Bitcoin Forum
May 26, 2024, 05:34:37 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: Konu kilit!  (Read 9572 times)
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1140

View Profile
June 27, 2017, 06:42:54 AM

Balon patlıyor mu arkadaşlar ne dersiniz ? Yoksa piyasada at koşturan bazı insanlar fiyatların çakılmasını mı istiyor ? Benim bundan ciddi şüphelerim vardı ve Vitalik mefta haberleri sonrasında iyice emin oldum. Birileri fena dump çekiyor tüm piyasaya. Ne zaman toparlamaya başlayacaklar, ne zaman yüzümüz gülecek bilinmez ama bir an önce olsa iyi olur. İnsanlar icolara girmiyorlar fiyat yüzünden.
Bence market değeri yüksek olanlar düşecek, gariban takımı artacak. Oradan gelen karla düşükten tekrar ağalar artacak(eth, ripple vs ilk 10).

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
Crypto-irkek (OP)
Full Member

Activity: 126
Merit: 100

View Profile
June 27, 2017, 07:52:18 AM

Altcoinlerin balon olduğunu düşünmüyorum, bu kadar kâr marjı yüksek bir enstrüman bulunmaz. Sadece geçenlerde "ne alayım" diye düşünürken "her şey ne kadar da pahalı, keşke biraz düşse" diye içimden geçirmiştim. Balinalar da bizim gibi düşünüyor olsa gerek ki biz de onlar gibi düşünürsek kavgaya gürültüye üzüntüye gerek kalmaz. Şu an kendimce "büyük" çoğunuza göre "küçük" zarardayım ama 1 saniye sonra ne olacağı belli değil, sadece bir tıkla %4000 artış olabilecek coinler var. Hele ki şu an mutlaka planlar yapılıyordur. Herkes kendince ve sakin kafayla bir yol haritası çizmeli. Kimileri eth diyor kimileri etc vs Ama bence minikler daha şanslı. Bu puslu havada çok şeyler döner gibime geliyor. Bu arada ben bunları yazana kadar benim influx coin -33'ten +12 oldu bile  Wink Smiley

Benim en bastan anlatmak istedigim neydi peki? Bitcoin olsun herzaman elde uczdan toplayin. Influx +12 yapmis diye sevinmisin ama. -33%ten aldigini düsün. Suan +45% olacaktin. Iste nezaman bunlari becerebilirsen daha cok para kazanirsin. Yoksa bu exortis gibi 3btc den 0.4btcye düsersin bak dikkat et 😄
Yaa sen bana laf atacagina,millete ders verecegine birsey bilmedigini kabul etsene.Sen soyledin diyemi dump oldu saniyorsun.Daha babandan para alan cocuksun kimi kandiriyorsun.Ne oldu hani cok hava yapiyorsun her yerde 40+k$ yaptim diyorsun,bak orda arkadas yazmis sana para lafi yapmak ayiptir.Belki benim icin 3 btc hirbirseydir belki benim portfoyumun %10 dur 3 btc.Senin le muhattab olmuyorum,benim adimi kullanarak yazi yazma.
Niyetin kotu degil ama biraz fazla megolamansin o kadar

Yasim 31. Is yeri sahibiyim. Babamdan para aliyormusum 😂😂😂
Butun bu yazilar senin icin yazildi biliyorsun degilmi? Her dip bir kursun olsun sana. Bisey bilmedigim senin lafindan ibaret. Mesela sana dün etcleri en dipten alip deminde 0075leri gördü . Iste dipten alindi o fiyatlardan satildi. Inanmiyorsin degilmi gene? Kanitliyimmi sana? Bunun gibi 100lerce örnek var. Sen bu denizde dalga degil, dalganin icinde balik olursun, ha bire dalga seni sag sola savrurur. Okadar küfüründen sonra az bile sana bunlar. Acemi surfer 😁
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
June 27, 2017, 08:00:44 AM

Butun bu yazilar senin icin yazildi biliyorsun degilmi? Her dip bir kursun olsun sana. Bisey bilmedigim senin lafindan ibaret. Mesela sana dün etcleri en dipten alip deminde 0075leri gördü . Iste dipten alindi o fiyatlardan satildi. Inanmiyorsin degilmi gene? Kanitliyimmi sana? Bunun gibi 100lerce örnek var. Sen bu denizde dalga degil, dalganin icinde balik olursun, ha bire dalga seni sag sola savrurur. Okadar küfüründen sonra az bile sana bunlar. Acemi surfer 😁
Bak ben kimseye kufur etmem,senin hasta olduğundan eminim benden 10 yaş kuçuksun.Tecrubesizligine verıyorum.Benden daha az zamandır bu işin içindesin ama heryerde kendini guru olarak gösteriyorsun ve hala bekliyorum 40+k$ ps lerini neden atmıyorsun.
Kanıtlamanı istiyorum bana nasıl 2.5k dan 40+k ya geldigini göster lutfen beni morart,aksi takdirde konuşup kendini dahada küçültme ps atmadıgın her mesaj yalancı olduğunun bir kanıtıdır.Senin bu konuyu açmandaki tek amaç ben 3 ayda paramı 20kat arttırdım demektir.
Crypto-irkek (OP)
Full Member

View Profile
June 27, 2017, 08:13:33 AM

Bak ben kimseye kufur etmem,senin hasta olduğundan eminim benden 10 yaş kuçuksun.Tecrubesizligine verıyorum.Benden daha az zamandır bu işin içindesin ama heryerde kendini guru olarak gösteriyorsun ve hala bekliyorum 40+k$ ps lerini neden atmıyorsun.
Kanıtlamanı istiyorum bana nasıl 2.5k dan 40+k ya geldigini göster lutfen beni morart,aksi takdirde konuşup kendini dahada küçültme ps atmadıgın her mesaj yalancı olduğunun bir kanıtıdır.Senin bu konuyu açmandaki tek amaç ben 3 ayda paramı 20kat arttırdım demektir.

Hay hay buyrun

Bi kac gün öncesine kadar 55.000$ yakindi ama btc fiyati dustu.
Eski msjlarima bakip 2500$ basladigimida kanitlicam dur. Bekle.

Senden sonra baslamanin size ne tür bi faydasi olacak peki? Dedemde 50senedir araba kullanir ama halen beceremiyor 😂😂😂
exortis
Sr. Member

View Profile
June 27, 2017, 09:05:38 AM

Bana özelden video atsana bittrex ekranını çekerek.
O zaman ben hatamı kabul edecegim senin megolaman olmadıgını benım hatam oldugumu kabul edecegim,bu konuyu kendini övmek için açmadıgını ve bizleri uyarmak istedigine inanacagım.Aksi taktirde resimin içindeki ado yazısından dolayı editlendigini kabul ediyorum
egajuarsa
Sr. Member

View Profile
June 27, 2017, 09:06:39 AM

Hocam güzel bir kazancınız olduğu doğru olabilir, kafayı kullanıp al sat yaparken başarılı olduğunuz da doğru olabilir ancak bu acemi olduğunuz gerçeğini değiştirmez, çünkü bu kadar çok kazanan bir kimse ulu orta kazancını belirtmez, hele ki bitcoin piyasasında.

Size önerim, bu piyasanın balon olduğunu iddia etmek yerine kendinizi güvenceye alıp sadece kazancınıza bakmak olur.
exortis
Sr. Member

View Profile
June 27, 2017, 09:43:28 AM

admin siliyor mesajları ama ben tekrar koyayım şunu kenara

13 mayısta bana verdıgın cevapta 6 btc oldugunu söyluyorsun
2 haziranda da 40k$ a ulaştıgını söyluyorsum yanı 17-20 gunde 6 btc 18 btc olmuş
helal olsun dostum,elinin resmini gönder bir öpücük kondurup geri yollayacagım
exortis
Sr. Member

View Profile
June 27, 2017, 10:02:25 AM
Last edit: June 27, 2017, 10:15:27 AM by exortis

Şöyle 3-5 sayfaya baktım surekli para lafı yapıyorsun ben bunu demek istiyorum senin konuyu açma amacın ben bu kadar kazandım paramı 20 ye katladım demektir.Sen ruh hastasısın istersen 1000btc kazan bu senin ruh hastası olduğun gerçegini değiştirmez.5 mesajından 1 tanesi şu kadar kaldırdık bu kadar kazandım.Hani babası oğluna ben sana vali olamazsın demedim adam olamazsın dedim diye bir hikaye var bilirmisin.
Crypto-irkek (OP)
Full Member

View Profile
June 27, 2017, 10:05:51 AM

Şöyle 3-5 sayfaya baktım surekli para lafı yapıyorsun ben bunu demek istiyorum senin konuyu açma amacın ben bu kadar kazandım paramı 20 ye katladım demektir.Sen ruh hastasısın istersen 1000btc kazan bu senin ruh hastası olduğun gerçegini değiştirmez.5 mesajından 1 tanesi şu kadar kaldırdık bu kadar kazandım.Hani babası oğluna ben sana vali olamazsın demedim adam olamazsın dedim diye bir hikaye var bilirmisin.

Videoyu gönderecem. Sen bekle. Herkesin icinde o elli öptürecem  sana.
exortis
Sr. Member

View Profile
June 27, 2017, 10:08:36 AM

Yav bırak kadir abinemi çektiriyorsun videoyu
ruh hastasısın işte butun mesajların parayla alakalı,tr forumu geçmiş ingl.başlıklardada ego kasıyorsun
yok şu kadar kazandım falan.Senin megolaman oldugunu sanırım herkes anlamıştır.
yok 6 dil biliyorum falan.Bunlar senin hastalıklı bir beyin oldugunun açık açık ispatıdır burda guruyum diye hava yapma senin tek amacın millete paran oldugunu göstermek.Siz avrupalılar hep böylesiniz
sana inanmiyorum boş adamsın
Crypto-irkek (OP)
Full Member

View Profile
June 27, 2017, 10:16:55 AM

Yav bırak kadir abinemi çektiriyorsun videoyu
ruh hastasısın işte butun mesajların parayla alakalı,tr forumu geçmiş ingl.başlıklardada ego kasıyorsun
yok şu kadar kazandım falan.Senin megolaman oldugunu sanırım herkes anlamıştır.
yok 6 dil biliyorum falan.Bunlar senin hastalıklı bir beyin oldugunun açık açık ispatıdır burda guruyum diye hava yapma senin tek amacın millete paran oldugunu göstermek.Siz avrupalılar hep böylesiniz
sana inanmiyorum boş adamsın

Ne oldu korkutunmu ? O elli sen öperim dedin ? Banada öptürmek düser. Videoyu nerden atiyoruz sen onu söyle? Geri vites cekme simdi. Adam ol, lafinin arkasinda dur!
exortis
Sr. Member

View Profile
June 27, 2017, 10:17:54 AM
Last edit: June 27, 2017, 10:31:44 AM by exortis

Pm attım ya nereden atabılecegıni
Crypto-irkek (OP)
Full Member

View Profile
June 27, 2017, 10:35:27 AM

Buda indirme linki

http://dosya.co/bfi2k79g3wam/IMG_2686.MP4.html
Crypto-irkek (OP)
Full Member

View Profile
June 27, 2017, 10:39:08 AM

0.6btcde satildi gecen 1500$ a onuda kanitlarim . Hesabin icinde yok onlar.
exortis
Sr. Member

View Profile
June 27, 2017, 10:39:56 AM

Tamam dediklerin doğruymuş ben hatalıymışım
sen alemin kralı,forumdaki insanların koruyucusuymuşsun
ben hatalıymışım kabul ediyorum.
Konuyu bizleri uyarmak için açmışsın,kendini övmekle alakası yokmuş
sen bu işin erbabıymışsın ben eşekmişim,bunu butun forum gördü
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
June 27, 2017, 10:44:35 AM

Madem çok para kazandınız ve paranızı yarıştırıyorsunuz Türkiye'deki vakıflara yardım yapar mısınız? Maddi, manevi karşılığını alırsınız.
Sağlık: Lösev
Eğitim: Darussafaka, Türk Eğitim Vakfı
Crypto-irkek (OP)
Full Member

View Profile
June 27, 2017, 10:46:53 AM

Hanginizin daha çok parası varsa Türkiye'deki vakıfların bazılarına yardım yapar mısınız?
Sağlık: Lösev
Eğitim: Darussafaka, Türk Eğitim Vakfı

Ederim hocam ama biraz daha bilgi verirsen. Özelden yaz 👍🏻
Ozza
Member
**

Activity: 70
Merit: 10

View Profile
June 27, 2017, 10:47:14 AM

beyler burasi borsa. tabi para lafi yapicak. kafayi mi yediniz siz Cheesy

Bağış yapmak isteyenler için My Digibyte: D95izgSwah15tVWbQv1PYCNR5mYw1EsJnj Cheesy
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
June 27, 2017, 10:59:31 AM

Biz parayı pavyonda bayanlara gösterirdik , konu hiç yakışık almamış.Tartışan iki arkadaşıda kınıyorum para lafı bizim kültürümüzde ayıptır.
Crypto-irkek (OP)
Full Member

View Profile
June 27, 2017, 11:00:46 AM

Biz parayı pavyonda bayanlara gösterirdik , konu hiç yakışık almamış.Tartışan iki arkadaşıda kınıyorum para lafı bizim kültürümüzde ayıptır.

Konu mallesef inada bindi , o yalan dedi , bende kanitlamak zorunda kaldim.
Forumdakilerden özür dilerim.
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 »  All
  Print  

Jump to: