Sr. Member

Activity: 594
Merit: 252

View Profile
May 16, 2017, 07:30:13 PM

Neden ciktin? Sen daha pump gormedin. Hemen tekrar al.  En az 5-6 katina cikacak.

Bir balinadan mı duyum aldınız nedir çok eminsiniz şaka bir yana sağlam bir duyum mu nedir aslı? Gerçekten sağlam çıkıyor haklısınız.
Ozza
Member
**

View Profile
May 16, 2017, 07:31:42 PM

Bir balinadan mı duyum aldınız nedir çok eminsiniz şaka bir yana sağlam bir duyum mu nedir aslı? Gerçekten sağlam çıkıyor haklısınız.
Balina benim dermişim Cheesy

fkod
Sr. Member

View Profile
May 16, 2017, 07:33:58 PM

Şu dakikadan sonra ben inanırım açık konuşuyum zamanlama çok net grafik çok net Grin
Ozza
Member
**

View Profile
May 16, 2017, 07:44:34 PM

Şu dakikadan sonra ben inanırım açık konuşuyum zamanlama çok net grafik çok net Grin
http://coinmarketcap.com/currencies/digibyte/

Acik konusayim ben market cap tam 350 million dollar oldugu zaman cikis yapacagim. Sizi bilmem Cheesy

fkod
Sr. Member

View Profile
May 16, 2017, 07:50:34 PM

Şu dakikadan sonra ben inanırım açık konuşuyum zamanlama çok net grafik çok net Grin

Acik konusayim ben market cap tam 350 million dollar oldugu zaman cikis yapacagim. Sizi bilmem Cheesy

10 katı diyorsunuz yani. Ciddiye alıyorum tavsiyenizi cidden haber verdiğiniz gibi güçlü bir yükseliş başladı. İnşallah biz de orayı hedefleyelim olur ya da olmaz nasip en azından bir fırsatı paylaştınız iyi niyetle herkes faydalansın diye. Sonuç ne olursa olsun teşekkür ederim Ozza.
Ozza
Member
**

View Profile
May 16, 2017, 07:55:46 PM

10 katı diyorsunuz yani. Ciddiye alıyorum tavsiyenizi cidden haber verdiğiniz gibi güçlü bir yükseliş başladı. İnşallah biz de orayı hedefleyelim olur ya da olmaz nasip en azından bir fırsatı paylaştınız iyi niyetle herkes faydalansın diye. Sonuç ne olursa olsun teşekkür ederim Ozza.
1 btc yatir 10 btc olduğu zaman çek Cheesy şaka degil ciddiyim Cheesy

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 »
  Print  

Jump to: