Bitcoin Forum
May 04, 2024, 09:14:29 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: bitkolay.com  (Read 4078 times)
NYGMA_35
Full Member

Activity: 286
Merit: 100

View Profile
June 29, 2017, 03:07:41 PM

İşlem yapan oldu mu site güvenilir mi?? deneyen varsa yazsın lütfen.
1714857269
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714857269
Reply with quote  #2

1714857269
Report to moderator
"In a nutshell, the network works like a distributed timestamp server, stamping the first transaction to spend a coin. It takes advantage of the nature of information being easy to spread but hard to stifle." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714857269
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714857269
Reply with quote  #2

1714857269
Report to moderator
bitcamilo
Full Member

Activity: 602
Merit: 122

View Profile
July 01, 2017, 06:50:36 AM

Ben de merak ediyorum burayı daha sonra işlem yapan oldu mu borsalarla vs uğraşmadan buradan alalım?
programmer2484
Newbie
*

Activity: 2
Merit: 0

View Profile
July 04, 2017, 03:22:29 PM

Sanal pos alabimeniz için, keredi kartlarını kendisinde  tutmayan beli koşulları sağlamış bir sistem gerekiyor.
Bir de kur, onine bi yeerden alınıp canlı değiştirilebilir. Aktif günlerde elle değiştirmek belki zor olabilir.
mustoyildiz (OP)
Newbie
*

Activity: 49

View Profile
August 04, 2017, 08:50:33 PM

Güncelleme tamamlandı, alış satış işlemleri aktif durumda.
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
August 04, 2017, 09:00:57 PM

cok sade ve hos duruyor ama limit sorunu var sanırım?!?
mustoyildiz (OP)
Newbie
*

Activity: 49

View Profile
August 05, 2017, 07:26:01 PM

Sitenin asıl maksadı, gereksiz işlemlere maruz bırakılmadan kişilerin pratik bir şekilde bitcoin alım satım yapabilmesine olanak sağlamak. Limiti yükseltmek için üyelik açıp kimliginizi onaylatmaniz yeterlidir.
BitcoinTurkiye
Member
**

Activity: 64
Merit: 10

View Profile
August 26, 2017, 08:36:55 PM

Daha önce bitkolay'dan işlem yapmıştım arkadaş baya hızlı gerçekleştiriyor işlemleri elel yapmasına rağmen. Bana kalırsa güzel düşünülmüş ama kullanıcı sayısı artınca bu işlemi nasıl hızlandıracakalr bilmiyorum.

Umarım projenin devamı gelir ve başarılı olur.
YavuzOvic
Newbie
*

Activity: 33

View Profile
October 02, 2017, 10:39:11 PM

Site çok sade, anlaşılır ve kolay gibi gözüküyor.Yanlız bitcoin alım - satım yapanları ( form'a bağlı olarak örneğin bitcointalk.org'daki kullanıcıların nickleri) ile referanslar olsa, Bitcoin alım - satım yapmak isteyenlere güven verir.
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
October 03, 2017, 07:34:06 AM

Bu bakım modu daha ne kadar devam edecek acaba?
okuldan bir arkadaşa bitcoin alacaktık kaç zamandır bakımda.
hayır yani exchange de değil. bir wallet entegrasyonu filanda yok.

2 formmail den ibaret sitenin nesini bakım moduna alıyorsunuz? Bu kadar mı zor? Ayrıca 545 li numaraya da ulaşamıyoruz dün öğle tatilinde 4 kere aradık.
bitpazari
Hero Member

Merit: 519

View Profile
October 03, 2017, 02:34:05 PM

Güncelleme yapıyoruz, şuan için hizmet veremiyoruz ancak çalışma biter bitmez yeniden aktif hale getireceğiz. İlginiz ve anlayışınız için teşekkürler.

Siteye girdiğimde bakım modunda olduğu yazıyor ama satın alma işlemi yapılabiliyor sanırım.
Deneme amaçlı yaptım şu siparişi iptal eder misin sorun olmaz umarım. https://bitkolay.com/?alis_takipkodu=984313708

Bence site sade ve kullanım çok çok basit kesinlikle iş görecektir. Büyük işlemler yerine ana sayfadaki gibi 50 100 200 tl lik işlemler ile başlayıp siz de kendinizi sınayabilirsiniz hem güven sağlamış olursunuz.
Hazır da stok var mı yoksa büyük ödemeli işlemlerde sıkıntı çıkmasın.

Onaylı olmayan kullanıcılar 50 ve 1500₺ arasında bitcoin alabilir. Sınırlamayı kaldırmak için üyelik açıp kimliğinizi onaylatabilirsiniz.

Onay için hangi bilgileri alıyorsun.
Alosa
Full Member

Activity: 238
Merit: 104

Alaattin

View Profile
October 03, 2017, 03:01:52 PM

Referans görebilsek güzel olur  Grin

█▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔█
█  🔒
SAFECRYPT.IO CRYPTOEXCHANGE   • WHITEPAPERTHREADWEBSITE 🚀 ICO IS LIVE  🔥JOIN NOW!🔥   █
█▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂█
nogoodcoin
Sr. Member

Activity: 370
Merit: 250

View Profile
October 03, 2017, 03:58:19 PM

Güncelleme yapıyoruz, şuan için hizmet veremiyoruz ancak çalışma biter bitmez yeniden aktif hale getireceğiz. İlginiz ve anlayışınız için teşekkürler.

Siteye girdiğimde bakım modunda olduğu yazıyor ama satın alma işlemi yapılabiliyor sanırım.
Deneme amaçlı yaptım şu siparişi iptal eder misin sorun olmaz umarım. https://bitkolay.com/?alis_takipkodu=984313708

Bence site sade ve kullanım çok çok basit kesinlikle iş görecektir. Büyük işlemler yerine ana sayfadaki gibi 50 100 200 tl lik işlemler ile başlayıp siz de kendinizi sınayabilirsiniz hem güven sağlamış olursunuz.

Onaylı olmayan kullanıcılar 50 ve 1500₺ arasında bitcoin alabilir. Sınırlamayı kaldırmak için üyelik açıp kimliğinizi onaylatabilirsiniz.

hocam bir şey farkettim sormadan edemeyeceğim verdiğiniz cüzdan adresi size mi ait acaba Cheesy

20 btc para ver diye gösteriyor.

▄█
            ██  ██
           ██  ████
          ██  ██  ██
         ██  ██    ██
        ██  ██  ██  ██
       ██  ██    ██  ██
      ██  ██  ██  ██  ██
     ██  ██  ████  ██  ██
    ██  ██  ██  ██  ██  ██
   ██  ██  ██    ██  ██  ██
  ██  ██  ██████████  ██  ██
 ██                    ██  ██
█████████████████████▄  ██  █
                         ██
▀███████████████████████████

█████ █   █ █████      ███          █████████████▄▄    ████            ████     ▄▄██████████      ▄▄██████████
  █   █   █ █         █████         ████████████████    ████          ████     █████████████     █████████████
  █   █████ █████    ███████        ███         ▀███     ████        ████     ███▀              ███▀
  █   █   █ █        ███ ███        ███          ███      ████      ████      ███               ███
  █   █   █ █████   ███   ███       ███          ███       ████    ████       ███               ███
                    ███   ███       ███         ▄███        ████  ████        ███▄              ███▄
                   ███     ███      ██████████████▀          ████████          ██████████▄▄      ██████████▄▄
                   ███     ███      ██████████████▄           ██████            ▀▀██████████      ▀▀██████████
                  ███       ███     ███         ▀███           ████                      ▀███              ▀███
                  █████████████     ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███████████████    ███          ███           ████                       ███               ███
                 ███         ███    ███         ▄███           ████                      ▄███              ▄███
                ███           ███   ████████████████           ████           ██████████████    ██████████████
                ███           ███   █████████████▀▀            ████           ███████████▀▀     ███████████▀▀

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █

█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
█▄▄
▀▀█
█  █
█  █
█  █
█  █
█  █
TOKEN-SALE : Apr 16 2018
     DAICO :       May 16 2018

ANN Thread  ■  Whitepaper
■  Twitter
■  Telegram
■  Facebook
bitpazari
Hero Member

Merit: 519

View Profile
October 03, 2017, 05:33:29 PM

hocam bir şey farkettim sormadan edemeyeceğim verdiğiniz cüzdan adresi size mi ait acaba Cheesy

20 btc para ver diye gösteriyor.

Bu seni ilgilendirir mi? 20 bitcoin dediğin nedir yani üstelik bir daire parası altı üstü, milyon dolarlık bir btc olsaydı sormana şaşırmazdım zaten adresimi de kalkıp paylaşmazdım. Ama yine de benim adresim olmadığını belirteyim keşke benim olsaydı.  Grin
sconklin321
Sr. Member

Activity: 543

Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol

View Profile
October 04, 2017, 09:52:42 AM

ufak bir miktar işlem yaptım, baya hızlılar bu kadar hızlı işlem yapmayı bkelemiyordum açıkçası gelecekte daha fazla çalışacağız, umarım çizginizi bozmadan bu şekilde devam edersiniz.

- Orjinal Üyelik Eski Banlanmış ToRiKaN -

https://youtube.com/c/KriptoParatoner

www twitter.com/torikan
ruru
Full Member

Activity: 139

GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!

View Profile
October 04, 2017, 07:52:24 PM

İşlem yapan oldu mu site güvenilir mi?? deneyen varsa yazsın lütfen.

hocam ben daha önce işlem yaptım güvenilir bir sisteme benziyordu bir sıkıntı da yaşamadım baya hızlı bir işlem gerçekleşti arkadaşlar sağolsun, sorunsuz kullanbilirsin.

GUTS | GET-Protocol ICO
smart-ticket protocol for events | live product with market traction!
BTC ANN | WEBSITE | BLOG | SANDBOX | WHITEPAPER | BOUNTY
lowcost
Full Member

Activity: 171

View Profile WWW
October 05, 2017, 01:06:21 AM

başarılar. umarım localbitcoins den daha etkili olursunuz.

andromed22
Sr. Member

Activity: 346

View Profile
October 05, 2017, 08:55:45 AM

Bu projeyi localbitcoins tarzında bir şeye çevirirseniz daha başarılı olacağınızı düşünüyorum en azından daha gelişmiş bir borsa olursa teknolojik açısındanda kullanıcı açısındanda daha iyi olur.
aborjin
Sr. Member

Activity: 378

View Profile
October 07, 2017, 04:29:21 AM

Bana biraz gereksiz geldi nedense halihazirda bircok gelismis turk borsasi varken ben sahsen yeni baslayan bir yerden alim satim yapacagimi sanmiyorum.

.▄███     ██████     ███▄
██████   ███████   ██████
 ██████ ██████████ ██████
  ██████████████████████
   █████████  ████████
    ██████    ██████
    ███████    ██████
   █████████  █████████
  ██████████████████████
 ██████ ██████████ ██████
██████   ██████   ██████
 ▀███     ██████     ███▀
IMPRESSIO     ▄███████████████▄
     ██             ██
     ▀███████████████▀
           ██ ██
           ██ ██
       ▄▄█████████▄▄ ▄███▄
    ▄███▀▀       ▀▀████ ▀██▄
  ▄██▀   ▄▄█████▄▄   ▀██▄ ██
 ▄██  ▄███  █  █████▄  ██▄█▀
 ██  ███         █████  ██
██  ██████  ███   █████  ██
██  ██████  ▀▀▀  ▄█████  ██
██  ██████  ▄▄▄▄  █████  ██
██  ██████  ████   ████  ██
 ██  ███          ████  ██
 ▀██  ▀███  █  █████▀  ██▀
  ▀██▄   ▀▀█████▀▀   ▄██▀
    ▀███▄▄       ▄▄███▀
       ▀▀█████████▀▀
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
October 14, 2017, 09:14:12 AM

Bu arz/talep döngüsü olmayan Changelly gibi anlık bir sistem sanıyorum. Bitcoin kurunu neye göre belirliyorsunuz ? Preev' mi ? Yoksa Türk borsalarının ortalamasını mı alıyorsunuz ? Fiyatın yurtdışı borsalardan yüksek olması bunu gösteriyor gibi. Bir de şunu anlamadım: "Sonuçlara mining-fee'ler dahildir." Ne demek bu ? Bu sistem üzerinden mining' den gelen Bitcoin'lerinizi mi satıyorsunuz ?

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
TexasofblackseA
Sr. Member

Activity: 359

View Profile
October 14, 2017, 09:51:53 AM

Btc kuruna bakmak ve uygunsa biraz işlem yapmak için girdim ama güncelleme yapıyorlarmış, site uzunca bir süredir bakımda sanırım, daha önceki yorumlardan anladığım kadarıyla... Herşey yasal prosedüre göre yapılıyor çalışmalar bitmek üzere gibi bir cevap yazmışlar "cakir"in uyarısına ancak sitenin uzun süredir bakımda olması, yasal prosedür işlemlerinde sorun yaşadıkları izlenimi yarattı bende, hayırlısı olsun , saygılar.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: