Bitcoin Forum
May 06, 2024, 12:02:25 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 »  All
  Print  
Author Topic: Başımıza kötü bir şeyler gelirse bitcoin'lere ne olacak?  (Read 24350 times)
Fyilmaz
Newbie
*

Activity: 42
Merit: 0

View Profile
October 01, 2017, 10:34:00 AM

Parası olan düşünsün
In order to achieve higher forum ranks, you need both activity points and merit points.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714996945
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714996945
Reply with quote  #2

1714996945
Report to moderator
nicomedya5
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 256

View Profile
October 01, 2017, 06:38:52 PM

Önceden tüm bilgilerim bir arkadaşımdaydı bu işlerden anlayan ortak bir fon yürütüyorduk zaten konuya daha önce yazmıştım ama ortak fonumuz bitti bu saatten sonra başıma bir şey gelirse heralde tüm bitcoinler çöp olur.
ostergunter
Newbie
*

Activity: 13

View Profile
October 02, 2017, 07:55:03 AM

Banka hesabınızdaki paralar mirasçıya kalıyor siz de private key i miras bırakırsınız  Grin
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
October 02, 2017, 07:58:43 AM

3-5-10 bitcoin için düşünülecek olay değil.
olaki yaptın 1.000 btc yada 5-10 bin btc o zaman her şeyi sağlama alman lazım derim.
yoksa 3-5-10 btc ile kim kurtulacak oda ayrı soru...
3-5-10 bitcoin için düşünülecek olay değil mi? Küçük paralar sizin için anlaşılan Smiley Sizden sonrakilere bari kalsın...

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
bitpazari (OP)
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
October 02, 2017, 05:10:43 PM

olaki yaptın 1.000 btc yada 5-10 bin btc o zaman her şeyi sağlama alman lazım derim.
3-5-10 bitcoin için düşünülecek olay değil mi? Küçük paralar sizin için anlaşılan Smiley Sizden sonrakilere bari kalsın...

Ben de şaşırdım yani 10 bitcoin desen neresi az anlamadım. Küçük şehirlerde bir daire parası çocuğuna miras bırakıyorsun işte daha ne bırakacaksın, az ise iyi ev araba tatil beldesinde bir tatik köyü deniz yatı falan hepsini düşünmek eksik kalmaması iyi olur Smiley Çocuk çalışmaz ki miras yeter
l3irsonbahar
Member
**

Activity: 98
Merit: 10

View Profile
October 03, 2017, 12:08:44 PM

büyük ihtimalle çöp olur .. Lips sealed
TroubleMaker
Sr. Member

Activity: 355
Merit: 250

blockchaintr.net

View Profile WWW
October 03, 2017, 01:18:20 PM

Ben de şaşırdım yani 10 bitcoin desen neresi az anlamadım. Küçük şehirlerde bir daire parası çocuğuna miras bırakıyorsun işte daha ne bırakacaksın, az ise iyi ev araba tatil beldesinde bir tatik köyü deniz yatı falan hepsini düşünmek eksik kalmaması iyi olur Smiley Çocuk çalışmaz ki miras yeter

"Abi afrikadan geldim, otobüs param yok, Allah rızası için 3.25 btc verir misin?"

Olm 10 btc şu an 40k $'dan fazla ediyor manyak Smiley TL'ye vurunca 150K eder. Harbiden Ankara'da bizim evi veririz 10 btcye gel buyur. Sen de çocuğuna 10 btc yerine bi ev bırakırsın, ben de 10 btc'mi alıp karı kızla yerim, oh mis.

2 yıl sonra 10 btc ile istanbuldan da ev alabilecez inş. Tabi önce 10 btc lazım Smiley Para lazım oluyor diye sürekli TL'ye dönüyorum, geleceğimi satıyorum.
Alosa
Full Member

Activity: 238
Merit: 104

Alaattin

View Profile
October 04, 2017, 08:34:33 AM

Ne olmasını bekliyorsunuz ki Bitcoin yok olana kadar cüzdanda duracak.

█▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔▔█
█  🔒
SAFECRYPT.IO CRYPTOEXCHANGE   • WHITEPAPERTHREADWEBSITE 🚀 ICO IS LIVE  🔥JOIN NOW!🔥   █
█▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂█
kokoko77
Jr. Member
*

Activity: 57
Merit: 10

View Profile
October 04, 2017, 01:03:34 PM

Zaten 50 liralık coinim var ölürsem o da kalsın arkadaş, onu da ben düşünmeyeyeyim.

▬ ▬▬▬   The FuzeX Team strive to make all forms of currency payment secure, reliable and easy to use.   ▬▬▬ ▬
█ █          FuzeX          █ █
▬ ▬▬▬   Connecting Cryptocurrencies and Commerce   ▬▬▬ ▬ (http://www.fuzex.co/)
hckdeface
Full Member

Activity: 364
Merit: 102

View Profile
October 05, 2017, 07:33:58 PM

ben abime gerekli bilgileri verdim Smiley kafa rahat
lebiderya
Newbie
*

Activity: 37

View Profile
October 05, 2017, 09:27:18 PM

Çok fazla btc sahibi olmayanların üzerine düşünmemesi gereken konu. Mesela ben Smiley
Discovery06
Full Member

Activity: 424
Merit: 103

View Profile
October 06, 2017, 02:40:28 AM

Çok fazla btc sahibi olmayanların üzerine düşünmemesi gereken konu. Mesela ben Smiley
Düşünmek için kriter ne size göre.Yani ne kadar btc miz varsa düşünmeye başlamamız gerek.McAfee haklı çıkarsa mesela 0.1 btc si olan bile 2020 de 50 bin dolarlık adam olur.. Huh

Fırsat karınca yürüyüşü ile gelir, yıldırım hızı ile gider.
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1848
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
October 06, 2017, 11:39:56 AM

Aynen uzun zamandır benimde kafama takılıyor du. Ki başkalarınında kafasına takılmış. Zira bunla alakalı icolar başladı. Tabi hangi güvencelere dayanacak henüz muamma. Ama gelecekte bunla alakalı geçişmelerde göreceğiz.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
bitpazari (OP)
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
October 06, 2017, 01:16:30 PM

Genelde konuya yeni kullanıcılar yeni üyeler yorum atmış. Ben bir de eski kullanıcıları merak etmeye başladım yani onların da akıllarına takılan bir konu olduğuna eminim. Genellikle bir şey olmayacağından emin olarak yolumuza devam ediyoruz ama işte her şey gelebiliyor insanın başına. En iyi yöntem fazla seçenekte olmadığına göre sağlam bir tanıdığımıza bahsetmek olacaktır diye düşünüyorum.
Peacee
Full Member

Activity: 224
Merit: 100

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
October 09, 2017, 10:15:41 PM

Wallet paper ve çocuğuna veya eşine bitcoin hakkında veremen gereken bilgiler yeterli olacaktır.

CoinMin3r
Hero Member

Activity: 520
Merit: 500

View Profile
October 10, 2017, 03:45:19 AM

Private keyinizi ailenizden birine verip anlatabilirsiniz, anlatmazsaniz bi bitcoinden anliyana sorarlar oda parayi çeker fakat içinde btc kalmamiş der
DeepOcean21
Full Member

Activity: 182

View Profile
October 10, 2017, 10:29:13 AM

Bizim başımıza kötü birşey gelirse btclerimizin başınada kötü şeyler gelicektir. Şaka şaka hiç birşey olmayacaktır eğer sizin dışınızda başka kimse bilmiyorsa şifreleri walletlerinizi kayıp coin olacaktır btc fiyatını yükseltecektir  Kiss Kiss
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1848
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
October 10, 2017, 12:51:28 PM

Böyle bir duruma karşı tüm şifrelerinizi ve privete keylerinizi bir dosyaya saklayın. Bozdurabilmek için tüm adımları bir bir yazın. Herkesin analyabileceği şekilde. Daha sonra hanım banka emanet ediniz. Ölürseniz hanımınız bunu yapabilmeli yani.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
nalpagutt
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 258

Joy Token - Smarter Games for Smarter Players

View Profile
October 10, 2017, 07:50:30 PM

Ben kardeşime anlattım kafam rahat . En azından sizden başka güvendiğiniz birine anlatın Smiley

▄███                                                                                       
                       ▄▀ ▐█▌                                                                                       
                      ▀   ██                                                                                       
    ▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄   ██▌ ▄▄      ▄▄          ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄      ▄▄▄▄▄▄       ▄▄▄     ▄▄▄   ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄   ▄▄▄     ▄▄▄
    █████     ▄████████ ██▌  ███    ███          ██████████   ▄██████████▄    ███   ▄███▀   ██████████   ████    ███
      ███    ███▀▀    ▄████   ███  ███             ███       ███▀▀    ▀▀███   ███ ▄███▀     ███          █████▄  ███
      ███   ▐██▌     ██▀▐██▌   ██████              ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▀       ███▄▄▄▄▄▄    ███▀██▄ ███
      ███   ▐██▌   ▄██▀ ▐██▌    ▐██▌               ███      ▐██▌        ▐██▌  ██████▄       █████████    ███  ██████
  ▄   ███    ███▄ ██▀ ▄▄███     ▐██▌               ███       ███▄▄    ▄▄███   ███  ███▄     ██▌          ███   ▀████
 ▀██▄███▀     ▀█▌▐███████▀      ▐██▌               ███        ▀██████████▀    ███   ▀███▄   ██████████   ███    ▀███
   ▀▀▀▀          ▀▀▀▀▀▀          ▀▀                ▀▀▀           ▀▀▀▀▀▀       ▀▀▀     ▀▀▀   ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀   ▀▀▀     ▀▀▀
.
.
.
.
Facebook
Twitter
Bitcointalk
Telegram
Reddit
Website
Haymac
Full Member

Activity: 224

View Profile
October 10, 2017, 08:11:29 PM

Böyle bir duruma karşı tüm şifrelerinizi ve privete keylerinizi bir dosyaya saklayın. Bozdurabilmek için tüm adımları bir bir yazın. Herkesin analyabileceği şekilde. Daha sonra hanım banka emanet ediniz. Ölürseniz hanımınız bunu yapabilmeli yani.

bu şekilde yapmak en mantıklısı (evli olanlar için tabi Tongue )
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 »  All
  Print  

Jump to: