Bitcoin Forum
May 12, 2024, 05:28:56 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 »
  Print  
Author Topic: Tezos Hakkında  (Read 39023 times)
tartibaya
Full Member

Activity: 630
Merit: 101

View Profile
December 31, 2017, 01:46:43 AM

hocam şöyle 50 dolardan piyasaya girmeli arkasından pat 100 dolar :d tabiki hayal ancak gerçekleşebilecek bir hayal. Bir haber çıksın artık sağlam bir haber.
1715534936
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715534936
Reply with quote  #2

1715534936
Report to moderator
"You Asked For Change, We Gave You Coins" -- casascius
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715534936
Hero Member
*

Ignore
1715534936
Reply with quote  #2

1715534936
Report to moderator
1715534936
Hero Member
*

Ignore
1715534936
Reply with quote  #2

1715534936
Report to moderator
1715534936
Hero Member
*

Ignore
1715534936
Reply with quote  #2

1715534936
Report to moderator
ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
December 31, 2017, 07:24:32 AM

Benim şahsi görüşüm Tezos ico fiyatının çok altında işlem görmeye başlayacaktır.Bu tahminde bulunmamın altında iki önemli unsur bulunuyor.Birincisi ekibin yaşadığı sorunlar ve bunun biraz dışa yansımış olması ikinci ve daha önemli unsur bitcoinin aşırı derece değerlenmiş olması.
kriptom
Hero Member

Activity: 644
Merit: 502

View Profile
December 31, 2017, 08:12:45 AM

Benim şahsi görüşüm Tezos ico fiyatının çok altında işlem görmeye başlayacaktır.Bu tahminde bulunmamın altında iki önemli unsur bulunuyor.Birincisi ekibin yaşadığı sorunlar ve bunun biraz dışa yansımış olması ikinci ve daha önemli unsur bitcoinin aşırı derece değerlenmiş olması.

Hocam ICO fiyatı 40 cent diye hatırlıyorum. Bu seviyeninde aşağısındamı işlem görecek sizce . Yatırımcılara darbe vurulur gerçekten.
kingkonjac
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile
December 31, 2017, 08:24:06 AM

Hala tarih belirsiz sanırım ne zaman çıkacak?

Turkoin
Sr. Member

Activity: 392

View Profile
January 01, 2018, 03:57:23 PM

Hocam ICO fiyatı 40 cent diye hatırlıyorum. Bu seviyeninde aşağısındamı işlem görecek sizce . Yatırımcılara darbe vurulur gerçekten.
ico fiyatının altında işlem görmesi çok zor 10 dolarları görmüş. ve o kadar fazla hacim olmamasına rağmen şu an 4 dolar seviyelerinde. ve ico da toplanan milyonlarda doları bu yükselen piyasada bir anda düşüremezler. 4-5 dolar çok makul bir fiyat bence. sonrasında satışlar 2-3 dolara çekse tekrar oradan bi 10 dolar seviyelerine çıkartır.

insanlar sağlam yatırım yaptı. sağlam kazanmadan bırakamazlar. Cheesy ico fiyatının altını değil 1 doların altına düşeceğini sanmam.

coininiz bol olsun. Smiley
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
January 01, 2018, 04:06:53 PM

İco fiyatının altında çıkmasa bile yinede o seviyelere daha sonrasında gelebilir her çıkan coin gibi buda bir sıçrama yapacaktır.
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
January 01, 2018, 04:15:45 PM

bu proje icin en kotusu ciktiktan sonra bir tarafinda hata bulunmasi olur. o kadar bekletip de hatali bir proje ile piyasaya girerlerse iste o zaman ico altinda fiyatlari gorebiliriz. aksi durumda ico seviyelerinin gorulmesinin imkansiz oldugunu dusunuyorum
LaBlanj
Sr. Member

Activity: 448

View Profile
January 01, 2018, 05:24:47 PM

şubat-mart ayında mannete çıkar T3

şuan alphanet'te.

alphanet, 2-3haftada bir resetleniyor, testler yapılıyor. tasarımsız,test ortamındaki zincirin explorerını görmek istiyorsanız; http://www.ostez.com/

fiyat konusunda rahat olun. ico fiyatında falan çıkmaz. en kötü 3-4dolardan piyasaya girecektir.

▄▄▄                                          ███                ▄▄▄     ███
███                                          ███               ▐███▌    ███
███                                          ███                ▀▀▀     ███
███        ▄███████▄   ▐███▄█████▄     ▄▄███████ ▄▄███████▄▄    ███   ███████▄
███       ████▀  ████  ▐████▀▀████▌   ████▀▀██▀▄████▀▀▀▀▀███▌   ███   ▀▀███▀▀▀
███      ▐████▄▄▄████  ▐███    ███▌  ████    ▄████▀▄█▌   ▐███   ███     ███
███      ▐███▀▀▀▀▀▀▀▀  ▐███    ███▌  ███▌   ████▀▄███▀   ▐███   ███     ███
███       ████▄    ▄▄  ▐███    ███▌  ████▄   ▄█████▀▄█   ████   ███     ███▄ ▄▄
▀████████  ▀████████▀  ▐███    ███▌   █████████▀▀  ████████▀    ███     ▀█████▀

ALL YOU NEED IS LOAN

▄▄██████▄▄
       ▄▄██████████████▄▄
    ▄▄████████████████████▄▄
 ▄████████████████████████████▄
████████████▌  █████████████████
████████████▌  █████████████████
███████▀▀      ███▀      ▀██████
██████   ▄██▄▄▀▀  ▄▄▄██▄   █████
█████▌  ████    ▄▀  ████   █████
█████▌  ▐███▄▄▀▀  ▄▄████   █████
██████   ▀▀▀   ▄▄█▀  ▀▀   ▄█████
████████▄▄▄▄███████▄▄▄▄▄████████
▀██████████████████████████████▀
   ▀▀███████████████████████▀▀
      ▀▀████████████████▀▀
          ▀▀▀██████▀▀▀
baybety
Member
**

Activity: 123

View Profile
January 01, 2018, 06:41:58 PM

Birinci öngörüne cevap vermek gerekirse ico fiyatının altında çıkacağı ile alakalı bir paradox var. Sebebi ise eğer piyasaya çıkmış ise sorunları düzeltmiş demektir bundan sonrası ekibi aşar. piyasaya çıkması kontrolün yatırımcılara geçmesi demek.
ikinci öngörüne cevaben ise yatırımcılar zaten bitcoin'in bu süre zarfı içinde değerleneceğini zaten biliyorlardı ve bunu göz önünde bulundurarak yatırımlarını yaptılar.

Bir ekleme de ben yapayım. bir çok ciddi yatırımcı Tezos piyasaya çıksa bile satma taraftarı değil.
Satan kişiler muhtemelen küçük ve sabırsız yatırımcılar olacak. sebebi ise gayet basit. Zengin sabrettiği için zengindir..
baybety
Member
**

View Profile
January 01, 2018, 06:51:35 PM

bu proje icin en kotusu ciktiktan sonra bir tarafinda hata bulunmasi olur. o kadar bekletip de hatali bir proje ile piyasaya girerlerse iste o zaman ico altinda fiyatlari gorebiliriz. aksi durumda ico seviyelerinin gorulmesinin imkansiz oldugunu dusunuyorum
Burada sizin ile hemfikirim. Piyasaya çıktığında ciddi bir açık tüm yatırımı yerle bir eder.
hidrocop
Sr. Member

Merit: 267

View Profile
January 01, 2018, 07:18:08 PM

Ben 4 dolardan cikarsa fena cakarlar diye dusunuyorum tezosu sonra dipten gene toplarkar aciksasi 4 dolara satabilirsem hic durmam hemen satarim elimdekileri 1 btc atan adam 5000 token aldi, 20bin dolar yapar. Forumda 5 btc atanlar var bakinalari satmiyorum bile. Boyle bir firsati kimse kacirmaz su an
baybety
Member
**

View Profile
January 01, 2018, 07:23:56 PM

Ben 4 dolardan cikarsa fena cakarlar diye dusunuyorum tezosu sonra dipten gene toplarkar aciksasi 4 dolara satabilirsem hic durmam hemen satarim elimdekileri 1 btc atan adam 5000 token aldi, 20bin dolar yapar. Forumda 5 btc atanlar var bakinalari satmiyorum bile. Boyle bir firsati kimse kacirmaz su an

o 5,5 BTC atan kişi benim. satmaya da niyetim yok..
mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
January 02, 2018, 01:00:42 PM

valla beklemekten kuruduk çöktük Smiley artık bi test sürüm bi haber bi mail bişey lazım, yeter entriklarından gına geldi artık, çıkacaksan çık zalımın kızı.
Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
January 02, 2018, 01:19:22 PM

Bence küçümsemeyi tezosu şu sorunlar aşılırda sağsalim piyasaya çıkarsa 4 dolara havada gider bence zaten o zamandan bu zamana kadar btc kaça katladı, .ıkana kadar dahada yükselecektir.dolayısıyla yatırımcılarım maliyetide yükselecek ve kimsenin ucuzada satacağını düşünmüyorum ICX 3 ay bekletti nerdeyse 50x le girdi piyasaya, tezostanda böyle bişey bekliyorum
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
January 02, 2018, 01:20:18 PM

Umarım emekler ve paralar ziyan olmaz , benim de az bir miktar var ama ümidimi kestim diyebilirim. KAvgalar mahkemeler bi bitmedi. Nasıl iş çıkartacaklar onu da bilemiyorum. Doğru dürüst bir icosu bile olmadı elimizde bir pdf bekliyoruz bari tokenları verseler di.
Xexen4
Sr. Member

Activity: 756
Merit: 290

View Profile
January 02, 2018, 07:19:01 PM

yasal mevzuatla edg de çok uğraşmıştı ama şuan önü açık gibi duruyor.
hukuki süreç elbet bi şekilde sonuçlanır. deve yüküyle para topladılar tutsunlar bilirkişileri avukatları nolur yani.
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
January 03, 2018, 09:11:14 AM

hukuki süreç elbet bi şekilde sonuçlanır. deve yüküyle para topladılar tutsunlar bilirkişileri avukatları nolur yani.
O deve yükü ile toplanan para fonda ve fondan para alamıyorlar sorunda o zaten para alamadığından projeyide bitemiyor, vakfın başındaki Johann Gever denilen adam, artur ve karısıyla kavgalı bu yüzden tezosun önüne taş koyuyor bu herifin fon başından gitmesi için imza kampanyası düzenlendi http://www.tezos.help/community-statement.html
bi defolsa önü açık ama işte bırakmıyor şerefsiz
tekno
Sr. Member

Activity: 602
Merit: 255

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
January 03, 2018, 02:48:15 PM

o zaman formu doldurup destek olmak lazım Smiley

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
YoBit AirDrop $|
Get 700 YoDollars for Free!
🏆
tartibaya
Full Member

Merit: 101

View Profile
January 04, 2018, 02:54:17 PM

O deve yükü ile toplanan para fonda ve fondan para alamıyorlar sorunda o zaten para alamadığından projeyide bitemiyor, vakfın başındaki Johann Gever denilen adam, artur ve karısıyla kavgalı bu yüzden tezosun önüne taş koyuyor bu herifin fon başından gitmesi için imza kampanyası düzenlendi http://www.tezos.help/community-statement.html
bi defolsa önü açık ama işte bırakmıyor şerefsiz

Hocam bu nasıl iş nerdeyse 1 milyar dolar para var ortada adamların arkadaşlık ilişkileri yüzünden mi kitlendik bekliyoruz. Hadi artık güzel bir haber gelmeli.
BTCHakan
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 260

View Profile
January 04, 2018, 07:09:30 PM

Bountysi içimde uhde kaldı bunun. Hatta bir ara nasıl yaparım da biraz edinebilirim, geliştiricilerle irtibata mı geçsem diye düşündüm. Sonra süreci izledikçe Allah korumuş beni dedim. Bakalım ileriki günlerden neler hissesttirecek.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 »
  Print  

Jump to: