Bitcoin Forum
April 27, 2024, 01:32:11 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Futbol fanatikliği  (Read 2969 times)
mick42
Member
**

Activity: 182
Merit: 10

View Profile
November 08, 2017, 09:07:18 PM

Yorumlamayla kalacaksa bi sorun yok bence ama iş fiiliyata gececekse ona hiç gerek yok,sonucta insan zevk aldigi icin izliyor yorumluyor konusuyor olabilir,boyle yaptigi icinde yargilanmasi gerekmez bence
1714224731
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714224731
Reply with quote  #2

1714224731
Report to moderator
"Bitcoin: mining our own business since 2009" -- Pieter Wuille
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714224731
Hero Member
*

Ignore
1714224731
Reply with quote  #2

1714224731
Report to moderator
1714224731
Hero Member
*

Ignore
1714224731
Reply with quote  #2

1714224731
Report to moderator
1714224731
Hero Member
*

Ignore
1714224731
Reply with quote  #2

1714224731
Report to moderator
ST39
Member
**

Activity: 167

View Profile
November 08, 2017, 09:22:48 PM

Futbol bir oyun bunu aklımızdan çıkarmayalım..oyundan sevk alalım...Yenersek sevinelim yenilirsek karşı tarafı tebrik edelim..Geçen tv de bir maç sonra olaylarda ortalık karışmış adam maça döner bıçağıyla gelmiş oha dedim o adamı yakalayıp iyi bir ceza vereceksinki herkes ibret alsın ...Lütfen fanatikleşmeyelim oyunun sevkini yaşayalım....
firestarter7
Newbie
*

Activity: 39
Merit: 0

View Profile
November 08, 2017, 10:01:11 PM

Fanatiklik holiganlık bu toplumda hep vardı, sanırım hep olacak da
NEJLA
Member
**

Activity: 179

View Profile
November 09, 2017, 08:22:29 AM

İnsanları anlamakta zorlanıyorum maç izlemeye eğlenmeye gidiyorsun ama fanatikleşip etrafa zarar veriyorsun...Bence insanlık dışı birşey ...Lütfen futbolu oyun olarak görelim ...Kimseye zarar vermeyelim..
umutdogan
Newbie
*

Activity: 15

View Profile
November 09, 2017, 08:30:33 AM

Bana da her zaman saçma gelmiştir bir futbol takımıyla insanın kendi meselesiymiş gibi ilgilenmesi. Bir keresinde ok fanatik bir arkadaşıma  neden futbolla ilgilendiğini sormuştum.  O da futbolu bıraksam hayatımda bir şey kalmaz ne yapıcam o kadar zaman demişti Smiley Sanırım cevap burada.
akm3535
Full Member

Activity: 252
Merit: 100

The Standard Protocol - Solving Inflation

View Profile
November 09, 2017, 03:20:50 PM

Futboll fanatikligi dünyanın en saçma şeyi bence 5 senedir futboll ne takip ederim ne izlerim gereksiz boş

Molla1453
Newbie
*

Activity: 26

View Profile
November 09, 2017, 07:02:10 PM

Takım tutmak güzel bir duygu ve etkinlik;her hafta takımının yeneceğini veya yenilir ise neler olacağı düşüncesi arasında gelip gitmek ! Ama fanatikliği vandalizme dönüştürmek tam bir cahillik göstergesi !
ozma03
Member
**

Activity: 140
Merit: 20

View Profile
November 09, 2017, 07:33:35 PM

İnsanlar hobi olarak sadece fanatizmi seçiyorlar ve günün stresini atmak için futbolla yatıp kalkıyorlar beyinlerini futbolla yıkıyorlar 90 dakikalık maç biter sonra özetini izler oda yetmez her yorumcuyu açıp teker teker dinler bir yorumcu onun takımı hakkında kötü bir şey dedimi sosyal medyada o yorumcuya küfürler saydırmaya başlar.Bir hafta boyunca hep o maçla yatıp kalkar ülkemizde bu tür insanlardan sayısızca var.Birde stada gidip 90 dakika bağıran sonra hızını alamayıp sahaya atlayanlar taşkınlık çıkaranlarda var futbolu sadece 90 dakikalık maç olarak düşünemiyoruz bu ülkede çünkü ülkedeki artan her fanatiklik futboldaki büyük pastayı artırıyor medyanın işine geliyor kulüplerin işine geliyor devletin işine geliyor çünkü çoğu insanın yönünü siyasete değilde futbola çevirilmiş oluyor.

albud4kfahri
Member
**

Activity: 91

View Profile
November 24, 2017, 09:11:07 AM

Ağlaya ağlaya maç izlememiş kişilerce cahil, takım muhabbetine adam dövecek ya da öldürecek kadar cani sanılırlar ama bu genelleme de diğerlerin kaderine ortaktır. bunu yapmazlar çünkü gerçekten cahil ve cani taraftarın yarattığı imajdan rahatsız olurlar ve o imajı değiştirmeyi görev bilirler. o takımın yaşattıklarını unutamayacak kadar çok etkilenmiş insanlardır, aşk derecesinde severler ancak gelip geçici değildir bu aşk. çok sağlam anılardan alır gücünü. her sevgide olduğu gibi bunda da sebep aramak gereksizdir. bir fanatik takımına aşıktır, evet son parasını bilete de verir orijinal formaya da. kendini o takıma karşı borçlu bilendir. sokağa o formayla çıktığında dik yürüyen, bacak kadar veletken maç kutlamaya çıkmasına izin verilmeyince o kutsal formayı yastığa geçirip sevinç gözyaşlarını oraya akıtandır.
adamin1i
Member
**

Activity: 539
Merit: 20

View Profile
November 24, 2017, 11:14:24 AM

Söz konusu Beşiktaş ise gerisi teferruattır diyorum Smiley
Bitcoin Acemisi
Full Member

Activity: 206
Merit: 100

View Profile
November 27, 2017, 02:02:00 PM

Futboll muhabbeti fanatikligi kadar boş bi iş yok ya allah için

_____________________A I T H E O N_____________________       [   JOIN THE WHITELIST   ]
The digital ecosystem simplifying your world through A.I., robotic, and human symbiosis
██ ███     WHITEPAPER     |     TELEGRAM     |     TWITTER     |     INSTAGRAM     ███ ██
gusifb
Member
**

Activity: 64

View Profile
November 27, 2017, 02:23:33 PM

Futbol cahili ile yapılan muhabbet insanı sinir etmekten başka işe yaramaz. Ülkemizde klüp yöneten başkanlar bile Futbol körü tek bildikleri diğer takıma laf atmak. Sonra ülke futbolu neden geriliyor. Daha futbol tartışmayı beceremiyoruz ki nasıl gelişelim.
platoon5
Newbie
*

Activity: 76

View Profile
November 28, 2017, 09:30:52 AM

İnsanın kendilerini ilkel zaaflarına ve hormonlarına teslim ettiği takdirde kendini bulup bulabileceği en yaramaz durumdur.böyle insanlar bir kez pimlendikten sonra çevreye, karşıt takım olan düşmanlara ve işine gücüne keyfine giden bildiğimiz insan türüne zararı dokunabilen tedirginlik unsurudurlar.bir yere ulaşmak için insanı yaratıcı rotalar çizmeye teşvik ederler.
salinizm
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 252

View Profile
November 28, 2017, 09:58:36 AM

Arkadaşlar,sabah akşam futbol konuşmak insana ne katabilir?
Şöyle bir bakıyorum etrafımdakilere adamlar yok şu oyuncu şu fiyata gelecek,şu takımda şunlar eksik.
İşte bu sefer şampiyonluk kesin bizim.
Ya bu oyuncunun performansı şöyle bu teknik adam böyle gibi sürekli konuşup duruyorlar.
Benim anlayamadığım bu insanlar neyden zevk alıyorlar.gerçekten merak ettiğimden soruyorum..
İşte lisanslı forma satın alıp bunları desteklerler
Sırf bunları izlemek için binlerce liralarını harcarlar.
Sağda solda ne kadar boş duvar varsa destekledikleri takımı yazalar.ortalığı pisletirler.
Rakip takımlara küfür edip birbirlerini öldürürler.
Bu insanların sayısı o kadar fazlaki hani burda bile baya vardır diye düşünüyorum.
Benim gibi düşünenleriniz var mı?

Futbol fanatikliği bence patolojik bir durum. Eğer bir insan futbol fanatikliğinden müzdarip ise acilen tedavi altına alınması gerekiyor. Bir takımı tutabilirsin, maçlarını sıkı bir şekilde takip edebilirsin fakat bu sevgi yüzünden adam öldürmek, kavga etmek tıbbı bir vakadır ve çok tehlikelidir.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
JINBI

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
[
T H E   G O L D E N   I C O
.
────────     WHITEPAPER     ────────
]
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
criptolover12
Member
**

Activity: 238

View Profile
November 28, 2017, 10:56:26 AM

isteyen olur isteyen olmaz fanatik olan cevresine zarar vermiyorsa baskalarini ilgilendiren b ir durum var mi?

OAX - REAL WORLD APPLICATION OF DECENTRALIZED EXCHANGES - V1
■  Hold your own keys - Liquidity Aggregation - Open and Transparent  ■
■ ■ WebsiteTeamWPTWPProject DeckANNBounty ANN ■ ■
mavipapagan
Member
**

Activity: 111

TEND, TOKENISING LUXURY ASSETS

View Profile
November 28, 2017, 11:07:57 AM

Asiri olmazsa guzeldir.artik futbol buyuk bir ekonomi oldu.Oynayani,oynatani,yoneteni.yazari,cizeri derken insanlari cezbedecek yontemler yaratiyorlar.bunlardan biride fanatizm  asiri olmazsa sikinti olmaz.yeterki oyunlara gelip birbirimizi yemeyelim.

hudutf3
Newbie
*

Activity: 75

View Profile
November 28, 2017, 11:37:15 AM

Adam trabzonludur, trabzonsporu tutar. ehh burdan biraz kurtarıyor ama insan beynini bu tür boş şeylerle neden doldurur, neden trabzonsporlar üzülüp onunla sevinir anlamam ki. üzülüp sevinmek için bu tür bahanelere ihtiyacımız mı var ki? Bilimsel sosyolojik, psikolojik ve biyolojik araştırmalar sonucu fanatiklerin zeka seviyesini genel ortalamanın altında olduğu belirlenmiştir
mathability
Newbie
*

Activity: 33

View Profile
November 28, 2017, 11:50:39 AM

Kesinlikle Türkiye nin kanayan yarası bu fanatizm mevzusudur. Futbolu futbol olduğu için sevmek lazım.
Mustafablci
Member
**

Activity: 70

View Profile
December 08, 2017, 07:56:40 PM

" Tiyatro izleyenleri ağlatır, oynayanları değil " sözünden ilham alarak 2014 yılında bıraktım futbola ve tribünlere olan ilgimi.

Ciddi bir fanatiklik boyutuyla 10 yıl boyunda içerde, deplasman da maç kaçırmadan geçen zamanlar. Uğruna bırakılan işler, hayatlar, özel günler geldi geçti. Ki yılda 10.000 km deplasman yapıyordum.

En son 24 saat ayakta uyumadan gidilen bir deplasmandan malubiyetle dönüyorduk. Psikolojinin ne kadar kötü olduğu tahmin edilemez. Maç sonrası gidilen şehrin havalimanına gidip, biraz tepki göstermekti amaç. Senin hayatta pek çok şeyini feda ettiğin adamların, otobüsten inip iç hatlara girerken gördüğüm neşeleri buna sebep oldu. Tepki bile göstermedim. Hemen otobüse geri döndüm.

İşte o an ilk cümle beynime saplandı.

Her ne kadar takip etmesem ve bıraksam da,

" Support your local team "

''En son 24 saat ayakta uyumadan gidilen bir deplasmandan malubiyetle dönüyorduk. Psikolojinin ne kadar kötü olduğu tahmin edilemez. Maç sonrası gidilen şehrin havalimanına gidip, biraz tepki göstermekti amaç. Senin hayatta pek çok şeyini feda ettiğin adamların, otobüsten inip iç hatlara girerken gördüğüm neşeleri buna sebep oldu. Tepki bile göstermedim. Hemen otobüse geri döndüm.''

Bu çok acıklıydı hakikaten öyle umurlarında değil.
proof_seeker
Member
**

Activity: 336
Merit: 11

View Profile
December 08, 2017, 08:24:23 PM

Gereksiz bir fanatiklik hatta sadece futbolun degil fanatikligin her turlusu sacmalik her ne konuda olursa olsun fanatiklik yaninda kavga dovus hatta ölümler getiriyor. Biseyleri yapin ama fanatigi olmak tam bir sacmalik.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: