Bitcoin Forum
August 20, 2018, 01:57:03 PM *
News: Latest stable version of Bitcoin Core: 0.16.2  [Torrent].
 
   Home   Help Search Donate Login Register  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: CoinDash - Przyszłość handlu - sprzedaż tokenów 17 lipca 2017  (Read 4756 times)
mike77777
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 463
Merit: 250


View Profile
May 11, 2017, 01:05:57 PM
 #1


 
CoinDash
pierwsza na świecie społecznościowa platforma do zarządzania portfelem inwestycyjnym
Korzystając z naszej przełomowej platformy przeznaczonej dla inwestorów i handlujących, możesz teraz uzyskać przejrzystą analizę
i statystyki swojego portfela. Platforma korzysta z podanego przez ciebie klucza publicznego, śledzi transakcje wchodzące i
wychodzące z twojego konta i przedstawia użytkownikowi pełen obraz dotyczący jego możliwości zarządzania portfelem, poziomy
ryzyka, współczynniki podziału i wiele innych.

Jednocześnie przy użyciu platformy każdy użytkownik może śledzić innych handlujących i inwestorów, przeglądać ich portfele
i struktury ryzyka oraz monitorować ich łączne wyniki. Jedną z najważniejszych cech platformy jest funkcja CopyICO, która
umożliwia korzystanie z interfejsu inteligentnego kontraktu, który automatycznie uczestniczy w ICO w twoim imieniu na
podstawie inwestycji dokonywanych przez renomowanych handlujących, których obserwujesz,
Już nigdy więcej nie przegapisz żadnego ICO!
 
       
CoinDash PrzewodnikRynek Krypto walut

Spadek dominacji Bitcoin w czasie powoduje wzrost zainteresowania Altcoinami. Jednym z najważniejszych przypadków użycia technologii blockchain jest możliwość tworzenia nowych aktywów kryptograficznych. Takie aktywa stają się coraz bardziej alternatywnym kanałem inwestycyjnym do tradycyjnych rynków, ponieważ umożliwiają nowe modele partycypacji, są dostępne do handlu przez całą dobę, podlegając dużo mniejszym regulacjom i są łatwe do utworzenia. W ciągu ostatnich kilku lat nastąpił gwałtowny wzrost wolumenu obrotu, kapitalizacji rynkowej i liczby projektów wykorzystujących tokeny kryptograficzne.

Jednak nawet w związku z niedawnymi stopami zwrotu ROI na rynku, inwestycje w kryptowaluty są nadal uważane za inwestycje o wysokim stopniu ryzyka. Wynika to z faktu, że takie inwestycje wymagają wielu wyzwań i szybkiego tempa poznawania technologii blockchain, którą posiadają wyłącznie doświadczeni użytkownicy. Zakres informacji i tempo pojawiania się nowości stale rośnie, co
sprawia, że nowicjuszom trudno jest wejść w ten biznes i utrzymać tempo.
Przedstawiamy platformę CoinDash

Nasza platforma zapewni każdemu użytkownikowi wiele potrzebnych narzędzi, aby śledzić ich wyniki, zarządzać pozycjami i poziomami ryzyka, które chcą utrzymać, aby uzyskać aktualne informacje o zleceniach i zasobach dużych handlowców, których obserwują a nawet brać udział w zautomatyzowanym handlu każdego ICO na bazie tokenów ERC20. Platforma CoinDash będzie cenna dla każdego z użytkowników, umożliwiając doświadczonym renomowanym handlowcom zdobywanie nagród za dzielenie się posiadanymi informacjami z osobaimi je obserwującymi, dodając nową koncepcję dzielenia się dochodami z handlu.
Wykresy będą przedstawić aktualne wyniki portfela i wyniki łączne wraz z wieloma innymi narzędziami. Są one niezbędne do zarządzania i współdziałania z krypto aktywami. Dają głęboki wgląd w wydajność i stan inwestycji użytkownika oraz pomagają w podejmowaniu decyzji opartych o dane.

Interakcje społeczne są kluczową częścią krypto świata, projekty mogą rozwijać się i upadać z powodu zachowań ich społeczności i powiązań jakie tworzą. Platforma społecznościowa CoinDash usuwa bariery pomiędzy nowymi i dotychczasowymi użytkownikami technologii, pozwalając im kopiować posunięcia czołowych handlowców.

Rynek CoinDash jest zbudowany w oparciu o wyszukiwanie okazji i usprawniony interfejs handlowy z takimi funkcjami jak: społeczne sygnały handlowe czasu rzeczywistego, panel ICO, trendy w aktywach, tabele cen w czasie rzeczywistym, integracja z podmiotami trzecimi.

CoinDash Token

Każda funkcja platformy CoinDash przynosząca korzyść użytkownikowi będzie wymagała opłaty, na tej samej zasadzie użytkownicy którzy ułatwiają korzystanie z funkcji przynoszącej zysk innym otrzymają wynagrodzenie w tokenach platformy CDT. Tworzy to zależność twórca-konsument pomiędzy użytkownikami w systemie, a jednocześnie nie uniemożliwiają bycie twórcą i konsumentem w tej samej chwili.

Token CDT, który będzie wykorzystywany do dokonywania opłat na platformie jest zaprojektowany aby stworzyć bezpośrednie powiązanie sukcesu platformy z wartością tokena. Im więcej użytkowników skorzysta z platformy tym więcej opłat będzie płaconych a zatem więcej tokenów CDT zostanie kupionych powodując wzrost ceny.

CDT będzie tokenem typu ERC20 jego emisja oparta będzie o inteligentny kontrakt umożliwiający szybkie wdrożenie na blockchain Ethereum i pojawienie się na giełdach.

Specyfikacja i podział CDT
W czasie ICO CoinDash całkowita liczba 1,000,000,000 CDT zostanie wyemitowana i rozdzielona następująco:

50% - Przeznaczone dla uczestników ICO
29% - Na przyszły rozwój, pozyskiwanie użytkowników i marketing
20% - Dla wczesnych inwestorów, zespołu i doradców
1% -  Zarezerwowane na kampanię bounty
Sprzedaż tokenów CoinDash


CoinDash's Bounty Program

Visit our Official Bounty thread here Bounty Thread
CoinDash Zespół


CoinDash Doradcy


CoinDash Partnerzy
CoinDash w mediachShanghai Meetup
Portfolio Management Presentation
RootStock + CoinDash Presentation
London Investor Feed Presentation

CoinDash w innych językach

Polski Dziękujemy mike77777
Włoski Dziękujemy Videodrome
Turecki Dziękujemy Kubra Dam
Rosyjski Dziękujemy Skyrik
Hiszpański Dziękujemy Doken
Francuski Dziękujemy Bybox
Hindi Dziękujemy btvGainer
Słowacki Dziękujemy Saturday97
Filipiński Dziękujemy  iTradeChips
Rumuński Dziękujemy 22naru

Hack Forums Dziękujemy Kewl

1534773423
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1534773423

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1534773423
Reply with quote  #2

1534773423
Report to moderator
1534773423
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1534773423

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1534773423
Reply with quote  #2

1534773423
Report to moderator
Be very wary of relying on JavaScript for security on sites such as blockchain.info and brainwallet.org. The site can change the JavaScript at any time unless you take unusual precautions, and browsers are not generally known for their airtight security.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
1534773423
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1534773423

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1534773423
Reply with quote  #2

1534773423
Report to moderator
mike77777
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 463
Merit: 250


View Profile
May 11, 2017, 01:08:49 PM
 #2

CoinDash Kampania społeczna Bounty

Podczas naszej kampanii społecznej bounty oferujemy uczestnikom 1% całkowitej liczby tokenów (tzw. pula CoinDash Bounty). W tym momencie planowana całkowita liczba tokenów wyniesie 1,000,000,000 co oznacza pulę bounty wynoszącą 10 milionów tokenów. W czasie gdy projekt będzie się zbliżał do rozpoczęcia ICO całkowita liczba tokenów może ulec zmianie jednak na pewno 1% zostanie przeznaczony na kampanię bounty. Kampanie będzie trwać od dnia początkowego który planowany jest w lipcu 2017, do końca trwania ICO, czyli do wyznaczonej daty lub do osiągnięcia zakładanej maksymalnej kwoty.

Całkowita pula tokenów przeznaczonych na bounty będzie podzielona na kilka podgrup jak to jest tutaj opisane. Uczestnicy każdej kampanii podzielą między siebie całkowitą liczbę  tokenów bounty przeznaczonych dla danej kampanii proporcjonalnie do zgromadzonych stawek. (Zauważcie że dla niektórych kampanii stawki(Stakes) lub Gwiazdki (STARS) jak je nazywamy będą przydzielane za każdy tydzień uczestnictwa dlatego uczestnicy którzy dołączą wcześniej otrzymają więcej stawek (stakes) niż inni)

Należy wyjaśnić, że jako platforma społeczna najważniejszą rzeczą dla nas jest utworzenie silnej i zadowolonej społeczności. Wierzymy że kampania bounty to znakomita droga aby społeczność była zaangażowana i zadowolona. Nie będziemy tolerować spamu, trolowania, nadużyć, używania botów, wielu kont lub innych wykroczeń przez jakiegokolwiek uczestnika kampanii i zastrzegamy prawo do banowania i dyskwalifikacji uczestników, którzy będą tak postępować na dowolnym etapie kampanii.

Proszę zapoznać się z poniższymi opisami każdego bounty ponieważ różnią się one kryteriami nagradzania.


Bitcointalk.org kampania sygnatur(20% puli Bounty - 2,000,000 Tokenów)
Zarabiaj tokeny CoinDash poprzez uczestnictwo w naszej kampanii sygnatur Bitcointalk. Przeznaczona pula 1,500,000 Tokenów zostanie podzielona wśród uczestników proporcjonalnie do zgromadzonych stawek(stakes). Co tydzień stawki będą przyznawane uczestnikom w zależności od posiadanych rang na forum i daty rejestracji.

Tygodniowe stawki przydzielane uczestnikom w zależności od rangi:

Hero/Legendary : 2.5 stawki
Sr. Member: 2 stawki
Full Member : 1.5 stawki
Member: 1 stawka
Jr. Member: 0.5 stawki
*Użytkownicy posiadający dodatkowo oficjalny avatar otrzymają co tydzień dodatkowe 0.5 stawki


Zasady kampanii sygnatur:

 • Stawki będą liczone od momentu rejestracji użytkownika poprzez formularz i jego akceptacji. Po akceptacji uczestnicy nie mogą zmieniać sygnatury do końca kampanii! Wyrywkowe sprawdzanie będzie dokonywane i ten kto dokona zmiany zostanie natychmiast zdyskwalifikowany.
 • Aby otrzymać bounty każdy musi wykonać przynajmniej 50 postów zawierających sygnaturę przed końcem kampanii. Miejcie na uwadze że kampania kończy się w momencie końca ICO nawet jeśli nastąpi to przed terminem w momencie uzyskania maksymalnej kwoty.
 • Każdy uczestnik musi wykonać co tydzień przynajmniej 1 post w głównym wątku CoinDash!
 • Wszystkie posty muszą być wykonane w dziale “Alternate cryptocurrencies” na forum!
  Posty w tematach pobocznych nie będą wliczane a spam i trolowanie w każdej formie będą dyskwalifikować uczestnika.
 • Zabroniona jest rejestracja z wielu kont. Będziemy dokonywać sprawdzeń i wszystkie multikonta będą usuwane.

Aby wziąć udział w tej kampanii umieść sygnaturę CoinDash i Avatar odpowiedni do twojej rangi i wypełnij poniższy formularz: https://goo.gl/forms/GSO7f8N7cV7zo9SF2

Awansowałeś? wypełnij ten formularz zmiany rangi a my wprowadzimy zmiany:
https://goo.gl/forms/VlwPq60VfpciUZre2

 
Sygnatury


Hero/Legendary

Code:
[center][table][tr][td][size=3px][color=#840A2F]███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███[/color][/td][td][size=4px][color=transparent]....[/color][/size][/td][td][color=#3F8EDF][size=2px][font=Courier]                           ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
                          ██████████████
                           ▀████████████
                             ███████████
             ▄▄▄▄          ▄████████████
           ▄██████▄      ▄███████▀▀█████
         ▄██████████▄  ▄███████▀    ▀██▀
       ▄█████████████████████▀
     ▄███████▀ ▀███████████▀
   ▄███████▀     ▀███████▀
 ▄███████▀         ▀███▀
 ██████▀
  ▀▀▀▀[/font][/size][/color][/td][td][size=4px][color=transparent]...[/color][/size][/td][td][center][url=coindash.io][color=black][font=Corbel][size=1px]


[/size][size=11px][b]▬  FOLLOW THE BIG TRADERS  ▬[/b][/size][/font]
[font=Rockwell][size=18px][glow=#3F8EDF,2,300][color=transparent].[/color]COPY [b][color=white]ICOs[/color][/b] & [color=#08919F][b][color=white]TRADES[/color][/b][/color][color=transparent].[/color][/glow][/size][/font][/color][/url][/center][/td][td][size=4px][color=transparent]...[/color][/size][/td][td][size=3px][color=#840A2F]███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███[/color][/size][/td][td][size=4px][color=transparent]...[/color][/size][/td][td][size=2px][color=#3F8EDF][font=Courier]                 ▄▄▄▄▄
                 ████████▄▄
                 ████████████▄
                     ▀▀████████▄
           ▄▄▄██████▄▄   ▀▀██████▄
         ▄██████████████▄▄  ▀█████▄
       ▄███████████████████▄  ▀█████
      ██████▀▀       ▀▀██████  ▀█████
     █████▀                     █████
    █████               █████████████▌
    █████               █████████████▌
    █████               █████████████▌
     █████▄                     █████
      ██████▄▄       ▄▄██████  ▄█████
       ▀███████████████████▀  ▄█████
         ▀███████████████▀   ▄█████▀
            ▀▀██████▀▀▀   ▄▄██████▀
                      ▄▄████████▀
                 ████████████▀
                 ████████▀▀
                 ▀▀▀▀▀[/font][/color][/size][/td][td][size=4px][size=2px]

[/size][color=transparent]..[/color][/size][/td][td][center][url=coindash.io][size=22px][font=Corbel][b][glow=#08919F,2,300][color=#08919F]▬▬▬[/color]   [color=white]COINDASH   [/color][color=#08919F]▬▬▬[/color][/glow][/b][/font][/size][/url]
[size=11px][url=coindash.io][color=black][font=Corbel][b]A CRYPTO PORTFOLIO MANAGEMENT PLATFORM[/b][/font][/color][/url][/size][/center][/td][td][size=4px][color=transparent].........[/color][/size][/td][td][size=3px][color=#840A2F]███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███[/color][/td][td][size=4px][color=transparent]......[/color][/size][/td][td][center][font=Arial Black][size=1px]


[/size][size=18px][url=coindash.io][color=#3F8EDF][glow=#3F8EDF,2,300]▬[color=white]▬ ICO JULY 2017 ▬[/color]▬[/glow][/color][/url][/size][/font]
[font=Corbel][b][size=1px]

[/size][url=coindash.io][color=#08919F]►►[/color]   [color=black]Changing the way you trade[/color]   [color=#08919F]◄◄[/color][/url][/b][/font][/center][/td][td][size=4px][color=transparent].........[/color][/size][/td][td][size=3px][color=#840A2F]███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███[/color][/td][/tr][/table][/center]


Sr. Member

Code:
[center][table][tr][td][size=3px][color=#840A2F]███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███[/color][/td][td][size=4px][color=transparent]....[/color][/size][/td][td][color=#3F8EDF][size=2px][font=Courier]                           ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
                          ██████████████
                           ▀████████████
                             ███████████
             ▄▄▄▄          ▄████████████
           ▄██████▄      ▄███████▀▀█████
         ▄██████████▄  ▄███████▀    ▀██▀
       ▄█████████████████████▀
     ▄███████▀ ▀███████████▀
   ▄███████▀     ▀███████▀
 ▄███████▀         ▀███▀
 ██████▀
  ▀▀▀▀[/font][/size][/color][/td][td][size=4px][color=transparent]...[/color][/size][/td][td][center][url=coindash.io][color=black][font=Corbel][size=1px]


[/size][size=11px][b]▬  FOLLOW THE BIG TRADERS  ▬[/b][/size][/font]
[font=Rockwell][size=18px]COPY [color=#08919F][b]ICOs[/b][/color] & [color=#08919F][b]TRADES[/b][/color][/size][/font][/color][/url][/center][/td][td][size=4px][color=transparent]...[/color][/size][/td][td][size=3px][color=#840A2F]███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███[/color][/size][/td][td][size=4px][color=transparent]...[/color][/size][/td][td][size=2px][color=#3F8EDF][font=Courier]                 ▄▄▄▄▄
                 ████████▄▄
                 ████████████▄
                     ▀▀████████▄
           ▄▄▄██████▄▄   ▀▀██████▄
         ▄██████████████▄▄  ▀█████▄
       ▄███████████████████▄  ▀█████
      ██████▀▀       ▀▀██████  ▀█████
     █████▀                     █████
    █████               █████████████▌
    █████               █████████████▌
    █████               █████████████▌
     █████▄                     █████
      ██████▄▄       ▄▄██████  ▄█████
       ▀███████████████████▀  ▄█████
         ▀███████████████▀   ▄█████▀
            ▀▀██████▀▀▀   ▄▄██████▀
                      ▄▄████████▀
                 ████████████▀
                 ████████▀▀
                 ▀▀▀▀▀[/font][/color][/size][/td][td][size=4px][color=transparent]..[/color][/size][/td][td][center][size=22px][font=Corbel][b][url=coindash.io][color=black][color=#08919F]▬▬▬[/color]   COINDASH   [color=#08919F]▬▬▬[/color][/color][/url][/b][/font][/size]
[size=12px][font=Corbel][b][url=coindash.io][color=black]A CRYPTO PORTFOLIO MANAGEMENT PLATFORM[/color][/url][/b][/font][/size][/center][/td][td][size=4px][color=transparent].........[/color][/size][/td][td][size=3px][color=#840A2F]███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███[/color][/td][td][size=4px][color=transparent]......[/color][/size][/td][td][center][url=coindash.io][color=black][font=Arial Black][size=18px][color=#3F8EDF]▬▬ ICO JULY 2017 ▬▬[/color][/size][/font]
[font=Corbel][b][color=#08919F]►►[/color]   Changing the way you trade   [color=#08919F]◄◄[/color][/b][/font][/color][/url][/center][/td][td][size=4px][color=transparent].........[/color][/size][/td][td][size=3px][color=#840A2F]███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███[/color][/td][/tr][/table][/center]


Full Member

Code:
[size=11px][url=coindash.io][color=#08919F]▄▀▀▀    ▄▄    ▄  ▄    ▄  █▀▀▄    ▄▄      ▄▄▄  ▄    ▄[/color][/url]     [url=coindash.io][color=#6493DF]██[/color]    [font=Arial Black][b][color=#840A2F]COINDASH[/color][/b][/font] [color=black]-[/color] [font=Arial Black][color=#2D67C4]ICO JULY 2017[/color][/font][/url]
[url=coindash.io][color=#08919F]█        █    █  █  █▀▄█  █    █  █▄▄█  ▀▄▄    █▄▄█[/color][/url]     [color=#6493DF]██[/color]    [url=coindash.io][color=black][font=Arial Black][color=#2D67C4]CHANGING THE WAY YOU TRADE[/color][/font][/color][/url]
[url=coindash.io][color=#08919F]▀▄▄▄  ▀▄▄▀  █  █    █  █▄▄▀  █    █  ▄▄▄▀  █    █[/color][/url]     [color=#6493DF]██[/color]    [url=coindash.io][color=black][font=Arial Black][color=#2D67C4]THE WORLDS FIRST CRYPTO PORTFOLIO MANAGEMENT PLATFORM[/color][/font][/color][/url][/size]


Member

Code:
[size=11px][url=coindash.io]▄▀▀▀    ▄▄    ▄  ▄    ▄  █▀▀▄    ▄▄      ▄▄▄  ▄    ▄[/url]     ██    [url=coindash.io]COINDASH[/url] - ICO JULY 2017
[url=coindash.io]█        █    █  █  █▀▄█  █    █  █▄▄█  ▀▄▄    █▄▄█[/url]     ██    [url=coindash.io]Changing the way you trade[/url]
[url=coindash.io]▀▄▄▄  ▀▄▄▀  █  █    █  █▄▄▀  █    █  ▄▄▄▀  █    █[/url]     ██    [url=coindash.io]The world's first crypto portfolio management platform[/url][/size]


Jr. Member

Code:
[center]██  [url=coindash.io]COINDASH - ICO JULY 2017[/url]  ██
[url=coindash.io]World's first crypto portfolio management platform
Kampania dla ambasadorów wątków regionalnych (15% puli Bounty - 1,500,000 Tokenów)

My w CoinDash pragniemy aby nasza marka i wizja została szeroko rozpowszechniona i dostępna dla każdego. Dlatego proponujemy ci udział w naszej narodowej drużynie poprzez wykonanie tłumaczenia naszego wątku i nadzorowanie twojej lokalnej społeczności CoinDash.
Postrzegając cię jako naszego ambasadora, żądamy od ciebie tego samego, czego wymagamy od siebie, co oznacza, że aby móc kwalifikować się do nagrody, musisz także aktywnie działać w wątku, aktualizować go zgodnie z głównym wątkiem maksymalnie raz w tygodniu i tłumacząc każde ogłoszenie, które zamieszczamy podczas całej kampanii! Wszystkie tłumaczenia muszą być wysokiej jakości i zostaną sprawdzone w celu uniknięcia wklejania z Google Translate. Stawki za tłumaczenia wątków będą przyznawane co tydzień od daty zatwierdzenia tłumaczenia.

Aby wziąć udział w kampanii tłumaczeń, prosimy prześlij PM do CoinDash HQ i poproś o rezerwację twojego języka.
Posty na blogu, artykuły i Video (20% puli Bounty - 2,000,000 Tokenów)

Równolegle do naszej współpracy z globalnymi agencjami reklamowymi chcemy dać możliwość naszej społeczności wzięcia udziału w misji i rozpowszechnianiu marki CoinDash na całym świecie i otrzymanie odpowiedniej nagrody za to. Szukamy publikacji tylko wysokiej jakości z dużą liczbą odbiorców w języku angielskim i ewentualnie innych językach. Wszystkie publikacje będą oceniane według ich jakości, długości, liczby odbiorców i kreatywności i według tego odpowiednio przyznane stawki. Wszystkie teksty muszą zawierać ponad 350 słów, a filmy muszą być dłuższe niż 5 minut.

Aby wziąć udział w tej kampanii wyślij PM do CoinDash HQ z opisem tego co masz na myśli i poczekaj na akceptację. Prosimy nie zaczynaj pracy nad swoim materiałem bez otrzymania naszej zgody, aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji.


Kampania sieci społecznościowych (10% puli Bounty – 1,000,000 Tokenów) wkrótce!

Jesteśmy bardzo aktywni na wszystkich platformach społecznościowych w CoinDash i chcemy abyś był częścią naszego wewnętrzneo kręgu i nawet cię za to nagrodzimy. Aby zakwalifikować się do naszego bounty, każdy członek kampanii sieci społecznościowych członkowie muszą być aktywni na naszym profilu na Facebooku, Twitterze i kanale Slack spełniając poniższe wymogi i kryteria:

25 Facebook Likes/Shares
– polub naszą stronę na Facebooku: https://www.facebook.com/coindash.io/
Następnie przed końcem kampanii musisz polubić lub udostępnić przynajmniej 20 postów naszych administratorów CoinDash na oficjalnym profilu Facebooku. Zauważ że aby się zakwalifikować każdy uczestnik na Facebooku musi posiadać minimum 75 znajomych

25 retweetów – Obserwuj nasz Twitter: https://twitter.com/coindashio?lang=en
Następnie do końca kampanii musisz podać dalej przynajmniej 25 tweetów naszych administratorów CoinDash z oficjalnego konta na Twitterze. Zauważ że aby się zakwalifikować każdy członek kampanii Twittera musi mieć przynajmniej 75 obserwujących

Slack – wszystko co musisz zrobić to wejść na nasz kanał Slack: https://coindashslack.stamplayapp.com/ i dołączyć do zabawy!

Aby uczestniczyć w tej kampanii polub i obserwuj nasze konta i dołącz do kanału Slack a potem wypełnij formularz dołączenia do kampanii sieci społecznych - https://goo.gl/forms/8ICrmV5mYQCPMQGX2Różne zadania Bounty (Do 35% puli Bounty – 3,500,000 Tokenów)

Ta nieokreślona pula jest zarezerwowana dla przyszłych kampanii i waszych sugestii. Mamy jeszcze kilka kampanii bounty w zanadrzu które ogłosimy później w trakcie zbiórki. W międzyczasie możesz zgłaszać różne pomysły na przykład: umieszczanie CoinDash na stronach informacyjnych ICO, tłumaczenia strony i artykułów, kontakty do sponsorów i doradców i wszystko co uważacie za istotne i warte nagród!

Jeśli masz jakiś pomysł napisz PM do CoinDash HQ ze swoją sugestią a my ją rozważymy
mike77777
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 463
Merit: 250


View Profile
May 11, 2017, 05:33:19 PM
 #3


Witajcie CoinDasherowcy!
Chcę przedstawić ostatnie prace rozwojowe z kilku minionych dni oraz przedstawić orientacyjnie dokąd zmierza nasz projekt i podzielić się ambicjami i entuzjazmem z przyszłości która nadchodzi.

1. Nowy wygląd interfejsu graficznego CoinDash - Dzięki utalentowanym projektantom i ich fantastycznej pracy nowa wersja CoinDash beta ma teraz świetny, żywy wygląd który możecie oglądać na uaktualnionych grafikach OP i jeśli bierzecie udział w naszych testach beta. Zmiana wyglądu platformy to tylko kolejny krok dokonany przez nasz zespół główny i zespół produktu, aby zapewnić wam najbardziej intuicyjne narzędzie do zarządzania portfelem.

2. Uruchomienie testów Beta - Na początku tygodnia rozpoczęliśmy sesje 1 na 1 z niektórymi z was których wybraliśmy jako pierwszych beta testerów. Odzew jaki otrzymaliśmy od społeczności przerósł nasze oczekiwania. Otrzymaliśmy świetne opinie dotyczące funkcjonalności platformy i jej świetnego interfejsu użytkownika. Zapewniamy jednak, że nie rozpraszamy się i pracujemy dalej nad udoskonaleniem platformy, dzięki czemu możemy dostarczyć produkt najwyższej jakości o którym marzymy.

To dobra okazja aby przypomnieć że ciągle możecie zostać naszym testerem. Jeśli jesteś zainteresowany przeczytaj post na blogu z opisem wymagań i zakresem prac Here

3. Wyjazd do Hong Kongu  i Chin - W zeszłym tygodniu przedstawiciele naszego zespołu odbyli wiele spotkań i wystąpień przed lokalną społecznością. Jak wierzymy, Chiny i Hong Kong są kluczowymi graczami na rynku i chcieliśmy uzyskać ich opinie o projekcie. Podczas tej podróży osiągnęliśmy dużą liczbę porozumień dotyczących przyszłej współpracy w związku z rozwojem platformy i nadchodzącym ICO, z których wiele z bardzo wpływowymi graczami na rynku.

4. Wyjazd do USA - Następnym krokiem w rozpowszechnianiu informacji o CoinDash będzie Wielkie Jabłko (Nowy Jork). Za  dwa tygodnie od teraz zespół CoinDash pojawi się w 4 różnych stanach w Stanach Zjednoczonych biorąc udział w wielu spotkaniach i kilku konferencjach jak CONSENSUS i innych. Zaraz po tych zdarzeniach otrzymacie pełne raporty. Naprawdę wierzymy, że tego typu wydarzenia są najlepszym sposobem na przedstawienie CoinDash ogółowi i na pewno pozyskamy w ten sposób wielu partnerów strategicznych i kontakty.


To wszystko na teraz! Kampania społecznościowa jest tuż za rogiem i ostateczne sumy bounty i platforma są ustalane, oczekujcie na dalsze szczegóły
Nie zapomnijcie że CoinDash będzie w Nowym Jorku na konferencji Consensus ale dodatkowo na dwóch spotkaniach

18 Maja w Bostonie: https://www.meetup.com/Boston-Blockchain-Meetup/events/239612195

22 Maja w Nowym Jorku: https://www.meetup.com/NYC_Ethereum/events/239139067


Jeśli więc będziecie w pobliżu i ccielibyscie spotkać się z zespołem aby dowiedzieć się więcej o CoinDash to może być znakomita okazja.


Witajcie CoinDasherowcy!
Przeczytajcie najnowszy newsletter opisujący majowe wydarzenia i plany kampani społecznej bounty


Jeśli nadal nie zapisałeś się na nasz newsletter w którym znajdziecie wszystkie aktualności możesz teraz to zrobić na naszej nowej stronie  Tutaj!


CoinDash jest teraz częścią Coinsilium Group Portfolio! (www.coinsilium.com), Do bardzo dużo dla nas znaczy!


Eddy Travia, prezes firmy Coinsilium: "Cieszymy się, że inwestujemy w Coindash na wczesnym etapie jego rozwoju. Jest to ekscytująca propozycja w rozwijającej się przestrzeni Tokenów - tak zwanym Blockchain 2.0. Śledziliśmy rozwój Coindash od jego wygranej w prestiżowym Ether Camp hackathon pod koniec 2016 roku. Wsparcie dla Coindash na tym etapie jest kolejnym potwierdzeniem determinacji Coinsilium do pełnienia roli aktywnego i kluczowego gracza na rynku krypto-tokenowej. Uważamy, że światowy handel krypto walutami będzie nadal szybko się rozwijał i jesteśmy pewni, że zespół Coindash ma właściwe umiejętność, aby ustanowić Coindash jako wiodącą platformę społecznościową do handlu na tym nowym, wielomilionowym rynku ".

Alon Muroch, doświadczony deweloper w przestrzeni blockchain, dyrektor generalny i współzałożyciel firmy Coindash stwierdził: "Cieszy nas fakt, że Coinsilium wzięło udział w naszej pierwszej rundzie sprzedaży i oczekujemy wsparcia i wskazówek. Jesteśmy bardzo dumni, że jesteśmy częścią portfela Coinsilium wśród wiodących firm z branży blockchain. Uważamy, że krypto waluty stają się nową i istotną klasą aktywów i ciężko pracujemy nad tym, aby Coindash stał się wiodącą platformą handlu społecznego na tym szybko rozwijającym się rynku krypto aktywów.


Sources:

https://www.cryptoninjas.net/2017/05/10/coinsilium-invests-75000-blockchain-asset-social-trading-platform-coindash (thanks!)

http://www.nexexchange.com/announcements?newsid=3649996
http://www.finanznachrichten.de/nachrichten-2017-05/40668718-coinsilium-group-limited-investment-in-first-social-trading-crypto-asset-platform-008.htm
http://www.bankingtech.com/829752/fintech-funding-round-up-10-may-2017/
http://www.financemagnates.com/cryptocurrency/news/social-trading-startup-coindash-receives-investment-coinsilium/

caex
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 776
Merit: 509


View Profile
May 11, 2017, 08:41:32 PM
 #4

Mike77777 ten projekt jest powiązany w jakiś sposób z monetą Dash?Sugeruję się nazwą.

            ▄▄████▄▄
        ▄▄██████████████▄▄
      ███████████████████████▄▄
      ▀▀█████████████████████████
██▄▄       ▀▀█████████████████████
██████▄▄        ▀█████████████████
███████████▄▄       ▀▀████████████
███████████████▄▄        ▀████████
████████████████████▄▄       ▀▀███
 ▀▀██████████████████████▄▄
     ▀▀██████████████████████▄▄
▄▄        ▀██████████████████████▄
████▄▄        ▀▀██████████████████
█████████▄▄        ▀▀█████████████
█████████████▄▄        ▀▀█████████
██████████████████▄▄        ▀▀████
▀██████████████████████▄▄
  ▀▀████████████████████████
      ▀▀█████████████████▀▀
           ▀▀███████▀▀.SEMUX
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
  Semux uses .100% original codebase.
  Superfast with .30 seconds instant finality.
  Tested .5000 tx per block. on open network
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
█ █
mike77777
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 463
Merit: 250


View Profile
May 12, 2017, 08:14:34 AM
 #5

Mike77777 ten projekt jest powiązany w jakiś sposób z monetą Dash?Sugeruję się nazwą.

Nie ma to związku z walutą Dash. Jak wyjaśnił admin oryginalnego wątku, kiedy zaczynali prace nad projektem waluta Dash nie miała jeszcze dużej popularności i wartości. Nazwa bierze się zapewne ze skrótu od angielskiego dashboard czyli panel kontrolny bo właśnie takim panelem z narzędziami do zarządzania posiadanymi kryptowalutami ma być Coindash.
mike77777
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 463
Merit: 250


View Profile
May 15, 2017, 09:03:51 AM
 #6

CoinDashers!
Zapoznajcie się z naszym nowym obiecującym partnerem WINGS DAO!!!


jezus
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 476
Merit: 250View Profile
May 15, 2017, 10:27:30 AM
 #7

Nie jestem w temacie na bieżąco ale czekam na bounty.

█████████████████████████████████████████
██                                     ██
██ █████████████▄ ▀███████████████████ ██
██ ██          ▀██▄ ▀██▄            ██ ██
██ ██            ▀██▄ ▀██▄          ██ ██
██ ██              ▀██▄ ▀██▄        ██ ██
██ ██                ▀██▄ ▀██▄  ▄▄████ ██
██ ██                  ▀██▄ ▀████▀▀    ██
██ ██                    ▀██▄ ▀▀ ▄████ ██
██ ██▄                     ▀██  ██  ██ ██
██ █████▄                 ▄▄██  ██  ██ ██
██     ▀███▄        ▄▄██████▀ ▄▄ ▀████ ██
██ ████▄ ▀▀██ ▄▄██████▀▀ ▄▄▄▄████▄▄    ██
██ ██  ██  ▀███▀▀▀ ▄▄▄▄██▀▀▀▀▀  ▀▀████ ██
██ ██  ██ ▄▄▄▄▄▄██▀▀▀▀▀█▄           ██ ██
██ ████▀  ▀▀▀▀▀▀▀ ▄███▄ ▀▄          ██ ██
██   ▄▄▄██▀▀▀▀▀█ ██   ██ █▄         ██ ██
██ ██▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ ███████ █████████████ ██
██                                     ██
█████████████████████████████████████████
LASER ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
BLOCKCHAIN WITHOUT BORDERS
A BLOCKCHAIN-AGNOSTIC SERVICE LAYER
FOR IMPROVED SPEED, ANONYMITY, AND INTEROPERABILITY
[]
mike77777
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 463
Merit: 250


View Profile
May 21, 2017, 08:16:56 AM
 #8


Zapraszamy do przeczytania tego świetnego artykułu autorstwa Bitsify https://bitsify.net/2017/05/20/coindash-follow-the-big-traders/

Jeśli macie pomysł na artykuł i miejsce na jego publikację, napiszcie do nas o swoim pomyśle i zdobądźcie wynagrodzenie w naszej kampanii Blog w postaci tokenów CDT!
mike77777
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 463
Merit: 250


View Profile
May 22, 2017, 08:51:17 AM
 #9

Hello CoinDashers!
Robimy krótką przerwę w biegu między spotkaniami w Nowym Jorku aby przekazać kilka wiadomości!

 • Jutro zespół CoinDash będzie na konferencji Coindesk CONSNSUS gdzie będą też wszystkie  wielkie nazwiska z branży. Postanowiliśmy odbyć tę podróż aby być dobrze poinformowani i aby przedstawić naszą platformę i wizję kluczowym graczom w krypto społeczności. Zaraz po zakończeniu pierwszego dnia konferencji przeniesiemy się na nasz Meetup gdzie zaprezentujemy CoinDash 200 nowojorskim krypto entuzjastom.
  Aby zagwarantować wam pełnię informacji opublikujemy nasz Newsletter trochę później niż zwykle i zamierzamy zamieścić w nim wszystkie video z ostatnich spotkań.
  Jeśli jeszcze nie zapisaliście się do naszego Newslettera to dobry moment aby to zrobić (Coindash.io)

 • Ponieważ nasze Beta testy wyglądają wspaniale i jesteśmy zadowoleni postępem jesteśmy pewni że publiczną betę uruchomimy przed rozpoczęciem ICO. W rezultacie postanowiliśmy zmodyfikować strukturę ICO dodając nowy dział umożliwiający korzystanie z publicznej wersji beta w czasie trwania ICO. Bądźcie czujni gdyż ten ważny komunikat opublikujemy wkrótce.

 • Ponieważ otrzymaliśmy wiele próśb związanych z kampanią sygnatur postanowiliśmy zwiększyć pulę do 2,000,000 DCT kosztem puli   różnych zadań. Chcemy abyście czuli się docenieni za wasz wkład i jesteśmy otwarci na zwiększenie tej puli w przyszłości.

 • Na koniec, jak wiecie podjęliśmy współpracę z Wings DAO i będziemy korzystać z ich platformy bounty podczas naszej kampanii. Ponieważ proces dostosowania platformy zabiera trochę czasu postanowiliśmy uruchomić kampanię społecznościową Bounty ręcznie i później wszyscy uczestnicy będą mogli odebrać wynagrodzenie na platformie Bounty. Do dzieła przejmijmy sieci społecznościowe!! Upewnijcie się że wypełniliście formularz zgłoszeniowy bounty przed rozpoczęciem gromadzenia potrzebnych kryteriów!


To wszystko na teraz będziemy was informować o pozostałych wydarzeniach wkrótce, DZIĘKUJEMY ZA WASZE OGROMNE WSPARCIE!!
sxafir
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 924
Merit: 500


View Profile
May 22, 2017, 11:47:48 AM
 #10

Formularz zgłoszeniowy dostępny w języku angielskim.
mike77777
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 463
Merit: 250


View Profile
May 22, 2017, 02:31:57 PM
 #11

Formularz zgłoszeniowy dostępny w języku angielskim.
Tak, formularze są zbiorowe dla wszystkich uczestników z całego świata i dostępne są wyłącznie w języku angielskim.
Formularz kampanii sygnatur należy wypełnić następująco:
W pierwszym polu wpisujemy nick używany na forum bitcointalk
W drugim link do swojego profilu na bitcointalk
W trzecim z rozwijanej listy wybieramy aktualnie posiadaną rangę na forum.
W czwartym podajemy liczbę aktualnie posiadanych postów.
W piątym wybieramy czy będziemy dodatkowo posiadać avatar projektu (avatar na forum mogą ustawiać osoby z rangą full member i wyżej)

Formularz kampanii mediów społecznościowych:
1. twój nick na bitcointalk
2. link do twojego profilu na bitcointalk
3. adres ethereum do wypłaty środków (adres do którego posiada się klucze prywatne, nie podawać adresu z giełdy)
4. link do twojego konta na Twitterze
5. podać liczbę obserwujących na twitterze
6. link do profilu na Facebooku
7. nazwa użytkownika na Slack


mike77777
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 463
Merit: 250


View Profile
May 22, 2017, 03:12:55 PM
 #12

Formularz kampanii mediów społecznościowych Twitter/Facebook/Slack jest już dostępny
https://goo.gl/forms/8ICrmV5mYQCPMQGX2
mike77777
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 463
Merit: 250


View Profile
May 24, 2017, 06:25:15 PM
 #13


Hey CoinDashers!!

Jak obiecaliśmy możecie obejrzeć i poczytać o naszej podróży do USA która dobiegnie końca jutro.

mike77777
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 463
Merit: 250


View Profile
May 28, 2017, 07:53:15 AM
 #14Chłopaki zrobiliśmy dla was infografikę! Mam nadzieję że spodoba się wam tak jak nam!

Infografika przedstawia gwałtowny wzrost rynku ICO oraz dlaczego potrzebujemy lepszych narzędzi do jego zarządzania...
Poprostu dlatego że narzędzia z 2015 nie są efektywne w stosunku do tego szybko rozwijającego się rynku!

Tworzymy potrzebne narzędzia aby pomóc wam poruszać się w tej branży: Panel zarządzania ICO, handel społecznościowy, zarządzanie portfelem, dodatkowe narzędzia inwestycyjne... i więcej!
Wszystko czego potrzebujecie aby odnieść sukces na tym rynku będzie dostępne w jednym unikalnym miejscu: CoinDash!

Rozpowszechniajcie naszą infografikę!  Smiley : http://imgur.com/a/LHPth or http://i.imgur.com/f0gbD0J.jpg
sxafir
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 924
Merit: 500


View Profile
May 28, 2017, 09:42:05 AM
 #15

Chciałbym się dowiedzieć kiedy to ico się zaczyna i kończy.
mike77777
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 463
Merit: 250


View Profile
May 28, 2017, 10:21:53 AM
 #16

Chciałbym się dowiedzieć kiedy to ico się zaczyna i kończy.

konkretnej daty jeszcze nie ma, wiemy na razie tylko że rozpocznie się w lipcu
mike77777
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 463
Merit: 250


View Profile
May 31, 2017, 06:43:37 PM
 #17

Z dumą przedstawiamy wam dziś nasze najnowsze video o projekcie CoinDash! Podawajcie je dalej  Smiley

mike77777
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 463
Merit: 250


View Profile
June 05, 2017, 08:29:10 AM
 #18


Witajcie!

Zgodnie z waszymi prośbami przygotowaliśmy formularz zgłaszania zmiany rangi na forum, jest on dostepny w poscie o bounty. Jeśli twoja ranga zmieniła się od momentu dołączenia do kampanii sygnatur to jest właściwe miejsce aby nas poinformować. Zrobimy wszystko aby zaktualizować zmiany tak szybko jak to możliwe. Nawet jeśli trochę to potrwa nie martwcie się na pewno to zrobimy a wy otrzymacie odpowiednio zwiększone stawki.

Zaproszenia ze Slack znowu działają! nie poddawajcie się jeśli nie otrzymacie go za pierwszym razem

Na koniec zapraszamy do przeczytania naszego cotygodniowego Newslettera z przeglądem wydarzeń czerwca i aktualizacjami

Sylw83
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 280
Merit: 100


View Profile
June 10, 2017, 12:04:26 PM
 #19

Z dumą przedstawiamy wam dziś nasze najnowsze video o projekcie CoinDash! Podawajcie je dalej  Smiley


SUPER zapowiada sie to wszystko... wiadomo juz cos wiecej na temat ico ?
mike77777
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 463
Merit: 250


View Profile
June 10, 2017, 07:05:11 PM
 #20Witajcie!!
W nadchodzących dniach będziemy mieli dla was bardzo dobre informacje i aktualności odnośnie zasad naszego ICO i specyfikacji, naszej platformy bounty, przyszłych wydarzeń i wiele więcej! Jak tylko otrzymamy opublikujemy zdjęcia z Bitcoin Wednesday Amsterdam

Pytajcie o wszystko tutaj a my postaramy się odpowiedzieć, możecie dołączyć również do naszego kanału Slack poprzez naszą stronę (coindash.io) aby szybciej otrzymywać odpowiedzi i mieć możliwość porozmawiania z całym zespołem

Zauważyliśmy że większość rozmów tutaj zaczęła dotyczyć bounty i dlatego wkrótce otworzymy oddzielny wątek dla zagadnień bounty

Wszystkie prośby związane z sygnaturami i zmianą rangi zostały zatwierdzone!

Przeczytajcie ten wspaniały artykuł autorstwa Orpel o wkładzie naszej platformy do branży:
[CoinDash - Bringing Crypto currencies to the Masses]
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!