Bitcoin Forum
April 27, 2024, 08:11:30 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 »
  Print  
Author Topic: Foruma Hoşgeldiniz! Kendinizi Tanıtın  (Read 330599 times)
serkan3225
Newbie
*

Activity: 2
Merit: 0

View Profile
February 15, 2022, 12:34:49 PM

Güzel ülkemin içinde bulunduğu şartlar ister istemez bitcoin dolayısıyla kripto işine yönlendiriyor insanlarımızı. Bugün alıp hemen %20 %50....hatta 2x 5x 10x vs kar sağlayacağız ya..  Tabi öyle bir dünyanın olmadığını da kısa zamanda anladım diğerleri gibi Smiley) ama en azından borsa İstanbul'dan daha güvenilir ve gelecek vaat ettiğini düşünüyorum. Neyse fazla uzatmayayım.. Umut dünyası işte.. Ben de onun peşinden koşanlardanım kısaca.. Herkese selamlar.. Saygılar...
1714248690
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714248690
Reply with quote  #2

1714248690
Report to moderator
1714248690
Hero Member
*

Ignore
1714248690
Reply with quote  #2

1714248690
Report to moderator
"This isn't the kind of software where we can leave so many unresolved bugs that we need a tracker for them." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714248690
Hero Member
*

Ignore
1714248690
Reply with quote  #2

1714248690
Report to moderator
Jossque
Hero Member

Activity: 812
Merit: 1525

View Profile
February 22, 2022, 02:10:31 PM

Bildiklerimi aktarmak bilmediklerimi öğrenmek için üye oldum. Çok güzel ve derin bilgiler mevcut bütün konuları araştırmak ve okumak biraz zaman alacak gibi duruyor Cheesy

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
akaccay
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
February 23, 2022, 09:02:24 PM

Öncelikle merhabalar. Sınıf arkadaşımın tavsiyesi üzerine geldim kendisi yavşağın önde gidedinir nickini söylemedi. Seni bulacağım Ahmet her ne olursa olsun  Wink Tabi ilgimi ilk çeken şey para kazanma konusu oldu çünkü sıkıntılı bir ekonomiye sahibiz ( Kayserili olmam da etken sayılır Cheesy ). Bir diğer nokta ise bilgisayara ve yazılımlara olan merakım diyebilirim. Taliplilerimi bekliyorum  Grin
SVirusu
Jr. Member
*

Activity: 84
Merit: 5

View Profile
March 24, 2022, 08:07:49 PM

Herkese merhaba okuyup öğrenelim öğrenmenin yaşı yoktur.
YULFC
Jr. Member
*

Activity: 36
Merit: 11

View Profile
April 02, 2022, 03:01:19 PM
Merited by EFS (2)

Merhaba, gözlemcisi olduğum kripto dünyasında artık bilinçli bir şekilde yatırım yapmak istediğim için buradayım. Öğrenmem gereken bütün detayları bu forumda bulabileceğimi düşünüyorum.
RS7
Newbie
*

Activity: 27

View Profile
April 25, 2022, 10:14:55 PM

Merhabalar, bayadır takip ettiğim kripto alanında buradan alacağım bilgi ve uzun zaman önce burayı keşfedip de bir türlü zaman ayırıp kayıt olamadığım ve an itibari ile kayıt olduğum için çok mutluyum.
Araştırmayı seven birisiyim, yeni keşfettiğim ve keşfedeceğim coinler olsun projeler olsun sizlerle paylaşmaktan memnun kalırım.
Smiley
Cacabey_40
Sr. Member

Activity: 968
Merit: 292

View Profile
April 26, 2022, 07:59:00 PM

Merhabalar, bayadır takip ettiğim kripto alanında buradan alacağım bilgi ve uzun zaman önce burayı keşfedip de bir türlü zaman ayırıp kayıt olamadığım ve an itibari ile kayıt olduğum için çok mutluyum.
Araştırmayı seven birisiyim, yeni keşfettiğim ve keşfedeceğim coinler olsun projeler olsun sizlerle paylaşmaktan memnun kalırım.
Smiley

Hoş geldin arkadaşım. İyi forumlar...

.
Qua60
Newbie
*

Activity: 6
Merit: 2

View Profile
August 17, 2022, 03:12:35 PM
Merited by EFS (2)

Merhabalar ben Özkan 42 yaşındayım,
Forumda yeniyim, arkadaş tavsiyesi üzerine başladım. Forumda NFT ve Bitcoin üzerine yardımım dokunacağı için ve yardım almak için başladım. Yönetim bilişim sistemleri 2. Sınıf öğrencisiyim. Ayrıca BlockChain teknolojisi üzerine eğitim alıyorm.

Herkese şimdiden iyi forumlar
Almages
Newbie
*

Activity: 7
Merit: 1

View Profile
September 26, 2022, 06:08:17 AM

Merhaba ben Almages
2020 aralıktan beri bu piyasadayım bu zaman içinde kendimi teknik ve temel analiz üzerine geliştirdim ama blockchain metodolojisine hakim değilim burada kendimi daha iyi geliştirebileceğimi düşünüyorum teşekkürler.
Dr.Tancredi
Newbie
*

Activity: 10

View Profile
October 25, 2022, 01:06:11 AM
Merited by EFS (2)

Öncelikle herkese merhaba demek istiyorum.  Smiley 27 yaşındayım ülkemizdeki zorlu koşulların teşvikiyle kendime çıkar yolu ararken kripto paraları fark ettim.Kafamda gerçekten çok fazla soru işareti oluştuğu için bu işlerle daha önceden ilgilenen arkadaşıma sürekli soru sorup onu darlıyordum.Günümüzde internet ve özellikle sosyal medya çok büyük bir bilgi kaynağı olmasına rağmen buralardan doğru bilgiyi bulmak çok zor özellikle sosyal medyada çok fazla yanlış bilgiye rastlıyorsunuz en sonunda arkadaşım bu forumu önerdi açıkcası Satoshi'nin kurduğu ve bitcoin tarihine geçen büyük olayların yaşandığı bu forumu daha önce duymamış olmak benim ayıbım olsun.  Smiley
semiramis77
Newbie
*

Activity: 10
Merit: 1

View Profile
November 04, 2022, 08:24:54 AM

Merhaba,
Ülkenin harika giden ekonomisi karşısında ben de elektronik paralar mevzusuna yönelmeye karar verdim.
Bi arkadaşım da konuyla ilgili bilgi edinmem için kendisinin de takip ettiği bu forumu tavsiye etti. Bir kaç defa misafir olarak incelediğim foruma artık ben de dahil oldum Smiley
Hvdv
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 329

View Profile
November 19, 2022, 05:24:22 AM

Herkese merhabalar. Foruma katkı vermeyi amaçlayarak burada bulunuyorum ama şunu da duydum. Forum bize daha çok katkı verecek. Herkesin kripto paralar ile bir zamanlar tanıştığını veya tanışacağını biliyorum. Güzel bir amaçla buradayım ve umarım bunu başarırım. Hep birlikte daha aydınlık geleceklere !

.
Duelbits
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
///  PLAY FOR FREE  ///
WIN FOR REAL
█████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
█████
██████████████████████████████████████████████████████
.
PLAY NOW
.
██████████████████████████████████████████████████████
█████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
█████
Law is Everything
Newbie
*

Activity: 12

View Profile
November 22, 2022, 07:37:14 PM

Selamlar,

Genç bir hukukçu olarak şu sıralarda çok konuşulan bu düşük fiyatlardan yatırım yapmak için işin okulunu bulduğumu düşünüyorum. Biraz geç bir tanışma oldu ama geç olsun güç olmasın.
meser#
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 957

View Profile
November 22, 2022, 07:48:03 PM

Herkese merhabalar. Foruma katkı vermeyi amaçlayarak burada bulunuyorum ama şunu da duydum. Forum bize daha çok katkı verecek. Herkesin kripto paralar ile bir zamanlar tanıştığını veya tanışacağını biliyorum. Güzel bir amaçla buradayım ve umarım bunu başarırım. Hep birlikte daha aydınlık geleceklere !

Merhabalar hoşgeldiniz.

Bu forum size çok şey verebileceği gibi çok şeyde alabilir. Misal fazlaca zamanınızı Smiley Burada geçirdiğiniz vakit gün geçtikçe artacaktır. Öğrendikçe öğrenecek, geliştikçe gelişeceksinizde. Forumda aktif olmaya devam ettikçe güzel ve aydınlık bir geleceğin sizi beklediğinizden şüpheniz olmasın.

Selamlar,

Genç bir hukukçu olarak şu sıralarda çok konuşulan bu düşük fiyatlardan yatırım yapmak için işin okulunu bulduğumu düşünüyorum. Biraz geç bir tanışma oldu ama geç olsun güç olmasın.

Hoşgeldiniz hukukçu dostumuz.

Düşük fiyatlardan alım yapmanın zamanı olduğunu söyleyebiliriz. Ancak eğer mesajınızdan anladığım kadarıyla yenisiniz ve bu noktada adımlarınızı dikkatli atmanızı öneririm. Nitekim bazı coinlerin ATH'sinden çok düşükte olduğunu düşünerek alım yapabilirsiniz ancak o coinlerin düşük fiyat sebebinin arkasında bambaşka nedenler yatıyor olabilir. Kaybetmeyi riske alabileceğiniz miktarlarda yavaşça bir başlangıç yapmanızı öneririm.

Ayrıca bu alanı sadece finansal yatırım olarak düşünmemenizi de tavsiye ederim. Nitekim şu aralar emekleme aşamasında olan bir piyasa olsa da zaman içerisinde özellikle ülkemizde yapılacak olan düzenlemeler ve regülasyonları kestirememekteyiz. Bu noktada mesleki anlamda da gelişmeleri takip ederek kendi  mesleki gelişiminiz üzerinde de durmalısınız. Bundan 10-15 sene sonra bu alanda da hukukçulara fazlasıyla ihtiyaç duyulabilecektir.
Law is Everything
Newbie
*

View Profile
November 22, 2022, 08:03:31 PM

Merhaba tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Bu alanda fazla bilinmese de genç hukukçular kripto para yatırımlarıyla oldukça ilgililer bunu size söyleyebilirim. Bu alanda kendini geliştirecek arkadaşlarımız mutlaka olacaktır ancak bunun için önce yasal bir zemine oturtmamız gerekiyor. Yasal olarak kripto paralar nasıl yönlenecek bunu takip edip, çıkacak kanunun incelenmesi bizler için önemli olacak. Yasa çıkmadan konuşmak doğru olmaz. Devletin gözünden bu branş ekonomide nasıl yerleşecek bunu görelim önce. Tabi yasa dışı sayılmadıkça buradan yatırımlarımızı yapmamızda herhangi bir beis görmüyorum. Forumda öncelikle biraz turlamam gerekecek sanırım. Öğrenmem gereken çok şey var. Siz tecrübeli bir arkadaşımızsınız herhalde bazı konularda yardımcı olabilirsiniz umarım.
meser#
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 957

View Profile
November 22, 2022, 08:10:01 PM

Merhaba tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Bu alanda fazla bilinmese de genç hukukçular kripto para yatırımlarıyla oldukça ilgililer bunu size söyleyebilirim. Bu alanda kendini geliştirecek arkadaşlarımız mutlaka olacaktır ancak bunun için önce yasal bir zemine oturtmamız gerekiyor. Yasal olarak kripto paralar nasıl yönlenecek bunu takip edip, çıkacak kanunun incelenmesi bizler için önemli olacak. Yasa çıkmadan konuşmak doğru olmaz. Devletin gözünden bu branş ekonomide nasıl yerleşecek bunu görelim önce. Tabi yasa dışı sayılmadıkça buradan yatırımlarımızı yapmamızda herhangi bir beis görmüyorum. Forumda öncelikle biraz turlamam gerekecek sanırım. Öğrenmem gereken çok şey var. Siz tecrübeli bir arkadaşımızsınız herhalde bazı konularda yardımcı olabilirsiniz umarım.

Forumda şu başlıkları öncelikle incelemenizi tavsiye ederim:

https://bitcointalk.org/index.php?topic=761237.0
https://bitcointalk.org/index.php?topic=760809.0
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2818404.0
https://bitcointalk.org/index.php?topic=633292.0
https://bitcointalk.org/index.php?topic=382803.0

Akabinde merak ettiğiniz konularda arama yaparak daha önceden bir konu açılmış mı kontrol etmenizi tavsiye ederim. Sorularınız, görüşleriniz bilgileriniz için doğru alanlarda konu açma yetisine de sahipsiniz. Bunların dışında kendimi hala tam olarak tecrübeli olarak görmesemde yardımcı olabileceğim noktalarda seve seve yardımcı olabilirim bir mesaj atmanız yeterlidir Smiley

Tekrardan Bitcointalk Türkçe ailesine hoşgeldiniz.  Smiley
l99l
Full Member

Activity: 169
Merit: 131

View Profile
December 05, 2022, 12:52:40 PM
Merited by EFS (2)

Merhaba arkadaşlar herkese selamlar. Bir arkadaşım sayesinde bu bilgi dolu alanı keşfettim, bir süredir kayıt olmadım sadece biraz kavramaya çalışıyordum bugün üyeliği açtım artık başlamaya hazır hissediyorum. Bu zaman içerisinde forumda bilgili yazarların konularını okuyarak kendimi geliştirmeyi planlıyorum, şimdilik sabit başlıkları okuyarak vakit geçiyorum. Benimde paylaşacak kendime göre konularım var ilerleyen zamanlarda paylaşırım, niyetim faydalı olmak.

Bütün herkese bol şans
flyingcarpet
Full Member

Activity: 406
Merit: 188

View Profile
December 15, 2022, 06:28:23 PM
Merited by EFS (2)

Merhabalar, yaklaşık iki senedir kendi çapımda trade yapıyorum. Burayı bir twitch yayınının sohbet kısmından öğrendim. Biraz araştırma yapıp okuduktan sonra buradayım. Kendi çapımda çabaladığım kripto dünyasında yeni şeyler öğrenmek istediğim için kayıt olmaya karar verdim. Ticaretle uğraşıyorum bilgim olan şeyleri paylaşmayı seviyorum. Esnaflıktan geldiğim için insanlarla iletişimime her zaman özen gösteren biriyim. Burada olmaktan memnun kalacağımı düşünüyorum. İyi forumlar herkese.
Law is Everything
Newbie
*

View Profile
December 18, 2022, 09:57:59 AM
Merited by Bthd (1)

Merhabalar, yaklaşık iki senedir kendi çapımda trade yapıyorum. Burayı bir twitch yayınının sohbet kısmından öğrendim. Biraz araştırma yapıp okuduktan sonra buradayım. Kendi çapımda çabaladığım kripto dünyasında yeni şeyler öğrenmek istediğim için kayıt olmaya karar verdim. Ticaretle uğraşıyorum bilgim olan şeyleri paylaşmayı seviyorum. Esnaflıktan geldiğim için insanlarla iletişimime her zaman özen gösteren biriyim. Burada olmaktan memnun kalacağımı düşünüyorum. İyi forumlar herkese.

Merhaba hoş geldiniz. Bende benzer şekilde öğrendim ve forumdayım. İş yoğunluğundan dolayı şu anda aktif olarak görünemeyebilirim. Arada sırada girip bakıyorum. Şimdilik dışarıdan takip edip, genel bilgileri öğrenmek daha iyi olur. Geçmişte de donanım sitesinin forumunda aktiftim, az çok forum kültürüne hakimim. Forumda gereksiz laf salatası yapmak yerine geriden gelmek, okuyarak gelişmek en doğrusu olur.
ExCarry
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 4

View Profile
February 01, 2023, 03:22:31 PM
Merited by EFS (2)

Merhaba herkese iyi forumlar,

2 yıldır içinde bulunduğum kripto dünyasında kendimi daha geliştirmek ve bilgi paylaşımında daha güçlendiğimiz bu evrende bende sizlerden yeni şeyler öğrenmek ve yeni katılan arkadaşlara katkıda bulunmak için aranıza katılmaya karar verdim.

şimdiden herkese teşekkürler ve bol coinler Smiley
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 »
  Print  

Jump to: