Bitcoin Forum
May 02, 2024, 10:02:26 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 »
  Print  
Author Topic: COINDASH - Trading'in Geleceği - ICO July 2017  (Read 43140 times)
GalaWan
Sr. Member

Activity: 700
Merit: 270

View Profile
July 02, 2017, 10:16:26 PM

Bana göre imza kampanyasına katılan arkadaşlar imzalarını ico başlamadan bitirsinler globalde bakındığım da bu proje çok övülüyor ilk günden hatta ilk saatten biterse şaşırmamak lazım.

İmza kampanyası çok sürdü proje güzel ama katılan çok olduğu için fazlada kazandırmaz gibi geliyor.

Yalnız bir çoğu diskalifiye edilmiş durumda bir kısmıda zaten multi hesaplar ile giriş yapmış gibi gözüküyor bence ilk girenler çok iyi alacak. Projenin tutacağını düşünüyorum zaten.
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, which will follow the rules of the network no matter what miners do. Even if every miner decided to create 1000 bitcoins per block, full nodes would stick to the rules and reject those blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
torrentco
Sr. Member

Activity: 2114
Merit: 418

View Profile
July 03, 2017, 06:48:18 AM

ilk gunden girdim ben imzaya ama cok kazandırmayacak cunku ico hard cap cok dusuk ne yazık ki.
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
July 04, 2017, 11:33:22 AM

Bounty panelinde sayaçta bütün rtlerim gitmiş. Tekrardan 1den başladı bunun nedeni ne olabilir?

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
torrentco
Sr. Member

View Profile
July 04, 2017, 11:36:02 AM

bende hiçbir zaman gostermiyordu retweet sayısını.
siz nerden bakıyorsunuz ona?
Cashcash
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 250

🤖UBEX.COM 🤖

View Profile
July 04, 2017, 11:49:15 AM

Ben twitter ve facebooku bağlamıştı. Ama facebook dan stake almama rağmen twitter 0 gözüküyor.

GLOBAL DECENTRALIZED ADVERTISING EXCHANGE

Token sale: MAY 21

▄█▄      ▄█▄        
                                 █████    █████       
                        ▄██▄     ▀█▀      ▀█▀        
                ▄█▄    ▀██▀                           
         ▄     ▀█▀                        ▄█▄        
        ▀█▀                      ▄█▄     █████       
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀                  
         ▄     ▀█▀                        ▄█▄        
        ▀█▀                      ▄█▄     █████       
                        ▄██▄    █████     ▀█▀        
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀                  
                ▀█▀                                    
          ▄                      ▄█▄      ▄█▄        
         ▀█▀           ▄██▄    █████    █████       
   ██          ▄█▄    ▀██▀     ▀█▀      ▀█▀        
                ▀█▀                                    
           ▄                      ▄█▄     ▄█▄        
          ▀█▀            ▄██▄   █████   █████       
    ██            ▄█▄   ▀██▀    ▀█▀     ▀█▀        
             ▄    ▀█▀                                 
            ▀█▀                         ▄█▄           
       ██              ▄█▄   ▄██▄    █████          
                  ▄    ▀█▀   ▀██▀     ▀█▀           
                 ▀█▀                                   
            ██                   ▄██▄                 
                    ▄     ▄█▄   ▀██▀                 
                   ▀█▀    ▀█▀                          

▄█   ▄█  ▄█        ▄█████▄   ▀█▄     ▄█▀
██   ██  ██▄▄▄▄▄   ██▀   ▀██    ▀█▄  ▄█▀
██   ██  ██▀▀▀▀██  ██▀▀▀▀▀▀▀      ████   
██   ██  ██   ██  ██▄   ▄█    ▄██▀▀██▄   
▀██████▀  ▀██████▀  ▀███████▀   ▄██▀   ▀██▄
Telegram
Facebook
ANN Thread
Youtube
LinkedIn
Twitter
Medium
Reddit
Github
TurkiyePriest
Full Member

View Profile
July 04, 2017, 12:36:51 PM

Ben twitter ve facebooku bağlamıştı. Ama facebook dan stake almama rağmen twitter 0 gözüküyor.

Son rtlerini yaptım sayacım 1 oldu benim. Ama 60 starsım hala mevcut ve hepsi approved. Sanırım yine bir bug oluştu geçicidir diye umuyorum.

Kubra Dam (OP)
Sr. Member

Merit: 271

View Profile
July 04, 2017, 10:52:12 PM

Arkadaşlar twitter sorunu bounty portalı kullanan diğer projelerde de mevcut ve sebebi Twitter API'sinde meydana gelen değişiklikler. Bir şey duyrulduğunda paylaşacağım, siz de benden önce görürseniz paylaşın lütfen. Sıkıntı yaşayanlarımız duymuş olsun.
TurkiyePriest
Full Member

View Profile
July 05, 2017, 07:38:17 PM

Arkadaşlar twitter sorunu bounty portalı kullanan diğer projelerde de mevcut ve sebebi Twitter API'sinde meydana gelen değişiklikler. Bir şey duyrulduğunda paylaşacağım, siz de benden önce görürseniz paylaşın lütfen. Sıkıntı yaşayanlarımız duymuş olsun.
Adex'te aynı panel ama orda sıkıntı yaşanmadı. İlla ki düzelir ben yine bounty panelinin serverında bi sıkıntı yaşandığını düşünüyorum. Bu panel için ayrı bi server tahsis etmişlerdi çünkü. Kısa zamanda iyi bi açıklama gelir.

cointerstrike
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
July 05, 2017, 07:40:18 PM

Güzel bir projeye benziyor fakat benzer isimde birçok altcoin çıkmıştı dash, dash coin gibi. isim bulma konusunda biraz daha yaratıcı olabilirlermiş Smiley
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 05, 2017, 07:47:03 PM

Adex'te aynı panel ama orda sıkıntı yaşanmadı. İlla ki düzelir ben yine bounty panelinin serverında bi sıkıntı yaşandığını düşünüyorum. Bu panel için ayrı bi server tahsis etmişlerdi çünkü. Kısa zamanda iyi bi açıklama gelir.

Adex'te nasıl sıkıntı olmadı dostum global bounty başlığına bak bir çok problem yaşandı. Burdaki Türkçe başlıkta da arkadaşlar yazdı hep, bana PM atanlar da oldu. Bir şekilde düzeltiliyor hepsi, böyle cidi projelerde kimse bounty'nin üstüne yatmaz merak etmeyin. Smiley

Güzel bir projeye benziyor fakat benzer isimde birçok altcoin çıkmıştı dash, dash coin gibi. isim bulma konusunda biraz daha yaratıcı olabilirlermiş Smiley

Doğru ama bence bu günlerde takılmamız gereken en son şey bu olurdu. Smiley

TurkiyePriest
Full Member

View Profile
July 06, 2017, 12:07:46 AM

Adex'te nasıl sıkıntı olmadı dostum global bounty başlığına bak bir çok problem yaşandı. Burdaki Türkçe başlıkta da arkadaşlar yazdı hep, bana PM atanlar da oldu. Bir şekilde düzeltiliyor hepsi, böyle cidi projelerde kimse bounty'nin üstüne yatmaz merak etmeyin. Smiley

Doğru ama bence bu günlerde takılmamız gereken en son şey bu olurdu. Smiley

Demek istediğim bountynin üstüne yatıp yatmamaları değil. Adexte de aynı panel olduğu için eş zamanlı bir sıkıntı olabiliceğini düşündüm. Sıkıntının serverla alakalı olduğunu düşünüyorum

Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 06, 2017, 12:18:15 AM

CoinDash'çiler! Erken gelenlerin bonus'ları yayınlandı!

İlk gün bonus - 30%
İlk hafta bonus - 20%
İkinci hafta bonus - 10%
Geri kalan periyottaki bonus - 0%

Token Satışı 17 Temmuz 2017'de TSİ 16:00'da (GMT 13:00) Başlıyor

Demek istediğim bountynin üstüne yatıp yatmamaları değil. Adexte de aynı panel olduğu için eş zamanlı bir sıkıntı olabiliceğini düşündüm. Sıkıntının serverla alakalı olduğunu düşünüyorum

Anladım, artık bakalım. Ben de varsayımdan öteye gidemiyorum bu konuda. Bir şeyler duyruldukça paylaşacağım.

Umarım herkes %30 bonus ile token'larını alır ve bu defteri kapatırız.  Cheesy
torrentco
Sr. Member

View Profile
July 06, 2017, 07:33:45 AM

ico dan ne kadar sonra exchangelere girer acaba bir bilgi var mı?
boscoin n icosuna oyle bilmeden girdik.kasım ayındaymış megersem exchanglere girme tarihi  Grin
GalaWan
Sr. Member

Activity: 700
Merit: 270

View Profile
July 06, 2017, 08:54:35 AM

boscoin n icosuna oyle bilmeden girdik.kasım ayındaymış megersem exchanglere girme tarihi  Grin

Bence Çok fazla beklemez hemen girer diye düşünüyorum bu ekib bana Matchpoolu hatırlatıyor bountylerin dağıtımıda bakın aynı şekilde kısa bir süre sonra dağıtımı olacak sadece biraz uzun soluklu bir ico oldu.
erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
July 06, 2017, 09:31:16 AM

CoinDash'çiler! Erken gelenlerin bonus'ları yayınlandı!

İlk gün bonus - 30%
İlk hafta bonus - 20%
İkinci hafta bonus - 10%
Geri kalan periyottaki bonus - 0%

Token Satışı 17 Temmuz 2017'de TSİ 16:00'da (GMT 13:00) Başlıyor

Anladım, artık bakalım. Ben de varsayımdan öteye gidemiyorum bu konuda. Bir şeyler duyruldukça paylaşacağım.

Umarım herkes %30 bonus ile token'larını alır ve bu defteri kapatırız.  Cheesy

Zaten hep güzel haberler alıyorduk, bu iyice güzel bir haber oldu. Hayırlısı bakalım. Heyecanla bekliyoruz...
TurkiyePriest
Full Member

View Profile
July 06, 2017, 12:17:38 PM

%20 bonusa düşmez bence. İlk gün biter  Grin

Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 06, 2017, 03:24:45 PM

Arkadaşlar DOLANDIRICILARA Karşı Dikkatli Olalım!

Pre-sale gibi bir şey yok. Ekipten kimse size ulaşıp bir adrese ETH göndermenizi talep etmez.

Bu dolandırıcıların farkında olun lütfen. Böyle bir durumla karşılaşırsanız lütfen ekibe bildirin.

Arakdaşlar TWITTER şu anda düzgünce çalışıyor olmalı, köklü değişiklikler yaptık üzerinde.

Lütfen kontrol edin ve raporlayın.

boscoin n icosuna oyle bilmeden girdik.kasım ayındaymış megersem exchanglere girme tarihi  Grin

Maalesef bir bilgi yok bununla ilgili. İyi iş çıkaracaklarına inanıyorum exchange konusunda ICO sonrasında.
TurkiyePriest
Full Member

View Profile
July 06, 2017, 04:45:43 PM

Arkadaşlar DOLANDIRICILARA Karşı Dikkatli Olalım!

Pre-sale gibi bir şey yok. Ekipten kimse size ulaşıp bir adrese ETH göndermenizi talep etmez.

Bu dolandırıcıların farkında olun lütfen. Böyle bir durumla karşılaşırsanız lütfen ekibe bildirin.

Arakdaşlar TWITTER şu anda düzgünce çalışıyor olmalı, köklü değişiklikler yaptık üzerinde.

Lütfen kontrol edin ve raporlayın.

boscoin n icosuna oyle bilmeden girdik.kasım ayındaymış megersem exchanglere girme tarihi  Grin

Maalesef bir bilgi yok bununla ilgili. İyi iş çıkaracaklarına inanıyorum exchange konusunda ICO sonrasında.

Sayaç şuan düzgün çalışıyor evet. Sadece eski yapılan rtler silinmiş o kadar. 25 rtyi doldurup bi daha rt yapmayanlar için olabilir bu. Çamura yatılmış  Grin

ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
July 06, 2017, 05:08:24 PM

Valla bu proje ne kadar kazandırır bilemem ama çok uzun sürdü kazancınızı şöyle hesaplayabilirsiniz bu projeye gireceğinize monaco+primalbase+pillar kampanyalarına girebilirdiniz tabiki bu 3 kampanyanın şartları coindasha göre daha ağırdı ama kazançları toplamı bence coindashden fazla olacak gibi.Globalde yoğun bir ilgi var coindashe güzel bir yatırım toplayabilir.Umarım 50 global mesaj atmanın zorluğuna değer. Grin
omorfi
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 264

View Profile
July 06, 2017, 07:29:46 PM

Ya her tweetini tr ledim 2 rt gösteriyor sayac. Nasıl köklü değişikliğe gitmişler yahu gecen hafta 1 gösteriyordu )
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 »
  Print  

Jump to: