Bitcoin Forum
May 27, 2024, 09:25:56 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5]  All
  Print  
Author Topic: [ANN] [IXT] InsureX - Sigortacılık İçin Blockchain Korumalı Pazar Alanı  (Read 5987 times)
neite99
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
July 22, 2017, 12:52:12 PM

Mew icin custom degerleri yayinlandimi acaba kubra dam
Tesekkur ederim.

Ana konuda birisi paylaşmış ama yönetici değil yine de teyit etmek lazım.

add costum token
address : 0xfca47962d45adfdfd1ab2d972315db4ce7ccf094
symbol : IXT
decimal : 8

Ayrıca bounty güncellemeleri %99 tamamlanmış, jamal 2 gün ekstra süre veriyor hack olaylarından dolayı adreslerini güncellemek isteyenlere.
The Young Turk
Legendary
*

Activity: 1176
Merit: 1013

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

View Profile
July 22, 2017, 05:20:22 PM

Mew icin custom degerleri yayinlandimi acaba kubra dam
Tesekkur ederim.

Ana konuda birisi paylaşmış ama yönetici değil yine de teyit etmek lazım.

add costum token
address : 0xfca47962d45adfdfd1ab2d972315db4ce7ccf094
symbol : IXT
decimal : 8

Ayrıca bounty güncellemeleri %99 tamamlanmış, jamal 2 gün ekstra süre veriyor hack olaylarından dolayı adreslerini güncellemek isteyenlere.
2 Gün süresi bugün doluyor, bu gece veya yarın sabaha ödemeleri bekliyoruz aslında.
Bakalım gönderecekler mi?

███████                   
                      ██████████                        ██       
                       ████████████                  ███       
                                ██████████           █████       
                                        ███████      ██████         
██████                  ███████     ████
████████                ██████     ██   
██████████        ████████           
███████████    █████████           
████████    ████████

███████    ████████       
              ██████    █████████████ 
          █████████      ███████████ 
      ███████████          █████████ 
██████████████                       
████████████████                       
███████      ████████████           
██████        ████████████           
████                ██████████           

.xx-coin.io.

Kubra Dam (OP)
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
July 22, 2017, 05:23:56 PM
Last edit: July 22, 2017, 07:37:03 PM by Kubra Dam

2 Gün süresi bugün doluyor, bu gece veya yarın sabaha ödemeleri bekliyoruz aslında.
Bakalım gönderecekler mi?

Ben bu saatten sonra hiçbir bounty'yi zamanında beklemiyorum, açıkça söyleyeyim. Çok fazlaca gecikme oluyor çünkü token dağıtımlarıyla ilgili birtakım problemler oluyor artık sürekli. Gönderirlerse ne ala... Güncellemeleri takip ediyoruz.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 22, 2017, 07:43:12 PM

Arkadaşlar gecikmelerle alakalı bir duyuru yapıldı ve scam konusunda yaşanan mağduriyetin giderilmesi ve zararların tazmini için olan teyitler sebebiyle gecikme yaşandığı söylendi.

İngilizcesi ise şöyle:

The Insurex team apologises for the delay due to additional validation and logic necessary to handle the scam compensation as well as the early finish of the crowdsale. They are working with TokenMarket to generate the tokens as quickly as possible.

Arkadaşlar mevcut süreçle alakalı bir bilgilendirme makalesi geldi InsureX ekibinden.

İlk kez Medium platformunu kullandılar, bundan sonra oradan palaşım yapacakalrdır.

https://medium.com/@insurex_team/insurex-update-22-july-2017-fe8e06bdeacc

IXT Token'ların Wallet'a Tanımlanması için Şu Yol İzlenecek Arkadaşlar.

Myetherwallet İçin.

• Cüzdanınıza girin.
  • "Add Custom Token" diye bir seçenek var ona tıklayın. Sonra ordaki formu dolduracaksınız.
  • "Contract Adress" kısmına 0xfca47962d45adfdfd1ab2d972315db4ce7ccf094 yazılacak.
  • "Token Symbol" kısmına IXT yazılacak.
  • "Decimal" kısmına 8 yazılacak.
  • Sonra "add" butonuna tıklayın ve IXT Tokenlar orda listede artık görüntülenir.

stromae
Full Member

Activity: 309
Merit: 100

View Profile
July 22, 2017, 09:49:01 PM

Soracağım birkaç soru var. Ben ico erken bittiği için ixt satın alamadım hiç. Bu yüzden coin dağıtımı olduktan sonra borsadan almayı istiyorum. Cevaplanırsa düzgünce çok memnun olurum. Zaten sıkıntıdayım etherden dolayı.

1. Ixt coinlerin hangi borsalara gireceğiyle ilgili bir açıklama hala yok mudur resmi olarak?

2. Bu hacker adrese ether yollayanların zararı tazmin mi edilecek? Eğer cevap evetse yatırım yapanlara haksızlık olmuyor mu?

3. Parity etherleri hackendi dediler birçok projenin. Ixt'nin cüzdanında bir sıkıntı var mı yoksa saklanıyor mu insanlardan bu?

Teşekkürler.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 22, 2017, 10:36:19 PM

Soracağım birkaç soru var. Ben ico erken bittiği için ixt satın alamadım hiç. Bu yüzden coin dağıtımı olduktan sonra borsadan almayı istiyorum. Cevaplanırsa düzgünce çok memnun olurum. Zaten sıkıntıdayım etherden dolayı.

1. Ixt coinlerin hangi borsalara gireceğiyle ilgili bir açıklama hala yok mudur resmi olarak?

2. Bu hacker adrese ether yollayanların zararı tazmin mi edilecek? Eğer cevap evetse yatırım yapanlara haksızlık olmuyor mu?

3. Parity etherleri hackendi dediler birçok projenin. Ixt'nin cüzdanında bir sıkıntı var mı yoksa saklanıyor mu insanlardan bu?

Teşekkürler.

Elimden geldiğince cevap vermeye çalışayım ama nihai cevap için kendinizin onlara ulaşması daha iyi olur.

1- IXT token'ların hangi exchange'lerde olacağı henüz belli değil. Ama ben iyi yerlerde olacağına inanıyorum mesela Bittrex gibi. Olmaması için hiçbir sebep yok. Sadece birkaç günde 40.000 ETH üzeri toplayan ciddi bir proje neticede. Uzun süre açık kalsa baya toplardı. Açıklama olursa burdan paylaşacağım.

2- Şimdi bir sabah öyle bir olay yaşandı maalesef ve oltalanan çok fazla insan oldu. Ben o sabah online durumdaydım elimden geldiğince insanları uyarmaya çalıştım telegram'dan ama ona rağmen atlayanlar oldu. Onların durumları teyit edilecek ve kendilerine IXT token'lar teslim edilecek ne şekilde yapılacak bunu gerçekten bilemiyorum. Zaten sayıları ve ETH adedi çok aşırı miktarda değildi onu belirtebilirim.

3- Geçen gün olan olaylardan bahsediyorsunuz sanırım. Parity olayında InsureX bir zarar görmedi ve projenin fonlarının güvende olduğu açıklandı. Maalesef zararlı çıkan projeler olduğunu biliyoru o olaylardan sonra.

Şimdilik böyle.
stromae
Full Member

Activity: 309
Merit: 100

View Profile
July 22, 2017, 11:16:56 PM

Teşekkürler.

Elimden geldiğince cevap vermeye çalışayım ama nihai cevap için kendinizin onlara ulaşması daha iyi olur.

1- IXT token'ların hangi exchange'lerde olacağı henüz belli değil. Ama ben iyi yerlerde olacağına inanıyorum mesela Bittrex gibi. Olmaması için hiçbir sebep yok. Sadece birkaç günde 40.000 ETH üzeri toplayan ciddi bir proje neticede. Uzun süre açık kalsa baya toplardı. Açıklama olursa burdan paylaşacağım.

2- Şimdi bir sabah öyle bir olay yaşandı maalesef ve oltalanan çok fazla insan oldu. Ben o sabah online durumdaydım elimden geldiğince insanları uyarmaya çalıştım telegram'dan ama ona rağmen atlayanlar oldu. Onların durumları teyit edilecek ve kendilerine IXT token'lar teslim edilecek ne şekilde yapılacak bunu gerçekten bilemiyorum. Zaten sayıları ve ETH adedi çok aşırı miktarda değildi onu belirtebilirim.

3- Geçen gün olan olaylardan bahsediyorsunuz sanırım. Parity olayında InsureX bir zarar görmedi ve projenin fonlarının güvende olduğu açıklandı. Maalesef zararlı çıkan projeler olduğunu biliyoru o olaylardan sonra.

Şimdilik böyle.

Teşekkür ederim üşenmeden cevap yazdığın için sağ olasın. Ben de müsade olursa yorumlamak istiyorum cevaplarınızı.

Borsa konusu anladığım kadarıyla karambolde yani hiçbir şey açıklayamamışlar kaç gün geçmesine rağmen ico bitişi üstünden. Bu normal mi yoksa bir sıkıntıya işaret mi?

Yani belki dediğiniz gibi dolandırıcı adresine önderilen ether az tutarda ama yine de o kişilere dağıtılacak olan ixt coin kimin cebinden çıkıyor merak ettim. Fazladan coin basma gibi şansları mı vardı?

Parity etheri yazılınca ben parity şirketi gibi bir şey sandım. Şimdi baktım cüzdan sistemiymiş. Anladım insurexin ondan sağlam çıkması sevindirici. Yoksa projeye olan güven iyice sarsılırdı sanırım.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 23, 2017, 12:25:19 AM

Teşekkürler.

Şimdilik böyle.

Teşekkür ederim üşenmeden cevap yazdığın için sağ olasın. Ben de müsade olursa yorumlamak istiyorum cevaplarınızı.

Borsa konusu anladığım kadarıyla karambolde yani hiçbir şey açıklayamamışlar kaç gün geçmesine rağmen ico bitişi üstünden. Bu normal mi yoksa bir sıkıntıya işaret mi?

Yani belki dediğiniz gibi dolandırıcı adresine önderilen ether az tutarda ama yine de o kişilere dağıtılacak olan ixt coin kimin cebinden çıkıyor merak ettim. Fazladan coin basma gibi şansları mı vardı?

Parity etheri yazılınca ben parity şirketi gibi bir şey sandım. Şimdi baktım cüzdan sistemiymiş. Anladım insurexin ondan sağlam çıkması sevindirici. Yoksa projeye olan güven iyice sarsılırdı sanırım.

Yani sıkıntı yok elimden geldiğince cevaplamaya çalışıyorum. Exchange konusu karambolde falan değil sadece birçok projede olduğu gibi burda da net bir sonuca ulaşmadan bir açıklama yapılmıyor. Bu da insanların yanılmasını engellemek için. Exchange için gerçekten sorun yaşanacağını düşünmüyorum. Yani bir sıkıntıya işaret olduğu falan yok bana göre.

Belki ekip kendisine ayrılacak olan token'lardan dağıtım yapacaktır hack mağduru olan kişilere. Fazladan token işleyeceklerini düşünmüyorum ama belli de olmaz bir açıklama gelecek bunla alakalı.

Parity olayı wallet hack tarzı bir olay. InsureX ile asla alakası yok. Zaten dediğim gibi fonlar güvendeymiş. Problem yok.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 23, 2017, 02:57:59 PM

ARKADAŞLAR YENİ BİR GÜNCELLEME YAYINLANDI PRE-SALE TOKEN'LAR İLE İLGİLİ.

IXT token'lar artık işlendi ve normal satış sırasında alınan token'lar transfer edilebilir duruma geldi.

Pre-sale IXT token'larını almak için şu şekilde bir işlem yapıyorsunuz. (Sadece pre-sale katılımcıları için arkadaşlar)

Gönderilecek tutar: 0 ETH
Addres: 0x914774D266f39100b56C53C0563C3792f9403e0c (Veya kullandığınız adres).
Gas Limit: 250000
Data: 0xd1058e59

Bir sorun durumunda şuraya mail atılıyor: support@insurex.co

Bounty'ler de kısa süre içerisinde dağıtılacakmış.

Scam mağdurları için de 30 saniyelik bir skype görüşmesi ön görülüyor.

KAYNAK: https://medium.com/@insurex_team/ixt-token-distribution-163f67bd7c50
neite99
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
August 03, 2017, 04:41:28 PM

Bounty dağıtımlarını yapmışlar cüzdanda gördüm az önce. EtherDelta'dan başka bir yerde satılmıyor şu an.
omorfi
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 264

View Profile
August 03, 2017, 06:57:32 PM

Benim ödül tokenlarım ulasmamıs henüz. Ana konudada okudum pek cok alamayan var sanırım yavas oluyor dagıtım biraz. Ve cok az oluyor jamalın yonettigi bounty programlarında ödüller. Bundan sonra ben jamalın bountylere bulasmayacagım katiyyen.
The Young Turk
Legendary
*

Activity: 1176
Merit: 1013

View Profile
August 04, 2017, 02:59:37 PM

Tokenmarket oç'luk yapmış yine
ilk 1000 kişiye ödeme yapmış ama sonrakilere ödeme yapmamış. Pastebin'de listesini yayınladı avirunes. ordan bakın 1000.+ sırada iseniz ödeme almamış olmanız normal. ben aldım şahsen.

███████                   
                      ██████████                        ██       
                       ████████████                  ███       
                                ██████████           █████       
                                        ███████      ██████         
██████                  ███████     ████
████████                ██████     ██   
██████████        ████████           
███████████    █████████           
████████    ████████

███████    ████████       
              ██████    █████████████ 
          █████████      ███████████ 
      ███████████          █████████ 
██████████████                       
████████████████                       
███████      ████████████           
██████        ████████████           
████                ██████████           

.xx-coin.io.

marpaci
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile
August 04, 2017, 03:09:37 PM

Tokenmarket oç'luk yapmış yine
ilk 1000 kişiye ödeme yapmış ama sonrakilere ödeme yapmamış. Pastebin'de listesini yayınladı avirunes. ordan bakın 1000.+ sırada iseniz ödeme almamış olmanız normal. ben aldım şahsen.

Bana gelmedi henüz hiçbir şey.
Pastebin nedir? Sitesine girdim ama bakılabilecek bir yer bulamadım?
marpaci
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile
August 04, 2017, 03:16:44 PM

Tamam, orijinal postu buldum, teşekkür ederim.
1318. sıradaymışım.
Jamal ortalarda yokmuş, onun konuşması gerekiyormuş tokenmarketle.
Bekliycez bakalım, zaten çok çok az bir şey vermişler...
xzone
Legendary
*

Activity: 2590
Merit: 1490

View Profile
August 04, 2017, 11:45:23 PM

https://pastebin.com/4Y9ahfB0

Bu listede ilk 1000'de yer alanlara bounty ödemeleri yapılmış.
Jamal beye ulaşırlarsa ödemeyi yapacaklar heralde. Adamın elini attığı yer kuruyor, nasıl bir pislikse her yerden de bu adam çıkıyor

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
LGD2Business
Legendary
*

Activity: 2534
Merit: 1518

View Profile
August 05, 2017, 01:11:20 AM

İmzadan neredeyse 1.5 ETH vermiş. Son zamanlarda imza gelirlerinin düştüğünü hesaba katarsak fena değil diyebiliriz. Bounty olarak çok büyük bir beklentim yoktu. Şimdi merak ettiğim konu acaba Bittrex gibi bir borsaya girebilecek mi yoksa Etherdeltaya mahkum mu kalacak? Bittrex eklerse daha yüksek bir fiyattan satabileceğimizi düşünüyorum.

.
.DuelbitsSPORTS.
▄▄▄███████▄▄▄
▄▄█████████████████▄▄
▄██████████████████████▄
██████████████████████████
██████████████████████████████
█████████████████████████████
█████████████████████████
▀████████████████████████
▀▀███████████████████
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
████████▄▄▄▄██▄▄▄██
███▄█▀▄▄▀███▄█████
█████████████▀▀▀██
██▀ ▀██████████████████
███▄███████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀
▀▀███████████████▀▀
▀▀▀▀█▀▀▀▀
OFFICIAL EUROPEAN
BETTING PARTNER OF
ASTON VILLA FC
██
██
██
██

██
██
██
██

██
██
██
10%   CASHBACK  
          100%   MULTICHARGER  
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
August 05, 2017, 03:44:17 PM

Bounty konusunda duyurabileceğim bir şey yok özel olarak durum ortada. Bana da bounty gönderilmedi, ilk 1.000 dışında olduğum için. Bekleyip göreceğiz.
xzone
Legendary
*

Activity: 2590
Merit: 1490

View Profile
August 05, 2017, 03:59:09 PM

Bounty konusunda duyurabileceğim bir şey yok özel olarak durum ortada. Bana da bounty gönderilmedi, ilk 1.000 dışında olduğum için. Bekleyip göreceğiz.

İlk 1000 neye göre belli oluyor bilginiz var mı? Blog listesinde benim ismimden sonra olanlar ödülüm geldi demiş ilk 1000e dahil olmuş ama ben 1000 içerisinde yer almıyorum

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
August 05, 2017, 04:21:01 PM

İlk 1000 neye göre belli oluyor bilginiz var mı? Blog listesinde benim ismimden sonra olanlar ödülüm geldi demiş ilk 1000e dahil olmuş ama ben 1000 içerisinde yer almıyorum

Hiçbir şeye göre belirlenmiyor zaten böyle bir şeyin ortaya çıkma sebebi olası bir hata. Bounty göndermeme gibi bir lüksleri yok kimseye.
Pages: « 1 2 3 4 [5]  All
  Print  

Jump to: