Bitcoin Forum
May 23, 2024, 06:05:40 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] [IXT] InsureX - Sigortacılık İçin Blockchain Korumalı Pazar Alanı  (Read 5987 times)
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
July 08, 2017, 03:00:41 AM

Arkadaşlar çok önemli haberler yok, artık ICO başlangıcına 3 GÜN kaldı onu beklemedeyiz zaten.

https://www.insurex.co/crowdsale/

Insurex kurucularından Ingemar Svensson ve Cristina Dolan video konferansa katıldı. İzlemek isteyenler varsa link aşağıda.

Merak edenler varsa baksınlar, ben izledim güzel anlatıyorlar projeyi ve ne yapacaklarını falan.

https://www.youtube.com/watch?v=PT0sRCKdeAo&feature=youtu.be
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
July 08, 2017, 07:25:42 AM

Ben önsatış rakamlarına inanmıyorum varsada firmanın kurucuları kendileri gelecek var bu şirketde denmesi için kendi kendilerine para toplamışlardır
Onun haricinde ben başarısız olacaklarını düşünüyorum

Neye dayanarak? Pre-sale'in ekibin cebinden yatırım yapılarak manipüle edilmesi gibi bir şey söz konusu değil. Etik olarak olamaz zaten. En net sonucu ancak ICO başlayınca göreceğiz. Bir şeye inanıp inanmamakta özgürsünüz tabi. Dünya düz de deseniz sizin düşünceniz. Saygı duyarız. Smiley
[/quote]
Hocam.eywallah ama siz nerden.biliyorsunuz boyle birsey soz konusu degil diyorsunuz,alti usti ceviri yapiyorsunuz yoksa ekibin icindenmisiniz.Tanidiklariniz mi var,etik olmayacaginin sanirim.hepimiz farkindayiz.1634 eth altlimit belirlemeleri bana dogru gelmedi cok az belirliyorlar,en az 5000 altlimit koymalari.lazim.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 08, 2017, 02:20:12 PM

Hocam.eywallah ama siz nerden.biliyorsunuz boyle birsey soz konusu degil diyorsunuz,alti usti ceviri yapiyorsunuz yoksa ekibin icindenmisiniz.Tanidiklariniz mi var,etik olmayacaginin sanirim.hepimiz farkindayiz.1634 eth altlimit belirlemeleri bana dogru gelmedi cok az belirliyorlar,en az 5000 altlimit koymalari.lazim.

Dostum adamların kendi projeleri, istedikleri rakamları ve limitleri koyarlar. Kabul eden katılır, kabul eden katılmaz. Durum bizim adımıza bundan ibarettir. Büyütecek bir durum yok.  Smiley

7.500 tane ETH pre-sale satışı size abartı geldiyse diğer projelere de bir bakın derim. 4-5 ay öncesinin ICO dinamiklerinde değiliz şu anda. Dediğim gibi şurada 3 gün kaldı. ICO başlasın ordaki rakamlara göre görürüz zaten 7.500 ETH gerçek miydi değil miydi.
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2534
Merit: 1516

View Profile
July 09, 2017, 11:22:02 PM

Genelde presalede para toplayan projeler borsalara başarıyla giriş yapıyor. Insurex için de bu geçerli olabilir.
Yarın ICO başlıyor. Minimum rakama gelene kadar %36 bonus veriyorlar, bu ciddi bir miktar. Çok çabuk şekilde bu bonusu bitireceklerdir. Bonuslar sayesinde ilk 3500 ETH'i kolay toplarlar.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 10, 2017, 01:57:26 AM

Genelde presalede para toplayan projeler borsalara başarıyla giriş yapıyor. Insurex için de bu geçerli olabilir.
Yarın ICO başlıyor. Minimum rakama gelene kadar %36 bonus veriyorlar, bu ciddi bir miktar. Çok çabuk şekilde bu bonusu bitireceklerdir. Bonuslar sayesinde ilk 3500 ETH'i kolay toplarlar.

Pre-sale'da hızlıca 7.500 ETH toplandı. Bu bakımdan size katılıyorum, ilerisi için de hafiften bir mesaj veriyor olabilir bu. Benim sürpriz beklediğim bir proje açıkçası. Hard cap yüksek olacak 83.778 ETH gibi ama ben çok kısa sürede iyi bir yatırım alacağını seziyorum şimdiden. Fazla bir şey kalmadı bakalım artık ne çıkacak.

Şurda olası kademeler mevcut: https://i.hizliresim.com/r26W2B.jpg

ICo başladıktan sonra çok hızlı biçimde Tier 3 üstüne geçebilme ihtimali var bence. Yaklaşık 40 saatimiz var öğrenmek için.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 11, 2017, 03:45:34 AM

Bir saldiri soz konusu hesaplara, ICO erken baslamadi. Asla hicbir hesaba ETH gondermeyin Insurex icin!

Lutfen dikkat arkadaslar!

Ciddi bir scam tehlikesi var!

Resmi hesaplarda da gorseniz hicbir yere ETH gondermeyiniz!
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 11, 2017, 02:38:21 PM

INSUREX ICO ARTIK BAŞLADI ARKADAŞLAR!

İyi bir başlangıç oldu, açıkçası yaşanan aksiliklere rağmen.

Toplanan: 24138.56 ETH

İşlenen Token: 36608879.40159551 IXT

Katılımcılar: 1023

Web sitesi: https://www.insurex.co/crowdsale/

stromae
Full Member

Activity: 309
Merit: 100

View Profile
July 11, 2017, 04:18:45 PM

Okuduğum kısımlarda yol haritası mı öyle bir yerde 10 müşteri ile çalışmaya başlanacak diyordu. 10 müşteri platforma ne katabilir ki yani mantıken sıfırdan farksız. 10 müşteri dedikleri yoksa kurumsal anlamda müşteri gibi mi.

Bilgi varsa açıklar mısınız? Merak ettim ne kadar ciddi diye.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 11, 2017, 05:08:02 PM

Şu anda 28.562 ETH'ye ulaşıldı arkadaşlar. İlk güne göre epey hızlı gidiyoruz.

10% bonus 29.393 ETH'de sona erecek.

Okuduğum kısımlarda yol haritası mı öyle bir yerde 10 müşteri ile çalışmaya başlanacak diyordu. 10 müşteri platforma ne katabilir ki yani mantıken sıfırdan farksız. 10 müşteri dedikleri yoksa kurumsal anlamda müşteri gibi mi.

Bilgi varsa açıklar mısınız? Merak ettim ne kadar ciddi diye.

Tamamdır dediğiniz yeri anladım white paper'ı çevirdiğim için. Çevirirken benim de aklıma gelmişti sonrasında bunun client olarak yazıldığını anladım. Yani burada tabiki de 10 tane bireysel kişiyi kastetmiyor müşteri anlamında.

Kastetmiş olduğu şey, irili veya ufaklı (bunu bilmiyoruz) en az 10 adet firmayla sigortacılık faaliyetlerini bir kısmını veya tamamını platform üzerinden yürütmelerini sağlamaları üzeri anlaşma yapmak. Benim anladığım kadarıyla
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
July 12, 2017, 11:13:14 AM

Birşey sormak istiyorum ico ile alakalı degil de bu sıralar yuksek yatırım alan icolar oldu özellikle tezos uçtu gitti
borsalardan çıkan bu kadar ether yüzüne ether değer kaybetmiş olabilirmi,sebebi bu olabilirmi çok düşmesinin
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 12, 2017, 04:42:39 PM

INSUREX ICO 2. GÜNÜNDE DEVAM EDİYOR!

Güncel bilgileri verelim bugüne ait.

Toplanan: 32436.31 ETH

İşlenen Token: 47139948.48931809 IXT

Katılımcılar: 2235

Birşey sormak istiyorum ico ile alakalı degil de bu sıralar yuksek yatırım alan icolar oldu özellikle tezos uçtu gitti
borsalardan çıkan bu kadar ether yüzüne ether değer kaybetmiş olabilirmi,sebebi bu olabilirmi çok düşmesinin

Uzmanı değilim, yanlış bir şey yazmak istemem ama olabilir. Daha doğrusu bu biraz da projelere has şartlara bağlı bir durum. Mesela toplanan fonların (ETH, BTC) nasıl kullanılabileceği ne şekilde serbest kalacağı belirtilmiş olmalı onların kendi white paper'larında. Okumadım tam hakim değilim. Ama genel bir düzeltme zaten bekleniyordu fiyatlarda. Bugün ortalık durgun görünüyor ama hala netleşen bir şey yok. Yarın yine çok ters bir tablo oluşmaması için sebep yok.
LGD2Business
Legendary
*

View Profile
July 13, 2017, 08:36:07 AM

Site açılmıyor, sorun ne olabilir? ICO'nun ortasında bu tarz problemleri görmek insanı korkutuyor. 1 saati geçti hosting sorunları diyorlar ama hala çözülmemesi büyük sıkıntı.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
jednostka
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 252

View Profile
July 13, 2017, 02:56:00 PM

Ya arkadaş bunun için daha profesyonel bir şey olması gerekmiyor muydu, ben yatırım yapmadım açıkçası ama ICO yapıldığı sırasında siteye ulaşamamak nedir çok saçma bir şey değil mi bu?
LGD2Business
Legendary
*

View Profile
July 13, 2017, 03:38:38 PM

Duyuru yaptılar ve kampanya beklenenden erken bitirildi. Topladığımız para yeter diyorlar. 2 gündür saldırı oluyormuş, mevcut yatırımcıları korumak için erken bitirme kararı almışlar.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1963974.msg20107414#msg20107414

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 13, 2017, 06:17:29 PM

INSUREX ICO SONLANDIRILDI ARKADAŞLAR!

Çok iyi başlangıç yapıldı. Teknik sebeplerden dolayı site günlerdir saldırı altında ve bunndan oluşan şikayetleri sonlandırmak için ICO'nun bitirildiği duyruldu resmi olarak.

Toplanan fonun yol haritasındaki geliştirmeler için yeterli olduğu da göz önünde bulunduruldu.

Orijinal Post: https://bitcointalk.org/index.php?topic=1963974.msg20107414#msg20107414

İleri gelişmeleri duyuracağız.

Ya arkadaş bunun için daha profesyonel bir şey olması gerekmiyor muydu, ben yatırım yapmadım açıkçası ama ICO yapıldığı sırasında siteye ulaşamamak nedir çok saçma bir şey değil mi bu?

Maalesef öyle olaylar yaşanmış ve bunun üzerine ICO noktalandı. Çok enteresan ilk kez böyle bir şey gördüm.

Duyuru yaptılar ve kampanya beklenenden erken bitirildi. Topladığımız para yeter diyorlar. 2 gündür saldırı oluyormuş, mevcut yatırımcıları korumak için erken bitirme kararı almışlar.

Bugün müsait değildim hiç, şimdi duyuruyorum hocam.
omorfi
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 264

View Profile
July 13, 2017, 07:35:27 PM

INSUREX ICO SONLANDIRILDI ARKADAŞLAR!

Çok iyi başlangıç yapıldı. Teknik sebeplerden dolayı site günlerdir saldırı altında ve bunndan oluşan şikayetleri sonlandırmak için ICO'nun bitirildiği duyruldu resmi olarak.

Toplanan fonun yol haritasındaki geliştirmeler için yeterli olduğu da göz önünde bulunduruldu.

Orijinal Post: https://bitcointalk.org/index.php?topic=1963974.msg20107414#msg20107414

İleri gelişmeleri duyuracağız.

Maalesef öyle olaylar yaşanmış ve bunun üzerine ICO noktalandı. Çok enteresan ilk kez böyle bir şey gördüm.

Bugün müsait değildim hiç, şimdi duyuruyorum hocam.

Borsaya acıldıgındada talep devam eder o halde sonlandırılması iyi olmuş. Bountyciler icin güzel bir haber
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 13, 2017, 08:14:03 PM

Borsaya acıldıgındada talep devam eder o halde sonlandırılması iyi olmuş. Bountyciler icin güzel bir haber

Borsa konusunda mantıklı dediğiniz. Talep artabilir alamayanlardan çünkü akpandığını duyup itiraz edenler çoktu. Son güne kadar devam etseydi benim 50.000 ETH beklentim vardı ama 72 saat olmadan ICO kapanmış oldu. Ona rağmen tahminen 33.000 ETH üstü bir yatırım aldı. İyi sayılır gayet de.
omorfi
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 264

View Profile
July 14, 2017, 12:41:57 AM

Borsa konusunda mantıklı dediğiniz. Talep artabilir alamayanlardan çünkü akpandığını duyup itiraz edenler çoktu. Son güne kadar devam etseydi benim 50.000 ETH beklentim vardı ama 72 saat olmadan ICO kapanmış oldu. Ona rağmen tahminen 33.000 ETH üstü bir yatırım aldı. İyi sayılır gayet de.

Bosver hocam boyle daha iyi. Icoda doyurmuycanki milleti borsaya acılıstaa odulculerin satıslar karsılansın. Bu piyasada ezber bozar. Her borsaya cıkan duser kuralı degisir. Bu mentalin degismesi gerekiyor zaten bunlar gelecegin sistemleri sonucta
arlington
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
July 14, 2017, 01:42:57 AM

2 günde topladıkları rakam hiçte fena değil aslında devam edebilselerdi maksimum hedefe de ulaşabilirlerdi bence. Çok enteresan bir durum oldu bu şekilde yarıda ico kesen daha önce var mıydı hatırlamıyorum.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 14, 2017, 02:46:39 AM

Bosver hocam boyle daha iyi. Icoda doyurmuycanki milleti borsaya acılıstaa odulculerin satıslar karsılansın. Bu piyasada ezber bozar. Her borsaya cıkan duser kuralı degisir. Bu mentalin degismesi gerekiyor zaten bunlar gelecegin sistemleri sonucta

Mantıklı geldi bana da cidden yani düşündüğüm zaman. Diğer türlü herkes doyuyor talep de gelişmiyor bir türlü 30 günde alan almış oluyor. İlk zamanlar yerde sürünüyor hepsi. Göreceğiz artık bunda nasıl olacak.

2 günde topladıkları rakam hiçte fena değil aslında devam edebilselerdi maksimum hedefe de ulaşabilirlerdi bence. Çok enteresan bir durum oldu bu şekilde yarıda ico kesen daha önce var mıydı hatırlamıyorum.

Bence normal sürede devam etselerdi 80 küsür bin ETH yapılmasaydı bile çok yukarıda bir yartırım alacaktı diye düşünüyorum. Sadece zaten 3 gün dolmadan 33 bin ETH yaptı. İlk birkaç saatte de 20-25 bin ETH yapmıştı.
Pages: « 1 2 [3] 4 5 »  All
  Print  

Jump to: