Bitcoin Forum
May 25, 2024, 10:04:43 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 »
  Print  
Author Topic: COINDASH - Trading'in Geleceği - ICO July 2017  (Read 43142 times)
uniquehero
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
May 14, 2017, 03:44:11 PM

bu ICO olaylarına yabancıyım. Bu ilk ICO denemem olacak. Bakalım nasıl sonuçlanacak. Çeviri için teşekkürler

İlk ico denemende kaç ETH yatırmayı düşünüyorsunuz . Proje güzel gibi ama ilk olduğu için fazla yüklenmeyin ico ya .

uyarı için teşekkür ederim öncelikle ufak çaplı denemeler ile başlayacağım
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
May 14, 2017, 08:04:45 PM

Güzel projeye benziyor. Yatırımları yönetmek ve kontrol altında tutmak için iyi düşünülmüş . Maksimum ve Minimum limitleri belli mi ?
Hocam maalesef ICO ile ilgili rakamsal bir detay yok. Zaten program tam kesin değil gibi şimdilik. Whitepaper aşağıda ben göremedim bu detayı orda.
https://media.wix.com/ugd/b2d36b_e96651b14283458d98b5d20f0e665b12.pdf

Tüm postlar, forumun “Alternate cryptocurrencies” kısmında yapılmalıdır!
Konu dışı başlıklara atılan postlar sayılmayacak, spam ve trolleme gibi davranışlar diskalifiyeye sebebiyet verecektir.
Bu ibare olmasa güzel olurmuş ama bu ibare olduğu için katılanlar dikkat etsin.
Burda sadece global kısmı mı demek istiyorlar yoksa local'deki alternatif kripto bölümü de dahil mi bunu bir öğrenmemiz lazım.

"Platformun en parlak yönlerinden birisi  de sizin takip etmeyi seçtiğiniz saygın trader’ların yatırımların bir benzerini yapmanızı sağlayan CopyICO denen akıllı kontrat arayüzüdür.Böylelikle diğer bir ICO’yu asla kaçırmayacaksınız."

Burası ilginç geldi. Beğendiğimiz traderların işlemlerini izleyebilecek miyiz şimdi? Buna yatırım yapıyor olmaları ICO devrinin daha süreceğini gösteriyor bize aslında. Hangi ICOya girilir hangisine girilmez bunu yönlendirmek isteyen birçok trader olacaktır. Hype trenine atlamak isteyenler için bire bir olmuş.
Yani hocam zaten olayı bu platformun benim anladığım kadarıyla. Yukarda linkini paylaştığım whitepaper'da zaten detaylıca açıklıyor da merak ederseniz.

Arkadaslar projeye katilmak istiyorum fakat uyeligim yetmiyor imzaya katilamiyorum Facebook veya twitter kapmpanyasina katilabilir miyim ?
Hocam ama ben imza kampanyası değil de facebook kampanyası veya twitter kapmanyasına katılmak istiyorum yakında geliyor demiş neyi beklemek gerekiyor ?
Dostum henüz sosyal medya kampanyalarının planlaması ve şekli sonuçlanmamış. Başlıkları takip edersen onlar açıldığında bilgilendiriyor olacağım zaten sizleri.

saulzaents
Hero Member

Activity: 560
Merit: 501

View Profile
May 14, 2017, 08:45:53 PM

twitter'a katilayim dedim de başvuru vs bi sayfa göremedim  ben nasıl olacak o iş anlamadim. ben mi bişeyi kaçirdim acaba. Smiley normalde hani şurdan kayit olun vs  btt kullanici adi twitter url'si felan istenir ya bunu çözemedim.
lordzc
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 253

View Profile
May 14, 2017, 09:00:35 PM

twitter'a katilayim dedim de başvuru vs bi sayfa göremedim  ben nasıl olacak o iş anlamadim. ben mi bişeyi kaçirdim acaba. Smiley normalde hani şurdan kayit olun vs  btt kullanici adi twitter url'si felan istenir ya bunu çözemedim.

Daha başlamadı herhande. Kubra arkadaşımız sosyal ağın altına " YAKINDA GELİYOR!" yazmış zaten.
twn
Legendary
*

Activity: 1204
Merit: 1011

View Profile
May 15, 2017, 07:43:29 AM

Guzel proje guzel bounty kampanyasi buralar dolar yakinda.bancor bitince buna girebilirim. Matchpool ekibi tarzi bir ekip var
mentalpanda
Legendary
*

Activity: 1498
Merit: 1007

View Profile WWW
May 15, 2017, 08:25:03 AM

Guzel proje guzel bounty kampanyasi buralar dolar yakinda.bancor bitince buna girebilirim. Matchpool ekibi tarzi bir ekip var
Matchpoolun icosunu yöneten ekip yürütüyor bunu da matchpoolun ki çok başarılı geçmişti artık tecrubeliler bunda da sıkıntı olacağını sanmam
Cashcash
Sr. Member

Merit: 250

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
May 15, 2017, 08:28:41 AM

Matchpoolun icosunu yöneten ekip yürütüyor bunu da matchpoolun ki çok başarılı geçmişti artık tecrubeliler bunda da sıkıntı olacağını sanmam

Matchpool ekibiyse boungty konusunda hiç sıkıntı olmaz. İcosuna girilmesi gereken bir coin olacak .

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄      ▄█▄        
                                 █████    █████       
                        ▄██▄     ▀█▀      ▀█▀        
                ▄█▄    ▀██▀                           
         ▄     ▀█▀                        ▄█▄        
        ▀█▀                      ▄█▄     █████       
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀                  
         ▄     ▀█▀                        ▄█▄        
        ▀█▀                      ▄█▄     █████       
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀                  
                ▀█▀                                    
          ▄                      ▄█▄      ▄█▄        
         ▀█▀           ▄██▄    █████    █████       
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀        
                ▀█▀                                    
           ▄                      ▄█▄     ▄█▄        
          ▀█▀            ▄██▄   █████   █████       
    ██            ▄█▄   ▀██▀    ▀█▀     ▀█▀        
             ▄    ▀█▀                                 
            ▀█▀                         ▄█▄           
       ██              ▄█▄   ▄██▄    █████          
                  ▄    ▀█▀   ▀██▀     ▀█▀           
                 ▀█▀                                   
            ██                   ▄██▄                 
                    ▄     ▄█▄   ▀██▀                 
                   ▀█▀    ▀█▀                          

▄█   ▄█  ▄█        ▄█████▄   ▀█▄     ▄█▀
██   ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██    ▀█▄  ▄█▀
██   ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀      ████   
██   ██  ██   ██  ██▄   ▄█    ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀   ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
May 15, 2017, 09:12:39 AM

at icosuna 0.01 bekle. 1 yıl unut. tutarsa senindir tutmazsa hiç senin olmamıştır. denenir girerim buna
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
May 15, 2017, 11:31:36 AM

twitter'a katilayim dedim de başvuru vs bi sayfa göremedim  ben nasıl olacak o iş anlamadim. ben mi bişeyi kaçirdim acaba. Smiley normalde hani şurdan kayit olun vs  btt kullanici adi twitter url'si felan istenir ya bunu çözemedim.

Hocam zaten henüz başlamadı, "yakında geliyor" diye boşuna mı yazdık yahu Smiley

Duyuracağım başladığı zaman merak etmeyin.
fkod
Sr. Member

Activity: 594
Merit: 252

View Profile
May 15, 2017, 11:59:09 AM
Last edit: May 15, 2017, 02:54:17 PM by fkod

Ben abartısız 2-3 yıldır "böyle bir proje acaba sanal paralar için ne zaman yapılacak" diye bekliyordum. Eğer 1 milyon dolarım olsaydı yapacağım proje bu olurdu. Bu projeyi gerçekleştirmeye aday ilk kişi bunlar oldu ama adım gibi eminim kesinlikle sonuncusu olamayacaktır siz de takdir edersiniz çok önemli bir proje türü ve bunu en iyi yapanlar yürür gider. Sanal para piyasası büyüdükçe bu türden bir veya birden çok ileri derece profesyonel, işlevsel, kapsamlı özellik ve imkanlarda proje geliştirilecektir. Aynı tür projenin yenilerini de bekliyor olacağım. Bir gün en iyisini görmeyi isterim bakalım kimler yapacak.

Tüm olumlu yorumlarım proje türü için. Coindash projesi için değil. Bunu yapanlar kimler, nasıl bir şey yapmaya çalışacaklar, yapabilecekler mi, tutacak mı vs. hepsi tamamen bir soru işareti. Bir kanaat için çok erken. Ama ilk bakıştaki intibamı söylemek istersem proje ekibi bana pek güven vermedi. Ayrıca ön bakışla resmini gördüğüm yazılımda eğer hepsi bu kadarsa beklediğim fonksiyonelliğin, kapsamın yüzde birini göremedim. Coindash projesinden heyecan duymadım. Sanmıyorum ama belki yanılabiliriz de artık zaman gösterecek.
bircoin
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 251

Presale Starting May 1st

View Profile
May 15, 2017, 12:18:58 PM

https://www.coindash.io/single-post/2017/05/15/CoinDash-gets-ready-to-fly-with-WINGS-DAO

Coindash ile Wings işbirliği yapacaklarmış. Hayırlı olur umarım.

▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
INVESTA████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
May 15, 2017, 12:30:25 PM

güzel bir projeye benziyor, takip listemize ekleyelim. bu aralar çok güzel projeler çıkıyor yetişemiyoruz Smiley
Baser
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 280

View Profile
May 15, 2017, 12:41:49 PM

Arkadaşlar bu ikinci imza deneyimim oluyor.Şimdi baktım imzaya kabul edilmişim.Yalnız member olduğum için avatar kullanamıyorum bu yüzden No dedim.Başka bir member Yes demiş formu doldururken.Onun haftalık stake 1.5 görünüyor benim 1.Bunu değiştirebilir miyiz?
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
May 15, 2017, 12:53:47 PM

Arkadaşlar bu ikinci imza deneyimim oluyor.Şimdi baktım imzaya kabul edilmişim.Yalnız member olduğum için avatar kullanamıyorum bu yüzden No dedim.Başka bir member Yes demiş formu doldururken.Onun haftalık stake 1.5 görünüyor benim 1.Bunu değiştirebilir miyiz?

Dikkatiniz için teşekkürler. 2 kişi için böyle bir hata yapılmış, ekibe iletildi durum. Sizinkinde bir hata yok, onlara fazla stake işlenmiş yanlışlıkla. Zaten rütbe atlarsanız kampanya ortasında büyük ihtimalle avatar giyip, rank yükselmesi sonucu stake artması yaşayabilirsiniz. Matchpool'da öyle olmuştu mesela.
Baser
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 280

View Profile
May 15, 2017, 01:01:18 PM

Dikkatiniz için teşekkürler. 2 kişi için böyle bir hata yapılmış, ekibe iletildi durum. Sizinkinde bir hata yok, onlara fazla stake işlenmiş yanlışlıkla. Zaten rütbe atlarsanız kampanya ortasında büyük ihtimalle avatar giyip, rank yükselmesi sonucu stake artması yaşayabilirsiniz. Matchpool'da öyle olmuştu mesela.

İlginiz için ben teşekkür ederim.
renovatix
Full Member

Activity: 301
Merit: 100

View Profile
May 15, 2017, 02:23:16 PM

Güzel düşünülmüş bir proje. Ekip sağlam ve tecrübeli. Bakalım ne zaman başlanılacak yeni haberler bekliyoruz.
ssantur
Sr. Member

Activity: 387
Merit: 252

View Profile
May 15, 2017, 03:08:58 PM

İco'dan ziyade "CoinDash’in sosyal trade özellikleri, yeni kripto para kullanıcılarının sınırlarını onlara en iyi trader’ları takip edip kopya-trade yapma şansı vererek kaldırıyor." bölümü önemli. Tahminime göre kişiler diğerleriyle (ücretli ya da ücretsiz) sinyal paylaşımı yapılabilecek.. cyrpto borsalar için büyük nimet ayrıca fon yönetimi güvensizliğini de ortadan kaldırır. Güzel proje, güzel çeviri emeğine sağlık Kübra.
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
May 15, 2017, 03:31:03 PM

Matchpool ekibi çok iyi iş çıkarmıştı ekibden bir kaç kişide gözüküyor eğer onlar gibi yatırım alırlarsa çok tutar bu proje.
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
May 15, 2017, 03:49:45 PM

Hayırlı olsun.Bizde katıldık imzaya. Smiley
ap3311
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 300

View Profile
May 15, 2017, 04:11:41 PM

valla benimde imza dolu ama sayfayi takipteyim . twitter'ina giricem bende bunun bakalim inşallah iyi olacak. matchpoolun ekipten de varmiş sanirim dayilar Smiley umarim iyi bir proje  olur iyi yatirim alir da bizim stakeler fazla olur Smiley

⚫▶      BUILDERIUM 
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Creating the future you desire, one bid at a time

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
YOUR RELIABLE PLATFORM FOR SKILLED &
QUALITY CONSTRUCTION CLIENTS & CONTRACTORS

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄██████████▀▀▀▀██████▄
▄█████████▀     ███████▄
▄██████████   ███████████▄
█████████▀▀   ▀▀██████████
█████████       ██████████
███████████   ████████████
███████████   ████████████
▀██████████   ███████████▀
▀█████████   ██████████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄██████████████▀▀▀█████▄
▄█████ ▀███████     ▀▄███▄
██████   ▀▀█▀▀      ▄█████
███████              █████
████████             █████
█████████▄          ██████
▀████████▀        ▄██████▀
▀███▀▀        ▄▄███████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄████████████████▀▀▀███▄
▄███████████▀▀▀      ████▄
██████▀▀▀       ▄    █████
███▄         ▄█▀    ██████
██████▄    ▄█▀      ██████
█████████▄█▀       ███████
▀██████████  ▄     ██████▀
▀█████████ ███▄  ██████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀
Whitepaper
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
JOIN AIRDROP

Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 »
  Print  

Jump to: