Bitcoin Forum
May 27, 2024, 09:58:38 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  
Author Topic: [ANN] [IXT] InsureX - Sigortacılık İçin Blockchain Korumalı Pazar Alanı  (Read 5987 times)
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
July 14, 2017, 02:41:51 PM

çok güzel yatırım aldılar,projede benım goremedıgım şeyler var demekki.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
July 15, 2017, 01:34:55 AM

Bounty karmaşası var arkadaşlar imza bounty'sinde.

Şöyle bir tablo paylaşıldı mutlaka incelemeniz lazım katılanlar varsa. Anlamadıklarınızı bana sorabilirsiniz.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1965684.msg20123998#msg20123998

çok güzel yatırım aldılar,projede benım goremedıgım şeyler var demekki.

Evet, göremediğiniz şey proje ekibindeki kişiler. Biraz detaylı araştırırsanız çok ciddi kariyer sahibi kişiler olduğunu görebilirsiniz. Onun dışında proje sevildi genel olarak nolursa olsun.
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2534
Merit: 1518

View Profile
July 15, 2017, 09:26:56 AM

50 postu tamamlayanlar için iyi olmamış. Şimdi elenenler azalacak bounty miktarı daha çok paylaşılmış olacak. Populous gibi erken biten kampanyalarda sadece bir gün vermişlerdi, alınan coinlerin değeri ortada. Şimdi herkes alacak çok az düşecek. Neyse çok önemli değil herkes kazansın biz az almaya razı olalım ama yeter ki alalım. Son zamanlarda birçok proje doğru düzgün ödeme yapmamış. Buradan ne alırsak buna da şükür deriz.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
███████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
███████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
Keldel
Full Member

Activity: 166
Merit: 100

View Profile
July 15, 2017, 11:31:00 AM

Bountyler ne zaman katılacak bi fikri olan var mı?

exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
July 15, 2017, 11:35:44 AM

Projeyi tebrik ederim çok güzel yatırım aldılar,ekip oldukca iyi görunuyordu zaten
baştan belliydi sağlam yatırım alacakları
imzasına giren arkadaşlarda güzel birşeyler alırlar inşallah
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 15, 2017, 04:04:51 PM

50 postu tamamlayanlar için iyi olmamış. Şimdi elenenler azalacak bounty miktarı daha çok paylaşılmış olacak. Populous gibi erken biten kampanyalarda sadece bir gün vermişlerdi, alınan coinlerin değeri ortada. Şimdi herkes alacak çok az düşecek. Neyse çok önemli değil herkes kazansın biz az almaya razı olalım ama yeter ki alalım. Son zamanlarda birçok proje doğru düzgün ödeme yapmamış. Buradan ne alırsak buna da şükür deriz.

50 post'u düzgünce tamamlayanlar iyi ödül alacaklar. Açıkçası ben bounty sürecinin daha iyi yönetilebileceğini düşünüyorum. Yarın imzaların sayımı ve onaylanması bitirilecek. Bir de dediğiniz gibi ödensin de kazasız belasız, ne projeler görüyoruz haftalardır bounty dağıtamıyor.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1965684.msg20153178#msg20153178

Bountyler ne zaman katılacak bi fikri olan var mı?

Katılacak derken? Anlamadım tekrar sorarsanız cevaplayayım.

Projeyi tebrik ederim çok güzel yatırım aldılar,ekip oldukca iyi görunuyordu zaten
baştan belliydi sağlam yatırım alacakları
imzasına giren arkadaşlarda güzel birşeyler alırlar inşallah

İmzada karmaşa mevcut neticede çoğu insan zaten satış 15 gün daha sürecek diye ağırdan alıyordu ama birden bitirme kararı alınca sıkıntı doğdu. Umarım kimse mağdur edilmez.
stromae
Full Member

Activity: 309

View Profile
July 16, 2017, 12:27:44 AM

Yani ben son olanları anlamıyorum. Katılacaktım 2-3 etherlik bir miktarda ama emin olamamıştım sonradan satışı kapıyorlar. Böyle bir yetkileri var mı yani hiç haber bile vermediler öncesinde nasıl iş bu?
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 16, 2017, 01:23:03 AM

Bounty konusunda son listeyi yayınlamışlar arkadaşlar orda post sayımları stake'ler falan var.

Kendinizinkini kontrol edebilirsiniz. Final list diye sekme var imza kampanya listesine girince altta gözüküyor.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1QlbETkBQAgnSJth5Na2ypQL-RaE_b1tddBX1rqT5ZK8/edit#gid=1598499479

Yani ben son olanları anlamıyorum. Katılacaktım 2-3 etherlik bir miktarda ama emin olamamıştım sonradan satışı kapıyorlar. Böyle bir yetkileri var mı yani hiç haber bile vermediler öncesinde nasıl iş bu?

Ben de şahsen bunu tuhaf bulduğumu söyledim zaten, ilk kez böyle bir şeye denk geldim ama yapacak bir şey yok. Neticede crowd sale süresince bütün ipler onların elinde bu durumda.

En kötü exchange'lere çıktığı zaman ordan toplamayı deneyebilirsiniz. Panik yapacak bir şey yok bence.
stromae
Full Member

Activity: 309

View Profile
July 16, 2017, 04:14:15 PM

@Kubra Dam doğru dediniz saol kısmet artık belki böylesi daha hayırlı olacak. Çünkü bütün koinler düşmüş zaten büyük ihtimalle bu da piyasaya çıksa ico fiyatının çok altından çıkar ucuza almış oluruz. Yanılıyor muyum bilmem ama.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 16, 2017, 05:42:24 PM

Arkadaşlar IXT token'ların ne zaman MEW hesabına alınabileceğini soranlarınız vardı.

Security Audit sonrasında bu işlemler gerçekleşecek. Resmi olarak da duyrulacak.

@Kubra Dam doğru dediniz saol kısmet artık belki böylesi daha hayırlı olacak. Çünkü bütün koinler düşmüş zaten büyük ihtimalle bu da piyasaya çıksa ico fiyatının çok altından çıkar ucuza almış oluruz. Yanılıyor muyum bilmem ama.

Yani piyasa çok aşağıda bu şartlarda bütün token'lar zaten diplere doğru indi. Şans işi işte bazen ico'da girmeyip exchange'den almak daha avantajlı duruma gelebilir böyle düşüş altındaki piyasada.
The Young Turk
Legendary
*

Activity: 1176
Merit: 1013

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

View Profile
July 17, 2017, 07:24:35 PM

İmzaları kaldırabilirsiniz, Düm sayımlar falan tamamlandı imzalar için.
2 haftada 1363 IXT vermişler, 1 eth falan ancak ediyor ico fiyatına göre...

███████                   
                      ██████████                        ██       
                       ████████████                  ███       
                                ██████████           █████       
                                        ███████      ██████         
██████                  ███████     ████
████████                ██████     ██   
██████████        ████████           
███████████    █████████           
████████    ████████

███████    ████████       
              ██████    █████████████ 
          █████████      ███████████ 
      ███████████          █████████ 
██████████████                       
████████████████                       
███████      ████████████           
██████        ████████████           
████                ██████████           

.xx-coin.io.

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 18, 2017, 02:00:38 AM

Arkadaşlar, bounty'ler adına bounty başlığındaki listeleri kontrol edin lütfen.

Twitter, Blog ve İmza bounty'lerinin listeleri mevcut orada.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1965684.0

TokenMarket ile işbirliği içerisinde token dağıtımı süreci için çalışılıyor.

Geçen sabah oluşan Scam dolayısıyla mağdur olanlarla ilgili de çalışmalar yapılacak.

Onun dışında çok temel bir gelişmemiz yok gibi.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
July 18, 2017, 07:43:52 AM

Geçen sabah oluşan Scam dolayısıyla mağdur olanlarla ilgili de çalışmalar yapılacak.

blog final listesi tam bitmmemiş  sanırım, normal listede olan çoğu kişi final listesinde yok,
marpaci
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile
July 18, 2017, 01:51:41 PM

Teşekkürler, bakmamışım bu listeye.
Twitter tamam ama facebook reddedilmiş, arkadaş sayım gizli olduğu için Smiley
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 19, 2017, 04:55:05 PM

Ulan ya projenin tutacağını bildiğim için iki tane yazı yazmıştım ama yanlış anlaşılma yüzünden yasaklandım. Umarım düzelir Jamal pek ilgilenmiyor. Bence Sigortacılığın blokzincir tabanlı olması çok mantıklı çünkü global bir sigortacılık hizmeti vermek istiyorsan bu blokzincir tabanlı olmalı. Sebebi ise dünyanın her yerinden ödeme alabilecek en düşük komisyonlu sistemin blokzincir olması. Insurex için konuşmuyorum, proje mantıklı. Bir işte ne kadar çok aracı varsa fiyat o kadar artar, Insurex aracıları ortadan kaldırıyor. Tabii bu projenin gerçekleşmesi bence en az on yıl alacak.

Sizin sorun çözüldü sanırım değil mi?

Projenin gerçekleşmesinin 10 yıl alacağını düşünmüyorum. Gerçekten bir şeyi yapmaya niyetleri varsa 2-3 yıl içinde müşterileri bağlayıp ortaya düzgün bir şey çıkarabilirler.

Teşekkürler, bakmamışım bu listeye.
Twitter tamam ama facebook reddedilmiş, arkadaş sayım gizli olduğu için Smiley

Evet Facebook kapalıysa reddediliyor maalesef. İtiraz edin diyeceğim ama bir şey değişmeyecektir diye düşünüyorum kontrol ettiklerinde öyle olduğu için.

blog final listesi tam bitmmemiş  sanırım, normal listede olan çoğu kişi final listesinde yok,

Takip etmeniz lazım hocam bounty başlığını sürekli. Güncellemeler yapılabiliyor listeleri son haline getirmek için.

exortis
Sr. Member

View Profile
July 19, 2017, 05:34:21 PM

Listeler tamamlanmis herhalde facebook benimde reddolmus arkadas listem gizliymis o yuzden.Mesaj  atsamta fayda etmiyor sanirim,acik aslinda arkadas listem.Bunun degeri nedir arkadaslar 1 eth karsiligi token sayisi nedir
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 19, 2017, 05:40:03 PM

Listeler tamamlanmis herhalde facebook benimde reddolmus arkadas listem gizliymis o yuzden.Mesaj  atsamta fayda etmiyor sanirim,acik aslinda arkadas listem.Bunun degeri nedir arkadaslar 1 eth karsiligi token sayisi nedir

Şöyle vereyim kademelere göre olan IXT oranlarını. Direk maliyet hesaplamak da zor ama kabaca bir hesap yapabilirsiniz belki.

Açıkçası itiraz edin ama o sırada kapalıysa kesin emin olarak reddederler sizi. Şansınızı deneyebilirsiniz size bağlı tabiki.

exortis
Sr. Member

View Profile
July 19, 2017, 06:30:44 PM

60 token vermis verdiklerine de itirat etmeye devmez acikcasi.1000 token 1 eth falan gibi birsey cikar en iyi ihtimal.Dumplanmazsa
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 19, 2017, 07:14:57 PM

INSUREX DUYURU

Arkadaşlar InsureX bounty'lerle ilgili lütfen listeleri kontrol edin her şeyiniz tamam mı diye. İlerde çok geç olabilir.

Token'lar transfer edilebilir olduktan sonra exchange mevzuları gündeme gelecek. Bunlarla ilgili de bilgi paylaşmaya devam edeceğiz.

60 token vermis verdiklerine de itirat etmeye devmez acikcasi.1000 token 1 eth falan gibi birsey cikar en iyi ihtimal.Dumplanmazsa

Yani siz de haklısınız hocam. Benim de tahminim yaklaşık olarak 1000 token 1 ETH olması yönünde.

Bu da yaklaşık olarak 8-9-10k satoshi tarzı bir fiyata işaret ediyor gibi. Bekleyip göreceğiz.
exortis
Sr. Member

View Profile
July 19, 2017, 07:38:34 PM

Mew icin custom degerleri yayinlandimi acaba kubra dam
Tesekkur ederim.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  

Jump to: