Bitcoin Forum
May 09, 2024, 03:27:17 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Yatırım için altcoin tavsiyesi ?  (Read 10997 times)
youngcastor (OP)
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
May 21, 2017, 01:39:46 AM

Merhaba arkadaşlar tavsiye ettiğiniz 1 2 sene sonra ciddi anlamda değerlenecek altcoin önerileriniz nelerdir ? baya bir altcoin alıp hesaba koyup unutmak istiyorum , tecrübeli abilerim görüşlerini yazarsa çok sevinirim
1715225237
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715225237
Reply with quote  #2

1715225237
Report to moderator
"The nature of Bitcoin is such that once version 0.1 was released, the core design was set in stone for the rest of its lifetime." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715225237
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715225237
Reply with quote  #2

1715225237
Report to moderator
ballot
Hero Member

Activity: 969
Merit: 1000

View Profile
May 22, 2017, 09:42:01 PM

Waves i önerebilirim. Biraz araştırıp içinize sinerse alabilirsiniz
Egosmaster
Hero Member

Activity: 629
Merit: 508

View Profile
May 22, 2017, 09:56:39 PM
Last edit: May 22, 2017, 10:56:21 PM by Egosmaster

Merhaba arkadaşlar tavsiye ettiğiniz 1 2 sene sonra ciddi anlamda değerlenecek altcoin önerileriniz nelerdir ? baya bir altcoin alıp hesaba koyup unutmak istiyorum , tecrübeli abilerim görüşlerini yazarsa çok sevinirim

Veros diyorum. az önce bir konuya attıgım mesajı aynen kopyalayıp buraya atayım:

"Coinmarketcap'te çok gerilerde olan Veros(vrs) coinini araştırmanızı öneririm. gelecek vadettiğini düşünüyorum. riske atmamak adına ufak da olsa yatırım yapılabilir. potansiyeli var. ethereum altyapısını kullanan coinler arasında 1. sırada yer alıyor https://ethplorer.io/top

kendi borsası(nisanda 2017) ve kendi blockchaini var

arkasında asyalı yatırım grubu var

altyapı çalışmasına önem verildi. kısa sürede romanyada ve singapurda birçok bankamatiğe giriş yaptı. onlarca işyeri veros ile ödeme kabul ediyor

arkasında milyonlarca dolar alım-satım ile spekülasyon yapıp baloncuk oluşturabilecek kapasitede asyalı yatırım grubu olmasına rağmen bunu yapmıyor. fayda sağlamayacagını da biliyorlar. coin doğal bir şekilde ilerliyor. emin ve sağlam adımlarla"
Ben bunu facebookta network marketingçi birilerinden görüp merak edip araştırmıştım.
Tam anlamıyla bir ponzi sistem. Uzak durun.

edit: adam mesajı silip kaçmış iyimi   Cheesy
Peao
Legendary
*

Activity: 1320
Merit: 1001

View Profile
May 22, 2017, 09:57:39 PM

şu an borsa çok yükseldi. dikkatli davranmak gerekiyor. yeni projeler ağırlıkta olabilir tercihlerinde. edg, gup, waves, iex, ... ciddi bir yatırım yapacaksanız iyi bir araştırma ve gelişmekte olan bir projeye yatırım yapabilirsiniz. tabiki proje takımının etkinliklerini de takip etmek gerekir.

hayırlı kazançlar.
Egosmaster
Hero Member

Activity: 629
Merit: 508

View Profile
May 22, 2017, 10:35:02 PM

Veros diyorum. az önce bir konuya attıgım mesajı aynen kopyalayıp buraya atayım:

"Coinmarketcap'te çok gerilerde olan Veros(vrs) coinini araştırmanızı öneririm. gelecek vadettiğini düşünüyorum. riske atmamak adına ufak da olsa yatırım yapılabilir. potansiyeli var. ethereum altyapısını kullanan coinler arasında 1. sırada yer alıyor https://ethplorer.io/top

kendi borsası(nisanda 2017) ve kendi blockchaini var

arkasında asyalı yatırım grubu var

altyapı çalışmasına önem verildi. kısa sürede romanyada ve singapurda birçok bankamatiğe giriş yaptı. onlarca işyeri veros ile ödeme kabul ediyor

arkasında milyonlarca dolar alım-satım ile spekülasyon yapıp baloncuk oluşturabilecek kapasitede asyalı yatırım grubu olmasına rağmen bunu yapmıyor. fayda sağlamayacagını da biliyorlar. coin doğal bir şekilde ilerliyor. emin ve sağlam adımlarla"
Ben bunu facebookta network marketingçi birilerinden görüp merak edip araştırmıştım.
Tam anlamıyla bir ponzi sistem. Uzak durun.

İşin içine networking girince bütün coinler ponzi olmuyor.. evet ponziler de var doğru. bunun ceremesini çekenleri gördüm. verosu ciddi manada araştırdığınızı düşünmüyorum ya da fazlasıyla önyargınız var bilemem. kairos ya da mmm gibi piramit sistem, saadet zinciri durumu söz konusu değil. neyse daha fazla açıklama yapmayacagım. herkes kendi yatırımını yapar; kazanır ya da kaybeder. verosun degerinin artacagı konusunda kesinlik vermiyorum, veremem de. lakin büyük potansiyeli oldugunu düşünüyorum. hayırlı kazançlar
networking varsa bütün coinler ponzi diye birşey demedim zaten.
Ama network marketingten para kazanan adam için önemli olan sadece ref bonusudur. Sistem yalan söylüyor doğru söylüyor pek umursamaz.
Bu yüzden böyle tiplerden coin falan gibi bişey duyunca merak edip araştırırım işin aslını.
Baya baya araştırdım bu sistemlere yabancı biri değilim merak etme.
Zaten tanıtım videolarına bakınca ne olduğu kabak gibi ortaya çıkıyor. Klasik oldu bunlarda olaya şöyle giriliyor hep bakın bitcoin 6 sene önce 1 dolar bile değildi bugün 2000 dolar. Neden bizim coinimizde böyle değerli olmasın derler. Sanki 400-500 adet başka coin yokmuş gibi, insanların zekasıyla dalga geçercesine.
Ponzi'ye aşırı derecede karşı biri değilim onu söyleyeyim, ponziyi oyun gibi görürüm. Eğer kriterlerime uyuyorsa ve roi ihtimalini yüksek görüyorsam zaman zaman riske atabileceğim bir miktarla denediğim olur. Bu sistemde roi olmak ve üstüne para kazanabilmek aşırı zor. Sadece ekip kuran için iyi kazanç var. Bunlara inanıp sadece para yatıran adam bişey kazanamaz bu Veros'ta. Resmen sazan.avi

bence burda fazla şansını zorlama sana pek ref çıkmaz burdan networkçü kardeş.
fkod
Sr. Member

Activity: 594
Merit: 252

View Profile
May 22, 2017, 10:45:12 PM

Ah çağrı kardeş ah biliyorum bu yorumum için en azından içinden de olsa tepki göstereceksin. İnsanın inandığı veya inanmak istediği şeyin karşısında durulması tabii ki insana hoş gelmez anlarım. Ama bu konu sahibi tarafından ciddi projeleri öğrenmek amacıyla açmış olduğu bir konu.

Adını sıfatını her ne şekilde tanımlamaya çalışırsanız çalışın genel özelliği cinsi bellidir ve bahsettiğiniz türdeki bir sanal paranın tavsiyesini verebilmek için hiç kimsenin buraya gelip reklamını yaparak kirletmeye hakkı yoktur. En başta konu sahibine ve bu konuyu önemseyip takip etmek isteyenlere karşı saygısızlıktır. Anlayın, "Sadece potansiyeli olduğunu düşünmek" gibi bir gerekçeyle cinsi sıfatı belli bu tür bir sanal parayı burada yazıp önerme hakkına sahip değilsiniz. Aya çıkacak dahi olsa cinsi sıfatı bellidir o düşündüğünüz potansiyel milyarda bir dahi değildir.

Sizin düşünme yeteneğiniz, zekanız size göredir ancak bu çöpün özelliklerini buraya yazalım bu cevap bu çöp hakkındaki açıklama için yetsin. Bu özelliklerden arkasındakilerin niyeti bellidir. Kimsenin zekasıyla alay etmeye kimsenin hakkı yok. Bilerek yapmamış olsanız da öyle oldu.

Circulating Supply  Total Supply
85,486,938 VRS     10,000,000,000 VRS

Gerçekten bu son mesajınız olsun umarız.

Edit:
Sayın Egosmaster mesajınızı okuyunca farkettim. Ne güzel tevafuk olmuş aynı cümlelerimiz "kimse kimsenin zekasıyla alay etmesin"
cercitolga4545
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 250

View Profile
May 23, 2017, 01:52:46 AM

1-2 sene bekleyecek sabrın varsa bitcoin al at kenara kardeşim  Wink
İllede altcoin dersen Eth-Zcash-Xmr benim şuan ki sıralamam
gambleroflife
Newbie
*

Activity: 24
Merit: 3

View Profile
May 23, 2017, 06:39:21 AM

Benzeri bir tavsiyeye benim de ihtiyacım var.

Özellikle bitcoinin onay sürecinin çok uzaması, bir sürü onaylanmamış işlemin kalması vb. durumlar bitcoinin geleceğine dair endişemi arttırıyor.

Öte yandan hangi altcoin bitcoin kadar işlem hacmine sahip olunca hızını korur? Ayrıca bitcoine üstün özelliklere sahip olur? Örneğin litecoin ve etherium için iyi diyorlar ancak şu anki hacim içn durum böyle. İleride nasıl olur bunlar?

Bunlardan daha iyi şu var dediğini hangi altcoin var? Neden?

Bir de yeni konu açamadığım için soruyorum. Altcoin trade için tavsiye ettiğiniz bir borsa var mı? Saklamak için ayrıca tavsiye ettiğiniz bir wallet var mı?

Bu kadar soruyu cevaplayan da babayiğittir olacak herhalde. Bakınca ne çok sormuşum dedim.
denetci
Sr. Member

Activity: 490
Merit: 278

View Profile
May 23, 2017, 08:19:51 AM

uzun vadeli yatırımımda ilk sırayı etc alıyor, gönül eth almak isterdi ama çok değerlendiği için eth trenine tam anlamıyla binemedim:(
so_handsome
Member
**

Activity: 69
Merit: 10

View Profile
May 23, 2017, 08:24:52 AM

alt coinlerden kar etmek icin fazla degerlenmemis coinleri almak lazim. Gelecekte degerlenebilecek alt coinler yeni ve guzel teknoloji getiren coinlerdir. Ben digibyte oneriyorum.
troleybüs
Legendary
*

Activity: 1424
Merit: 1001

View Profile
May 23, 2017, 11:00:27 AM

2 sene bekleyeceksen projesi güzel görünen, devleri çalışan coinlere bakmalısın. Şimdi piyasada ne alırsan yükseliyor ama bu hep böyle gitmeyecek. Ortalık kan gölüne döndüğünde dandik projelerin coinleri pul olurken sağlam projelerin coinleri bu katliam karşısında daha dayanıklı duracaklar.
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
May 23, 2017, 12:05:14 PM

NEM candir
kellendil
Hero Member

Activity: 630
Merit: 503

View Profile
May 23, 2017, 10:29:18 PM

Waves e yatırım yapabilirsin. Aktif bir community ve çok büyük bütceyi sahipler.
hhk1045
Hero Member

Activity: 644
Merit: 504

View Profile
May 23, 2017, 10:31:29 PM

Burada herkes yatırım yaptığı coini söylemiş bu başlığa bakıp yatırım yapmak sazan.avi demek. Bunu belirttikten sonra madem herkes görüşünü söylemiş bende altcoin alma BTC al diyorum illa altcoin diyorsan LTC al.
ballot
Hero Member

Activity: 969
Merit: 1000

View Profile
May 23, 2017, 11:33:14 PM

Burada herkes yatırım yaptığı coini söylemiş bu başlığa bakıp yatırım yapmak sazan.avi demek. Bunu belirttikten sonra madem herkes görüşünü söylemiş bende altcoin alma BTC al diyorum illa altcoin diyorsan LTC al.
Sazan.avi demissinde benim coine ve getirdiği kazanca bi bak.
exortis
Sr. Member

Activity: 322

View Profile
May 24, 2017, 06:17:55 AM

benım yatırımımın %70 ini etc de bırıktırıyorum,6.5-7.5 aralıgından almıştım 100 adet kadar uzun vade bekletıyorum
inşallah 100$ olacaktır dıyorum,twıtterda yoda 100 dolar olur dıyordu ve etc nın gelecegı epey parlak gıbı
tabı hepsı 2500$ da segwıt soylentısı olan btc nın yapacagına baglı
metalcaptain
Newbie
*

Activity: 30

View Profile
May 24, 2017, 08:23:35 AM

Uzun vadeden kastınız ne kadar mesela?
exortis
Sr. Member

Activity: 322

View Profile
May 24, 2017, 08:35:41 AM

bu yıl 100$ dedıkoduları dolaşıyor etc için,hatta az once çin exchange borsalarına ekleyecek haberı geldı
etc kore ve sıngapurdan sonrada çin borsalarına giriyor
ben 100$ hedefını bu yıl sonuna kadar koruyorum
100*100 olarak satarım Smiley
metalcaptain
Newbie
*

Activity: 30

View Profile
May 24, 2017, 08:47:11 AM

bu yıl 100$ dedıkoduları dolaşıyor etc için,hatta az once çin exchange borsalarına ekleyecek haberı geldı
etc kore ve sıngapurdan sonrada çin borsalarına giriyor
ben 100$ hedefını bu yıl sonuna kadar koruyorum
100*100 olarak satarım Smiley

Uzak bir gelecek değilmiş, olumlu haberlerle yayılıyor dünyada. Bi 100 bin ihtiyaç dışı paramız olsada eğlencesine güzel coinlerden alıp bekletsek Smiley
alpsea
Copper Member
Hero Member

Activity: 1274
Merit: 555

https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site

View Profile
May 24, 2017, 10:02:22 AM

Ethereum 500$ olacak yatırım tavsiyesidir  Cheesy

Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: