Bitcoin Forum
April 27, 2024, 10:02:49 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Futbol fanatikliği  (Read 2969 times)
AysunYaman
Newbie
*

Activity: 31
Merit: 0

View Profile
October 15, 2017, 10:20:25 AM

Bence futbol fanatikliği diye bi dünya yok sen fanatiksen ve fanatiğim taraftarım ya da biraz daha pisleşelim holiganım diyorsan diyebiliyorsan o kalbinle bağlandığın maçlarını sevdiğin izlediğin takımın fanatiğisindir ve sadece futbol değil basketbol takımını da ve hatta varsa voleybol yüzme atletizm hatta ve hatta e-spor takımını bile desteklemelisin bence.
Nacizane ideam budur.. Smiley
1714255369
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714255369
Reply with quote  #2

1714255369
Report to moderator
BitcoinCleanup.com: Learn why Bitcoin isn't bad for the environment
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714255369
Hero Member
*

Ignore
1714255369
Reply with quote  #2

1714255369
Report to moderator
1714255369
Hero Member
*

Ignore
1714255369
Reply with quote  #2

1714255369
Report to moderator
1714255369
Hero Member
*

Ignore
1714255369
Reply with quote  #2

1714255369
Report to moderator
DebelenenBocuk
Member
**

Activity: 84
Merit: 10

View Profile
October 22, 2017, 10:26:57 PM

Ben doğma büyüme Karşıyaka'lıyım . Lise çağlarında kovalamadığım deplasman iç saha maçları  , basketinden tut voleyboluna , tribün toplantılarına kadar her olaya dahildim . Girip çıkmadığım mevzu kalmadı . Daha sonrasında üniversiteyi şehir dışında kazanmamla yavas yavaş bu fanatizm duygusu azaldı ve yavaş yavaş yok oldu . Yine giderim takip ederim ama eskisi gibi değilim .
Bu fanatiklik seviyesi gerçekten insanı bir yere götürmüyor ve hayatın bazı aşamalarından kendini eksik hissetmeye başlıyorsun . Bu açıdan kimseye bu kadar aşırı fanatik olmasını tavsiye etmiyorum . Her şey dozunda güzel diye düşünüyorum .
RagnarLothbrok41
Member
**

View Profile
October 22, 2017, 10:29:40 PM

Kardeş fanatiksen fanatiksindir futbolu basketi olmaz bu işin ama sen değilsin bence o yüzden çok tartışmayacağım kısacası bira içip maça girmek sahada ana bacı sövmek bozuk para fırlatmak hakeme gözlük işareti yapmak kendi oyuncuna baaas kooş demektir ille de soruyorsan

▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
● PLINKO  (+) ROULETTE ║ BITVEST ║ |7| SLOTS    ▼ BIT SPIN
▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
Risotto
Full Member

Activity: 238
Merit: 100

View Profile
October 22, 2017, 10:37:55 PM

Bizde gruplaşma her zaman var olmuştur. Türklerin tarihi budur. Kabileleşme zamanla yerini semtleşmeye, semtler geliştikçe mahalleleşmeye bıraktı. Bazı insanlar sinirini stressini bu şekilde atıyor. Maçlarda içindeki canavarı açığa çıkarmak, bağırmak hatta küfretmek, belki kavga etmek bile ihtiyacıdır insanın. Yeter ki sebep ve ciddiyeti ufak olsun. Birbirini bıçaklayanlardan bahsetmiyorum. Ama bi noktaya kadar holiganlığı destekliyorum
Razor5
Full Member

Activity: 322

View Profile
October 22, 2017, 11:17:00 PM

Bu fanatizm yüzünden insanlar zarar görüyor bunun son örneği bugünkü maçta hakeme yapılan şiddetti. O kadar kamera var bunu yapanları içeriye atmaları lazım toplumdan temizlenmeleri gerekiyor.

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀     │      JINBI      │       T H E   G O L D E N   I C O     ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
████████████                     JOIN ICO  -  21st  J U N E                     ████████████
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄          Whitepaper       Telegram       Twitter       Reddit           ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
miraekiz
Member
**

View Profile
October 23, 2017, 07:03:21 AM

Gerçekten bunu abartan bir kesin oldukça fazla. Tüm hayatını buna adamak oldukça hatalı. Bu yüzden deplasmana giden binlerce insan dayak yiyor. Yada futbolcu otobüsleri zarar görüyor. Yada statlarda koltuklar sökülüyor. Yani bu derece çıldırmak neden anlayamıyorum. O verdiği zarar sadece takıma değil devlete de. Sorsanız çoğu vatan millet sever. Böyle fanatiklerin tedavi görmesi lazım.

▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
● PLINKO  (+) ROULETTE ║ BITVEST ║ |7| SLOTS    ▼ BIT SPIN
▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬
AlwaysSomewhere
Member
**

Activity: 98

View Profile
October 25, 2017, 09:22:56 PM

ya sabah akşam futbol konuşmak kültürsüz insanların konuşacak başka bişey bulamamasından kaynaklı bir şeydir bari futbol konuşurken az bilgili konuşsalar belki de konuşma tarzlarını düşman olarak değil de karşılıklı açık oturum gibisinden Discussion olarak Compare Contrast olarak konuşsalar da gerçekten bişey kazansalar her ülkede var bu olay
BattleWings
Member
**

Activity: 98

View Profile
October 26, 2017, 09:00:26 PM

Kesinlikle içinde bulunduğun arkadaş ortamı ve yetiştiğin ailenin (abinin , babanın ) fanatik olup olmadığına , futbol alışkanlığına göre değişen bir durum .
Ben de insana 7/24 futbol konuşmanın , tarışmanın birşey kattığını düşünmüyorum  . Anca iddia flaan oynuyosan işine yarayabilir ki ondan da şu ana kadar yüksek miktarlar kazanna bir tanıdığımda olmadı . Bence zamanı daha güzel aktiviteler ile değerlendirmek daha doğru .
various
Sr. Member

Activity: 854
Merit: 267

View Profile WWW
October 26, 2017, 09:37:57 PM

ya kafa boşaltmak için arada keyif için izler konuşursunda bazıları bokunu çıkarıyor abi çok salakca

erifubirugen
Member
**

Activity: 350

View Profile
November 07, 2017, 04:22:50 AM

Konu ne olursa olsun aşırılık her zaman hatalılıktır. Futbol sevilip konuşulabilir, ilgilenilebilir her hangi bir hobi gibi, ama sabah akşam sürekli olarak ne futbol ne de başka birşey konuşulabilir. Tadı kaçar öyle değil mi Smiley  Bende futbol severim, haftasonları müsait olduğumda maçları da izlerim ama dediğim gibi bana göre herşeyin azı karar çoğu zarar..
t17389
Newbie
*

Activity: 27
Merit: 1

View Profile
November 07, 2017, 07:50:44 AM

= geri zekalılık.

hiçbir faydası olmayan bir eylemi (fanatizm'den bahsediyorum) yapmak kadar saçma bir şey olamaz.

sahadaki futbolcuya küfrettin, diğer takımın taraftarına küfrettin de ne oldu? eline ne geçti?  (bir tarafına döner bıçağı girme riskinden başka).

salaklıktan başka bir şey değil bu fanatizm...
katılıyorum. Halk gerçek sorunlara yoğunlaşacağına tüm enerjisini bu salak şeye ayırıyor. Cidden toplumların afyonu.

Erkeklerin %80i ne bir kitap okuyor, ne sanatla ilgileniyor, ne futbola harcayacağı parayla gezeyim de ufkumu genişleteyim diye düşünüyor. Mal mal öküz öküz insanlardan oluştu toplum.

Her şey gibi bunun da bokunu çıkartan bir toplum olduğumuz için bizim yöneticiler bu millete müstehak.
LosPollosHermanos
Member
**

Activity: 112

View Profile
November 07, 2017, 08:02:34 AM

https://www.youtube.com/watch?v=MWwGgfAIc5w

futbol asla sadece futbol değildir ..
Keyhazat2
Newbie
*

Activity: 44

View Profile
November 07, 2017, 09:00:58 AM

Fanatiklik takımını çok sevmek ne olursa olsun sonuna kadar destek olmaktır, burada anlatılan kötü olaylar holiganlik oluyor ve holiganlik iğrenç bişey ulan insan takımı için insan öldürür mü, cidden ilginç ya.
Bagcec
Newbie
*

Activity: 37

View Profile
November 07, 2017, 09:10:31 AM

Aşırıya kacmadikca iyi
Kusman
Member
**

Activity: 756
Merit: 17

View Profile
November 07, 2017, 04:31:37 PM

hiçbir zaman anlıyamadıgım şey.tamam ben de sürekli futbol izleyen ve takım tutan biriyim fakat fanatikligin bence hiçbir şeyi kalmamıs insanların yaptıgını düşünüyorum benim acımdan hic mantıklı degil.

██   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀    ▄       BYBIT │ reddit       ▄    ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ██
   Sports & Derivatives Trading        Mobile App for iPhone & Android
   24/7 Customer Support        NFT Marketplace        Launchpad/Launchpool
xiaoyum
Full Member

Activity: 266

Blockchain with solar energy

View Profile
November 07, 2017, 06:08:04 PM

Açıkçası ben de sürekli futbol konuşan insanları itici buluyorum. Futbol konuşması çok keyifli olsa da futbolu sevmek önemli. Takım aşkı hiç hoşuma gitmiyor.

▀▀▀▀▀▀▀  [     CRYPTOS⚫LARTECH      ]  ▀▀▀▀▀▀▀
  White Paper     ||   BLOCKCHAIN & ENERGY FOR A BETTER WORLD   ||     One Pager 
Telegram      Facebook      Twitter      [[     TOKEN SALE is LIVE     ]]      Medium      Youtube      Reddit
sahinkod
Member
**

Activity: 119

View Profile
November 07, 2017, 06:16:32 PM

Bizde gruplaşma her zaman var olmuştur. Türklerin tarihi budur. Kabileleşme zamanla yerini semtleşmeye, semtler geliştikçe mahalleleşmeye bıraktı. Bazı insanlar sinirini stressini bu şekilde atıyor. Maçlarda içindeki canavarı açığa çıkarmak, bağırmak hatta küfretmek, belki kavga etmek bile ihtiyacıdır insanın. Yeter ki sebep ve ciddiyeti ufak olsun. Birbirini bıçaklayanlardan bahsetmiyorum. Ama bi noktaya kadar holiganlığı destekliyorum
Türklerin tarihi budur derken ? Türkler kabileleşme olarak en son sıralarda sayacağımız topluluklardan.Yaşadığımız coğrafyadan dolayı bizide kabileleşen bir topluluk olarak görmen üzücü.

Kendi fikrime gelince ;

İzlemek için binlerce lira vermelerine ben takılmam hocam.Nede olsa insanlar kendi eğlendikleri şeye para verebilirler ama birde işin fanatikikte demiyeyim holiganlık kısımı var.Bu bence çok tehlikeli.Hem şahsın kendisi için hemde çevresi için.Ben basketbol severim daha çok,basketbol maçlarını izlemek için iyide para veririm ama bir yenilgi sonrasında küfür etmem,küfür edeceksem zaten orada yerim yoktur diye  düşünüyorum.Bu fanatiklik veya daha sert adıyla holiganlık malesef sadce Türkiye'de değil çoğu ülkede olan birşey.Anlamsız görüyorum.
zenfon6
Member
**

Activity: 148

View Profile WWW
November 07, 2017, 09:02:15 PM

Arkadaşlar,sabah akşam futbol konuşmak insana ne katabilir?
Şöyle bir bakıyorum etrafımdakilere adamlar yok şu oyuncu şu fiyata gelecek,şu takımda şunlar eksik.
İşte bu sefer şampiyonluk kesin bizim.
Ya bu oyuncunun performansı şöyle bu teknik adam böyle gibi sürekli konuşup duruyorlar.
Benim anlayamadığım bu insanlar neyden zevk alıyorlar.gerçekten merak ettiğimden soruyorum..
İşte lisanslı forma satın alıp bunları desteklerler
Sırf bunları izlemek için binlerce liralarını harcarlar.
Sağda solda ne kadar boş duvar varsa destekledikleri takımı yazalar.ortalığı pisletirler.
Rakip takımlara küfür edip birbirlerini öldürürler.
Bu insanların sayısı o kadar fazlaki hani burda bile baya vardır diye düşünüyorum.
Benim gibi düşünenleriniz var mı?

bende seninle aynı şeyleri düşünüyorum hatta fazlası bile ...

nefret ediyorum futboldan..futbol muhabbeti yapandan ,maçlardan, takımlardan, pazar geceleri o lanet aptal futbol tartışması yapan programlardan, anahaberlerden sonra spor adı altında aptal transfer haberleri veren %90 ı futbol haberlerinden oluşan zırvalıklardan...

futbol muhabbeti yapan insanla arkadaşlık bile etmem o kadar nefret ediyorum.....hayatta bi yere gelememiş kültürsüz insanların tek sohbet konusudur futbol...benim için öyle...

Dontcry.
Full Member

Activity: 630
Merit: 104

View Profile
November 07, 2017, 09:09:57 PM

bence boş bi hayal Cheesy ne geree war olm izle geç yok öyle oldu böyle :d
ozdemir
Newbie
*

Activity: 30

View Profile
November 08, 2017, 02:56:05 PM

aslında  kötü  bisey futboll için millet birbirini  kırıyo dövüyo  fanetik degilim   bence yapmayında  boyle  seyler
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: