Bitcoin Forum
June 21, 2024, 06:42:44 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 »  All
  Print  
Author Topic: Digibyte?  (Read 26521 times)
Stavri
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 276

View Profile
June 11, 2017, 07:29:14 PM

Burada 2k uzerinden girenler agliyor veya yukselirmi diye soruyor. Millet satarken sen aliyorsan sana ne olacagini soyleyeyim. Bu coin rolantide 3 5 gun durur. Sen 2 k dan girdigin coini 1 k altindan satarsin. 1 hafta sonra bu sefer 3k ya cikar sen gider bu sefer 3k dan alirsin gene duser 2k dan satarsin )). Biraz sakin olun, eger sabredemeyecekseniz bu piyasa size gore degil.

Uslübuna dikkat et ağlamak falan. 2den alıp 1den sattığım yok kısa süreli al sat yapiyorum % 3 %5 lerle gayet güzel dönüyorum düşen coinide panikle satmiyorum trade historymi gösterebilirim 10 günde 1.5 bitcoin kar ettim. Sadece soruyorum bu coini iyi bilen takip eden birileri varsa akıbeti hakkında bilgisi var mı diye. Elalemin parası davranışı hakkında atıp tutmak sana kalmamış işine bak.

Sen niye uzerine alindin ki onu anlamadim )) Ayrica kendin arastirsana elalemden alacagin bilgiyle mi yonetiyorsun portfoyunu ))
Ben işimde gücümdeyim zaten. Banane senin trade historyinden. Niye kendini kanitlama ihtiyaci duyuyorsun? Ezikmisin  Grin
millet 1 btc yatirayim 2 saat pump olsun sonra hemen 20 btc cekeyim istiyo Cheesy beklemeye sabirlari yok

Birde tepeden alip terste kalinca, projeyi arastiran var mi diye yan hesabiyla soruyor. Hey allahim ya  Grin
twn
Legendary
*

Activity: 1204
Merit: 1011

View Profile
June 11, 2017, 07:36:07 PM

Merak ediyorum su digibytecilar kac k olmasini bekliyor? Kac k olursa satacaksiniz? Herkeste milyon milyon dgb var farkindasiniz degilmi?
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
June 11, 2017, 10:19:42 PM

arkadaşlar selamun aleyküm cümleten
ben dgb aldım düştü diye 1200 den aldım 0.3 btc degerınde,sonra 1300 u gectı ama satmadım sonrasında 1000 altına duştu.Bu cıtıbank mevzusundan dolayı yukselırmı ne dersınız
teşekkurler
Aleykümselam.Yükselir sadece citibank değil oyunlardada kullanılacak bir coin.Yeni anlaşmalarını twitler sayfasından takip edebilirsin.Biraz sabır.İyi yerlere gelecektir.
Neo--
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 288

View Profile
June 11, 2017, 10:29:40 PM

Teknik analizlere nekadar inanmasamda(Coin piyasasinda) bu coin ile ilgili yapilan tüm teknik analizler hep negatif buda aklimi bulandiriyor sadece buradada dile getirmek istedim
ssantur
Sr. Member

Activity: 387
Merit: 252

View Profile
June 12, 2017, 12:41:49 AM
Last edit: June 12, 2017, 08:01:18 AM by ssantur

Düşüş trendi yukarı yönlü kırıldı.. bakalım neler olacak (1248)

edit: hiçbir şey olmadı, alçalan-durağan seyir devam ediyor.
Pierre 2
Legendary
*

Activity: 2422
Merit: 1358

View Profile
June 12, 2017, 02:56:29 AM

Bu coinin adeta bir scam gibi gazla çalıştığını düşünüyorum.
Bence maksimum kısa vadeli girilmeli. Millet fazla bile kar etmiş bu coinden.
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
June 12, 2017, 05:40:29 AM

Proje ekibi ve yaptığı icraatlara bakarsak scam olmadığı aşikar. Değerinin ise bilinmediğini düşünüyorum. Karşılaştırma yapılacaksa BCN nin DOGE nin bu fiyatlar da seyrettiği bir piyasa da yapılan icraatlara göre değilde Gaza ihtiyaçları var perspektifi ile baksak bile DGB yine bu kategoriye girmiyor.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
June 12, 2017, 06:08:48 AM

newbielere dayamışlar hala gazlıyorlar. Su konuda temkinli konusanlar hep yuksek rutbe, newbie jr ve memberlar ucacak kacacak havasında. Belkide biz bilmiyoruzdur bu işi onlar doğrudur..
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
June 12, 2017, 06:09:28 AM

aslında bu coin altyapısı saglam segwitli falan iş yapar yani
minecraft ile olan anlaşma gerçekmi degilmi bilemiyorum tam olarak birşey belli olsun
bence sene sonuna belli olacaktır hersey klasik bır pump coini olmaktan çıkacaktır o zamana kadar.

Minergate ile antlaşma o şekilde değil. Digibyte kendi serverini çekti bir çeşit iş ortaklığı gibi minethatdigi com sitesi altında.

Yakında LOL ile de benzer bir seyler yapılacak yani bir çeşit oyun portalı ve ödeme yöntemi gibi oynadıkça DGB kazanılacak oyun içinde yada wallet adresinde bu kazandıklarınız değerlendirilecek gibi birşey.
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
June 12, 2017, 08:37:19 PM

son haberler.Beklentiler, hedef

https://steemit.com/cryptocurrency/@tradelord/dgb-digibyte-crypto-currency-bitcoin-etherium

Son 3 gün içinde DGB çöktü. Bu kez yatırım yapmayı bekliyorum. Kripto para birikimlerinin çoğu, Bitcoin şu anda 2940 $ 'dan 2478 kaza olduğuna inanıyor. Poloniex'teki Bitcoin'in en düşük fiyatının 2200 $ 'dan fazla olmayacağı tahmin ediliyor. Bitcoin ölmeye devam ederse tüm ather alttraklar appart Etherium'a çarpacak. Etherium şimdi çok pahalı, ancak tahmininiz çok yakında 500 $ 'a ulaşacak. Tamam, Digibyte'ye geri dönelim. DGB, Poloniex'in en ucuz kripto para birimlerinden biridir ve yalnızca 11 BTC için 1 000 000 DGB satın alabilirsiniz. Biraz kripto satın aldığınızda satın aldığınız daha az fiyata asla satmayın. Şimdi DGB'ye yatırım yapmanın ve beklemenin en iyi zamanı. Bazen başarı beklemek için 3 aydan fazla zaman alır, ancak layıktır. Digibyte oyun kredilerini içerecek ve büyük oyunlar şirketleri ile çok yakında sözleşme imzalayacak.
Herkes nelere yatırım yapmak konusunda kendi kararını alır. Bu sadece profesyonel görüşümdür.
Kripto parasının sahibi değilim. Ben sadece Poloniex, Bittrex ve daha bir tüccarım
Ben ve ekibimiz sizi bize güvenmeye zorlar.
İyi geceler.
tradelord
Neo--
Sr. Member

View Profile
June 12, 2017, 08:49:07 PM

newbielere dayamışlar hala gazlıyorlar. Su konuda temkinli konusanlar hep yuksek rutbe, newbie jr ve memberlar ucacak kacacak havasında. Belkide biz bilmiyoruzdur bu işi onlar doğrudur..
Bende bir newbie olarak bu dediginizi birkac gundur gözlemliyorum. Yatirim icin sadece türkce degil ingilizce ve almanca kaynaklarida arastirdim ve ortak sonuc bu coinin hala cok pahali oldugu. Bu benim analizim gozlemim fikrim degildir sadece ortak kani olarak yabanci kaynaklarida goz onunde bulundurarak bu sonuca vardim. Birazdaha ucuzlarsa (su seviyeden %30 duserse) alim icin pozisyon acilir. not su aralar DGB 1100 Sat. seviyelerinde.
Baser
Sr. Member

Merit: 280

View Profile
June 12, 2017, 09:13:12 PM

Teknik analizlere nekadar inanmasamda(Coin piyasasinda) bu coin ile ilgili yapilan tüm teknik analizler hep negatif buda aklimi bulandiriyor sadece buradada dile getirmek istedim

Teknik analiz bilmiyorum ama işe yaradığını biliyorum (coin piyasasında ya da pamuk alıp satarken fark etmez).En azından size diyor ki analiz ''Kardeşim olmuş bunun fiyatı anasının nikahı alma işte'' Hangi fiyatta destek bulmuş (çok ucuz lan alın alın).Hangi noktada dirençle karşılaşmış (satın satın çok güzel fiyat).

Şimdi dgb ye bakıyorum.Bir süre aşağı sarkar ve oralarda takılır.Sonra gelen haberlere destek çıkılırsa yine yükselir.

Bugün xrp biraz hareketlensin o zarar yapanların hepsi yine xrp almazsa adımı değiştirim.

Neo--
Sr. Member

View Profile
June 13, 2017, 01:03:58 AM

Teknik analiz bilmiyorum ama işe yaradığını biliyorum (coin piyasasında ya da pamuk alıp satarken fark etmez).En azından size diyor ki analiz ''Kardeşim olmuş bunun fiyatı anasının nikahı alma işte'' Hangi fiyatta destek bulmuş (çok ucuz lan alın alın).Hangi noktada dirençle karşılaşmış (satın satın çok güzel fiyat).

Şimdi dgb ye bakıyorum.Bir süre aşağı sarkar ve oralarda takılır.Sonra gelen haberlere destek çıkılırsa yine yükselir.

Bugün xrp biraz hareketlensin o zarar yapanların hepsi yine xrp almazsa adımı değiştirim.

Coin piyasadinda teknik analiz bir ise yaramiyor ama bu ozellikle bugun birkez daha kanitlandi analiz kasan herkes ethereum 350 den dusecek dedi 400 zorlaniyor suan btc alim icin firsat devam ediyor dediler o seviyelerden 300 dolar geriye geldk nerede bunun analizi? Piyasa her nekadar buyusede hala volatile, kirilgan doymamis piyasa burada analiz manaliz sokmez bambambam Smiley
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
June 13, 2017, 09:39:48 AM

teknik analiz tek başına yeterli degil,bir dönem destekliyor başka dönem hiç alakası olmuyor
bownlinger dışına çıktıgında şimdi içeri girer fiyat düşecek dediginiz an bir bakmışsınız dahata pig yapmış veya tam olarak hesabınız olmus
gün içinde hacimli coinin sadece b.bantı ile işlem yaparak bile alış satışlarla 1 btc kazandıgımı hatırlıyorum,ama kasa arttıkca çekimserlikte artıyor.
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
June 13, 2017, 12:42:04 PM

Digibyte dün 1044'den almıştım.Şimdi 1350'ler de.Yüzde 30 kar ekledi bir günde.Yok daha fazla düşecekmiş yok şöyleymiş falan diyenlere aldırmayın.Bir coini önce siz araştırın içinize siniyorsa düştüğü ve direndiği direnç noktasını hesaplayın.Ve çıkacağı fiyat beklentinizi.Ona göre yatırımınızı yapın.
Neo--
Sr. Member

View Profile
June 13, 2017, 12:50:22 PM

Digibyte dün 1044'den almıştım.Şimdi 1350'ler de.Yüzde 30 kar ekledi bir günde.Yok daha fazla düşecekmiş yok şöyleymiş falan diyenlere aldırmayın.Bir coini önce siz araştırın içinize siniyorsa düştüğü ve direndiği direnç noktasını hesaplayın.Ve çıkacağı fiyat beklentinizi.Ona göre yatırımınızı yapın.

Bravo dostum sen hep cok iyi bi yatirimci oldun zaten.
scarface-T
Full Member

Activity: 211
Merit: 100

View Profile
June 13, 2017, 07:47:07 PM

Digibyte'ın ani düşüşünde hold(tut) diyorlardı yabancı forumlarda sağlam adamlar, tekrar eski seviyelerini yakalayabilir. YTD
ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
June 14, 2017, 01:12:59 PM

Tekrar artacak, eski seviyelerini görecek hatta eski seviyelerini geçecek diyen arkadaşlar bu görüşlerini tam olarak neye dayandırıyor  Huh Ben eski seviyelerini yakalayacağını düşünmmüyorum açıkcası. YTD
tayfundeniz
Sr. Member

View Profile
June 14, 2017, 01:40:30 PM

Tekrar artacak, eski seviyelerini görecek hatta eski seviyelerini geçecek diyen arkadaşlar bu görüşlerini tam olarak neye dayandırıyor  Huh Ben eski seviyelerini yakalayacağını düşünmmüyorum açıkcası. YTD
Şu ortamda hangi coin eski seviyesine yakalayabilirki.Ripple 22k'dan 10k'ya düşmüş.STR öyle.Piyasa normale dönmeden çok bir yükseliş beklemek zor.Benim düşünceme göre bugün 1350k'ya yarın 1500k'ya oturur digibye.2 gün önce 1044k idi.Yavaş ama emin adımlarla sağlam alışlarla yükseliyor.Ters bir hareket ani yükseliş ve düşüş olmazsa BTC'de yükseliş devam edecektir digibyte'da.
2run
Hero Member

Activity: 1904
Merit: 795

View Profile
June 14, 2017, 02:07:50 PM

Coin diye aldım bildiğin plaza asansörü çıktı. Yatıyorum 1350, kalkıyorum 1.200, duş alıp geliyorum 1.155. bu kadar oynak bir coin görmedim arkadaş.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 »  All
  Print  

Jump to: