Bitcoin Forum
May 02, 2024, 07:34:15 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 »  All
  Print  
Author Topic: ~~~WAVES~~~İmza Kampanyası  (Read 18305 times)
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
June 05, 2017, 08:10:41 PM

Botta sorun var sanırım postlar tekrardan sıfırlanmış.? 10-12 postum vardı benim normalde aynı sorun varmı başka kişide sanırım konusundada aynı problemden konuşuyorlar.

Bot mesajları sıfırlamış. Zannımca botun gün ayarını yanlış yapmışlar. Perşembe-Çarşamba yerine, Pazartesi-Pazar gibi!

Bununla alakalı aşağıdaki açıklamayı paylaşmışlar.

Hi, I have encountered the same problem with them, my starting post is 64 and now may all post is 124, so i already posted 60 posts, but when i check on waves campaign, it is said that my starting post is 124 even if last night i check the starting post is 64 and my new post is 60, and now it got reset. Please resolve this. Thanks

SAME PROBLEM HERE I HAVE 30 NEW POST ALREADY, WHEN I CHECK IT NOW IT BECOMES 5, WHAT HAPPEN? PLEASE RESOLVE ISSUE PLEASE.

Didn't you make poor posts, dude?
The posts are pretty crappy, but pretty much all of them are more than 100 characters, so they should be counted anyway.

Dear signature campaign participants!

You know, it's the first week of the campaign and the bot can work with some surprises.
But don't worry, we ll check what is wrong and fix it.

Eeee sonuç nedir hocam?İlk düzeltecekler mi?Yoksa attıklarımız boşa mı gittiler.Böyle iş mi olur ya?Resmen saçmaladılar ilk haftadan.İnşallah sorunu düzeltirler de alırız imza paralarını.Neyse artık hayırlısı olsun diyelim yapacak bir şey yok
The block chain is the main innovation of Bitcoin. It is the first distributed timestamping system.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714678455
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714678455
Reply with quote  #2

1714678455
Report to moderator
1714678455
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714678455
Reply with quote  #2

1714678455
Report to moderator
btclife01 (OP)
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 253

View Profile
June 06, 2017, 06:55:54 AM

Bot mesajları sıfırlamış. Zannımca botun gün ayarını yanlış yapmışlar. Perşembe-Çarşamba yerine, Pazartesi-Pazar gibi!

Bununla alakalı aşağıdaki açıklamayı paylaşmışlar.

Dear signature campaign participants!

You know, it's the first week of the campaign and the bot can work with some surprises.
But don't worry, we ll check what is wrong and fix it.

Sorunun botun gün ayarı ile ilgili olduğu ve düzeltildiği bilgisi verildi.

Aşağıda orijinal duyuruyu görebilirsiniz.

Botu çalıştırarak güncel bilgilerinizi kontrol edebilirsiniz.

All is well.

*Duyuru,
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1943988.msg19388198#msg19388198

*Bot
https://beincampaign.com/Waves
btclife01 (OP)
Sr. Member

View Profile
June 06, 2017, 07:12:40 AM

* Please let us know if your status-rank has been changed, otherwise we will consider the previous status-rank by default.

How to apply
1. Install signature code to your profile.
2. Add bitcoin address to your profile.
3. Write a comment in this thread for some kind of registration. We will check if you are accepted.
4. https://beincampaign.com/Waves  - complete your enrolment with your UID. (it’s bot)

All questions to moderators of the campaign ICObro and Coin_win

Kayıt ve diğer bilgiler için konun orijinal linki,
https://bitcointalk.org/index.php?topic=1943988.0

**Edit : Konuyu yukarıdaki orijinal linkten takip edebilirsiniz. Bu kampanya ile bir ilgim ilişkim yoktur. Sadece katıldım ve duyuruyu paylaştım.

Aksaklıklar için özel mesaj ile soru sormanızın veya bana kızmanızın bir anlamı yok!!. Bu işi yaptım diye extra bir ücret ALMIYORUM! Ben de konuyu herkes gibi yukarıdaki linkten takip ediyorum!

Sadece gönüllü olarak elimden geldigince güncellemeye çalışıyorum, hepsi budur.

Yukarıdaki OP yi "edit" ledim.

Bu bilgiye sahip olmayan değerli forum sakinlerine duyurulur. OKUMADAN, bilgi sahibi olmadan alakasız ve gereksiz PM ler göndermeyiniz.

HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
June 06, 2017, 08:17:59 AM

Bot çalışıyor, bende herhangi bir sorun çıkarmadı Smiley Belki de düzeltildikten sonra baktım bilmiyorum Smiley
ballot
Hero Member

Activity: 969
Merit: 1000

View Profile
June 06, 2017, 08:49:40 AM

Bot düzelmiş arkadaşlar gözümüz aydın. Arkadaş sadece çeviri yapıp yardımcı oluyor bize bu işin ekstra bi ucretide yok söylediği gibi.
coinzoid
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
June 06, 2017, 09:00:18 AM

Dün akşam saatlerinde kontrol ettiğimde botta bir sıkıntı mevcuttu. Ancak şu an kontrol ettiğimde sorun düzeltilmiş. Smiley
entr
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 277

View Profile
June 06, 2017, 09:04:55 AM

Mesajın sayılabilmesi için 100 karakterden daha fazla olması gerek değil mi?
sinerjji
Member
**

Activity: 122
Merit: 10

View Profile
June 06, 2017, 09:07:06 AM

Tam da yeni Jr. Member olmuşken ne de güzel oldu bu konuyu yakaladığım. Paylaşım için ayrıca teşekkürler btclife01, sayende ilk imza kampanyasına da katılmış oldum Smiley

btclife01 (OP)
Sr. Member

View Profile
June 06, 2017, 09:31:51 AM

Mesajın sayılabilmesi için 100 karakterden daha fazla olması gerek değil mi?

Rules

- We don't pay for posts less than 100 symbols length. // 100 karakter altınaki mesajlar için ödeme yapılmayacak.

Tam da yeni Jr. Member olmuşken ne de güzel oldu bu konuyu yakaladığım. Paylaşım için ayrıca teşekkürler btclife01, sayende ilk imza kampanyasına da katılmış oldum Smiley

Kampanya ile popülerliği Tr de de hızla artıyor.
heal580
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
June 06, 2017, 10:42:43 AM

Kampanyadan yeni üyeler faydalanamıyor sanırım:(
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
June 06, 2017, 10:44:38 AM

Bugün düzenlenmiş.Dün panik havası vardı hepimizde ne olacak üstüne yatarlar ilk hafta falan diye dedik.Ama adamlar düzelttiler hemen helal olsun valla.Adamlar her yönden çalışıyorlar.Sorunlara çözüm buluyorlar hızlıca
HakanYAZICI
Full Member

Activity: 195
Merit: 111

View Profile
June 06, 2017, 11:43:42 AM

Konu açılır açılmaz beşinci mesajdan girdim kampanyaya. Waves bizi bir çok dertten kurtaracak. Kampanya olmasa bile bir şekilde destek vermek gerekli. En azından kazandığınız btc ile waves alın kenara atın.

coinvs.net - kripto paralar hakkında temel bilgiler. canlı bitcoin borsaları
entr
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 277

View Profile
June 06, 2017, 01:35:39 PM

Kampanyaya katılmak için konuya mesaj bıraktım bugün peki bu hafta kampanyaya katılmış sayılır mıyım? Birde perşembe günü haftanın biteceği yazmış acaba bizde saat kaça denk geliyor tam olarak?
HartmaniA
Hero Member

Activity: 953
Merit: 504

View Profile
June 06, 2017, 02:02:23 PM

Konu açılır açılmaz beşinci mesajdan girdim kampanyaya. Waves bizi bir çok dertten kurtaracak. Kampanya olmasa bile bir şekilde destek vermek gerekli. En azından kazandığınız btc ile waves alın kenara atın.

tavsiyen için teşekkürler Hakan hocam; Gelen btcler ile waves alıp kenara koymakta fayda var.
GalaWan
Sr. Member

Activity: 700
Merit: 270

View Profile
June 06, 2017, 03:46:20 PM

Bot düzelmiş dün Marco kendisi düzelticem demişti yaptı sanırım. Ben bu hafta yapamazlar diye düşünüyordum ama iyi oldu bu durum.
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
June 06, 2017, 10:13:53 PM

Beyler yukarıdaki adreste Bitcointalk UID yazan yere ne yazacağız? Bunu nereden öğreneceğiz?

Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
June 06, 2017, 10:19:29 PM

Beyler yukarıdaki adreste Bitcointalk UID yazan yere ne yazacağız? Bunu nereden öğreneceğiz?

Şu şekilde görebilirsiniz.
yukarda PROFILE linkine tıklayın.
şu sayfa çıkacak karşınıza :

adres satırına dikkat edin.

https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=193992

kırmızı ile işaretlediğim kısım sizin id numaranız.

mizrak
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
June 06, 2017, 11:20:39 PM

Ardadaslar ben daha once hicbir imza kampanyasina katilmamistim . Bu  benim ilk kampanyam,  (bu ara neyseki imza kampanyasiyla ilgili bot sorunu cozulmus,) normalde gunu geldigin vaat edilen kazanc  otomatikmen bizim bitcoin adresimize mi geliyor , yoksa bizim ayrica kontrol etmemiz bir seyler yada onay alma sureci olacak mi  ? Kisaca bilen arkadaslar yazarsa sevinirim

Not : yanlis degil isem bu persembe ilk hafta olacak

Tesekkurler
GalaWan
Sr. Member

Activity: 700
Merit: 270

View Profile
June 07, 2017, 01:06:33 AM

Ardadaslar ben daha once hicbir imza kampanyasina katilmamistim . Bu  benim ilk kampanyam,  (bu ara neyseki imza kampanyasiyla ilgili bot sorunu cozulmus,) normalde gunu geldigin vaat edilen kazanc  otomatikmen bizim bitcoin adresimize mi geliyor , yoksa bizim ayrica kontrol etmemiz bir seyler yada onay alma sureci olacak mi  ? Kisaca bilen arkadaslar yazarsa sevinirim

Not : yanlis degil isem bu persembe ilk hafta olacak

Tesekkurler

Evet direk Bitcoin adresine yatacak. Bir transfer süresi tabiki olacak diye düşünüyorum ama normalde kampanyada çok kişi olduğu için gönderim süresi uzayabilir.

Edit: Bu arada Sasha Lauda tarafında negativ trust yemiş sanırım bu bir aldatmaca ve scam olduğunu söylemiş bu imza kampanyası için bu adam ne yapmak istiyor çözemedim. Cheesy
gokayc
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 263

View Profile
June 07, 2017, 01:38:42 AM

Kampanyaya katılmak için konuya mesaj bıraktım bugün peki bu hafta kampanyaya katılmış sayılır mıyım? Birde perşembe günü haftanın biteceği yazmış acaba bizde saat kaça denk geliyor tam olarak?

Şu adresten https://beincampaign.com/Waves/ anında kontrol edeiliyorsun dostum. Eğer ki ilgili konuya mesaj bıraktıysan hemen verdiğim linkten kullanıcı ID nosunu girerek güncel bilgilerini kontrol ediyorsun.

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 »  All
  Print  

Jump to: