Bitcoin Forum
June 25, 2024, 02:00:07 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 »
  Print  
Author Topic: Tezos Hakkında  (Read 39047 times)
ricodisco11
Member
**

Activity: 79
Merit: 10

View Profile
December 06, 2017, 05:57:43 AM

Yaşadıkları hukuki sorunların yanı sıra otakların arasındaki anlaşmazlıklar bu projeyi daha başlamadan yatırımcıların gözünden düşürdü. Kimse 4-5 katlar beklemesin.

★★★     │  TEMCO  │      SUPPLY CHAIN POWERED BY BITCOIN NETWORK, RSK     ★★★
★★★   Officially Supported by RSK, TLDR Capital and Korea Investment Partners (KIP)   ★★★
Lethapudi
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 257

View Profile
December 06, 2017, 06:05:35 AM

Bu proje bugünün parasiyla 1 milyar dolar para topladi, hukuki sorunlar ve ekip anlaşmazliğı gibi komik şeyler, taşşak geçiyorsunuz herhalde?
Ergenekon
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 500

View Profile
December 08, 2017, 10:22:57 PM

çok sessiz sedasız devam ediyorlar çalışmalara bu sıralar. bir sürü problem olduğu iddia edildi. şu sıralar sanki kavga yok gibi Smiley
martta piyasaya bomba gibi girecektir
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
December 10, 2017, 10:48:02 AM

Ben burdan gelebılecek olan parayı bır ıse aktarmayı dusunuyorum yemın ederım soyle 5 dolar gıbı baslasa var ya anında satarım hiç acımam ama yedırmezler bıze o parayı  su an mahvolmus fıyat 1.75 dolar olarak gorunuyor daha 3 gun once 3.5 dolar falandı
nopedope89
Legendary
*

Activity: 1078
Merit: 1059

FROSTING

View Profile
December 10, 2017, 11:09:58 AM

Ben burdan gelebılecek olan parayı bır ıse aktarmayı dusunuyorum yemın ederım soyle 5 dolar gıbı baslasa var ya anında satarım hiç acımam ama yedırmezler bıze o parayı  su an mahvolmus fıyat 1.75 dolar olarak gorunuyor daha 3 gun once 3.5 dolar falandı

Market de 3,3 dolar gözüküyor . Piyasaya 2,5 dolardan çıksa benim için yeterli sayılır . Zaten uzun vadeli bir zincir projesi . ETH nin yol haritası gibi olursa .  Piyasaya çıktıktan 1-2 sene sonra asıl fiyatına ulaşması beklenebilir. Youtube ' de aktifler ama hep konusuyorlar ve görselleri olmadığı için hiç bir sey anlamıyorum . Cheesy

.next-generation social media service.
██   based on blockchain technology ██
                      ▄▄█▄ ▀▄▄
                   ▄███████  ███▄▄
               ▄█████▀▀ ████  ▀█████▄▄
           ▄▄█████▀    ▄ ▀███▄   ▀▀█████▄
       ▄▄█████▀       ██▄ ▀███▄      ▀▀█████▄
      ▐███▀▀        ▄█████  ████         ▀███▌
      ▐███         ████▀███▄ ▀███         ███▌
      ▐███        ████  ▀███▄ ▀███▄       ███▌
      ▐███      ▄███▀ ▄█  ███▌ ▐███▌      ███▌
      ▐███     ▄███▀ ████  ▀██▓  ████     ███▌
      ▐███    ████  ███▀  ▄▄▄▄▄▄▄▄████▄   ███▌
      ▐███   ████ ▄███▀ ▄██████████████▄  ███▌
      ▐██▀ ▄███▀ ▄███▒                    ███▌
      ▐█▀ ▄███▀ █████████████████████████████▌
         ████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
        ▀█████▄▄                    ▄▄█████▀
           ▀▀█████▄▄             ▄█████▀▀
               ▀▀█████▄▄     ▄▄████▀▀
                   ▀▀█████▄█████▀
                       ▀████▀
.

▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄   ▄▄▄  ▄▄▄▄▄▄▄
     ██▀▀▀▀▀▀███▀▀▀▀██ ▐██▀▀▀▀██ ▐██▀▀▀▀▀ ███▀▀▀▀▀▀▀▀███▀▀▀▀███▀ ████▄ ███ ███▀▀▀▀▀
     ███▄▄▄▄ ███   ▐██▌▐██▄  ▐██ ▐██████  ███▄▄▄▄▄   ██▌    ▓██  █████▄███ ██▌ ▄▄▄▄▄
     ██▀▀▀▀  ███   ▐██▌▐███▀███▀ ▐██        ▀▀▀▀██▌  ██▌    ▓██  ███ █████ ██▌   ███
     ██▌     ▀████████ ▐██   ██▌ ▐███████░████████   ██▌   █████ ███  ▀███ ▀████████
Twitter
Facebook
Youtube
Telegram [EN]
Telegram [KOR]
Medium
triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
December 10, 2017, 11:13:18 AM

aralık demıslerdı bu proje ıcın sımdı fbi ıncelemesınden subat dıyorlar bence 2018 de cıkmaz bu tezos
ilkerzm
Member
**

Activity: 124
Merit: 10

View Profile
December 10, 2017, 07:24:10 PM

uzun zamandır bu başlığa bakmamıştım.Hala çıkmamış patlayacağını düşünmüyorum ama yinede bu süreç bu kadar uzun sürmemeli artık tezosun sahneye çıkması gerekiyor.
cyrptoturkey
Full Member

Activity: 350
Merit: 106

View Profile
December 11, 2017, 09:27:45 PM

Buna yatırım yapacağınız BTC ve etherleri HODL yapsaydınız bence daha çok kazanırdınız arkadaşlar.inş yine kazanırsınızda daha sürecek gibi piyasaya çıkması
PrintMule
Hero Member

Activity: 980
Merit: 500

FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]

View Profile
December 12, 2017, 06:25:51 AM

Bu proje bugünün parasiyla 1 milyar dolar para topladi, hukuki sorunlar ve ekip anlaşmazliğı gibi komik şeyler, taşşak geçiyorsunuz herhalde?

+1 diyerek yoruma devam ediyorum. o kadar şey okudum en mantıklısı bu geldi az cok bende böyle düşünüyorum yani sen 1 milyar dolar bugunun parasıyla bir bütçeye sahipsin sonra hukuki sorunlar vs takım anlaşmazlıkları ya hassiktir derler adama. ulan team'den sorun cikaran kim varsa siktir eder gönderirsin. hukuki anlaşmazlık mı oldu bi şekilde çözmen lazim ne kadar zaman oldu projenin ilerleyip kendini geliştirip borsaya girebilecegi kadar geçen süre de dingil herifler hukuki sorunlar diyip duruyor. adamlar kaçsa diyecem kaçamazlar da muhtemelen o parayı yatıranlardan sağlam balinalar da vardır kimse parayı sokaktan toplamıyor bırakmazlar diye düşünüyorum. iade kısmına gelince de böyle bir prosedür daha önce hiç görmedim min cap yapamazsam iade yapicam der proje yapar yapmaz o ayri ama tezos ta öyle bişi de yok hayvan gibi para toplamiş adamlar iade ederler mi şu günde yapmayın allah aşkına. s.ke s.ke ya projeyi yapacak borsaya cikacak yada yapacak yani başka şansları yok

hadi sıkıntılar çözüldü diyelim adamlar calişmaya başlasa bile nerden baksaniz en az bi 6-7 ayları vardır borsa için.yatırım yapmadım ama cok iyi miktarlarda yatırım yapan pek cok arkadaşim var. umarım kısa zamanda çözümlenir.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████
████████▀▀▀        ▀▀█████████████████████████████████████████████████
██████▀    ▄▄▄▄▄▄▄▄    ███████████████████████████████████████████████
█████    ▄█████████▌   ▐█████▀  ▐███████████████▌  ▀██████████████████
████▌   ▐██████████    █████    ████████████████    ██████████████████
████▌   ▐█████████▄▄▄▄█████▌   ▐███████████████▌   ▐███▀▀█████████████
█████    ▀███████████████▀▀        ▄███████████    ██▀   ▐████████████
██████▄     ▀▀███████▀▀         ▄▄███▀▀▀▀█████▌   ▐▀   ▄███▀▀   ▀█████
█████████▄▄     ▀▀███▄  ▄▄    ████▀    ▄   ███       ▄███▀   ▄█  ▐████
█████████████▄▄     ▀████▌   ▐███▀   ███   ██▌      ████    ██▀  █████
██████▀▀   ▀█████▄    ███    ████   ███▌  ▐██    ▌  ▐██▌      ▄▄██████
█████    ▄████████    ▐██    ██▀▀   ██▀   ▐▀    ▐█   ██▌   ▀██▀▀  ████
████▌   ▐████████▀    ███▄     ▄▄▄     ▄    ▄   ▐██   ██▄      ▄▄█████
████▌   ███████▀    ▄███████████████████████████████▄  ▀▀██████▀▀ ████
█████    ▀▀▀▀     ▄█████████▀    ▀█▀    ▀█       ▀████▄▄         ▄████
██████▄▄    ▄▄▄▄████████████  █████  ██  █  █  █  ████████████████████
█████████████████████████  █▄    ▄█▄    ▄█  █  █  ████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████████████
▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄
█  ▄▀▄             █▀▀▐▀▄▄
█  █▀█             █  ▐  ▐▌
█       ▄██▄       █  ▌  █
█     ▄██████▄     █  ▌ ▐▌
█    ██████████    █ ▐  █
█   ▐██████████▌   █ ▐ ▐▌
█    ▀▀██████▀▀    █ ▌ █
█     ▄▄▄██▄▄▄     █ ▌▐▌
█                  █▐ █
█                  █▐▐▌
█                  █▐█
▀▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▀█
▄▄█████████▄▄
▄█▀▀▀█████████▀▀▀█▄
▄█▀    ▄▀█████▀     ▀█▄
▄█▄    █        ▀▄   ███▄
▄████▀▀▀▀▄       ▄▀▀▀▀▀███▄
████      ▀▄▄▄▄▄▀       ███
███     ▄▄███████▄▄     ▄▀█
█  ▀▄ ▄▀ ▀███████▀ ▀▄ ▄▀  █
▀█   █     ▀███▀     ▀▄  █▀
▀█▄▄█▄      █        █▄█▀
▀█████▄ ▄▀▀ ▀▀▄▄ ▄▄███▀
▀█████        ████▀
▀▀█▄▄▄▄▄▄▄█▀▀
● OVER 1000 GAMES
● DAILY RACES AND BONUSES
● 24/7 LIVE SUPPORT
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
December 12, 2017, 07:03:59 AM

Bunlar yatırılan paraları gerı dagıtsalar aynı sekılde daha makbul olacak en azından satmadık bırıktırdık kenarda derız, btc o zamandan bu zaman nerelere geldı, proje içi anlaşmazlıklar varmış ama bu kadar yatırımcıyı bekletmek olmaz artık forumca herkes yatırım yaptı bu herıflere
torrentco
Sr. Member

Activity: 2128
Merit: 418

View Profile
December 12, 2017, 09:35:42 AM

yalnız bu hukuki sorunlar var bahanesinin sonu genelde iyi olmuyor.umarım bu sefer farklı olur. (bkz.confido)
umarım yatırımcılar en azından btc lerini geri alırlar btc zaten 7-8 kat arttı dolar bazında yine cok karlı olmuş olur ico yatırımcısı.
hiçbir ico yatırımcısının buna hayır diyecegini sanmıyorum.
erikliwater
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

The future is your Genome

View Profile
December 12, 2017, 11:18:58 AM

Tezoz bitcoin olarak ico fiyatından piyasaya çıksa buradaki herkes kabul eder çünkü bitcoin tezos icosundan bu yana neredeyse on katına çıktı dolar bazında kazandıracağı kesin gibi tezosun ama bu saatten sonra önemli olan bitcoin olarak projenin ne yapacağı.

mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
December 12, 2017, 12:43:05 PM

şubat beklentisi yavaştan mart nisana kayacak gibi, ellerindeki btc kilitli olduğu için dolar bazında güzel bir seviyeden açılmasını bekliyorum.
kim-yon
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 251

View Profile
December 12, 2017, 12:44:34 PM

Hitbtc bir gösterge olmasada 50 BTC hacim var ve fiyatı neredeyse 4 dolar civarı .
Eray67
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
December 12, 2017, 08:19:57 PM

Merhaba arkadaşlar forumda yazılan birçok yazıyı okudum olumlu bakanlarda çok olumsuz bakanlarda ama nedense içimden bir ses tezosa yatırım yapmam gerektiğinji söylüyor fakat nerden alınır nasıl alınır hiç bilmiyorum bu konuda bilgi verebilir misiniz?
kesh.zombie
Full Member

Activity: 420
Merit: 101

View Profile
December 12, 2017, 08:40:30 PM

henüz piyasaya çıkmadı hocam şu an alamazsınız. ne zaman exchange girecek o da belli değil şu aşamada.

,........
Eray67
Newbie
*

Activity: 3

View Profile
December 12, 2017, 09:02:48 PM

henüz piyasaya çıkmadı hocam şu an alamazsınız. ne zaman exchange girecek o da belli değil şu aşamada.
hocam hitbtc gibi bazı sitelerde yapılıyor gibi tamda anlayamadım birde hitbtcnin iyi olmadığı gibi yorumlar okudum aslıda yabancoısıyım kripto para dünyasının araştırıyorum sürekli. önerebileceğinizi bir kripto para var mı yatırım için
Mobi Coin
Newbie
*

Activity: 182

View Profile WWW
December 12, 2017, 09:03:05 PM

Sağlam twitter hesaplarından birinde 2018 yılında tezos 30$ olacak diye bir öngörü vardı.
Dammitt
Hero Member

Activity: 882
Merit: 507

View Profile
December 12, 2017, 11:26:43 PM

Sağlam twitter hesaplarından birinde 2018 yılında tezos 30$ olacak diye bir öngörü vardı.

O tarz öngörüler çoğu yerde söyleniyor ama onlar sadece sallamasyon haber niteliği taşıyor tezos önce çıktığı gibi dump yer bence bu gibi coinler uzun vadeli beklenmesi lazım.
henrybek3
Full Member

Activity: 546
Merit: 100

View Profile
December 12, 2017, 11:32:35 PM

Açılışı 10 dolar civarı yaparsa gerçekten olay olur ancak bu kadar beklentiye yine bir kriptopara piyasası klasiği çok düşük fiyattan giriş yapabilir. Ancak şöyle bir durum var ki bitcoin uçtu ve o dönem yatan paralar 3'e falan katladı. Ne olacak merakla bekliyorum.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 »
  Print  

Jump to: