Bitcoin Forum
June 16, 2024, 08:53:22 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 »
  Print  
Author Topic: Tezos Hakkında  (Read 39041 times)
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
January 04, 2018, 07:19:40 PM

Tezos tam bir gölge gibi diyebiliriz ne olacağını kestirmek açıkcası güç bir durumda şu anda. Ne zaman borsaya girecek ne olacak bitecek belli değil. Şu kadardan girer bu olur demek bana göre erken daha.
baybety
Member
**

Activity: 123
Merit: 10

View Profile
January 05, 2018, 07:30:41 AM

Tezos ile ilgili teknik, ticari ve kamusal gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz.
Bu bir forum, yalan atanı da var doğru söyleyeni de.
https://forums.tezos.community/
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
January 05, 2018, 07:39:33 AM

yasal mevzuatla edg de çok uğraşmıştı ama şuan önü açık gibi duruyor.
hukuki süreç elbet bi şekilde sonuçlanır. deve yüküyle para topladılar tutsunlar bilirkişileri avukatları nolur yani.
O deve yükü ile toplanan para fonda ve fondan para alamıyorlar sorunda o zaten para alamadığından projeyide bitemiyor, vakfın başındaki Johann Gever denilen adam, artur ve karısıyla kavgalı bu yüzden tezosun önüne taş koyuyor bu herifin fon başından gitmesi için imza kampanyası düzenlendi http://www.tezos.help/community-statement.html
bi defolsa önü açık ama işte bırakmıyor şerefsiz

Brezilya dizisi gibi tezos fonunun başındaki adamın aile hayatını takip ediyoruz. Birisi şunlara iş ayrı arkadaşlık ayrı desinde kavga bitsin.  Smiley

mstfprcn
Hero Member

Activity: 700
Merit: 553

View Profile
January 05, 2018, 07:52:40 AM

telefonun başında çaresiz bekliyorum bekliyorum ama çalmayacak biliyorum, diyerek fonun başında bulunan gever şerefsizine en derin ve içten saygıalrımı sunuyorum...siktir gitte şu tezosun önü açılsın artık pezevenk.
cabbarlana
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
January 05, 2018, 05:15:35 PM

Şöyle 10 dolardan giriş yapsa en geç Mart gibi. Sonra Temmuzda 50 dolarlara yurusek biz denk getirmiş olsa bir fırsatıda. Tadından yenmez olmaz olmaz demeyin ripple 3 dolar oldu!

Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
January 05, 2018, 05:55:30 PM

Şöyle 10 dolardan giriş yapsa en geç Mart gibi. Sonra Temmuzda 50 dolarlara yurusek biz denk getirmiş olsa bir fırsatıda. Tadından yenmez olmaz olmaz demeyin ripple 3 dolar oldu!

10 dolardan hangi coin girmişki tezos girsin sırın labs 200+ para topladığı halde 1 dolardan giriş yaptı tezosun ayrıcalığı neyki. Bir tek zec girmişti benim bildiğim oda o kadar seviyeden değil. Ne kadar seviyeden girerse girsin yükselişi kısa sürede olur sadece şu gever denen adamın olayında bitiyor.
shewadiwadi
Full Member

Activity: 332
Merit: 108

View Profile
January 05, 2018, 08:25:24 PM

Her şey güzel gidiyor. Bakmayın siz burada imza kampanyası için spam yapanlara. Dünyadan haberleri yok, buraya attıkları postlara dönüp bakmıyorlar bile.

Benim de tahminim 10 usd den gireceği yönünde. Ama minimum 5  usdden girer. Zaten ciddi bir coinin milyar dolar capi oluyor.
Monkey1
Hero Member

Activity: 868
Merit: 500

View Profile
January 05, 2018, 09:41:52 PM

10 dolardan hangi coin girmişki tezos girsin sırın labs 200+ para topladığı halde 1 dolardan giriş yaptı tezosun ayrıcalığı neyki. Bir tek zec girmişti benim bildiğim oda o kadar seviyeden değil. Ne kadar seviyeden girerse girsin yükselişi kısa sürede olur sadece şu gever denen adamın olayında bitiyor.

Bu kadar badireden yi başarı ile atlatırlarsa birde ortaya güzel bir şey çıkarırlarsa 10 doları fazlasıyla hak ederler.

▄▄█████▄▄
         ▄▄███████████▄▄
      ▄▄█████████████████▄▄
   ▄▄███████████████████████▄▄
 ▄█████████████████████████████▄
█████████████████████████████████
████████▀▀  ▀██▀       ▀▀████████
███████  ▄████  ███████▄  ███████
███████ █████  ██████████ ███████
███████ ██████████  █████ ███████
███████  ▀███████  ███▀   ███████
████████▄▄        ██   ▄▄████████
 ▀█████████████████████████████▀
   ▀▀███████████████████████▀▀
      ▀▀█████████████████▀▀
         ▀▀███████████▀▀
            ▀▀█████▀▀

.THRIVING CRYPTOCURRENCY..
.MARKET WITH CRYPTOBONDS..

▄▄▄▄  ▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄  ▄▄▄▄
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

INITIAL COIN OFFERING
SEPTEMBER 30

██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
██████
         ▄▄████████▄▄
     ▄████████████████▄
   ▄███▀▄▄▄▄▄▄▄ ▀███████▄
  █████ ███████ █▄▀███████
 ██████ ███████ ███▄▀██████
▐██████ ███████▄▄▄▄▄▄ █████▌
▐██████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ █████▌
▐██████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ █████▌
 ██████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ █████
  █████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ ████
   ▀███▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄██▀
     ▀████████████████▀
        ▀▀████████▀▀

...READ THE....
.WHITEPAPER.

▄▄████████▄▄
     ▄████████████████▄
   ▄████████████████████▄
  ███████████████▀▀  █████
 ████████████▀▀      ██████
▐████████▀▀   ▄▄     ██████▌
▐████▀▀    ▄█▀▀     ███████▌
▐████████ █▀        ███████▌
 ████████ █ ▄███▄   ███████
  ████████████████▄▄██████
   ▀████████████████████▀
     ▀████████████████▀
        ▀▀████████▀▀
TWITTER
FACEBOOK
MEDIUM
REDDIT
GITHUB
SLACK
Mavilcposeti
Full Member

Activity: 462
Merit: 102

View Profile
January 05, 2018, 11:49:35 PM

Tezos ne oldu hala bir açıklama falan yok mu kaç ay oldu hala coinler yok ortada arkadaş nereye kadar beklenecek arkadaş bekle bekle şiştik ya artık çıksında görelim
ForeverFener
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
January 06, 2018, 12:16:20 PM

Bountysi içimde uhde kaldı bunun. Hatta bir ara nasıl yaparım da biraz edinebilirim, geliştiricilerle irtibata mı geçsem diye düşündüm. Sonra süreci izledikçe Allah korumuş beni dedim. Bakalım ileriki günlerden neler hissesttirecek.

Tezos bildiğim kadarıyla bounty düzenlemedi.Zaten çok fazla yatırım toplayacakları belli olduğu için Tezos ekibi forum üzerinde bir tanıtım kampanyası yapma ihtiyacı duymadı diye hatırlıyorum.Yanılıyorsam lütfen düzeltin.
sokusimafuckusima
Sr. Member

Activity: 308

View Profile
January 06, 2018, 05:49:10 PM

Bountysi içimde uhde kaldı bunun. Hatta bir ara nasıl yaparım da biraz edinebilirim, geliştiricilerle irtibata mı geçsem diye düşündüm. Sonra süreci izledikçe Allah korumuş beni dedim. Bakalım ileriki günlerden neler hissesttirecek.
sırf post kasmak için saçma saçma yorumlar yapıyorsun. tezosun t sini bilmiyorsun bi de geliştiricileri ile irtibata geçeceksin. ortada bounty falan yok. süreci nasıl izledin ?

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
CryptoTalk.org| 
MAKE POSTS AND EARN BTC!
🏆
Dr.Cocktail
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 262

View Profile
January 07, 2018, 07:55:46 AM

Kendimizi kandırmanın amacı yok hepimiz belli bir miktar post kasmak için bu işi yapıyoruz ama yalan yanlış bilgiler içeren spam mesajlar atmamaya özen göstererek yapıyoruz.Tezos bounty kampanyası düzenlemedi adam kalkmış burada içimde kaldı diyor.Sonra bu adam coin önerdiğinde belkide foruma yeni üye olan arkadaşlar bu arkadaşa inanıp önerdiği coini satın alacaklar.Biraz dikkatli davranmakta fayda var.
Turkoin
Sr. Member

Activity: 392

View Profile
January 07, 2018, 09:13:22 AM

Kendimizi kandırmanın amacı yok hepimiz belli bir miktar post kasmak için bu işi yapıyoruz ama yalan yanlış bilgiler içeren spam mesajlar atmamaya özen göstererek yapıyoruz.Tezos bounty kampanyası düzenlemedi adam kalkmış burada içimde kaldı diyor.Sonra bu adam coin önerdiğinde belkide foruma yeni üye olan arkadaşlar bu arkadaşa inanıp önerdiği coini satın alacaklar.Biraz dikkatli davranmakta fayda var.
aynen katılıyorum hocam. yanlış bilgilerden kaçınalım.

tezos 40 cent civarındaydı ico fiyatı olarak şimdi 6.20 dolara kadar çıktı. ama şu anki öngörülen değeri.

toplam kaç adet olduğu ve sirkülasyonda ne kadar olacağını henüz bilmiyoruz. ama icosuna katılmak gerekiyormuş ben pişmanım o konuda. Sad

coininiz bol olsun. Smiley
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
January 07, 2018, 11:00:36 AM

Vay be bu konuyu nerelere geldi hala tezostn bir haber yok, bounty programı düzenlemeyen ilk coin oldular o zamanlarda zaten htiyaçlarıda yoktu böyle bir şeye. Yukarıdaki eleman pos kasacam derken batırmış, attıgın post biraz mantık içersin en azından ilk mesaja falan bak.
coinzoid
Sr. Member

Activity: 476

View Profile
January 07, 2018, 01:22:43 PM

Reddit'de yer alan bir paylaşıma göre Gevers ve Tezos geliştiricileri aynı konferansta yer alacak gibi. Bu gerçekleşirse sonuç nasıl olur merak ediyorum.

https://www.reddit.com/r/tezos/comments/7opgd2/gevers_and_breitman_to_present_at_the_same/
tartibaya
Full Member

Activity: 630
Merit: 101

View Profile
January 07, 2018, 02:01:23 PM

Tezosun ICO zamanı beni yatırıma teşvik eden forumdan bir üstadla konuşmuştum bir buçuk ayı kadar önce, Mart ayından önce beklentiye girme sabredeceğiz dedi. Tabi btcnin insanlık dışı artışı karşısında o da Tezosa yaptığı yatırım karşısında biraz tedirgindi. 10 Btc atanlar duymuştum galiba, şuan ki btc fiyatı ile ıco fiyatından giriş yapsa dahi milleti zengin eder. BTC bazlı tabiki dolar değil.
gokcey
Full Member

Activity: 208

View Profile
January 07, 2018, 02:04:12 PM

Yatırdığımı geri verse, btc nin bihayli değelerinişi sayesinde karda görürüm kendimi. En azından çar çur etmedim diye düşünürüm Smiley
HCRT
Full Member

Activity: 420

View Profile
January 07, 2018, 02:12:50 PM

Bu gidişle tezos çıkmayacak benim umudum artık universa da çok sağlam ethereum a rakip olacak gibi görünüyor mcaffe de var arkasında bu işin banko değerlenecektir

Palpatinee
Member
**

Activity: 102
Merit: 25

View Profile
January 07, 2018, 02:49:58 PM

Bu gidişle tezos çıkmayacak benim umudum artık universa da çok sağlam ethereum a rakip olacak gibi görünüyor mcaffe de var arkasında bu işin banko değerlenecektir

Tezos çıkmayacak diye bir durum yok mutlaka giriş yapar ama sancılı ve uzun bir süreç var aralarındaki sorun yüzünden bu kadar uzadı bu durum.
btcunlimitedx
Member
**

Activity: 60
Merit: 10

View Profile
January 07, 2018, 07:30:43 PM

Q1 sonu en geç Q2 başı cıkacak
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 »
  Print  

Jump to: