Bitcoin Forum
May 06, 2024, 10:33:38 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 »  All
  Print  
Author Topic: domuz eti ?  (Read 8069 times)
CryptoBey
Full Member

Activity: 448
Merit: 107

View Profile WWW
July 12, 2017, 08:15:27 PM

Çok değişik bi olay. İnanmayanlar bilimsel açıklama yapıyor cümlelerce. İnanlanlar cehennemde ahirette görürsünüz diyor. Ama anayasayı götüne sokup arabistana kadar koş cümlesi beni bitirdi Grin

Demek Laik Türkiye Cumhuriyeti bilime ve akla göre hareket ediyormuş.. O zaman akıl ve bilim içki sigara vs.. zararlı diyor, neden laik devlet bunlara engel olmuyor? İnadına serbest bırakıyor? Çünkü bunların bilim falan filan umrumda değil, işleri güçleri içmek s.çmak keyfine göre yaşamak.

aynen
keyfime göre yaşamak.
keyfime göre yaşamak seni niye rahatsız ediyor.
senin keyfine göre yaşarsam sorun yok ama kendi keyfime göre yaşamak çok günah.
günahsa bana günah amk sana ne oluyor.

tutturmuşsun benim dinime göre bunlar öldürür benim kitabımda böyle yazıyor buna inan saygı duy.
domuz etinde tenya varmış.dünyanın geri kalanı öldü zaten bi siz sağ kaldınız.
tıbbın teknolojinin geliştiğini saymasak bile.adamlar binyıllardır yiyor ama hala bizden daha uzun ömürlü.
şarabı içiyorlar ölmüyor pezevenkler.

al sana canlı belge.
https://tr.wikipedia.org/wiki/Beklenen_ya%C5%9Fam_s%C3%BCresi#/media/File:Life_Expectancy_2008_Estimates_CIA_World_Factbook.svg
bak senin kitabın doğru söylüyor olsa bu adamların benden daha uzun yaşamıyor olması lazım.
sen başkasının dinine saygı duymayı öğrendiğin zaman
inanki bizde ne kadar güzel müslüman bu arkadaşlara saygılı davranalım deriz.ama sen saldırdığın müddetce biz saygı falan duymayız.

Bilader madem keyfinize göre yaşayacaksınız o zaman ikide bir Bilim den Akıl dan Fen den dem vurmayacaksınız. Benim kızdığım nokta burası. Yoksa ne yapıyorsan yap banane. Erkek adam olun ikiyüzlü davranmayın. Ben önceki mesajlarımda söyledim, bu mesele yarar zarar meselesi değil diye.

O zaman sen bu konuyu açana kızacaksın bilader bana değil. Konuyu açan 'Domuz eti niye haram' diyor. Niye haramsa haram ona ne size ne kime ne? İnanmıyorsanız zaten sorun yok gidin yiyin tutan yok! Hem konu açıp niye haram bilmem ne diye sataşıyorlar, hem de saygı duy deyince kuduruyorlar... Sen saygı duyma bilader elinden geleni yap, ağzına geleni söyle söv say, içinde ne varsa ortaya dök, kaypak olma...

Yolu bilmek ile yolda gitmek arasında büyük bir fark vardır. Morpheus
1715034818
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715034818
Reply with quote  #2

1715034818
Report to moderator
1715034818
Hero Member
*

Ignore
1715034818
Reply with quote  #2

1715034818
Report to moderator
"Bitcoin: the cutting edge of begging technology." -- Giraffe.BTC
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715034818
Hero Member
*

Ignore
1715034818
Reply with quote  #2

1715034818
Report to moderator
1715034818
Hero Member
*

Ignore
1715034818
Reply with quote  #2

1715034818
Report to moderator
1715034818
Hero Member
*

Ignore
1715034818
Reply with quote  #2

1715034818
Report to moderator
bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
July 12, 2017, 08:28:20 PM

Çok değişik bi olay. İnanmayanlar bilimsel açıklama yapıyor cümlelerce. İnanlanlar cehennemde ahirette görürsünüz diyor. Ama anayasayı götüne sokup arabistana kadar koş cümlesi beni bitirdi Grin

Demek Laik Türkiye Cumhuriyeti bilime ve akla göre hareket ediyormuş.. O zaman akıl ve bilim içki sigara vs.. zararlı diyor, neden laik devlet bunlara engel olmuyor? İnadına serbest bırakıyor? Çünkü bunların bilim falan filan umrumda değil, işleri güçleri içmek s.çmak keyfine göre yaşamak.

aynen
keyfime göre yaşamak.
keyfime göre yaşamak seni niye rahatsız ediyor.
senin keyfine göre yaşarsam sorun yok ama kendi keyfime göre yaşamak çok günah.
günahsa bana günah amk sana ne oluyor.

tutturmuşsun benim dinime göre bunlar öldürür benim kitabımda böyle yazıyor buna inan saygı duy.
domuz etinde tenya varmış.dünyanın geri kalanı öldü zaten bi siz sağ kaldınız.
tıbbın teknolojinin geliştiğini saymasak bile.adamlar binyıllardır yiyor ama hala bizden daha uzun ömürlü.
şarabı içiyorlar ölmüyor pezevenkler.

al sana canlı belge.
https://tr.wikipedia.org/wiki/Beklenen_ya%C5%9Fam_s%C3%BCresi#/media/File:Life_Expectancy_2008_Estimates_CIA_World_Factbook.svg
bak senin kitabın doğru söylüyor olsa bu adamların benden daha uzun yaşamıyor olması lazım.
sen başkasının dinine saygı duymayı öğrendiğin zaman
inanki bizde ne kadar güzel müslüman bu arkadaşlara saygılı davranalım deriz.ama sen saldırdığın müddetce biz saygı falan duymayız.

Bilader madem keyfinize göre yaşayacaksınız o zaman ikide bir Bilim den Akıl dan Fen den dem vurmayacaksınız. Benim kızdığım nokta burası. Yoksa ne yapıyorsan yap banane. Erkek adam olun ikiyüzlü davranmayın. Ben önceki mesajlarımda söyledim, bu mesele yarar zarar meselesi değil diye.

O zaman sen bu konuyu açana kızacaksın bilader bana değil. Konuyu açan 'Domuz eti niye haram' diyor. Niye haramsa haram ona ne size ne kime ne? İnanmıyorsanız zaten sorun yok gidin yiyin tutan yok! Hem konu açıp niye haram bilmem ne diye sataşıyorlar, hem de saygı duy deyince kuduruyorlar... Sen saygı duyma bilader elinden geleni yap, ağzına geleni söyle söv say, içinde ne varsa ortaya dök, kaypak olma...

tamamda kaypak diye hakaret etmeye uğraşacağına yazma arkadaşım senin kaypak demenle mi saygı duyacağım sana.
ben her türlü ortamda içimden geleni söylerim zaten.asıl kaypaklığı senin gibiler yapıyor.
ama kitapta böyle bak faiz haramdır domuz eti haramdır cennet kadınların ayağı altındadır.

ama reele bakıyorsun gelmişsin bitcoin forumuna
ki devlet bitcoin e izin vermediğine göre dinine göre haram.
dine göre devlete karşı gelinmez
nerde o ayet diyeceksin.islamda yöneticilere itaat diye arat.

hangi kaypaklıktan bahsediyorsun.
yok konu niye harammış.bitcoin forumuna niye domuz eti haram yazıyorsun cevabını bitcoinle alacağınımı düşünüyordun.
CryptoBey
Full Member

View Profile WWW
July 12, 2017, 09:14:00 PM

tamamda kaypak diye hakaret etmeye uğraşacağına yazma arkadaşım senin kaypak demenle mi saygı duyacağım sana.
ben her türlü ortamda içimden geleni söylerim zaten.asıl kaypaklığı senin gibiler yapıyor.
ama kitapta böyle bak faiz haramdır domuz eti haramdır cennet kadınların ayağı altındadır.

ama reele bakıyorsun gelmişsin bitcoin forumuna
ki devlet bitcoin e izin vermediğine göre dinine göre haram.
dine göre devlete karşı gelinmez
nerde o ayet diyeceksin.islamda yöneticilere itaat diye arat.

hangi kaypaklıktan bahsediyorsun.
yok konu niye harammış.bitcoin forumuna niye domuz eti haram yazıyorsun cevabını bitcoinle alacağınımı düşünüyordun.

Kaypaksın demedim bilader kaypak olma dedim. Çarpıtmayalım Smiley

hhk1045
Hero Member

Activity: 644
Merit: 504

View Profile
July 12, 2017, 10:30:31 PM

Hepimiz yüz yüze bakıyoruz beyler aynı toplumda yaşıyoruz, sabah sokakta selam verdiğin amcanın dinine küfür bana uymaz. Bugün inancına sövdüğünüz adamlara yarın selam verirsiniz zorundasınız, çünkü hepimiz aynı gökyüzüne bakıyoruz, kötü bir olay olduğunda aynı anda midemiz bulanıyor. O yüzden Saygı birlik sevgi dostluk için şart. Ne Ata'ya ne Din'e ne Kitab'a hakaret bana uymaz. Ben herkesin yüz yüze baktığına vurgu yapıp kimsenin inancıyla ırkıyla felsefesiyle dalga geçilmesini doğru bulmuyorum ayrıca İnançların da başkalarına baskı unsuru olmaması gerektiğini düşünüyorum. Hoşgörü ve laiklik şart.

Domuzun da a.k size bir şey olmasın gençler.
seje
Sr. Member

Activity: 504
Merit: 256

View Profile
July 12, 2017, 10:36:46 PM

Hepimiz yüz yüze bakıyoruz beyler aynı toplumda yaşıyoruz, sabah sokakta selam verdiğin amcanın dinine küfür bana uymaz. Bugün inancına sövdüğünüz adamlara yarın selam verirsiniz zorundasınız, çünkü hepimiz aynı gökyüzüne bakıyoruz, kötü bir olay olduğunda aynı anda midemiz bulanıyor. O yüzden Saygı birlik sevgi dostluk için şart. Ne Ata'ya ne Din'e ne Kitab'a hakaret bana uymaz. Ben herkesin yüz yüze baktığına vurgu yapıp kimsenin inancıyla ırkıyla felsefesiyle dalga geçilmesini doğru bulmuyorum ayrıca İnançların da başkalarına baskı unsuru olmaması gerektiğini düşünüyorum. Hoşgörü ve laiklik şart.

Domuzun da a.k size bir şey olmasın gençler.

Olgun insanin hali başka oluyor .. Ağzınıza sağlık. ..
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
July 13, 2017, 01:07:49 AM

Bilimsel olarak zararını ispat etsem ne yapacaksın ki! Hem böyle çok bilmiş gibi bilimden bahsediyorsunuz ama asla bilime uymuyorsunuz.

Bilim size içkinin zararlı olduğunu söylüyor yine de içiyorsunuz.

Bilim sigara zararlıdır diyor yine de içiyorsunuz.

Bilim Faiz ekonomiyi bozuyor diyor yine de faizle iş yapıyorsunuz.
.
.
.

Aslında sizin Bilim falan umurunuzda değil. Siz sadece ve sadece keyfinize göre yaşamak istiyorsunuz. Bilime aykırı yaşayan varsa sizsiniz. İslâm bilime paralel gidiyor, zararlı şeyleri yasaklıyor, zararsız şeyleri serbest ediyor.
Yahu kardeşim burda ne işin var o zaman? Kripto paralarla, borsalarla neden ilgileniyosun. Birinin kaybettiği birşeyden sen kazanıyorsun. Bu dinde sevap mı? Sana şuan içkinin yararıyla ilgili 50 tane haber linki atarım,kararında olduğu sürece. Sigarayı da keyfim için içiyorum. Ben domuz eti hayatımda yemedim. Ama yiyen insanların özellikle aşçı olan beyin açıklamaları beni tatmin etti. Sen haram deyip işin içinden çıktın. Yani senin de cevabın beni tatmin etmedi. Madem din anlayış, saygı,güzel ahlak dini. Burda gelip insanlar yedi diye onlara laf edemezsin,nerde kaldı senin inandığın dinden gelen saygın,anlayışın,hoşgörün? Madem laikliğe karşısn, e dinine de bu kadar bağlısın. YALLAH ARABİSTANA!

CryptoBey
Full Member

View Profile WWW
July 13, 2017, 03:29:16 AM

Bilimsel olarak zararını ispat etsem ne yapacaksın ki! Hem böyle çok bilmiş gibi bilimden bahsediyorsunuz ama asla bilime uymuyorsunuz.

.
.
.

Aslında sizin Bilim falan umurunuzda değil. Siz sadece ve sadece keyfinize göre yaşamak istiyorsunuz. Bilime aykırı yaşayan varsa sizsiniz. İslâm bilime paralel gidiyor, zararlı şeyleri yasaklıyor, zararsız şeyleri serbest ediyor.
Yahu kardeşim burda ne işin var o zaman? Kripto paralarla, borsalarla neden ilgileniyosun. Birinin kaybettiği birşeyden sen kazanıyorsun. Bu dinde sevap mı? Sana şuan içkinin yararıyla ilgili 50 tane haber linki atarım,kararında olduğu sürece. Sigarayı da keyfim için içiyorum. Ben domuz eti hayatımda yemedim. Ama yiyen insanların özellikle aşçı olan beyin açıklamaları beni tatmin etti. Sen haram deyip işin içinden çıktın. Yani senin de cevabın beni tatmin etmedi. Madem din anlayış, saygı,güzel ahlak dini. Burda gelip insanlar yedi diye onlara laf edemezsin,nerde kaldı senin inandığın dinden gelen saygın,anlayışın,hoşgörün? Madem laikliğe karşısn, e dinine de bu kadar bağlısın. YALLAH ARABİSTANA!

Öncelikle bu topraklar Müslüman toprağı. Müslüman atalarımız savaştı kanıyla canıyla kazandı. Laiklik istiyorsanız yallah Yunanistan'a veya Fransa'ya. Hatta dünyayı terkedin. Dünyayı ve üzerinde yürüdüğümüz toprakları yaratan Allah'tır ve onun kanunları ile yaşamamız gerekir, İnsanların keyiflerine göre değil!
Kur'an'da da yazıyor içkinin yararlarının olduğu, ama zararı daha çok yazıyor...

Neyse bilader istediğinizi yapın ben kimseye yapmayın etmeyin demedim ki! Yazdıklarımı okumamışsın çok belli. Kimseye laf etmedim. Dinime saldıranlara cevap verdim ve bize göre domuz eti haramdır dedim o kadar. Yemek isteyen varsa yesin banane dedim! Ben dinimin görüşünü ortaya koyuyorum o kadar. İnanmayan inanmaz istediği gibi yaşar sorun yok.

needmoney
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1023

I am a good bro

View Profile
July 13, 2017, 05:39:04 AM

Dünyayı ve üzerinde yürüdüğümüz toprakları yaratan Allah'tır ve onun kanunları ile yaşamamız gerekir, İnsanların keyiflerine göre değil!

Bu iddianızı destekleyecek somut bir delil,
ya da argümanınızı en azından yerinde ve tümdengelimli olacak şekilde öncülleriyle birlikte bizimle paylaşır mısınız?

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
.Just.Bet. 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
TRUSTLESS
DECENTRALIZED
TRANSPARENT
..PLAY NOW..
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1512

View Profile
July 13, 2017, 08:15:05 AM

Şu yukarıdaki tutucu yorumları gördükçe tanrılara olan inancımı sorguluyorum. Eğer bir tanrı varsa bile kesinlikle biz aynı tanrıya inanmıyoruz buna eminim. Ayrıca milyon yıllık toprakların dini olmaz. Din dediğin şeyin baskın olanları sadece 2 bin senedir var, dünya kaç milyon yaşında. Keşke yazmadan önce biraz düşünebilseniz.
İmza: Domuz yemeyen ama yiyene karışmayan bir üye.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
███████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
July 13, 2017, 08:26:22 AM

Vay arkadaş ne domuzmuş bu yahu. Ben şahsen tavukçuyum. Var mı aramızda domuz yiyen? 🐷 Tadı nasıldır? Kokoreç gibi mi kokuyor? Yoksa kokusu yok mu? Bu arada kokoreçi de hiç sevmem. Zirâ iğrenç kokuyor.

CryptoBey
Full Member

View Profile WWW
July 13, 2017, 08:50:28 AM

Dünyayı ve üzerinde yürüdüğümüz toprakları yaratan Allah'tır ve onun kanunları ile yaşamamız gerekir, İnsanların keyiflerine göre değil!

Bu iddianızı destekleyecek somut bir delil,
ya da argümanınızı en azından yerinde ve tümdengelimli olacak şekilde öncülleriyle birlikte bizimle paylaşır mısınız?

Neyi ispat edeyim Allah'ın varlığını mı, varsa O'nun istediği gibi yaşamamız gerektiğini mi? Bu işin en sağlıklısı yüzyüze muhabbet etmekle oluyor. Böyle forumlarda sosyal medyada yazışmayla bu konular anlaşılmıyor yarım kalıyor ve çözülmüyor. O yüzden burada bununla uğraşmayalım gerek yok.

oli123123
Legendary
*

Activity: 1445
Merit: 1000

View Profile
July 13, 2017, 09:35:01 AM

.
.
.

Öncelikle bu topraklar Müslüman toprağı. Müslüman atalarımız savaştı kanıyla canıyla kazandı. Laiklik istiyorsanız yallah Yunanistan'a veya Fransa'ya. Hatta dünyayı terkedin. Dünyayı ve üzerinde yürüdüğümüz toprakları yaratan Allah'tır ve onun kanunları ile yaşamamız gerekir, İnsanların keyiflerine göre değil!
Kur'an'da da yazıyor içkinin yararlarının olduğu, ama zararı daha çok yazıyor...

Neyse bilader istediğinizi yapın ben kimseye yapmayın etmeyin demedim ki! Yazdıklarımı okumamışsın çok belli. Kimseye laf etmedim. Dinime saldıranlara cevap verdim ve bize göre domuz eti haramdır dedim o kadar. Yemek isteyen varsa yesin banane dedim! Ben dinimin görüşünü ortaya koyuyorum o kadar. İnanmayan inanmaz istediği gibi yaşar sorun yok.
Burası Müslüman toprağı falan değil. Türkiye hala laik bir devlet anayasaya göre ve bu toprakta sadece Müslüman atalarımız mı savaştı? İşinize gelince hoşgörü diyor musunuz siz de? Sorunum insanların inancıyla değil, bu zihniyetle.
withche.07
Sr. Member

Activity: 549
Merit: 259

Blockchain with solar energy

View Profile
July 13, 2017, 02:44:10 PM

Direk domuz eti? diye açmış karnımı acıktırdı. Domuz eti bulsam yerim valla hiç de düşünmem oburum ben kardeşim et olsun yeter valla.. olsa da yesem.

[]
▄▄▄████████▄▄▄
▄▄██████████████████▄▄
▄████████████████████████▄
▄███████▀               █████▄
▄██████▀       ▀███████   █████▄
▄█████▀  ▄    █▄   ▀██▀  ▄  █████▄
████▀  ▄██  █  ███▄    ▄███  █████
▄███  ▄████ ███  ██▀     ▀███  ████▄
███         ▀███    ▄███▄   ▀█  ████
███  ████▄            ▀▀▀██▄     ███
████  ████ ████▀    █▄▄▄         ███
▀████  ██  ██▀  ▄██  ███▀▀      ███▀
█████  █  ▀  ▄████▀    ▄██▀  ▄████
▀█████     ▄█▀▀    ▄  ██▀  ▄█████▀
▀█████       ▄▄█████    ▄██████▀
▀█████               ▄███████▀
▀████████████████████████▀
▀▀██████████████████▀▀
▀▀▀████████▀▀▀
▄▄▄████████▄▄▄
▄▄██████████████████▄▄
▄████████████████████████▄
▄███████▀               █████▄
▄██████▀       ▀███████   █████▄
▄█████▀  ▄    █▄   ▀██▀  ▄  █████▄
████▀  ▄██  █  ███▄    ▄███  █████
▄███  ▄████ ███  ██▀     ▀███  ████▄
███         ▀███    ▄███▄   ▀█  ████
███  ████▄            ▀▀▀██▄     ███
████  ████ ████▀    █▄▄▄         ███
▀████  ██  ██▀  ▄██  ███▀▀      ███▀
█████  █  ▀  ▄████▀    ▄██▀  ▄████
▀█████     ▄█▀▀    ▄  ██▀  ▄█████▀
▀█████       ▄▄█████    ▄██████▀
▀█████               ▄███████▀
▀████████████████████████▀
▀▀██████████████████▀▀
▀▀▀████████▀▀▀
[|]
The Young Turk
Legendary
*

Activity: 1176
Merit: 1013

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

View Profile
July 13, 2017, 03:36:00 PM

.
.
.

siktir ordan ışid zihniyetli pezevenk.
sen mahonun keyfine göre yaşıyorsun bundan bize ne?
onun kendi şizofren dünyasında kurduğu şeyler beni bağlamaz.
eğer onun kurallarıyla yaşamak istiyorsan yallah suriyeye, ışid'e falan katıl.

███████                   
                      ██████████                        ██       
                       ████████████                  ███       
                                ██████████           █████       
                                        ███████      ██████         
██████                  ███████     ████
████████                ██████     ██   
██████████        ████████           
███████████    █████████           
████████    ████████

███████    ████████       
              ██████    █████████████ 
          █████████      ███████████ 
      ███████████          █████████ 
██████████████                       
████████████████                       
███████      ████████████           
██████        ████████████           
████                ██████████           

.xx-coin.io.

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

CryptoBey
Full Member

View Profile WWW
July 13, 2017, 06:35:58 PM

siktir ordan ışid zihniyetli pezevenk.
sen mahonun keyfine göre yaşıyorsun bundan bize ne?
onun kendi şizofren dünyasında kurduğu şeyler beni bağlamaz.
eğer onun kurallarıyla yaşamak istiyorsan yallah suriyeye, ışid'e falan katıl.

Küfür etme bilader ne güzel muhabbet ediyoruz şurda. Maho kim lo Cheesy

iakkaya
Newbie
*

Activity: 7
Merit: 0

View Profile
July 13, 2017, 07:34:45 PM

başlık karışmış ama yine de kendi fikrimi belirteyim. dana etinden kötü daha yoğun bir tad bırakıyor bence. yine de bacon'ınını hiçbir sucuklu yumurtaya değişmem ama.
Pulsar77
Sr. Member

Activity: 1722
Merit: 310

View Profile
August 01, 2017, 12:03:57 PM

Özellikle spor yapanlar tarafından yüksek protein içermesi ve fiyatının ucuz olmasından dolayı avrupada fazla miktarda tüketiliyor. Türkiye'de ise Müslümanlar için haram olduğu gerekçesiyle insanlar yemiyor. Ben de bunu anlamıyorum. Adam alkol içiyo, sürekli namaz kılmıyor, ramazan orucunu 1 ay boyunca tutmuyor ama domuz etine geldi mi ''oovv haram ''. Bu bence çok saçma yani. (Hiç tüketmedim ama tadını merak ediyorum doğrusu.)

.
SPIN

▄▄▄██████████▄▄▄
     ▄███████████████████▄
   ▄██████████▀▀███████████▄
   ██████████    ███████████
 ▄██████████      ▀█████████▄
▄██████████        ▀█████████▄
█████████▀▀   ▄▄    ▀▀▀███████
█████████▄▄  ████▄▄███████████
███████▀  ▀▀███▀      ▀███████
▀█████▀          ▄█▄   ▀█████▀
 ▀███▀   ▄▄▄  ▄█████▄   ▀███▀
   ██████████████████▄▄▄███
   ▀██████████████████████▀
     ▀▀████████████████▀▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
.
RIUM
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
SAFE GAMES
WITH WITHDRAWALS
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
       ▄▀▀▀▀▀▀▄▄▄▄
 ▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄  ▀▀▄
█    ▄         █   ▀▌
█   █ █        █    ▌
█      ▄█▄     █   ▐
█     ▄███▄    █   ▌
█    ███████   █  ▐
█    ▀▀ █ ▀▀   █  ▌
█     ▄███▄    █ ▐
█              █▐▌
█        █ █   █▌
 ▀▄▄▄▄▄▄▄▄█▄▄▄▀
.
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
▄▀▀▀

▀▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
SIGN UP

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▄

▄▄▄▀
Cean
Hero Member

Activity: 807
Merit: 522

View Profile
August 01, 2017, 12:15:06 PM

Özellikle spor yapanlar tarafından yüksek protein içermesi ve fiyatının ucuz olmasından dolayı avrupada fazla miktarda tüketiliyor. Türkiye'de ise Müslümanlar için haram olduğu gerekçesiyle insanlar yemiyor. Ben de bunu anlamıyorum. Adam alkol içiyo, sürekli namaz kılmıyor, ramazan orucunu 1 ay boyunca tutmuyor ama domuz etine geldi mi ''oovv haram ''. Bu bence çok saçma yani. (Hiç tüketmedim ama tadını merak ediyorum doğrusu.)
Hortlatıp durma siktimin konusunu siktir git başka konuya spamle aq
Piratte
Full Member

Activity: 840
Merit: 103

View Profile
August 01, 2017, 10:22:06 PM

Ummetcileri bosverin o yoldan giderseniz done done beyin kalmaz. Siz aklin bilimin felsefenin ic yolunu takip edin.
 Ben kendi kisisel nedenlerimden et pek tuketmiyorum cunku hayvan yemekle insan yemek arasinda cok fark gormuyorum ama yiyeceksem eger bacon yerdim. Kesinlikle tavuktan daha guzeldir. Turkiyeye geldigimde bulmak zor oluyor ama yerlerini biliyorum.
Rick S
Member
**

Activity: 90
Merit: 10

View Profile
August 01, 2017, 10:25:26 PM

tavuk da dışkısını yiyor pis falan diyerek sıyrılamazsınız, geçiniz.
daha önce yemeyip yiyeceklere tavsiyem; salam şeklinde olanları değil de soslanıp ızgara servis edilenleri deneyin. yurt dışına çıktığınızda güzel bir et lokantası bulursanız acımadan gömün.
yatırım tavsiyesi değil gırtlak tavsiyesidir.  Cool
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 »  All
  Print  

Jump to: