Bitcoin Forum
June 17, 2024, 10:19:54 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] Aventus - Organizasyon Bilet Satımlarında Karaborsa Problemine Çözüm  (Read 10818 times)
olcaytu2005 (OP)
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
October 10, 2017, 05:55:02 AM

Discord platformundan yaptıkları açıklamaya göre henüz böyle bir borsa anlaşmaları yok. Yakında bir duyuru yapacaklarmış.

Neither Aventus, nor or any of its associated entities have confirmed the Exchange at this stage. Inferences were made about the potential exchange given blockchain activity and a link on the an exchange not giving an error. We will provide an official update once we are able to.
Forumgeiq
Full Member

Activity: 351
Merit: 100

View Profile
October 10, 2017, 10:54:34 AM

Discord platformundan yaptıkları açıklamaya göre henüz böyle bir borsa anlaşmaları yok. Yakında bir duyuru yapacaklarmış.

Neither Aventus, nor or any of its associated entities have confirmed the Exchange at this stage. Inferences were made about the potential exchange given blockchain activity and a link on the an exchange not giving an error. We will provide an official update once we are able to.

Burada her ne kadar bir şey yok deseler de bu bir ihtimal NDA yüzünden olabilir. Sonuçta Finex'de görülmüş bu. İlginç zamanlar... AVT eklenirse şaşırırım gerçekten.
Geleve
Full Member

Activity: 588
Merit: 104

View Profile
October 10, 2017, 03:14:18 PM

Herkesin ağzında bitfinex lafı geziniyor. Umarım doğrudur. Zaten duyan alım yapıyor, 1 gündür güzel fiyatlandı. Hacim olunca bounty hunterlar çıkış yapmazsa gidişat olumlu, artış da devam eder bence. Daha yolun başındalar uzun vade de her türlü kazandıracaktır.
CTRLX
Hero Member

Activity: 910
Merit: 503

View Profile
October 10, 2017, 06:23:17 PM

Bitfinex'te aventus diye arama yapıyorum herhangi bir sonuçla karşılaşmıyorum. Haberin spekülasyon olması ve ekip tarafından yapılıyor olması olağan olabilir. Üstüne birde gerçekten borsaya giriş yapılarak fiyat tavan seviyelere çekilebilir. Elimdeki aventusları $10 olmadan bozdurmayacağım.
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
October 10, 2017, 07:46:27 PM

Bitfinex eklemiş bu güzel haber. Bitfinex çok asil bir borsa gelir hem isminden hem çok çok seçici olmalarından . Umarım monetha'yıda görürürüz Cheesy

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
PokerStein1
Full Member

Activity: 392

View Profile
October 10, 2017, 08:44:29 PM

Bitfinex eklemiş bu güzel haber. Bitfinex çok asil bir borsa gelir hem isminden hem çok çok seçici olmalarından . Umarım monetha'yıda görürürüz Cheesy

Aventus resmen süperstar'ların arasına girdi Bitfinex'te yer alan coin'lere bakınca ETP haricinde neredeyse hepsi milyar dolar seviyesinde işlem gören coin'ler. Aventus'un CEO'sunu görünce nerd bir tipe benzetmiştim ama gerçekten adamlar işini biliyorlar demek ki. Aşağıda yer alan linkten depozit yapabilir ve trade'in açılmasını bekleyebilirsiniz.

https://www.bitfinex.com/deposits/new/aventus
https://www.bitfinex.com/trading/AVTBTC
https://www.bitfinex.com/trading/AVTETH

goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
October 10, 2017, 08:47:59 PM

Şu iconun tutacağını bile bile, bountysine ağırılık vermediğime yanıyorum,  iki tur yaptılar, yeterince değerlendiremedik
yslyv
Hero Member

Activity: 1008
Merit: 533

View Profile
October 10, 2017, 08:55:13 PM

Fiyat çok tatlı artıyor. Bütün piyasa kıpkırmızıyken aventus katlıyor. Ekibi takdir ettim. Yatırımcıyı nasıl tatmin edeceklerini biliyor. Diğerleri gibi crowdsale den sonra süründürmüyorlar. Umarım nazar değmez.  Smiley

turn the page
apple_talk
Sr. Member

Activity: 473
Merit: 250

"Proof-of-Asset Protocol"

View Profile
October 10, 2017, 09:26:40 PM

Bitfinex'e girdiğine hala inanamıyorum demekki adamlar parayı bastırıp girdi borsaya.. Buda kriptoparalarını önemsedikleri anlamına geliyor.. Aventus'un birde Kraken'le anlaştığını düşünsenize? Yirmi dolar olsa şaşırmam açıkçası.. Ben $10 altı bu tokeni satmayı düşünmüyorum.

|

50
|

▄
           ▄▄▄▄▄▄███████
▄▄▄▄█████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████

█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
█████████  █████████████
▀▀▀▀█████  █████████████
           ▀▀▀▀▀▀███████
                       ▀
|

$1,5 M
|

▄▄▄█████████▄▄▄
      ▄█████▀▀███▀▀█████▄
    ▄███▀     ███     ▀███▄
   ████       ███       ████
  ███▀                   ▀███
 ███▀                     ▀███
▄██▀       █████████       ▀██▄
███                         ███
███        █████████        ███
███                         ███
▀██▄       █████████       ▄██▀
 ███▄                     ▄███
  ███▄                   ▄███
   ████       ███       ████
    ▀███▄     ███     ▄███▀
      ▀█████▄▄███▄▄█████▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
|

|

<>
<>
<>
<>

GITHUB
TWITTER
YOUTUBE
FACEBOOK
olcaytu2005 (OP)
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1024

View Profile
October 10, 2017, 09:49:16 PM

Ekipten resmi duyuru geldi. Zaten bitfinex te kendi duyurusunu yaptı. Artık resmileşti. Fiyat biraz daha artıp uygun bir yerde sabitlenecektir.
neite99
Sr. Member

Activity: 560

View Profile
October 10, 2017, 09:54:01 PM

Helal olsun avt ekibi hodl yapıyorduk haksız çıkarmadınız. Ben şahsen 15 dolar belirlemiştim satış noktamı ancak ekip güzel gelişmeler vermeye devam ederse daha yukarı da çekebilirim token sayısı az daha yukarılara ulaşması imkansız değil.
PokerStein1
Full Member

View Profile
October 10, 2017, 10:33:27 PM

Helal olsun avt ekibi hodl yapıyorduk haksız çıkarmadınız. Ben şahsen 15 dolar belirlemiştim satış noktamı ancak ekip güzel gelişmeler vermeye devam ederse daha yukarı da çekebilirim token sayısı az daha yukarılara ulaşması imkansız değil.

Discord channel'de millet 20-30 dolar arasını konuşmaya başladılar hedef olarak. Fakat product release'a 2 3 ay varken bence beklemek çok daha mantıklı gibi 6 milyon cap var güzel bir ürün çıkartırlarsa ve birde Ticketmaster vs.. gibi çok sağlam bir piyasa lideri ile anlaşırlarsa çok daha büyük yerlere gidemez mi acaba ?

vezirrr
Full Member

Activity: 364
Merit: 114

The revolutionary trading ecosystem

View Profile WWW
October 11, 2017, 12:00:27 AM

Aventus bitfinex'e girerek kendini benim gözümde tekrar kanıtlamış oldu  Smiley Gerçekten hakkını vermek lazım, çünkü çoğu projeye mükemmel gözüyle bakarken aslında yaptıkları iş sadece currency aleminden ibaret. Ama aventus işi dışarıya kadar taşımış bir proje. Alırken hiç tedirgin olmadığım coinlerden. Güzel haberler bekliyoruz, takipteyiz...

omorfi
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 264

View Profile
October 11, 2017, 12:46:06 AM

Odul kampanyaısnın ikinci bölümüne katılamamış olmak üzücü. Ama ikinci bölümdeki sartlarda oldukca agırdı dogrusu. Kacan balık büyük olurmus derler. Isi uzatıyolar scammi sumu bumu derken motivasyon filan kalmıyor tabi ) Bu sene yazdan itibaren özellikle cok curcunalı ve cok sayıda iconun arasında bogulduk gittik. Aventusun imzasına katılabilmek varmıs
PrintMule
Hero Member

Activity: 980
Merit: 500

FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]

View Profile
October 11, 2017, 07:57:59 AM

Bitfinex'e girdiğine hala inanamıyorum demekki adamlar parayı bastırıp girdi borsaya.. Buda kriptoparalarını önemsedikleri anlamına geliyor.. Aventus'un birde Kraken'le anlaştığını düşünsenize? Yirmi dolar olsa şaşırmam açıkçası.. Ben $10 altı bu tokeni satmayı düşünmüyorum.

parayı bastırınca girebileceginiz bi yer oldugunu düşünmüyorum acıkcası bitfinex'in. aventus'ada helal olsun ama daha ilk başlarda belliydi de cok abanmamiştik forum ahalisi olarak. gerçi yakından takip eden arkadaşlar vardi daha ico su yapilmadan sitesi felan hazirdi yapilacak konserler ile ilgili maçlar ile ilgili anlaşmalar vs paylaşiliyordu bounty de iyi para dağitti bildigim kadariyla tanesi sabah 3.3o dolar idi az önce baktigimda 3.1o lardaydi bitfinex haberi ciktiktan sonra bu seviyelerdeydi ama şu piyasada tüm altcoinlerin çakildigi yerde adamlar dimdik duruyorsa var demek ki bi olay. muhtemelen 1-2 ay içerisinde 5-6 dolarlari görecektir belki de daha fazla. alınabilir seviyeler gibi duruyor ne yapsak bilemedim ama.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
BurntSnow
Sr. Member

Activity: 462

GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!

View Profile
October 11, 2017, 08:55:34 AM

Discord channel'de millet 20-30 dolar arasını konuşmaya başladılar hedef olarak. Fakat product release'a 2 3 ay varken bence beklemek çok daha mantıklı gibi 6 milyon cap var güzel bir ürün çıkartırlarsa ve birde Ticketmaster vs.. gibi çok sağlam bir piyasa lideri ile anlaşırlarsa çok daha büyük yerlere gidemez mi acaba ?

Yavaş olsunlar. Tamam, Aventus güzel proje. Ekibi de vizyon olarak kaliteli ama çok eksikleri var. Öncelikle dev kadroları aşırı eksik ve daha da önemlisi gerçek hayat kullanımı konusunda hiç tecrübeleri yok. Doğru dürüst organizasyon birliktelikleri, platformlarını kullanmaya hazır büyük organizatörler yok. Maalesef ne kadar iyi ürün çıkarırlarsa çıkarsınlar gerçek hayat kullanımı için onu gerçekten kullanacak birileri gerekiyor.

Not: ICO yatırımcısıyım. Bitfinex beni şaşırtmadı. İngiliz merkezli, başı sonu belli sağlam bir proje.

████
             ███  ███
           ████     ███
         ███  ███    ███
       ████     ███    ███
     ███  ███     ███    ███
   ████     ███     ███   ██
 ███  ███     █████████████████
███     ███     ███           ██
 ███      ███     ██          ██
   ███      ██████████      ███
     ███      ██████      ███
       ███      ██      ███
         ███          ███
           ███      ███
             ███  ███
               ████

GUTS
    ███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███

smart-ticket protocol for events
live product with market traction!
    ███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███
███

BTC ANN
  WEBSITE
  BLOG

SANDBOX
  WHITEPAPER
  BOUNTY

PokerStein1
Full Member

View Profile
October 12, 2017, 09:16:38 AM

Yavaş olsunlar. Tamam, Aventus güzel proje. Ekibi de vizyon olarak kaliteli ama çok eksikleri var. Öncelikle dev kadroları aşırı eksik ve daha da önemlisi gerçek hayat kullanımı konusunda hiç tecrübeleri yok. Doğru dürüst organizasyon birliktelikleri, platformlarını kullanmaya hazır büyük organizatörler yok. Maalesef ne kadar iyi ürün çıkarırlarsa çıkarsınlar gerçek hayat kullanımı için onu gerçekten kullanacak birileri gerekiyor.

Not: ICO yatırımcısıyım. Bitfinex beni şaşırtmadı. İngiliz merkezli, başı sonu belli sağlam bir proje.

Bitfinex anlasmasini yapan ekip bence saglam organizator vs.. de bulacaktir kendilerine ya da ne bileyim belki bir Ticketmaster ile anlaşırlar bizde avuclarimizi ovustururuz 😁 bence 1 sene beklenebilir Aventus icin ici dolu bir proje uzun vadede guldurecektir.

Ergenekon
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 500

View Profile
October 12, 2017, 06:31:29 PM

Bitfinexten sonra aventusun önü açık artık. bugün çok yükselmiş devamı da gelir artık
Geleve
Full Member

Activity: 588
Merit: 104

View Profile
October 12, 2017, 06:40:47 PM

Bitfinexten sonra aventusun önü açık artık. bugün çok yükselmiş devamı da gelir artık

Tam tersi hocam bugün çok düştü. Bir kaç gündür güzel yükseliyordu hatta dün 3.5 usd seviyelerine yaklaşmıştı. şu an genel altcoin trendine uydu. bitcoin biraz durulsun tekrar artmaya başlar.
ap3311
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 300

View Profile
October 13, 2017, 08:03:36 AM

Bitfinex anlasmasini yapan ekip bence saglam organizator vs.. de bulacaktir kendilerine ya da ne bileyim belki bir Ticketmaster ile anlaşırlar bizde avuclarimizi ovustururuz 😁 bence 1 sene beklenebilir Aventus icin ici dolu bir proje uzun vadede guldurecektir.

valla ne olursa olsun adamlar gerçekten proje olarak orjinal  bir fikir ile daha önce kimsenin yapmadigini yaptilar diye biliyorum üstelik gerekli anlaşmalarda yapilmişti diye hatirliyorum boy boy twitterdan oradan buradan paylaşimlar yapiyorlardi. konserlerin sanatçilarin hatta manchester city nin bikaç karşilaşmasinin ticket sale ini koymuşlardi diye biliyorum örnek olarak mi hazirladilar gerçekten yaptilar mi böyle bişi bilmiyorum ama görsellerde vardi. daha yürür bu proje dün ve bugun ki düşüşler tamamen bitcoin'e geçen yatirimcilardan kaynakli diye düşünüyorum ortalik sakinleşince tekrar yükselişe geçecektir.

⚫▶      BUILDERIUM 
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Creating the future you desire, one bid at a time

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██