Bitcoin Forum
May 02, 2024, 09:26:45 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 »  All
  Print  
Author Topic: ~~~WAVES~~~İmza Kampanyası  (Read 18305 times)
entr
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 277

View Profile
June 08, 2017, 01:59:42 PM

Kampanya için (şimdilik) yeni üye alımı durdurulmuştur.

@Lauda nickli üyenin (baskıcı) tepkileri sonucunda başvuran herkesin kampanyaya katılması mümkün olmayak. Yakında belirleyecekleri yeni kurallara göre (belki, üye alımı veya) üye çıkartılması olabilecektir. // Hepsi olmasa da rastgele mesajların/mesajlarınızın kontrollerinin yapılması olasılığı yüksek bir ihtimal.

Kampanyanın işleyişi devam ediyor, Perşembe akşamları TR saati ile 19.00 da ödemeler otomatik olarak yapılacaktır.

Kampanya esnasında üyeliği yükselenlerin imzalarını güncellemeleri yeterli, fakat anlaşılan nasıl giriş yapıldıysa o üyelik üzerinden ödeme yapılacak ve ödeme alındıktan sonra bir üst üyelik geçerli olacak, yani 3 gün öyle, 4 böyle ödeme yok, 7 gün öyle ödeme, sonraki haftalarda böyle ödeme olacak! Göreceğiz.

Bu lauda ortalığı karşıtırdı desek yeridir sanırım rütbe güncellemeleri o haftayı es geçip bir sonraki haftaya girerken yapılacak anladığım kadarıyla.

Rütbeler otomatik olarak güncellenecek yapılması gerek tek şey geçtiğiniz rütbenin imzasını kullanmak fakat haftaya hangi rütbeyle başladıysanız o rütbeyle bitiriyorsunuz. Bir hafta sonra yeni rütbeyle kazanmaya başlıyorsunuz.
1714685205
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714685205
Reply with quote  #2

1714685205
Report to moderator
You can see the statistics of your reports to moderators on the "Report to moderator" pages.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
gokayc
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 263

View Profile
June 08, 2017, 02:48:22 PM

İmza kampanyasının konusu kısa sürede sayfalarca olmuş (32 sayfa) neredeyse yarısına yakını tartışmalarla dolu. Bildiği yiyorlar birbirlerini.

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
June 08, 2017, 03:28:45 PM

Banlamışlar benim hesabı saçmalığa bakın ya o kadar mesaj attık düzgünce herkese spamlamadan
mtmitat
Sr. Member

Merit: 265

View Profile
June 08, 2017, 03:54:19 PM

Banlamışlar benim hesabı saçmalığa bakın ya o kadar mesaj attık düzgünce herkese spamlamadan

Bu imza kampanyasına nasıl katılacağız arkadaşlar ? hala devam ediyor mu ?
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
June 08, 2017, 04:00:34 PM

Merhaba waves imza kampanyası maalesef şu anda yeni üye alımına kapalıdır tekrar aktif olabilir bu yüzden takip etmek isteyebilirsiniz ancak bir ay boyunca yeni üye alımı yapmayacaklardır.
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
June 08, 2017, 04:01:02 PM

Banlanıp banlanmadığını nasıl anladın? Bak şimdi benim de içime kurt düşürdün. Bende banlanmış olabilirim. Geçmiş olsun bu arada.

btclife01 (OP)
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 253

View Profile
June 08, 2017, 04:17:24 PM

Yeni duyuru,

Hi, guys!

Payments will be processed soon.

We've checked already almost all participants.

Some users were banned not because they are spammers or have farmed accounts, but because quality of your posts are not enough good and you have high percent of them.

Sorry guys. No offences please. You can try to apply participation later.

* Ödeme gönderimleri çok kısa bir süre sonra başlayacak.
* Neredeyse tüm katılımcıları kontrol edilmiş ve bazı katılımcılar gönderilerinin çoğunun yeteri kadar iyi olmamasından* dolayı banlanmıştır.
(Not good enough! Neye göre!)

Banlanıp banlanmadığını nasıl anladın? Bak şimdi benim de içime kurt düşürdün. Bende banlanmış olabilirim. Geçmiş olsun bu arada.
**bot sayfasına üye numaranızı girip ban durumunu kontrol edebilirsiniz.
https://beincampaign.com/Waves
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
June 08, 2017, 04:32:54 PM

Ben başta girmiştim sonradan imzadan çıktım botta gözüküyorum baktığımda bilgilendirme yaptım. Daha öncekiler gibi çıksan da botta gözüküyorsunuz. Umarım bana ödeme yapmazlar.
cointerstrike
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
June 08, 2017, 04:33:09 PM

waves ekibi gerçekten çok aktif çalışıyor. Waves to the moon diyebilmemiz artık çok yakın  Smiley
GalaWan
Sr. Member

Activity: 700
Merit: 270

View Profile
June 08, 2017, 04:37:23 PM

Ödeme çok hızlı bir şekilde geldi yalnız rütbe güncellemesini ne zaman yaparlar acaba nerdeyse 10 postumu silmişler ama olsun diyelim.
entr
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 277

View Profile
June 08, 2017, 04:40:08 PM

Pek ümidim yoktu ana konuda dönen muhabbetlerden sonra ama ilk hafta ödemesini sorunsuz aldım. Kazançlı bir kampanya olacak gibi.
jednostka
Sr. Member

Merit: 252

View Profile
June 08, 2017, 04:40:59 PM

Benim hesabı banlamadılar ama ödemede yok ortalıkta Cheesy Napacağız
btclife01 (OP)
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 253

View Profile
June 08, 2017, 04:47:46 PM

İlk haftanın ödemeleri gönderilmeye başlamıştır.

Cüzdanlarınızı kontrol edin.

Darısı diğer haftaların başına.

Yapılan ödeme tutarlarına bakılırsa "haftalık en çok 50 mesaja ödeme yapılır" kuralını uygulamamışlar.

Gönderilen tüm mesajları bonus kapsamına almışlar gibi bir görüntü var.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
June 08, 2017, 06:26:52 PM

Ödeme gelmeyince ana konusunu okudum.
Geri zekalılar tutup bir kaç kampanya yöneticisinin ban listelerini toplayıp kafadan spammer damgası vurup banlamışlar beni.
Ben yahoo nun listesindeyim. onun sebebi'de bitmixer in kurallarını değiştirip Türkçe postları kabul etmemesi.
Yaptıkları büyük terbiyesizlik.
ballot
Hero Member

Activity: 969
Merit: 1000

View Profile
June 08, 2017, 06:31:24 PM

Bı kampanya yapmayı beceremiyorlar be. Bunun üstüne waves benim için bitmiştir.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
June 08, 2017, 07:03:33 PM

Arkadaşlar imza kampanyasında Sadece türkçe bölümüne mesaj attığımız için banlanmış olabilir miyiz?
yani global olarak başka bölümlere mesaj atmamız isteniyor mu?
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
June 08, 2017, 07:39:06 PM

Arkadaşlar imza kampanyasında Sadece türkçe bölümüne mesaj attığımız için banlanmış olabilir miyiz?
yani global olarak başka bölümlere mesaj atmamız isteniyor mu?

Nasıl yani, seni imza kampanyasından banlayan olmamışki hatta ödemenide göndermişler kontrol etmedin mi. Ben henüz bir ödeme alamadım ana konuda da pek çok kişinin henüz ödeme alamadığını gördüm yoksa incelemeleri devam mı ediyor veya yavaş yavaş mı ödemeler gerçekleşiyor bilgi veren olmamış.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
June 08, 2017, 08:29:51 PM

zaten bu kampanya baştan hataydı, iice sıvadılar, iki üç athırsızı elemanın lafıyla milleti banlıyorlar, niyetin spam yapanları elemekse, postları kontrol edersin, kafadan ban harbiden terbiyesizlik.
direk waves ekibine, yada twitterdan sashaya yazalım , müdahele etsinler
coinzoid
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
June 08, 2017, 08:45:05 PM

Hem Türkçe hem de diğer bölümlerde yazdığım 38 mesaj için ödeme aldım. Duyuruyu yapan arkadaşa ve Waves ekibine teşekkürler.
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
June 08, 2017, 09:34:47 PM

Wavesin incelemeden banlaması ayrı bir hataydı zaten ama Lauda ve arkadaşları için diyeceğim bir kere spam listesine düştünüzmü adamı süründürür ve rahat bırakmaz. Beni yaklaşık kendisi 3 aydır oyalıyor kalıcı ban yemesem bile.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 »  All
  Print  

Jump to: