Bitcoin Forum
May 10, 2024, 06:29:52 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Zcoin Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?  (Read 648 times)
deniz777 (OP)
Copper Member
Newbie
*

Activity: 8
Merit: 0

View Profile
June 24, 2017, 11:25:57 PM

Merhabalar;

Moneroya alternatif olarak, transactionlarda gizlilik sağlayan coinleri araştırırken Zcoin'e rastladım. Teknolojisi bitcoin için geliştirilmiş fakat daha sonra bitcoin üzerinde kullanılmayınca yeni bir coin oluşturmuşlar. Bu da resmi sitesi: zcoin.io.

Bir yıl vadeli yatırım yapmayı planlıyorum. Cüzdana koyup unutacağım. Sizce yatırım yapmaya değer, teknolojisi fark yaratabilecek bir coin midir? Teknik bilgisi yüksek arkadaşların düşüncelerini merak ediyorum. Teşekkürler.
The forum strives to allow free discussion of any ideas. All policies are built around this principle. This doesn't mean you can post garbage, though: posts should actually contain ideas, and these ideas should be argued reasonably.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715322592
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715322592
Reply with quote  #2

1715322592
Report to moderator
xzone
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1483

View Profile
June 24, 2017, 11:36:34 PM

Zcoin hakkında bilgim yok ama bence cüzdana koyup unutacaksanız waves almak şu an çok mantıklı. Bir araştırmanızı öneririm. Ben de öyle yapmayı düşünüyorum. En azından popüler ve takibi kolay bir yatırım olacaktır.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
jmalkovich
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 250

View Profile
June 24, 2017, 11:46:38 PM

40milyon usd market cap var yeni geliştirmelerle birlikte fiyatı bayağı arttı primlendi ama uzun vadeli düşünülebilir gibi geliyor bende çerezlik saklıyorum biraz.
Çok balinası var eskiden cpu mining olduğu için botnet kazdılar artık kazamıyorlar Smiley

retail.global

◣  FACEBOOK
◣  TWITTER
◣  TELEGRAM
◣  MEDIUM
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
June 25, 2017, 01:37:01 PM

Waves platformunda bu gibi yeni ve faydalı ico projelerini görmek beni sevindiriyor. Yeni projelerde çoğu geliştirici ETH ile birlikte yavaş yavaş Waves platformunu kullanmayı seçiyor. Bu gibi projeler çoğaldığında, yani en azından 3-5 sağlam proje daha yayınlanırsa, yeni DEX UI' si ile de birlikte Waves yüksek performans gösteren bir grafiğe sahip olabilir.

Zrcoin' den de bu performansı beklemiyordum açıkcası. Anlatıyorum ama yatırım yapmadım.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
dakota neat
Hero Member

Activity: 658
Merit: 500

View Profile
June 25, 2017, 01:43:05 PM

Waves platformunda bu gibi yeni ve faydalı ico projelerini görmek beni sevindiriyor. Yeni projelerde çoğu geliştirici ETH ile birlikte yavaş yavaş Waves platformunu kullanmayı seçiyor. Bu gibi projeler çoğaldığında, yani en azından 3-5 sağlam proje daha yayınlanırsa, yeni DEX UI' si ile de birlikte Waves yüksek performans gösteren bir grafiğe sahip olabilir.

Zrcoin' den de bu performansı beklemiyordum açıkcası. Anlatıyorum ama yatırım yapmadım.

Hocam zrcoin ayrı zcoin ayrı yanlış anlamissin
gangnam2016
Full Member

Activity: 190
Merit: 100

GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!

View Profile
June 25, 2017, 03:23:24 PM

mesaj kasmak böyle bir şey herhalde.  Grin

zcoin'e gelirsek, malkovich'in yazdığı gibi ilk çıktığında mining botnetler tarafından domine edilmişti. biz de kiralayıp kazıp bişiler kazanmıştık. hatta zcashden önce çıkmıştı. ancak beklenen ilgiyi toplayamadı. zcashden daha iyi bir teknolojiye sahip olduklarını iddia ediyorlar.

GUTS | GET-Protocol ICO
smart-ticket protocol for events | live product with market traction!
BTC ANN | WEBSITE | BLOG | SANDBOX | WHITEPAPER | BOUNTY
dakota neat
Hero Member

Activity: 658
Merit: 500

View Profile
June 25, 2017, 03:36:04 PM

mesaj kasmak böyle bir şey herhalde.  Grin

zcoin'e gelirsek, malkovich'in yazdığı gibi ilk çıktığında mining botnetler tarafından domine edilmişti. biz de kiralayıp kazıp bişiler kazanmıştık. hatta zcashden önce çıkmıştı. ancak beklenen ilgiyi toplayamadı. zcashden daha iyi bir teknolojiye sahip olduklarını iddia ediyorlar.

hocam hala cpu mandenciliği oluyormu ben çözemedim olayı tam da denyeyim diye
jednostka
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 252

View Profile
June 25, 2017, 07:24:19 PM

Ben 1000 adet ZCoin depolamak yatırım hedeflerimden birisi ancak madencilik konusunda yeterince bilgi bulamadım çevremde, bitcointalk'ın ingilizce bölümünde de doğru dürüst bilgi yok.

Birlikte araştırmak, bilgi alışveirşinde bulunmak isteyen bana mesaj atabilir.
SheldonLeeCooper
Full Member

Activity: 434
Merit: 109

View Profile
November 29, 2017, 10:09:56 PM

Bitcoin biraz sakinleşse güzel bir artış yapacakmış gibi grafiği var.
Siz ne diyorsunuz?
fedoralite
Sr. Member

Activity: 548
Merit: 251

View Profile
November 29, 2017, 10:11:43 PM

Teknoloji falan hikaye hepsi aynı, hepsi blokzincir teknolojisini kullanıyor ayrıca Zcoin'de diğer coinler gibi yükseliş trendine girmiş. Ben bu fiyattan alınması gerektiğini düşünmüyorum, fiyat çok yüksek ve her an takla atarak düşüşe geçebilecek gibi duruyor. Bittrex ve Binance'de yüksek hacmi var
Pages: [1]
  Print  

Jump to: