Bitcoin Forum
May 02, 2024, 10:16:00 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 »  All
  Print  
Author Topic: ~~~WAVES~~~İmza Kampanyası  (Read 18305 times)
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
June 30, 2017, 08:59:57 AM

Parayı kim verirse zaten onu seversiniz. Sasha'nın umurunda mısın, benim gözümden düştü adilce ilgilenmiyor sanki hayrına dağıtıyor ödülleri. Ana konuda herkes şikayet etmiş sende sevgiler gönder sanki duyacak. 
1714688160
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714688160
Reply with quote  #2

1714688160
Report to moderator
1714688160
Hero Member
*

Ignore
1714688160
Reply with quote  #2

1714688160
Report to moderator
1714688160
Hero Member
*

Ignore
1714688160
Reply with quote  #2

1714688160
Report to moderator
BitcoinCleanup.com: Learn why Bitcoin isn't bad for the environment
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714688160
Hero Member
*

Ignore
1714688160
Reply with quote  #2

1714688160
Report to moderator
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
June 30, 2017, 09:10:33 AM

Parayı kim verirse zaten onu seversiniz. Sasha'nın umurunda mısın, benim gözümden düştü adilce ilgilenmiyor sanki hayrına dağıtıyor ödülleri. Ana konuda herkes şikayet etmiş sende sevgiler gönder sanki duyacak. 

Madem gözünüzden düştü Sasha o zaman imzanda niye hala Waves'in imzasını tutuyorsunuz? Bu arada imza ödülleri zaten hayrına yapılan dağıtımlar değil miydi? Yoksa ben mi yanlış biliyorum? Yazdıklarınla yaptıkların çelişiyor.

bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
June 30, 2017, 09:24:56 AM

Mesele benim reklam yapmam değil, adaletli davranmamaları bana ne diyerek haksızlığa karşı susarak devam etmesini bende biliyorum. Yapılan haksızlıklara sessiz kalırsan ileride haksızlıkta yapar hale gelirsin. Kampanya devam ediyor mu bitti mi bilmiyorum şu an imza ile uğraşacak hevesim kalmadı. Senden bir şey yapmanı istemiyorum bir beklentim de yoktur direkt sana yazmak isteseydim alıntılardım, kendi kendime yazarak hayıflanıyorum.  Ana konuda da olmuş teşekkür edenler beni ilgilendirmiyor, isteyen tepki göstersin istemeyen göstermesin.

İlk mesajımda sana laf çarpmış gibi oldum kusura bakma, yazımdaki laf çarpma olayı teşekküre değmeyecek olmalarından dolayıdır, yoksa bilemem senin hakkın yenmemiş olabilir tekrar kusura bakma. 
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
June 30, 2017, 09:47:24 AM

0.1 btc degerinde waves alip google chrome eklentisinde kurdugum cuzdanima cekmistim sirf degisik tokenler geliyor diye.Sonradan baktigimda epey bir artmisti.Su imza kampanyasindan sonra cok dustu,neden bu sekilde oldu dersiniz
btclife01 (OP)
Sr. Member

Activity: 308
Merit: 253

View Profile
June 30, 2017, 06:59:27 PM

Son hafta kampanyadan ayrıldığım için gelişmeleri takip etmedim; anladığım kadarıyla son haftanın ödemesi yapılmamış ve konu hakkında bir açıklama da yok!

Eğer yukarıda yazdığım gibi ise tek kelimeyle AYIP. Bunu WAVESplatformdan desteğe ve telegram kanalından da Globale yazmak ve tepki göstermek lazım.

>>>>>>>>>>>>>

İleride bakarız belki;
CoinMarketCap şuanki fiyat;
Waves (WAVES)
$3.69 (-9.65%)
0.00145867 BTC (-8.23%)
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
June 30, 2017, 08:46:44 PM

Son hafta kampanyadan ayrıldığım için gelişmeleri takip etmedim; anladığım kadarıyla son haftanın ödemesi yapılmamış ve konu hakkında bir açıklama da yok!

Eğer yukarıda yazdığım gibi ise tek kelimeyle AYIP. Bunu WAVESplatformdan desteğe ve telegram kanalından da Globale yazmak ve tepki göstermek lazım.

>>>>>>>>>>>>>

İleride bakarız belki;
Waves (WAVES)
$3.69 (-9.65%)
0.00145867 BTC (-8.23%)

odemeler yapıldı. en azından ben aldım son hafta odemesını. ama son haftamıydı bu cıdden uzadı uzayacak denıyordu. varmı bır bılgısı olan. gercı cıktık kampanyadan ama gırerız yıne devam edıyorsa. herhangı bır acıklamada yapılmadı bıldıgım. gozden mı kacırdım acaba varmı bılen.
GalaWan
Sr. Member

Activity: 700
Merit: 270

View Profile
June 30, 2017, 10:41:37 PM

>>>>>>>>>>>>>

İleride bakarız belki;
Waves (WAVES)
$3.69 (-9.65%)
0.00145867 BTC (-8.23%)

odemeler yapıldı. en azından ben aldım son hafta odemesını. ama son haftamıydı bu cıdden uzadı uzayacak denıyordu. varmı bır bılgısı olan. gercı cıktık kampanyadan ama gırerız yıne devam edıyorsa. herhangı bır acıklamada yapılmadı bıldıgım. gozden mı kacırdım acaba varmı bılen.

Hello everyone,
I will be managing this campaign as well I will be maintaining the bot,
for any issue you can PM.

I'm now preparing a list of new rules and new update that will apply for this week.

Regards,
Bitcoin Boy.

Tam bende anlamadım ama bu kampanyayı ve botu ben idare ediyorum diyor bundan sonrasında. Nasıl olacak orası kesin değil gibi her şey şu anda muallak'da desek yeridir.
gokayc
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 263

View Profile
July 01, 2017, 01:55:47 AM

Saçmalığa bak yaa. Adam demiş ki yeni kurallar yayınlayacağız. Belki adam diyecek ki senior member ve yukarısını kabul ediyoruz. ee ben senin imzanı taşıyorum kaç gündür o nasıl olacak. Boşu boşuna senin reklamını yapıyorum. Kurallar değişecek de hangi kurallar. O nun hakkında bir bilgi yok. Umarım rütbeler hakkında bir değişiklik yapmazlar. Yoksa çok saçma olur.

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
coinzoid
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
July 01, 2017, 07:03:19 PM

Oyunun ortasında kural değişikliği olmaz. Eğer kurallar değişecek ise bu değişiklik önümüzdeki haftadan itibaren geçerli olmalı.
gokayc
Sr. Member

View Profile
July 04, 2017, 06:49:48 AM

Henüz bir kural değişikliği yapılmış değil. haftanın bitmesine 2 gün kaldı. Burdan anlıyoruz ki mevcut üyelerle yola devam ediliyor. Bu hafta için rütbe değişikliği yapmayacaklar çünkü artık bu saatten sonra çok saçma olur. Sadece yöneticilerden biri mesaj yazmış; kalitesiz mesajların sayılmaması konusunda bir kural ayarlaması yapacaklarmış. Çok kısa, anlamsız ve yararsız mesajları saymayacaklarmış. Tabi bunu nasıl uygulamaya koyarlar bilemeyiz. Keza o kadar kişinin mesajlarını tek tek manuel olarak kontrol edemezler ve hatta local mesajlar da cabası.

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
jednostka
Sr. Member

Merit: 252

View Profile
July 04, 2017, 07:30:42 AM

Bence kampanya daha uzun bir süre devam edicek, kampanya bitecek devam etmeyecek haberleri de fasan fison çıkacak. Kampanyanın en az 2-3 hafta daha ömrünün olacağını bu şekilde devam edeceğini umuyorum.

Bu hafta waves toparlanıp 6-7 dolar seviyesine tekrar çıkacaktır, o saatten sonrada kampanyayı bitirmeleri için ellerinde bir sebep kalmaz. Rahat olun waves bey bize para kazandırmaya devam edecektir.
GalaWan
Sr. Member

View Profile
July 04, 2017, 10:04:58 AM

Henüz bir kural değişikliği yapılmış değil. haftanın bitmesine 2 gün kaldı. Burdan anlıyoruz ki mevcut üyelerle yola devam ediliyor. Bu hafta için rütbe değişikliği yapmayacaklar çünkü artık bu saatten sonra çok saçma olur. Sadece yöneticilerden biri mesaj yazmış; kalitesiz mesajların sayılmaması konusunda bir kural ayarlaması yapacaklarmış. Çok kısa, anlamsız ve yararsız mesajları saymayacaklarmış. Tabi bunu nasıl uygulamaya koyarlar bilemeyiz. Keza o kadar kişinin mesajlarını tek tek manuel olarak kontrol edemezler ve hatta local mesajlar da cabası.

Çok fazla kişi var o kadar kişiyi manuel olarak kontrol etmelerine bana göre imkan yok. Şu anki mevcut kişiler ile devam edilir ama bakalım ne zamana kadar sonrasında baktılar olmuyor kepenkleri kapatırlar. Umarım uzun süreli olur.
GalaWan
Sr. Member

View Profile
July 06, 2017, 06:22:11 PM

Hello Everyone,
From this moment 7/6/2017 5 PM GMT timezone, any new post will be count to next week posts count.
Posts will be counted manually for this week and I hope I finish before 12 hours.

Thank you for understanding,
Bitcoin Boy.

O değilde imzada olanlar konuyu takip ediyormu bilmiyorum ama herhalde ödemeler gecikecek sanırım birde saat 12'den sonra herhalde sayaç sıfırlanacakmış.

Anladığım kadarıyla manuel olarak sayacakmış bunu nasıl yapacak anlamadım açıkçası.?
jednostka
Sr. Member

Merit: 252

View Profile
July 06, 2017, 06:52:28 PM

12 saatte bitirebilirim umarım diye birde mesaj atmış, saçma sapan bir hal almaya başladı imza kampanyası. Kardeşim imza kampanyası yapmaya niyetiniz yoksa niye başlattınız, başlattıysnaız niye saçma sapan şeyler yapıyorsunuz?  Angry
GalaWan
Sr. Member

View Profile
July 06, 2017, 08:59:48 PM

Ödemeler yapılmış arkadaşlar cüzdanlarınızı Kontrol edin derim. Bir gün falan beklemeye gerek kalmadı yalnız sanırım artık 50 post üstüne atanlarda fix olan ücreti alacaklar daha fazlası olmayacak.

https://blockchain.info/fr/tx/5a383025fb23e59e15b8ec37d5281d83ad58ed82d58299200f65f52dd360c8da
mtmitat
Sr. Member

Merit: 265

View Profile
July 06, 2017, 11:16:40 PM

İmza kampanyasına yeniden üye alımı olacak mı ?
gokayc
Sr. Member

View Profile
July 07, 2017, 12:14:41 AM

Bana da ödeme yapılmış. En azından şu anlık yolda geliyor görünüyor. Aynı zamanda ödemeyi de tam olarak yapmışlar. Herhangi bir beklenmedik keinti söz konusu değil.

Ödemeden son sayaç sıfırlanmış. İngilizce başlığı az önce kontrol ettim ama her hangi bir kural değişikliği göremedim. Görünüşe göre her şey aynı kalmış bir de bu hafta da kampanya devam ediyor sanırım. Çünkü henüz aksini belirtmemişler ve sayç da normal çalışmaya devam ediyor.

Neyse ödemenizi aldıysanız iyi günlerde harcayın.

O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
July 07, 2017, 07:38:09 AM

Geldi hocam geldi. 0.00200000 Btc adresime gönderilmiş. Akmasada damlıyor. Buna da şükür. Benim için güzel bir deneyim oldu bu imza kampanyası. Zira katıldığım ilk imza kampanyası idi. Dün yapılan ödeme ile birlikte 4. ödememi almış oldum. Vay be o kadar oldu mu yahu. 1 aydan beri post atıyorum foruma. Hem de düzenli aralıklarla. Bağımlılık yaptı bende. Wink

mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
July 07, 2017, 08:05:38 AM

nasıl katılıyorsunuz imza kampanyasına
GalaWan
Sr. Member

View Profile
July 07, 2017, 08:50:25 AM

nasıl katılıyorsunuz imza kampanyasına

Şu anda imza kampanyasına katılım yok büyük ihtimalle'de açacaklarını sanmıyorum açarlarsa'da Sr ve üstünü alırlar bundan sonra. Sanırım beyler bu diğerleri şu anda yerini Bitcoin boys bırakmış gibi geldi bana İco Bro ve Coin win falan yoklar.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 »  All
  Print  

Jump to: