Bitcoin Forum
May 10, 2024, 02:38:41 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Ethereum'a ne oldu?  (Read 3760 times)
dilemx (OP)
Full Member

Activity: 202
Merit: 100

View Profile
June 21, 2017, 08:51:55 PM

Ethereum 13 usd yi görmüş.Sonra 325 usd olmuş tekrar.Ne satmışlar anlık,ne emirler varmış alımda.Çok ilginç.

■  RESTART ENERGY 
RED MWAT Token DEMOCRATIZING ENERGY
Facebook Twitter Telegram AnnouncementJoin our Token Sale
1715351921
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715351921
Reply with quote  #2

1715351921
Report to moderator
1715351921
Hero Member
*

Ignore
1715351921
Reply with quote  #2

1715351921
Report to moderator
1715351921
Hero Member
*

Ignore
1715351921
Reply with quote  #2

1715351921
Report to moderator
"If you don't want people to know you're a scumbag then don't be a scumbag." -- margaritahuyan
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715351921
Hero Member
*

Ignore
1715351921
Reply with quote  #2

1715351921
Report to moderator
1715351921
Hero Member
*

Ignore
1715351921
Reply with quote  #2

1715351921
Report to moderator
Riskylisk
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 257

View Profile
June 21, 2017, 08:53:09 PM

Ethereum 13 usd yi görmüş.Sonra 325 usd olmuş tekrar.Ne satmışlar anlık,ne emirler varmış alımda.Çok ilginç.
Fat finger denilen olay olmuştur buyuk ihtimalle. Yada saglam biryerler hacklendi.
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
June 21, 2017, 08:56:14 PM

Nerden bakıyorsunuz ne 13 doları?
jednostka
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 252

View Profile
June 21, 2017, 09:08:32 PM

Muhtemelen bir hack olayı var ya da bi para babasının canı sıkıldı.

Bana kalırsa en büyük sebep Putin. Smiley Bu forumda Putin'in ethereum'un ceo'su ile görüşmesine sevinenler vardı, umarım Putin'le ilgili değildir yoksa onların acısının sesi uzaklardan duyulur.
dilemx (OP)
Full Member

Activity: 202
Merit: 100

View Profile
June 21, 2017, 09:10:34 PM

Nerden bakıyorsunuz ne 13 doları?
https://twitter.com/StockTwits/status/877621142734778368

■  RESTART ENERGY 
RED MWAT Token DEMOCRATIZING ENERGY
Facebook Twitter Telegram AnnouncementJoin our Token Sale
sezyumx
Hero Member

Activity: 686
Merit: 500

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
June 21, 2017, 09:22:32 PM

Yarın kokusu çıkar. Haberler gelmeye başlar.

ophyrim
Sr. Member

Activity: 994
Merit: 391

View Profile
June 21, 2017, 09:31:01 PM

Kötü bir haber gelmiş olma ihtimalide olsa ben düşüşü alım fırsatı olarak değerlendirenlerdenim. Alıp yarın satmayı düşünmüyorum. Uzun vade elimde tutacağım dolayısıyla bir süredir ethereum alıyorum. Ayrıca düşüşü eth tetiklemediyse düşüş esnasında neredeyse bütün coinler ciddi satış yedi. Eth deki sert düşüş mü bunu tetikledi bilmiyorum ancak bu sırada btc nin yukarı sert tepkisinden kaynaklı bir hareket ise eth nin toparlanmasıda sert olacaktır.
M.Terzi
Sr. Member

Activity: 448
Merit: 250

View Profile
June 21, 2017, 09:40:54 PM

Piyasa suan allak bullak herkes bisey soyluyor. Isin aslini arastirmadan karar vermek yanlis. Durulmayi beklemek lazim.
Betfair
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 260

View Profile
June 21, 2017, 09:46:02 PM

Şu icolar yüzünden ether bir gün 1$ a geri dönecek.Sanırım ico sahibi elindeki tüm etheri çıkarttı buy emirleride 13$ a kadar vardı ve hepsini sattı oto olarak marginde.
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
June 21, 2017, 09:50:28 PM

ETH'de sorun var... polo'dan dün 1 bugün 4 ETH cektim cüzdanima...
polo'da complete yaziyor, tx id mevcut ama blockchain'e girdigimde tx'leri bulmuyor...
ETH'lar ise hala cüzdanima gelmedi...

poloniex kadar serefsiz bir sistem görmedim... hala hesap onayimi gerceklestirmediler, 1 ayi gecti...
her gün 2bin dolar 2bin dolar tüm coinlarimi cekmege ugrasiyorum...
ap3311
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 300

View Profile
June 21, 2017, 10:23:54 PM

polo'da complete yaziyor, tx id mevcut ama blockchain'e girdigimde tx'leri bulmuyor...

poloniex kadar serefsiz bir sistem görmedim... hala hesap onayimi gerceklestirmediler, 1 ayi gecti...

üstad aynı olay bende de var şuanda. polodan cektim eth çektim txid paylaşti fakat gönderdikleri txid boş. tabi haliyle ortada  etherde yok. liquiden cekim yaptim o da aynı şekilde tepki verdi. telegramdan konustum liqui ile eth de sıkışma supporta yazin dedi. supporta yazdim öğlen gece oldu hala bi düzeltme yok. siz ne yaptiniz peki ?

⚫▶      BUILDERIUM 
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
Creating the future you desire, one bid at a time

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
YOUR RELIABLE PLATFORM FOR SKILLED &
QUALITY CONSTRUCTION CLIENTS & CONTRACTORS

██
    ██
    ██
    ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██
█  ██

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄██████████▀▀▀▀██████▄
▄█████████▀     ███████▄
▄██████████   ███████████▄
█████████▀▀   ▀▀██████████
█████████       ██████████
███████████   ████████████
███████████   ████████████
▀██████████   ███████████▀
▀█████████   ██████████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄██████████████▀▀▀█████▄
▄█████ ▀███████     ▀▄███▄
██████   ▀▀█▀▀      ▄█████
███████              █████
████████             █████
█████████▄          ██████
▀████████▀        ▄██████▀
▀███▀▀        ▄▄███████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀

▄▄████████▄▄
▄████████████████▄
▄████████████████████▄
▄████████████████▀▀▀███▄
▄███████████▀▀▀      ████▄
██████▀▀▀       ▄    █████
███▄         ▄█▀    ██████
██████▄    ▄█▀      ██████
█████████▄█▀       ███████
▀██████████  ▄     ██████▀
▀█████████ ███▄  ██████▀
▀████████████████████▀
▀████████████████▀
▀▀████████▀▀
Whitepaper
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
JOIN AIRDROP

jmalkovich
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 250

View Profile
June 21, 2017, 10:50:28 PM

fırsatlar bitmiyor Smiley büyük bir balinanın teki kafayı bulup auto sell yapmış olabilir.

retail.global

◣  FACEBOOK
◣  TWITTER
◣  TELEGRAM
◣  MEDIUM
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
June 21, 2017, 11:02:18 PM

üstad aynı olay bende de var şuanda. polodan cektim eth çektim txid paylaşti fakat gönderdikleri txid boş. tabi haliyle ortada  etherde yok. liquiden cekim yaptim o da aynı şekilde tepki verdi. telegramdan konustum liqui ile eth de sıkışma supporta yazin dedi. supporta yazdim öğlen gece oldu hala bi düzeltme yok. siz ne yaptiniz peki ?

ben günlerdir polo support'a saydiriyorum - ama adamlarin tinladigi yok:)
hergün 3-5 mesaj gönderiyorum... telefon numaralari olsa acip saydiracagim telefonda...
yani yapacak birsey yok, bekleyip görecegiz:)
Holess
Sr. Member

Activity: 714
Merit: 316

The Experience Layer of the Decentralized Internet

View Profile
June 21, 2017, 11:10:32 PM

1ETH=13$ bu eşitliğin oluşması çok anormal bir durum. bunun oluşması hangi mantığa uyar kestiremedim açıkçası. bu hangi borsada olmuş acaba? coinmarketcap ve bilinen diğer borsalara (polo, bittrex) baktım ama böyle bir grafik göremedim.

C                ▄███▄
               ▐█████▌
  ▄███▄         ▀███▀        ▄███▄
 ▐█████▌   ▄▄███████████▄▄  ▐█████▌
  ▀██████▄███▀▀       ▀▀█████████▀
      ▀████▀             ▀████
      ▐██▌    ██     ██    ▐███▄▄
      ███   ▄▄ ██▀▀▀██ ▄▄   █████▌
 ▄███▄██▌  ▐▌   ██▀██  ▌▐▌  ▐██▀▀
▐████████   ▀▀   ███   ▀▀   ███▌
 ▀███▀▀██▌                 ▐████▄███▄
       ▐███▄▄           ▄▄██▀ ▀██████▌
   ▄███▄██▀████▄▄▄▄▄▄▄████▀     ▀███▀
  ▐█████▌   ▀▀█████████▀██▄███▄
   ▀███▀        ▄███▄    ▐█████▌
               ▐█████▌    ▀███▀
                ▀███▀
VIR

POWERED BY

RUNNING ON

OCTOPUSROBOTS
TEZOS BLOCKCHAIN
\
Invest in the virucidal safety    ─────────────────
                     ███▄
                    █████▌
                  ▄██████
                 ███████▌
              ▄▄███████▀
 ▄████  ▄▄▄▄▄███████████████▄
▐████▌ ██████████████████████▌
█████ ▐████████████████████▄██
█████ ▐██████████████████████▌
▐████▌ ███████████████████▄██
 ▀████  ▀▀▀▀▀▀█████████████▀
                ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
EASY TO USE             ▐▌
             ██
            ▐██▌
        ▄█▄ █▌▐█        ▄█▄
▄▄▄▄▄▄▄█▀ ▀██  █▌    ▄▄█▀ ▀█▄▄▄▄▄▄
██████▀     ▀  ▐█   █▀▀     ▀█████
                █▌ ▐█
                ▐█ █▌
                 █▐█
                 ▐█
EVOLVING CONCEPT             ▄▄▄▄
        ▄▄███▀▀▀▀███▄▄
      ▄██▀          ▀██▄
     ▀▀▀              ▀▀▀
   ▄███▌              ▐███▄
  █████                █████
 ▐█████                █████▌
 ▐█████                █████▌
  ▀████▌              ▐████▀
              ▄██▄    ▄▄▄
             ▐█████████▀
              ▀██▀
HELPFUL SUPPORT
/
ophyrim
Sr. Member

Activity: 994
Merit: 391

View Profile
June 21, 2017, 11:15:44 PM

1ETH=13$ bu eşitliğin oluşması çok anormal bir durum. bunun oluşması hangi mantığa uyar kestiremedim açıkçası. bu hangi borsada olmuş acaba? coinmarketcap ve bilinen diğer borsalara (polo, bittrex) baktım ama böyle bir grafik göremedim.
Bu durum bence gerçeği yansıtmıyor. Çok ekstrem bir örneği almışlar ve genele yayılmış gibi haber yapmışlar. İşlemin gerçekleştiği sitede hacim çok dar ise küçük bir satış bile böyle bir sonuç doğurabilir. Ancak bu durum eth'nin değerinin bu fiyata düştüğü anlamına gelmez. Ancak çok büyük bir alım fırsatınıda kaçırdığımız bir gerçek. Bazen olmaz olmaz deyip çok dip fiyatlara alım yazmak ciddi ka bırakabiliyor. Özellikle küçük borsalarda. BOT lar yanlış satış yapabiliyor.
calligrapher
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 254

View Profile
June 22, 2017, 12:24:11 AM

Bu durum bence gerçeği yansıtmıyor. Çok ekstrem bir örneği almışlar ve genele yayılmış gibi haber yapmışlar. İşlemin gerçekleştiği sitede hacim çok dar ise küçük bir satış bile böyle bir sonuç doğurabilir. Ancak bu durum eth'nin değerinin bu fiyata düştüğü anlamına gelmez. Ancak çok büyük bir alım fırsatınıda kaçırdığımız bir gerçek. Bazen olmaz olmaz deyip çok dip fiyatlara alım yazmak ciddi ka bırakabiliyor. Özellikle küçük borsalarda. BOT lar yanlış satış yapabiliyor.

gdax'ta olmuş. marginli alım emri girenlerin hepsi twitter'da ağlıyor. paraları 1 saniye içinde likide olmuş.

selamlar olsun.
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
June 22, 2017, 12:26:22 AM

gdax'ta olmuş. marginli alım emri girenlerin hepsi twitter'da ağlıyor. paraları 1 saniye içinde likide olmuş.

13 dolara kadar olan alım işlemlerin hepsi etherini almış bulunmakta yani Smiley))

Edit: Aslında varya her exchange sitesine kurmak lazım böyle düşük buy işlemleri. Atıyorum 3-5 dolardan 100 ether falan. Bu kripto dünyasında ne olacağı belli olmuyor valla  Grin

Coinbase hacklendiği için oldu bu olay. Gelir yakında bi açıklama...

İşin kötü yanı o sitede stop loss kullananlar ne haldedir simdi Cheesy Onların islemler de iptal oldu ve tamamen zarar ettiler... Çok büyük bi olay aslında. Nasıl telafi edicekler bilmiyorum...
gokayc
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 263

View Profile
June 22, 2017, 01:03:04 AM

13 dolara kadar olan alım işlemlerin hepsi etherini almış bulunmakta yani Smiley))

Edit: Aslında varya her exchange sitesine kurmak lazım böyle düşük buy işlemleri. Atıyorum 3-5 dolardan 100 ether falan. Bu kripto dünyasında ne olacağı belli olmuyor valla  Grin

Coinbase hacklendiği için oldu bu olay. Gelir yakında bi açıklama...

İşin kötü yanı o sitede stop loss kullananlar ne haldedir simdi Cheesy Onların islemler de iptal oldu ve tamamen zarar ettiler... Çok büyük bi olay aslında. Nasıl telafi edicekler bilmiyorum...

Stop loss olayı aslında faydalı bir işlem olsa da kimi zaman bu şekilde anlık ilemlerde insanı yan yatırabiliyor.
Benim de başıma buna benzer bir olay gelmişti. BTC alım satımı yparken borsada, yatmadan önce baya bir düşük miktardan stop loss emri verdim. SAnırım mevcut BTC fiyatının 300-400 dolar aşağısı idi. Sabah uyandığımda baktım BTC gitmiş yerini baya bir düşük miktarda dolar almış. Grafiği incelediğimde anlık olarak birisi yüklü miktarda bir satış yapmış benim stop loss emri de aktif olmuş. İşin en moralimi bozan kısmı ise sadece 1-2 dolar farkla bunun gerçekleşmesi. O andan sonra da zaten bir daha kullanmadım stop loss falan. Yatmadan önce işlemlerimi bitirmeye çalışırım bitmezse de yatmam. Smiley

▄▄█████████▄▄                         ▄█▄                ▀██████▄                   ▄██████▀
        ▄█████████████████▄▄                    ▄███▄                 ▀██████▄               ▄██████▀
         ▀███████████████████▄                 ▄█████▄                  ▀██████             ██████▀
           █▀▀       ▀▀████████▄              ▄███████▄                   ██████▄         ▄██████
  ▄█▄                    ▀██████▄            ▄█████████▄                   ▀██████▄     ▄██████▀
 ▄████▄                    ▀█████▄          ▄███████████▄                    ███████▄ ▄███████
▄█████▀                     ▀█████▄        ▄██████▀██████▄                     █████▀▀▀█████▀
██████                       ██████       ▄██████   ██████▄                     ▀█▀     ▀█▀
██████                       ██████      ▄██████     ██████▄                     █       █
██████                       ██████     ▄██████       ██████▄                   ▄█▄     ▄█▄
▀██████▄                    ▄█████▀    ▄██████         ██████▄                ▄█████▄▄▄█████▄
 ▀██████▄                  ▄█████▀    ▄██████                                ███████▀ ▀███████
  ▀██████▄               ▄██████▀    ▄██████                               ▄██████▀     ▀██████▄
   ▀████████▄▄       ▄▄████████▀    ▄██████                               ▄██████         ██████▄
     ▀███████████████████████▀     ▄██████                 ██████▄      ▄██████▀           ▀██████▄
       ▀▀█████████████████▀▀      ▄██████                   ██████▄   ▄██████▀               ▀██████▄
           ▀▀█████████▀▀         ▄██████                     ██████▄▄██████▀                   ▀██████▄
  O HOLD YOUR
OWN KEYS!
  O   O [SUCCESS   
RAISE
US$18mil+]
CanErik
Hero Member

Activity: 756
Merit: 541

View Profile
June 22, 2017, 06:35:55 AM
Last edit: June 22, 2017, 08:09:36 AM by CanErik

Merhaba;

Bu "hack" olayının (Ya da her ne ise) Charlie Lee'nin Coinbaseteki görevini bıraktıktan 10 gün sonra olması bir tek bana mı anlamlı görünüyor?

İyi dileklerimle
Nomad88
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1268

View Profile WWW
June 22, 2017, 07:01:01 AM

Zaten bu yüzden poloyu terketmeye başladık balinaların hareketleri olmasa kullanılacak yer değil hadi etheri anlarım ağda problem var ama lisk ve ltcde ne problem varmış çekim işlemlerini 2-3 gün geciktirmeye başladılar havuz dolunca gönderiyorlar kötü haberin belirtileri olabilir coinleri cüzdanlara çekmenin zamanı geldi.

Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: