Bitcoin Forum
May 06, 2024, 04:15:32 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 »
  Print  
Author Topic: COINDASH - Trading'in Geleceği - ICO July 2017  (Read 43142 times)
myfranco
Full Member

Activity: 361
Merit: 101

View Profile
August 27, 2017, 08:22:09 PM

Şu sıralar mutlaka yeni bir borsa haberi gelip bu coin i ateşlemeli.
Coinmarketcap açıldı. 60 Milyondan giriş yaptı. Bir de sağlam bir Exchange'de çıkarsa tamamdır.
1714968932
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714968932
Reply with quote  #2

1714968932
Report to moderator
1714968932
Hero Member
*

Ignore
1714968932
Reply with quote  #2

1714968932
Report to moderator
1714968932
Hero Member
*

Ignore
1714968932
Reply with quote  #2

1714968932
Report to moderator
The block chain is the main innovation of Bitcoin. It is the first distributed timestamping system.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714968932
Hero Member
*

Ignore
1714968932
Reply with quote  #2

1714968932
Report to moderator
1714968932
Hero Member
*

Ignore
1714968932
Reply with quote  #2

1714968932
Report to moderator
1714968932
Hero Member
*

Ignore
1714968932
Reply with quote  #2

1714968932
Report to moderator
lordzc
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 253

View Profile
August 27, 2017, 09:41:52 PM

Coinmarketcap açıldı. 60 Milyondan giriş yaptı. Bir de sağlam bir Exchange'de çıkarsa tamamdır.

Bende bekliyorum ama Liqui bile tenezzül edip etlemedi dahi liqui yi geçtim bari hitbtc eklesede sevineceğim.
taner32
Sr. Member

Activity: 364

View Profile
August 28, 2017, 05:54:24 AM

Bende bekliyorum ama Liqui bile tenezzül edip etlemedi dahi liqui yi geçtim bari hitbtc eklesede sevineceğim.

daha düzgün bir exchange borsasına girse prim yapacaktır, belki de girmemelerin sebebi insanlar ellerindekileri bozduracaklarını düşünüyorlardır.

şu an yanlış hatırlamıyorsam, 4 borsa ile bağlantılı. 2 adet Çin borsası (çoğunluk bunlarda), etherdelta ve mercadox.  çin borsasına giriş yapılamıyor diye biliyorum, etherdelta hiç kullanmadım karışık geliyor. mercadox piyasasın düşüğüne alıyor, piyasa fiyatlarında satıyor. böyle olunca alım-satım sıkıntı oluyor, rağbet görmüyor. zaten hacklenme olayından sonra imajı zedelenmiş, güzel haberler gelmezse bizi üzebilir.
Turkoin
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 250

View Profile
August 28, 2017, 06:06:36 AM

acelemiz yok Smiley cüzdanlarda beklesinler bozulacak değiller ya. Cheesy eninde sonunda bir borsaya girecek o kadar yatırım ve coin buralardan bozdurmak çok zor. yeni haberlere ihtiyaç var. ben ümitliyim güzel günler göreceğiz.

coininiz bol olsun. Smiley
uniquehero
Sr. Member

Activity: 476

View Profile
August 28, 2017, 06:42:44 AM

Mercatox borsasını kullanan oldu mu hiç. Transfer işlemlerinde herhangi bir sıkıntı çıkarırlar mı ? Çekim işlemi yapacak olursak herhangi bir belge istiyorlar mı acaba ?
Turkoin
Sr. Member

Activity: 392

View Profile
August 28, 2017, 06:49:49 AM

Mercatox borsasını kullanan oldu mu hiç. Transfer işlemlerinde herhangi bir sıkıntı çıkarırlar mı ? Çekim işlemi yapacak olursak herhangi bir belge istiyorlar mı acaba ?
hocam riske atmayın derim. iyi bir borsa olsaydı yukarılarda görürdük.
CoinDash   CDT/BTC   $1,730   hacim bu kadar siz kime ne kadar satacaksınız yani çok zor hocam.  bin yediyüz dolarlık btc alış satışı var. ETH bile 6 bin dolar.
aceleniz varsa forumda elden alacaklar olabilir başlık açabilirsiniz. biraz daha tutun derim. yine de siz bilirsiniz. Polo ihtimali olmasa bile; bittrex, kraken, liqui, bitfinex e illa ki girecek. Smiley

taner32
Sr. Member

Activity: 364

View Profile
August 28, 2017, 06:55:55 AM

CoinDash   CDT/BTC   $1,730   hacim bu kadar siz kime ne kadar satacaksınız yani çok zor hocam.  bin yediyüz dolarlık btc alış satışı var. ETH bile 6 bin dolar.
aceleniz varsa forumda elden alacaklar olabilir başlık açabilirsiniz. biraz daha tutun derim. yine de siz bilirsiniz. Polo ihtimali olmasa bile; bittrex, kraken, liqui, bitfinex e illa ki girecek. Smiley

riske atılmaması gerektiğine bende katılıyorum. aynı zamanda alım fiyatları piyasanın altında oluyor, o yüzden şimdilik sabretmek en iyisi.

proje 2018'de daha aktif olacağı gözüküyor, yol haritasından bahsediyorum. eğer dedikleri gibi olursa büyük borsalar kabul etmeye başlar, daha yüksek fiyatla satmaya başlayabilirsiniz.
uniquehero
Sr. Member

View Profile
August 28, 2017, 06:56:42 AM

Değerli yorumun için teşekkür ederim. Amacım elden çıkarıp kurtulmak değil elimdeki miktarı artırmaya çalışmak. Evet hacim şuan çok düşük bende sürekli al sat yapmak değil düşük fiyata alım emri girip biraz yüksekten satış emri ile elimdeki miktarı artırmayı düşünüyorum sadece yoksa hemen elden çıkarmak gibi bir düşüncem yok. Eğer acil bir durum olmazsa elimdeki CDT leri en az 1 yıl bekletmeyi planlıyorum. genel olarak projelere baktığımızda sağlam projeler genelde 1 yıl sonunda uçuşa geçiyor. ETH olsun Wave olsun 1 yıl sonunda ICO fiyatının kaç kat üzerindeler. Bende CDT için aynı şeyi düşünüyor ve uzun süre bekletmeyi planlıyorum. Belki 1 yıl sonunda güzel kazançlar elde edebilirim Smiley
Baser
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 280

View Profile
August 28, 2017, 07:00:02 AM

Elimdeki CDT'leri Mercatox'a yolladım.20 dk sürdü.Satmayı düşünüyordum fakat sonra kıyamadım.Şimdi de orada durması bile rahatsızlık veriyor.Bence acil değilse hiç satmayın.Çok ucuza çıkarmış olacaksınız elinizdekileri.Ayrıca bence yakın zamanda daha iyi borsalara girecektir.

Ayrıca withdraw kısmında şöyle bir yazı var.
''According to our security policy withdraws with amount of more that 1 BTC in equivalent per 24h will be processed not in automatic but in manual mode. It takes time from 30 mins to 8 hours.''

Sorunuzla alakalı mı bilmiyorum.
erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
August 28, 2017, 07:05:15 AM

Nihayet...

Aslında vardı da coinmarketcapte sadece total supply ve ddolayısıyla market değeri kısmı boştu. Sıralamaya altlardan da olması 60M ile girmesi bile iyi birşey...

Yarısından fazlasını diğer coinlere çevirdim ben. Haa karda mıyım değilim tabi ki Smiley
uniquehero
Sr. Member

View Profile
August 28, 2017, 07:22:03 AM

Elimdeki CDT'leri Mercatox'a yolladım.20 dk sürdü.Satmayı düşünüyordum fakat sonra kıyamadım.Şimdi de orada durması bile rahatsızlık veriyor.Bence acil değilse hiç satmayın.Çok ucuza çıkarmış olacaksınız elinizdekileri.Ayrıca bence yakın zamanda daha iyi borsalara girecektir.

Ayrıca withdraw kısmında şöyle bir yazı var.
''According to our security policy withdraws with amount of more that 1 BTC in equivalent per 24h will be processed not in automatic but in manual mode. It takes time from 30 mins to 8 hours.''

Sorunuzla alakalı mı bilmiyorum.

Bilgilendirme için teşekkür ederim. Yukarda da belirttiğim gibi 1 yıl beklemeyi planlıyorum. Umarım hepimiz iyi kazançlar elde ederiz.
sezyumx
Hero Member

Activity: 686
Merit: 500

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
August 28, 2017, 11:16:20 AM

İlk yüze girinci fiyatı daha da düstü ilginç. Eskiden gerilerde olunca insan satmıyordu demekki. Etherdeltada bir ara 20 centleri görmüştü.

bircoin
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 251

Presale Starting May 1st

View Profile
August 29, 2017, 12:45:29 PM

CoinDash Weekly Update - August 29th
In this Weekly update:

CoinDash Crypto Analyst competition will be live soon

Some of our take and activity about Crypto space in Asia

Beta app is continuing to show strong numbers

Welcome Yuval Michaeli, the new great addition to our growing team

▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
INVESTA████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████
████
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
  ██
████
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
█████▀▀  ▀▀█████
█▀▀          ▀▀█
     ▄▄██▄▄
 ▄▄██████████▄▄
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
████████████████
 ▀▀██████████▀▀
     ▀▀██▀▀
erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
August 29, 2017, 10:23:09 PM

18 Agustos itibariyle hesabında CDT olanlara aynı oranda IND gönderilecek haberi iyi geldi bee...

IND  bayağı güzel yatırım alan ve ıcosu halen devam eden bir proje. İndorse.io dan takip edilebilir. CDT kadar IND gelmesi belki de bi nebze rahatlatır elinde CDT olanları... Bakalım bekleyip göreceğiz gelecek mi ama haberlerinde öyle deniyor... IND si cüzdanına gelenler haber verirse diğerleri de slack vs üzerinden haberdar ederler geliştiricileri ve ona göre bir durum değerlendirmesi yaparız...

Hayırlısı olsun bakalım...
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
August 29, 2017, 11:03:04 PM

18 Agustos itibariyle hesabında CDT olanlara aynı oranda IND gönderilecek haberi iyi geldi bee...

IND  bayağı güzel yatırım alan ve ıcosu halen devam eden bir proje. İndorse.io dan takip edilebilir. CDT kadar IND gelmesi belki de bi nebze rahatlatır elinde CDT olanları... Bakalım bekleyip göreceğiz gelecek mi ama haberlerinde öyle deniyor... IND si cüzdanına gelenler haber verirse diğerleri de slack vs üzerinden haberdar ederler geliştiricileri ve ona göre bir durum değerlendirmesi yaparız...

Güzel paylaşım, teşekkür ederim. Linkini de verelim, ben de tam Indorse başlığına yazı yaıyordum.

Böyle farklı şeyler görmek güzel.  Smiley

https://twitter.com/joinindorse/status/902504559498502144
ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546

View Profile
August 29, 2017, 11:14:03 PM

Valla ben olsam bu hack olayından sonra elimdekilerin hepsini satardım icoya oranla gayet karlı bir çıkış olanağı sundu adamlar bu saatten sonra kalanlar bence büyük bir risk aldılar. Wink
ingiltere
Legendary
*

Activity: 2982
Merit: 1485

Rollbit.com Crypto Futures

View Profile
August 29, 2017, 11:42:23 PM

Blogdan gelen Coindashleri satmamıştım, fiyatı düşünce üzülmüştüm. Varmış demek ki bir hayır, şimdi Indorse coinlerim de olacak. Bu arada bu siteye (https://indorse.io/air-drop) girip ETH adresiniz ve mailinizi yazarsanız airdroptan alacağınız miktar ikiye katlanıyormuş. Toplamda 65,000 IND token dağıtılacakmış.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
Monkey1
Hero Member

Activity: 868
Merit: 500

View Profile
August 29, 2017, 11:59:46 PM
Last edit: August 30, 2017, 12:19:29 AM by Monkey1

Blogdan gelen Coindashleri satmamıştım, fiyatı düşünce üzülmüştüm. Varmış demek ki bir hayır, şimdi Indorse coinlerim de olacak. Bu arada bu siteye (https://indorse.io/air-drop) girip ETH adresiniz ve mailinizi yazarsanız airdroptan alacağınız miktar ikiye katlanıyormuş. Toplamda 65,000 IND token dağıtılacakmış.

14 gündür 14k tutuyormusum. Sonradan 5k daha almıştım galiba onlar dahil olmayacak. Ait drop' a kayıt oldum ne olacak bakalım.

▄▄█████▄▄
         ▄▄███████████▄▄
      ▄▄█████████████████▄▄
   ▄▄███████████████████████▄▄
 ▄█████████████████████████████▄
█████████████████████████████████
████████▀▀  ▀██▀       ▀▀████████
███████  ▄████  ███████▄  ███████
███████ █████  ██████████ ███████
███████ ██████████  █████ ███████
███████  ▀███████  ███▀   ███████
████████▄▄        ██   ▄▄████████
 ▀█████████████████████████████▀
   ▀▀███████████████████████▀▀
      ▀▀█████████████████▀▀
         ▀▀███████████▀▀
            ▀▀█████▀▀

.THRIVING CRYPTOCURRENCY..
.MARKET WITH CRYPTOBONDS..

▄▄▄▄  ▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄  ▄▄▄▄
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

INITIAL COIN OFFERING
SEPTEMBER 30

██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
██████
         ▄▄████████▄▄
     ▄████████████████▄
   ▄███▀▄▄▄▄▄▄▄ ▀███████▄
  █████ ███████ █▄▀███████
 ██████ ███████ ███▄▀██████
▐██████ ███████▄▄▄▄▄▄ █████▌
▐██████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ █████▌
▐██████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ █████▌
 ██████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ █████
  █████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ ████
   ▀███▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄██▀
     ▀████████████████▀
        ▀▀████████▀▀

...READ THE....
.WHITEPAPER.

▄▄████████▄▄
     ▄████████████████▄
   ▄████████████████████▄
  ███████████████▀▀  █████
 ████████████▀▀      ██████
▐████████▀▀   ▄▄     ██████▌
▐████▀▀    ▄█▀▀     ███████▌
▐████████ █▀        ███████▌
 ████████ █ ▄███▄   ███████
  ████████████████▄▄██████
   ▀████████████████████▀
     ▀████████████████▀
        ▀▀████████▀▀
TWITTER
FACEBOOK
MEDIUM
REDDIT
GITHUB
SLACK
Baser
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 280

View Profile
August 30, 2017, 02:11:00 AM

Buradaki hesaptan kasıt MEW mi? Ben hesabımdakileri borsaya gönderdim fakat satmadım Smiley şimdi geri hesaba mı yollasam acaba? 3 gün olmuş borsaya göndereli.
uniquehero
Sr. Member

View Profile
August 30, 2017, 04:50:57 AM

Bu ödül elinde CDT bulunduran herkes için mi geçerli yoksa ICO'ya katılanlar için mi geçerli bilginiz var mı ? Bunun dışında MEW cüzdanında tutmamız yetiyor mu yoksa farklı bir yerde mi tutmamız gerekiyor ? Teşekkürler
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 »
  Print  

Jump to: