Bitcoin Forum
June 24, 2024, 10:47:49 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 »
  Print  
Author Topic: COINDASH - Trading'in Geleceği - ICO July 2017  (Read 43146 times)
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
August 16, 2017, 12:18:39 AM
Last edit: August 16, 2017, 01:28:24 AM by Kubra Dam

Arkadaşlar CDT loyalty programla alakalı detaylı sorumu ekibe ilettim. Yalnız sanıyorum ki bu sadece ICO katılımcıları için geçerli bir program. Bounty token'lara uygulanmıyor büyük ihtimalle. Kesin cevabı alınca burdan yazacağım.
kenanzz
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1000

View Profile
August 16, 2017, 12:24:41 AM

Arkadaşlar CDT loyalty programla alakalı detaylı sorumu ekibe ilettim. Yalnız sanıyorum ki bu sadece ICO katılımcıları için geçerli bir program. Bounty token'ları uygulanmıyor büyük ihtimalle. Kesin cevabı alınca burdan yazacağım.

Bu kötü olmuş ama elimde beklettiğim için kazancım arttı biraz yoksa daha düşük seviyelerden elimdeki cdtleri bozmak zorunda kalacaktım.
graviteta
Sr. Member

Activity: 415
Merit: 250

View Profile
August 16, 2017, 01:26:41 AM

21 Cent fiyata ulaşmış Smiley BTC9 çinli borsa 9 milyon dolarlık hacim yapmış. şöyle 50 centlere çıksa ne güzel olur Grin

▄▄▄                                          ███                ▄▄▄     ███
███                                          ███               ▐███▌    ███
███                                          ███                ▀▀▀     ███
███        ▄███████▄   ▐███▄█████▄     ▄▄███████ ▄▄███████▄▄    ███   ███████▄
███       ████▀  ████  ▐████▀▀████▌   ████▀▀██▀▄████▀▀▀▀▀███▌   ███   ▀▀███▀▀▀
███      ▐████▄▄▄████  ▐███    ███▌  ████    ▄████▀▄█▌   ▐███   ███     ███
███      ▐███▀▀▀▀▀▀▀▀  ▐███    ███▌  ███▌   ████▀▄███▀   ▐███   ███     ███
███       ████▄    ▄▄  ▐███    ███▌  ████▄   ▄█████▀▄█   ████   ███     ███▄ ▄▄
▀████████  ▀████████▀  ▐███    ███▌   █████████▀▀  ████████▀    ███     ▀█████▀

ALL YOU NEED IS LOAN

▄▄██████▄▄
       ▄▄██████████████▄▄
    ▄▄████████████████████▄▄
 ▄████████████████████████████▄
████████████▌  █████████████████
████████████▌  █████████████████
███████▀▀      ███▀      ▀██████
██████   ▄██▄▄▀▀  ▄▄▄██▄   █████
█████▌  ████    ▄▀  ████   █████
█████▌  ▐███▄▄▀▀  ▄▄████   █████
██████   ▀▀▀   ▄▄█▀  ▀▀   ▄█████
████████▄▄▄▄███████▄▄▄▄▄████████
▀██████████████████████████████▀
   ▀▀███████████████████████▀▀
      ▀▀████████████████▀▀
          ▀▀▀██████▀▀▀
unois
Hero Member

Activity: 858
Merit: 500

Taylor - Smart Crypto Trading Assistant

View Profile
August 16, 2017, 02:34:07 AM

21 Cent fiyata ulaşmış Smiley BTC9 çinli borsa 9 milyon dolarlık hacim yapmış. şöyle 50 centlere çıksa ne güzel olur Grin

Bazıları diyor ki "hack olayı olmasa daha fazla toplardı". Ben bu coindash'ı da etkileyen hack/çalınma olaylarınında reklam olduğunu düşünüyorum. Adamlar mağdur olduk ama döt olmadık izlenimini gayet profesyonelce  yarattılar.

TAYLOR
Crypto Trading for Everyone
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
[]
gogo1903
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
August 16, 2017, 04:32:38 AM

Bazıları diyor ki "hack olayı olmasa daha fazla toplardı". Ben bu coindash'ı da etkileyen hack/çalınma olaylarınında reklam olduğunu düşünüyorum. Adamlar mağdur olduk ama döt olmadık izlenimini gayet profesyonelce  yarattılar.

hence de guzel tanitim yapildi bu sayede sonra taban yapti simdi yukari yonlu harekete basladi. gelecegi var bu coinin

erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
August 16, 2017, 07:08:40 AM

Bugüne de böyle başlayalım bakalım,

Bountyciler pek bi dumplayamamışlar. Zaten dumplanacak kadar da coin yoktu elimizde o ayrı. Çin borsası btc9 çok hareketli. Onlar olmasa halimiz haraptı bana göre. Yunbi diye bir borsaları daha var oraya girmesi için bastırıyorlar. Girerse durumlar yukarıya doğru devam edecek gibi duruyor. Ekibin haberleri projeye katılanların maillerine atması ve sosyal medyalarından paylaşmaları bence inanılmaz olumlu etkiler yapıyor piyasasına. Haa tabi ki güzel haberler vermelerinin de etkisi büyük...

Devam devam diyorum... Bu aralar bi kısmını bozdurmak zorunda kalacak olsam da büyük çoğunluğunu bekletebildiğim kadar bekleteceğim...
orco#2
Hero Member

Activity: 868

View Profile
August 16, 2017, 07:49:15 AM

bounty ciler beklediğinden fazla aldı sanırım bu projeden, hack olaları vs olmasa yatırım yapabilirdim belki ama güven sarstı açıkçası yinede güvenip girenler kazançlı çıkacağa benziyor bu işten

▄▄███████▄▄
        ▄███▀▀
▄▄▄▄    ▀▄
     ▄▄█████████████▄▄  ▀▄
  ▄▀▀██▀           ▀▀██▄▄▀▄
▄▀  ██                 ▀██
  ██       ▀▀█▀▀         █
█▀        █ █ █        ▄█▀▄
▀▄         █ █ █       ▄█  █
 ██         █▄▄▄█      ▄█  ▄▀
  ██▄                ▄█▀  ▄▀
  ▀▄▀██▄▄          ▄█▀  ▄▀
   ▀▄ ▀▀███▄▄▄▄▄▄█████▀▀
     ▀▀▄▄▄▄▄▄▀▀▀▀▀▀▀
.UTRUST.▀████████▄
  ▀███████▄
    ▀██████▄
      ▀██████
       ▀█████
        ▀████▄
         █████
          ▀███
           ███
           ▀██
            ██
             █
             █
●  Download WHITEPAPER  ●
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ▼ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
facebook      twitter      slack
▀████████▄
  ▀███████▄
    ▀██████▄
      ▀██████
       ▀█████
        ▀████▄
         █████
          ▀███
           ███
           ▀██
            ██
             █
             █
torrentco
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 418

View Profile
August 16, 2017, 08:01:04 AM

açıkcası hackten sonra 100-200 usd anca alırız diyordum.
su an ki durumda bile 3250 usd yapıyor aldıgım bounty.ki ben full member.hero-leg kimbilir ne aldı.
gercekten şaşırttı.
satmayı hiç dusunmuyorum.çinli abiler işini bilir.2-3 dolar olursa dusunuruz Smiley
xzone
Legendary
*

Activity: 2618
Merit: 1494

View Profile
August 16, 2017, 08:04:02 AM

Gerçekten çok güzel kazandırmış katılımcılara. 1 dolara ulaşır mı bilmiyorum ama çinliler varsa her şey olabilir.
Katılan herkese tebrikler, umarım güzel yatırımlar yapar doğru zamanda satarsınız Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
August 16, 2017, 08:05:03 AM

açıkcası hackten sonra 100-200 usd anca alırız diyordum.
su an ki durumda bile 3250 usd yapıyor aldıgım bounty.ki ben full member.hero-leg kimbilir ne aldı.
gercekten şaşırttı.
satmayı hiç dusunmuyorum.çinli abiler işini bilir.2-3 dolar olursa dusunuruz Smiley

2 aya yakın imzada kalınca bana normal geliyor bu durum açıkcası bountyden çok bir şey düşmedi evet 2 dolar 3 dolar arası bir şey olursa anca bir şey olur.
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
August 16, 2017, 08:05:40 AM

helal olsun hem yatırımcılarına hem de imzasını tutanlara iyi para getirdi adamlar hack meck demedi çalıştı
nasituygun
Legendary
*

Activity: 952
Merit: 1006

View Profile WWW
August 16, 2017, 08:33:18 AM

ödülleri sanki bol keseden dağıtmışlar gibi geldi ben ne imzasına girdim nede başka birşeyine sadece slack grubuna üye olmuştum ona bile 248 tane göndermişler.sağolsunlar

▄▄███████████▄▄
     ▄██▀▀           ▀▀██▄
   ▄█▀   ▄▄█████████▄▄   ▀█▄
  █▀  ▄███████▌ █▌ █████▄  ▀█
 █▀  ██  ██         ▀█████  ▀█
▐█  ██▀▀█████   ▄▄▄   █████  █▌
█▌ ▐██▄▄████▌  ████   █████▌ ▐█
█  ███  ████        ▄███████  █
█▌ ▐█▀▀████▌   ▄▄▄  ▀██████▌ ▐█
▐█  █▄▄████   ████   ▐█████  █▌
 █▄  ████           ▄█████  ▄█
  █▄  ▀████  ███  ██████▀  ▄█
   ▀█▄   ▀▀█████████▀▀   ▄█▀
     ▀██▄▄           ▄▄██▀
        ▀▀███████████▀▀
bitcore.
...The Future Is Now...
▄▄▄▄▄▄▄▄    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄

██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
                 ▄▄██
 ▄██████████████████████▄
█▀         ▄▄██▀▀   ██  ▀█
█▄     ▄▄██▀▀        ██  █
█▀█████████████████████████▄
█                          ▀█
█                           █
█              ▄████▄       █
█             ██▀  ▀██      █
█            ▐█▌    ▐████████
█             ██▄  ▄██      █
█              ▀████▀       █
█                           █
█▄                         ▄█
 ▀█████████████████████████▀
.
iOs
Android

██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███               ███
▐██   ▐█▄   ▄███▄   ██▌
██▌    ███▄██████▀  ▐██
██▌    ▐████████    ▐██
▐██     ▐██████     ██▌
 ███   ▀█████▀     ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███       ▄███    ███
▐██       █████     ██▌
██▌       ███       ▐██
██▌     ███████     ▐██
▐██       ███       ██▌
 ███      ███      ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███         ▄▄█▌  ███
▐██      ▄▄█████    ██▌
██▌   ▄████████     ▐██
██▌  ▐████████      ▐██
▐██    ▀▀████       ██▌
 ███     ▀██       ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀
Website
ANN
Block Explorer
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
August 16, 2017, 08:35:55 AM

ödülleri sanki bol keseden dağıtmışlar gibi geldi ben ne imzasına girdim nede başka birşeyine sadece slack grubuna üye olmuştum ona bile 248 tane göndermişler.sağolsunlar
%1 dagıttılar coin adedi fazla ondan cok görünmüştür. Icosu 6500=1 ether civarındaydı. acayip prim yaptı. Ondan para ediyor.
dilemx
Full Member

Activity: 202
Merit: 100

View Profile
August 16, 2017, 12:01:07 PM

Bounty kampanyası için freewallet.org mobil uygulamasında bulunan eth adresimi vermiştim.Gelen hiç bir şey yok.Bounty sayfasında stars görünüyor.Mail gönderdim dönüş olmadı henüz.Bir şeyi yanlış yapmış olabilir miyim?Yoksa freewallet adresi mi uygun değil?

■  RESTART ENERGY 
RED MWAT Token DEMOCRATIZING ENERGY
Facebook Twitter Telegram AnnouncementJoin our Token Sale
kenanzz
Legendary
*

Activity: 1036

View Profile
August 16, 2017, 01:54:38 PM

%1 dagıttılar coin adedi fazla ondan cok görünmüştür. Icosu 6500=1 ether civarındaydı. acayip prim yaptı. Ondan para ediyor.

Üstelik imza kampanyasının süresi çok uzundu hatta bu hack olayından sonra tüm katılanlar çok pişmandı.Aslında az bile dağıttılar icoya göre tabiki satarken iyi para etti.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
August 16, 2017, 01:58:01 PM

yani bayağı bir kayıp var adamlar iptal etmediler hala ayaktayız izlenimi verdiler. Umarım iyi olur daha da fiyatı artar. Şu anda tüm altcoinlere güven lazım.
taner32
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 253

View Profile
August 16, 2017, 02:19:16 PM

Bounty hacklenme olayından sonra baya canımı sıkmıştı, açıkçası umutlu bile değildim göndereceklerinden. Çin borsalarında şu an gayet iyi fiyatta şu an bulunmaktadır, İngilizce olan mercadex sitesinde baya düşük fiyata alınmakta o yüzden şu an satmayı düşünmemekteyim, herkesin kendi tercihi sonuçta.
0,20 dolar civarlarında gezmesi insanların umutlarını 1 dolara gözü dikmesine sebep oldu. İnsanların hızlı kazanması sanırsam böyle oluyor. 0,20 dolar olan bir coin 1 dolar olduğundan 5 katına çıkıyor, 2 dolar olsa 10 katı, hadi gaza geldi bir süre sonra 5 dolar olduğunda 25 katına çıkmış olacak. 1 dolarlık yatırımın 5 dolar olacağı durumda, 1 ETH’in 25 ETH’e dönüşmesi insanı inanılmaz şaşırtıyor.
Yatırım tavsiye değil ama şu an açıkçası 1 dolar sınırını geçmesini arzuluyorum.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
August 16, 2017, 02:28:29 PM

Bounty hacklenme olayından sonra baya canımı sıkmıştı, açıkçası umutlu bile değildim göndereceklerinden. Çin borsalarında şu an gayet iyi fiyatta şu an bulunmaktadır, İngilizce olan mercadex sitesinde baya düşük fiyata alınmakta o yüzden şu an satmayı düşünmemekteyim, herkesin kendi tercihi sonuçta.
0,20 dolar civarlarında gezmesi insanların umutlarını 1 dolara gözü dikmesine sebep oldu. İnsanların hızlı kazanması sanırsam böyle oluyor. 0,20 dolar olan bir coin 1 dolar olduğundan 5 katına çıkıyor, 2 dolar olsa 10 katı, hadi gaza geldi bir süre sonra 5 dolar olduğunda 25 katına çıkmış olacak. 1 dolarlık yatırımın 5 dolar olacağı durumda, 1 ETH’in 25 ETH’e dönüşmesi insanı inanılmaz şaşırtıyor.
Yatırım tavsiye değil ama şu an açıkçası 1 dolar sınırını geçmesini arzuluyorum.

Pek insanlar marketcap toplam değer falan bakmıyor aa ucuzmuş diyip alıyorlar. Dgb doge sia 20-30satoshilerde gezerken hepsi inanılmaz arttı 2000 gorenleri oldu 100x den fazla kazandırdı. 1 coinin değerine bakıp al sat yapan amotorlerde var piyasada. ondan bence bu tarz göz onunde projeler düşük miktarlardan borsaya girince farklı bir artıs oluyor 1000satoshiden 10k ya cıkması 0.01 olan bir coinin 0.1 olmasından daha kolay o yüzden oluyor.
taner32
Sr. Member

Activity: 364

View Profile
August 16, 2017, 02:50:24 PM

Pek insanlar marketcap toplam değer falan bakmıyor aa ucuzmuş diyip alıyorlar. Dgb doge sia 20-30satoshilerde gezerken hepsi inanılmaz arttı 2000 gorenleri oldu 100x den fazla kazandırdı. 1 coinin değerine bakıp al sat yapan amotorlerde var piyasada. ondan bence bu tarz göz onunde projeler düşük miktarlardan borsaya girince farklı bir artıs oluyor 1000satoshiden 10k ya cıkması 0.01 olan bir coinin 0.1 olmasından daha kolay o yüzden oluyor.

Doge coin 16 - 23 satoshi arasında gidip gelirken, yukarı çıkmaz diyordum. 16 satoshi iken 160 satoshilere çıktı. Bytecoin örneğide mevcut, 4 satoshiden 150 satoshiye çıktı.

peki bu çıkmanın bir limiti vardır herhalde. toplam coin miktarı fazla olması mı iyi, az olması mı iyi yoksa sadece insanların ilgisinin olmasımı piyasada önem az ediyor bazen karıştırmıyor değilim.

CDT hakkında göz önünde borsalara girerse daha da yükseleceğini düşünüyorum. Bittrex, poloniex gibi. bunu da zaman gösterecek.
btcmurat
Sr. Member

Activity: 840

View Profile
August 16, 2017, 03:17:17 PM

coindash için 20cent çok iyi fiyat bana kazandırdı teşekkürler coindash
bu coinleri biraz tutmam istiyorum 2 ay daha tutacağım.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 »
  Print  

Jump to: