Bitcoin Forum
May 02, 2024, 02:00:17 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9]  All
  Print  
Author Topic: 🚀 |ANN| MYSTERIUM AGI - Blokzinciri uzerine kurulu merkezsiz VPN sistemi |MYST|  (Read 8839 times)
yussuf89
Legendary
*

Activity: 1792
Merit: 1030

View Profile
July 20, 2017, 01:31:20 PM

Ekibin ilgisizliğiyle fiyattaki düşüş devam etti ve bir türlü toparlanamadı. 1 Ağustos'ta bounty tokenlarının dağıtımıyla, hem de malum 1 Ağustos olayından dolayı hacimde artış bekliyorum. Biraz da Lisk'in grafiğine benzetmeye çalışıyorum ama Lisk kadar hypelanır mı bilmem Smiley

Bu fiyatlar çok uygun aslında, ekibe güveniyorsanız ve uzun vadeli bekleyebilirseniz bu fiyatlardan alım yapılabilir. Şu anki durum için "belirsizliği fiyatlıyor" denilebilir.
"I'm sure that in 20 years there will either be very large transaction volume or no volume." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714658417
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714658417
Reply with quote  #2

1714658417
Report to moderator
CoinCini
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

View Profile
July 23, 2017, 10:37:54 PM

şu anda 1 doları aşmış durumda yavaş yavaş canlanıyor gibi uzun süredir sessizdi yıl sonuna kadar 3-4 dolarlara çıksa süper olur.
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
July 24, 2017, 05:45:10 AM

bunlar bountyleri 1 ağustostamı dağıtacaklar. unutcam diye korkuyorum bişey yapmamıza gerek var mı ki yanlış hatırlamıyorsam ilk başta eth adresi göndermiştik sanırım
onesalt
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
July 24, 2017, 08:30:10 PM

bunlar bountyleri 1 ağustostamı dağıtacaklar. unutcam diye korkuyorum bişey yapmamıza gerek var mı ki yanlış hatırlamıyorsam ilk başta eth adresi göndermiştik sanırım

Hocam node için ise bir şey yapmanıza gerek yok ether adresini zaten vermiştiniz ama imza için mail attılar bu hafta herkese adresinizi yanıtlamanız gerekiyor.
dakota neat
Hero Member

Activity: 658

View Profile
July 24, 2017, 08:42:38 PM

bu gün mail gönderdiler eth adresilerini istiyorlar maillerinizi kontrol edin. kata kulliye getirmesinler.
olcaytu2005 (OP)
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
July 24, 2017, 08:51:01 PM

Evet blog ve imza kampanyası için mail gönderdiler. Sadece Ethereum adresinizle yanıt vereceksiniz. Tüm bountyler en geç 1 Ağustos'a kadar dağıtılacak dendi. Bekliyoruz.

Bu arada deep web marketlerinden Alphabay kapandı. Bu da Tor'a olan güvensizliği gitgide arttırıyor.
CoinCini
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

View Profile
July 24, 2017, 11:44:56 PM

kazandığımız bountyleri nereden görebiliriz herhangi bir liste var mı? bilgisi olan paylaşırsa çok makbule geçer.
valley365
Hero Member

Activity: 868
Merit: 1003

View Profile
July 25, 2017, 06:54:19 AM

Benim anlamadığım insanlar merkezsiz VPN' i neden tercih etsin ? Halihazırda tor ağı mevcutken neden bu gibi bir hizmeti kullanalım? NSA' nın içerisine sızamayacağı bir sistem mi geliştirecekler yani ?
hchc
Hero Member

Activity: 504

View Profile
July 27, 2017, 01:00:21 PM

daha önce biraz yüksekten toplamıştım ama hala o seviyelere gelmedi.sanırım zararla çıkacağım bundan da durduk durduk tepeden aldık sonra yedi dump i bekle dur.zararın neresinden dönülürse kardır

............
.           ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
        ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
   ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
     ▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
       ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
          ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

..           ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
        ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▀  ▀▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▄  ▄▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
  ▓▓▓▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
    ▓▓▓▓▓▀  ▀▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
     ▓▓▓▓▄  ▄▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
       ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
          ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

.............
jeks
Hero Member

Activity: 698
Merit: 506

View Profile
August 08, 2017, 09:27:12 AM

tokenler gelmiş cüzdanlarınızı kontrol edin biraz geç oldu ama temiz oldu bancordan sonra buda iyi kazandırdı herkese hayırlı olsun. bir müddet bekletecem umarım biraz daha yükselir.
denetci
Sr. Member

Activity: 490
Merit: 278

View Profile
August 09, 2017, 06:59:37 AM

tokenler gelmiş cüzdanlarınızı kontrol edin biraz geç oldu ama temiz oldu bancordan sonra buda iyi kazandırdı herkese hayırlı olsun. bir müddet bekletecem umarım biraz daha yükselir.
kaç myst geldi hocam? ico yatırımcısıyım, uzun süre ico maliyetinin altındaydık, yeni artıya çıktık Smiley
temmuz
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 425

View Profile
August 09, 2017, 07:09:05 AM

bende almaya çalışıyorum faturayı imzalamamışım olayı tam çözemedim imzalayıp taratıp gerimi göndericeğiz.
needmoney
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1023

I am a good bro

View Profile
August 09, 2017, 07:24:50 AM

Benim anlamadığım insanlar merkezsiz VPN' i neden tercih etsin ? Halihazırda tor ağı mevcutken neden bu gibi bir hizmeti kullanalım? NSA' nın içerisine sızamayacağı bir sistem mi geliştirecekler yani ?

NSA'nın içine sızamayacağı, exit node olamayacağı bir sistem zor zaten. Ancak tor'u zaten normal webde kullanmak imkansız gibi. Aşırı yavaş. VPN servisler biraz daha normal webe hitap ediyor.

bende almaya çalışıyorum faturayı imzalamamışım olayı tam çözemedim imzalayıp taratıp gerimi göndericeğiz.

Hayır, eğer bountynizi alamadıysanız iki problem olabilir. Ya eksik bilgi girdiniz (adresinizi tam girmediniz, posta kodu, apartman numarası) ya da iki imzayı yerini doldurmadınız.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
.Just.Bet. 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
TRUSTLESS
DECENTRALIZED
TRANSPARENT
..PLAY NOW..
jeks
Hero Member

Activity: 698
Merit: 506

View Profile
August 09, 2017, 09:59:34 AM

kaç myst geldi hocam? ico yatırımcısıyım, uzun süre ico maliyetinin altındaydık, yeni artıya çıktık Smiley

2.200 küsür geldi. daha önceden forum göndermişlerdi imzalayıp tekrar gönderdim dün öğlen saatlerinde tokenler gelmiş 1-2 gün içerisinde herkesinkini dağıtırlar diye tahmin ediyorum.
cyrptoturkey
Full Member

Activity: 350
Merit: 106

View Profile
August 09, 2017, 11:07:17 AM

2.200 küsür geldi. daha önceden forum göndermişlerdi imzalayıp tekrar gönderdim dün öğlen saatlerinde tokenler gelmiş 1-2 gün içerisinde herkesinkini dağıtırlar diye tahmin ediyorum.

hocam çok iyi gelmiş valla güle güle harcayın.bende borsadan almıştım biraz yüksekten aldım ilk sıralar daha yeni yeni kara geçicem heralde
yussuf89
Legendary
*

Activity: 1792
Merit: 1030

View Profile
August 09, 2017, 11:38:38 AM

Bounty ödüllerini almadıysanız team@mysterium.network adresine detaylarla birlikte mail gönderebilirsiniz, yardımcı oluyorlar.
Slack kanalından @aleksandras da yardımcı oluyor bounty konularıyla ilgili.
denetci
Sr. Member

Activity: 490
Merit: 278

View Profile
December 19, 2017, 06:12:30 AM

MYST sonunda beklenen artışı yaparak 123.66% yaptı. İco yatırımcısı olarak bu ve benzeri hareketleri daha çok bekliyoruz kendisinden:)
Not: Anlık fiyat 2.35 $ 0.00012390 BTC
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9]  All
  Print  

Jump to: