Bitcoin Forum
May 06, 2024, 11:29:26 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: 🚀 |ANN| MYSTERIUM AGI - Blokzinciri uzerine kurulu merkezsiz VPN sistemi |MYST|  (Read 8840 times)
jeks
Hero Member

Activity: 698
Merit: 506

View Profile
May 23, 2017, 01:24:05 PM

çok iyi proje vpn servislerinede güven kalmamıştı zaten açık kaynak kodlu olması daha çok güven veriyor. Windows için istemcisi yok sanırım.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715038166
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715038166
Reply with quote  #2

1715038166
Report to moderator
1715038166
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715038166
Reply with quote  #2

1715038166
Report to moderator
needmoney
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1023

I am a good bro

View Profile
May 23, 2017, 01:37:34 PM

çok iyi proje vpn servislerinede güven kalmamıştı zaten açık kaynak kodlu olması daha çok güven veriyor. Windows için istemcisi yok sanırım.

Windows'a VPN almaya yarayan Client yazilimini kuranlar varmis, belli bir program gerektiriyormus ama ne oldugunu tam anlamadim. Slack'de yaziyorlardi. Ben de bunu arastiriyorum, cevabi bulunca burada paylasacagim. Tabii ileride Windows icin hem node olusturma, hem de hizmet alma yazilimlari olacak.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
.Just.Bet. 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
TRUSTLESS
DECENTRALIZED
TRANSPARENT
..PLAY NOW..
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
May 23, 2017, 02:03:48 PM

valla bounty binde 7 ayırmışlar düşük geldi bana ama projenin tutacağını emin gibiyim hoşuma gitti biraz kurcaladım üstlimit ne olcak eğer 10milyon dolar seviyelerinde kalırsa bounty oldukça az verecektir ama son zamanlarda 30 civarları olmaya başladığından 30 mil toplarsa ozman iyi vericektri imzacılara
imzaya binde 7 nin yüzde 30 dağıtlcak çünkü Cheesy
Bounty havuzu 5m$ toplandığında %0.7 olacak.
İmza için ayrılan %20 olduğuna göre %0.14 evet bayağı düşük Smiley
uniquehero
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
May 23, 2017, 02:07:02 PM

Bu ico ya yatırım yapmak için 30 Mayısı mı bekleyeceğiz ? ufakta olsa bir şey yatırmak isterim
olcaytu2005 (OP)
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
May 23, 2017, 02:20:39 PM

Bu ico ya yatırım yapmak için 30 Mayısı mı bekleyeceğiz ? ufakta olsa bir şey yatırmak isterim

Evet, 30 Mayıs saat 16'da başlayacak. Çabucak biten icolardan olabilir. O yüzden yatırım yapmak isteyenler hazır beklesin, benden söylemesi. Soft cap olduktan sonra alacağınız token düşüyor çünkü.
uniquehero
Sr. Member

View Profile
May 23, 2017, 02:28:10 PM

Evet, 30 Mayıs saat 16'da başlayacak. Çabucak biten icolardan olabilir. O yüzden yatırım yapmak isteyenler hazır beklesin, benden söylemesi. Soft cap olduktan sonra alacağınız token düşüyor çünkü.

Daha önce hiç yatırım yapmadım bir ico ya. Süreç nasıl ilerliyor acaba ? hızlı davranabilmek için ne yapmam gerekiyor işlem adımları nelerdir acaba ? Teşekkürler
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
May 23, 2017, 02:38:20 PM

Daha önce hiç yatırım yapmadım bir ico ya. Süreç nasıl ilerliyor acaba ? hızlı davranabilmek için ne yapmam gerekiyor işlem adımları nelerdir acaba ? Teşekkürler

Ethereum ile alacaklar yatırımı btc ve alternatifleri belirsiz şuan. Ethereum cüzdanınız açık olarak geri sayımı bekleyeceksiniz
yüksek gas fee ayarlayıp adresi bekleyeceksiniz adres geldiğinde bam bam bam göndereceksiniz Smiley
uniquehero
Sr. Member

View Profile
May 23, 2017, 03:06:32 PM

Ethereum ile alacaklar yatırımı btc ve alternatifleri belirsiz şuan. Ethereum cüzdanınız açık olarak geri sayımı bekleyeceksiniz
yüksek gas fee ayarlayıp adresi bekleyeceksiniz adres geldiğinde bam bam bam göndereceksiniz Smiley

çok açıklayıcı oldu da eth de uçtu alacağımız btc ile doğru düzgün eth de etmez şimdi Cheesy Teşekkürler Smiley
jasonal
Full Member

Activity: 163
Merit: 100

View Profile
May 23, 2017, 03:12:38 PM

bu projeyi kimse tutamaz gibi. muhtemelen çok kısa sürede başlayıp bitecek olan icolar dan biri olacak ama yine kestiremiyor insan.
token fiyatı ne kadar caba?

ikm
Sr. Member

Activity: 420

View Profile
May 23, 2017, 03:25:56 PM

node bountysini giresim vardı ama sadecelinux üzerindenmiş windows olarak ne zaman başlar acaba Cheesy
BurntSnow
Sr. Member

Activity: 462

GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!

View Profile
May 23, 2017, 03:29:50 PM

bu projeyi kimse tutamaz gibi. muhtemelen çok kısa sürede başlayıp bitecek olan icolar dan biri olacak ama yine kestiremiyor insan.

Benim anladigim kadariyla token fiyati baslangicta 1 MYST esittir 1 Isvicre Frank'i olacak. Ethereum fiyati ICO baslamadan 3 saat once Frank fiyatina sabitlenecek. Dolayisiyla eger mesela 1 Ethereum 150 Isvicre Frank'i ise, 1 Ethereum'a 180 MYST alacaksiniz soft cap olan 6 milyon frank toplanana kadar.

████
             ███  ███
           ████     ███
         ███  ███    ███
       ████     ███    ███
     ███  ███     ███    ███
   ████     ███     ███   ██
 ███  ███     █████████████████
███     ███     ███           ██
 ███      ███     ██          ██
   ███      ██████████      ███
     ███      ██████      ███
       ███      ██      ███
         ███          ███
           ███      ███
             ███  ███
               ████

GUTS
    ███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███

smart-ticket protocol for events
live product with market traction!
    ███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███

BTC ANN
  WEBSITE
  BLOG

SANDBOX
  WHITEPAPER
  BOUNTY

jasonal
Full Member

View Profile
May 23, 2017, 04:54:54 PM

Benim anladigim kadariyla token fiyati baslangicta 1 MYST esittir 1 Isvicre Frank'i olacak. Ethereum fiyati ICO baslamadan 3 saat once Frank fiyatina sabitlenecek. Dolayisiyla eger mesela 1 Ethereum 150 Isvicre Frank'i ise, 1 Ethereum'a 180 MYST alacaksiniz soft cap olan 6 milyon frank toplanana kadar.

anladım hocam. peki bu geri sayımdaki saat hangi bölgeye göre ayarlanmış. kendi bölgemize göre bunu nasıl ayarlayacağız?

bitcointarget
Sr. Member

Activity: 350

View Profile
May 23, 2017, 04:57:22 PM

Valla biraz okumaya çalıştım, güzel farklı yanları var gibi projenin. Yalnız şu İsviçre frank olayı dünyanın en saçma şeyi olmuş yazık etmezler umarım kendilerine. Dolar deseler yine tamam de böyle fantaziye girmeleri enteresan olmuş.
herromerro
Sr. Member

Activity: 420

View Profile
May 23, 2017, 04:58:06 PM

anladım hocam. peki bu geri sayımdaki saat hangi bölgeye göre ayarlanmış. kendi bölgemize göre bunu nasıl ayarlayacağız?

ICO Türkiye saati ile 30 Mayıs 2017 16:00'da başlayacak  Smiley

Hayırlı forumlar!
olcaytu2005 (OP)
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
May 23, 2017, 07:04:55 PM
Last edit: May 23, 2017, 07:28:25 PM by olcaytu2005

Valla biraz okumaya çalıştım, güzel farklı yanları var gibi projenin. Yalnız şu İsviçre frank olayı dünyanın en saçma şeyi olmuş yazık etmezler umarım kendilerine. Dolar deseler yine tamam de böyle fantaziye girmeleri enteresan olmuş.

Isvicre merkezli bir startup. Dolayisiyla franki baz almalari gayet normal. Ha zaten dolar biter frank bitmez. Smiley

Bu arada Ingilizce bi blog yayinladim, hayrina girip bi resme tiklayip mysterious sitesine girebilirsiniz. Her tik stake veriyor. Smiley

http://kriptoblog.com/internet-privacy-is-your-basic-right-meet-mysterium/
jasonal
Full Member

View Profile
May 23, 2017, 09:29:12 PM

Hayırlı forumlar!

bilgilendirme için teşekkürler. aklıma takılan birkaç soru daha var.
1-) bu icoya eth leri yollarken Gash olayı nasıl olmalı. tam olarak anlamadım bu Gash olayını. btc deki fee ile farkı nedir?
2-) bu coine 100 dolar yatırdık bunun karşılığını nezaman alacağız? (piyasaya nezaman çıkacak, borsaya nezaman girecek vs gibi şeyler.)

onesalt
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
May 23, 2017, 09:50:27 PM

Proje iyi düşünülmüş artı olarak tasarımcı arkadaş işini iyi yapmış bayıldım görsellere.
BurntSnow
Sr. Member

Activity: 462

GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!

View Profile
May 23, 2017, 10:31:20 PM

Hayırlı forumlar!

bilgilendirme için teşekkürler. aklıma takılan birkaç soru daha var.
1-) bu icoya eth leri yollarken Gash olayı nasıl olmalı. tam olarak anlamadım bu Gash olayını. btc deki fee ile farkı nedir?
2-) bu coine 100 dolar yatırdık bunun karşılığını nezaman alacağız? (piyasaya nezaman çıkacak, borsaya nezaman girecek vs gibi şeyler.)

Gas olayinin Bitcoin'deki fee olayindan pek bi farki yok. Ethereum blok zinciri uzerindeki fee'nin diger adi gas. Yani Ethereum gonderirken, bir gas limit belirliyorsunuz. Fee gibi aynen. Benim burada tavsiyem, bu tarz ICOlar hizli bittigi icin yuzlerce ayni adrese gonderim oluyor. Dolayisiyla gas limiti cok yuksek tutanlar ancak gonderebiliyor. Bu yuzden minimum 1 milyon gas limit ile baslayin.

Token yaratilma asamasi bittikten sonra tokenlerinizi hemen istediginiz adrese cekebileceksiniz. Benim tahminim ilk gun biter. Ondan sonra hangi borsaya girecegi ise muallak elbette. Her borsaya girebilir, sonucta serbest piyasa. Ama mutlaka ilk hafta 1-2 borsaya girer.

████
             ███  ███
           ████     ███
         ███  ███    ███
       ████     ███    ███
     ███  ███     ███    ███
   ████     ███     ███   ██
 ███  ███     █████████████████
███     ███     ███           ██
 ███      ███     ██          ██
   ███      ██████████      ███
     ███      ██████      ███
       ███      ██      ███
         ███          ███
           ███      ███
             ███  ███
               ████

GUTS
    ███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███

smart-ticket protocol for events
live product with market traction!
    ███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███

BTC ANN
  WEBSITE
  BLOG

SANDBOX
  WHITEPAPER
  BOUNTY

rekcahxfb_foundation
Sr. Member

Activity: 350

CrowdWiz

View Profile
May 23, 2017, 11:05:50 PM

Twitter ve Facebooklarına gireyim diyorum ama ruslar yine üşüşmüştür mysteriumun başına Undecided

▄███▄
        ▄█████████▄
     ▄██████████▀  ██▄
  ▄████████▀█▀   ▄██████▄
█▀▀▀███████   ▄████████▀▀▀█
██▄   ▀████▄▄▄▄█████▀   ▄██
█████▄   ▀███████▀   ▄█████
████████▄   ▀█▀   ▄████████
▀██████████▄   ▄███████████
   ▀████████▌ ▐█████ ██████
██▄   ▀█ ███▌ ▐████   ▀████
█████▄    ██▌ ▐███▄▄ ▐█████
████████ ▄██▌ ▐█████ ▐█████
████████▄███▌ ▐█████ ▐█████
  ▀█████████▌ ▐█████ ▐██▀
     ▀██████▌ ▐██████▀
        ▀███▌ ▐███▀
           ▀███▀

╲╲╲╲╲╲╲╲▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
THE FIRST OF ITS KIND
SELF-GOVERNED ECOSYSTEM

╱╱╱╱╱╱╱╱▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬╱╱╱╱╱╱╱╱
JOIN THE ICO - 18th OCTOBER
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬╲╲╲╲╲╲╲╲

▄███▄
        ▄█████████▄
     ▄██████████▀  ██▄
  ▄████████▀█▀   ▄██████▄
█▀▀▀███████   ▄████████▀▀▀█
██▄   ▀████▄▄▄▄█████▀   ▄██
█████▄   ▀███████▀   ▄█████
████████▄   ▀█▀   ▄████████
▀██████████▄   ▄███████████
   ▀████████▌ ▐█████ ██████
██▄   ▀█ ███▌ ▐████   ▀████
█████▄    ██▌ ▐███▄▄ ▐█████
████████ ▄██▌ ▐█████ ▐█████
████████▄███▌ ▐█████ ▐█████
  ▀█████████▌ ▐█████ ▐██▀
     ▀██████▌ ▐██████▀
        ▀███▌ ▐███▀
           ▀███▀

beyinsi
Hero Member

Activity: 742
Merit: 501

View Profile
May 23, 2017, 11:13:46 PM

umarım iyi bir program yapabilirler...

gibi olmasında... (gerçi psiphon ücretsiz bir program, azçok işe yarıyor)
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: