Bitcoin Forum
June 17, 2024, 06:31:13 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: ANN [BQX] Bitquence: Evrensel Cüzdan ve Değer Yönetim Platformu  (Read 9532 times)
xzone
Legendary
*

Activity: 2618
Merit: 1494

View Profile
July 14, 2017, 06:32:52 AM

Bence recount yazdıklarını ico sonunda tekrar saymak için yazmışlar. İmzadan çıkmadan 2 gün daha durmak gerek gibi sanki.
Bende de önceden rejecteddi, şu an recount olmuş. Belki de yeniden sayım yaparlarken yorulup bıraktılar, o yüzden yukarıda recount kalmadı hiç ama aşağılarda var.
Umarım tekrar kontrol edip kabul olur. Yoksa bir kampanya daha boşuna gidecek Cheesy

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Riskylisk
Sr. Member

Activity: 392
Merit: 257

View Profile
July 14, 2017, 07:51:37 AM

50 mesaji dolduranlara accepted doldurmayanlara recount yaziyor olabilirler. Kampanya bitene kadar 50 mesaji doldurun. Icosu bitmis gerci ne zamana kadar sayacaklar?
herromerro
Sr. Member

Activity: 420
Merit: 250

View Profile
July 14, 2017, 11:22:10 AM

Süre uzatımından sonra yatırımlar hızlandı.
8000'i geçmiş durumda şu an.

Hayırlı forumlar!
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
July 14, 2017, 02:49:11 PM

Bu proje ne katıyorda bu kadar yatırım alıyor arkadaşlar bildiginiz cüzdan işte,sadece birden fazla yerde yedekleyecekler de hack olayına karşı gelebiliyorlarmı
bir yenılık getirmiyor ki,benım kaçırdıgım bır noktamı var
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
July 15, 2017, 01:28:24 AM

BITQUENCE ICO'DA YATIRIMLAR ÇOK HIZLANDI!

10.000+ ETH OLMUŞ DURUMDA VE 36 SAATTEN FAZLA BİR SÜRE VAR.

İlk 15 günde toplanan kadar yatırım sadece bu son 2 günde toplandı neredeyse.

Toplanan ETH: 10238.87 ETH

İşlenen Token: 49189242.60140639 BQX

Katılımcı: 2951

https://www.bitquence.com/announcements/pre-close-announcements/

50 mesaji dolduranlara accepted doldurmayanlara recount yaziyor olabilirler. Kampanya bitene kadar 50 mesaji doldurun. Icosu bitmis gerci ne zamana kadar sayacaklar?

ICO bitmedi daha 36 saatten fazlası var.

https://bitquence.tokenmarket.net/

Süre uzatımından sonra yatırımlar hızlandı.
8000'i geçmiş durumda şu an.

Hayırlı forumlar!

Cidden çok hızlanmış, bu kadar beklememiştim şahsen durgunluktan sonra. 10 bin ETH geçildi.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 15, 2017, 04:10:37 PM

BITQUENCE ICO'DA SON DURUM!

Son 15 saatte 1.000+ ETH yatırım aldı proje.

Bitişe doğru çok hızlandı proje.

https://www.bitquence.com/announcements/pre-close-announcements/

Monkey1
Hero Member

Activity: 868
Merit: 500

View Profile
July 15, 2017, 05:18:41 PM

Hedeflerinden çok uzaktalar ama kötüde yatırım almamışlar bence böyle düşen bir piyasada. İmza olanlar 50 mesaj ve 75 karakter kuralını unutmasınlar.

▄▄█████▄▄
         ▄▄███████████▄▄
      ▄▄█████████████████▄▄
   ▄▄███████████████████████▄▄
 ▄█████████████████████████████▄
█████████████████████████████████
████████▀▀  ▀██▀       ▀▀████████
███████  ▄████  ███████▄  ███████
███████ █████  ██████████ ███████
███████ ██████████  █████ ███████
███████  ▀███████  ███▀   ███████
████████▄▄        ██   ▄▄████████
 ▀█████████████████████████████▀
   ▀▀███████████████████████▀▀
      ▀▀█████████████████▀▀
         ▀▀███████████▀▀
            ▀▀█████▀▀

.THRIVING CRYPTOCURRENCY..
.MARKET WITH CRYPTOBONDS..

▄▄▄▄  ▄▄▄ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ ▄▄▄  ▄▄▄▄
████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██

INITIAL COIN OFFERING
SEPTEMBER 30

██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
    ██
██████
         ▄▄████████▄▄
     ▄████████████████▄
   ▄███▀▄▄▄▄▄▄▄ ▀███████▄
  █████ ███████ █▄▀███████
 ██████ ███████ ███▄▀██████
▐██████ ███████▄▄▄▄▄▄ █████▌
▐██████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ █████▌
▐██████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ █████▌
 ██████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ █████
  █████ █▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█ ████
   ▀███▄▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▄██▀
     ▀████████████████▀
        ▀▀████████▀▀

...READ THE....
.WHITEPAPER.

▄▄████████▄▄
     ▄████████████████▄
   ▄████████████████████▄
  ███████████████▀▀  █████
 ████████████▀▀      ██████
▐████████▀▀   ▄▄     ██████▌
▐████▀▀    ▄█▀▀     ███████▌
▐████████ █▀        ███████▌
 ████████ █ ▄███▄   ███████
  ████████████████▄▄██████
   ▀████████████████████▀
     ▀████████████████▀
        ▀▀████████▀▀
TWITTER
FACEBOOK
MEDIUM
REDDIT
GITHUB
SLACK
turquaise
Full Member

Activity: 308
Merit: 105

View Profile
July 15, 2017, 05:34:40 PM

kubra dam,  jamalla konuşup  sosyal medya bountylerinin şartlarını değiştirtemez misin? bu haliyle çoğu proje çöp olup gidiyor. böyle saçma bir stake dağılımı var mı? bu adam bunları değiştirmezse yakında hiç bir projeyi alamayacak benden söylemesi. sylon'un projelerine baksın biraz anlayacak ne dediğimi. çöp hesapları doldurmuşlar sosyal medya bounty sine kimseye bir fayda sağladığı yok.

Budget:

30% of the total Bounty Pool will be allocated for Social Media Campaign bounties which will be divided equally Between Facebook and Twitter Bounties.

Payments will be as follows:

5 Stakes per Week for Every Valid Twitter and Facebook User.

How to Join

For Twitter:
Follow the Official Twitter Handle: https://twitter.com/bitquence
Fill this form: https://goo.gl/RnoxYG

For Facebook:

Like Official Facebook Fanpage: https://www.facebook.com/bitquence/
Fill this Form: https://goo.gl/hrMhsu

Spreadsheet (both): https://docs.google.com/spreadsheets/d/1VN61OS92gyZSHlYorDMfVVf90n3jl-HKTGbhBXVthNE/edit#gid=537703444

Terms and Rules:

1: Twitter Accounts must have a Minimum of 200 Followers. and Facebook accounts must have a minimum of 100 Friends.
2: Twitter/Facebook accounts must be original. Fake, dead, inactive and bot accounts will not be accepted.
3: You must be an active and regular twitter user, and must be retweeting/sharing Bitquence's official tweets and updates.
4: Joining with multiple accounts is not allowed. Users found to be using multi accounts, will be blacklisted.
5: A user can participate in both campaigns at the same time.
5: Terms and Condition can be changed or more can be applied.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 15, 2017, 05:44:48 PM

Hedeflerinden çok uzaktalar ama kötüde yatırım almamışlar bence böyle düşen bir piyasada. İmza olanlar 50 mesaj ve 75 karakter kuralını unutmasınlar.

Durum çok daha kötüydü daha yeni düzeldi 3-4 gündür. Yatırımın %60-70 kısmı son günlerde geldi zaten. En azından bu fonlama ile gerçekten bir şey ortaya konabilir diye düşünüyorum.

kubra dam,  jamalla konuşup  sosyal medya bountylerinin şartlarını değiştirtemez misin? bu haliyle çoğu proje çöp olup gidiyor. böyle saçma bir stake dağılımı var mı? bu adam bunları değiştirmezse yakında hiç bir projeyi alamayacak benden söylemesi. sylon'un projelerine baksın biraz anlayacak ne dediğimi. çöp hesapları doldurmuşlar sosyal medya bounty sine kimseye bir fayda sağladığı yok.

Şimdi şunu söyleyeyim, biz bir çok isabetli tavsiye yapıyoruz bounty'ler konusunda ama maalesef dikkate alınmıyor. Emin olun bounty'deki düzeni çok yakından takip ediyorum, defalarca gözlemlerimi bildiriyorum şartlar iyileştirilsin diye ama yapıcı geri dönüş oluşmuyor şartlarda. Herkes bildiğini okuyor.

Sizin bu arada kastettiğiniz mesela Twitter'da takipçilere göre sınıflandırma oluşturulması değil mi? Zaten bunlar defalarca iletildi. Haklısınız kesinlikle, tartışmıyorum bile.
turquaise
Full Member

Activity: 308
Merit: 105

View Profile
July 15, 2017, 06:26:41 PM

Durum çok daha kötüydü daha yeni düzeldi 3-4 gündür. Yatırımın %60-70 kısmı son günlerde geldi zaten. En azından bu fonlama ile gerçekten bir şey ortaya konabilir diye düşünüyorum.

Şimdi şunu söyleyeyim, biz bir çok isabetli tavsiye yapıyoruz bounty'ler konusunda ama maalesef dikkate alınmıyor. Emin olun bounty'deki düzeni çok yakından takip ediyorum, defalarca gözlemlerimi bildiriyorum şartlar iyileştirilsin diye ama yapıcı geri dönüş oluşmuyor şartlarda. Herkes bildiğini okuyor.

Sizin bu arada kastettiğiniz mesela Twitter'da takipçilere göre sınıflandırma oluşturulması değil mi? Zaten bunlar defalarca iletildi. Haklısınız kesinlikle, tartışmıyorum bile.
şu listeye bakın mesele; https://docs.google.com/spreadsheets/d/1VN61OS92gyZSHlYorDMfVVf90n3jl-HKTGbhBXVthNE/edit#gid=537703444
833 facebook 1228 twitter kullanıcısı kaydolmuş. bunun en az 1500 ü çöp ve kampanyaya en ufak bir katkısı olmayan hesaplar. demek istediğim kampanya boyunca 25 tweet at bonusunu al diyor mesela çoğu kampanyasında ne kadar başarılı olabilir ki bu? ben sylon un kampanyalarında ki başarıyı buna bağlıyorum. takipçi sayısına göre stake olayı tabi olması gereken bir şey.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 15, 2017, 07:13:35 PM

kubra dam,  jamalla konuşup  sosyal medya bountylerinin şartlarını değiştirtemez misin? bu haliyle çoğu proje çöp olup gidiyor. böyle saçma bir stake dağılımı var mı? bu adam bunları değiştirmezse yakında hiç bir projeyi alamayacak benden söylemesi. sylon'un projelerine baksın biraz anlayacak ne dediğimi. çöp hesapları doldurmuşlar sosyal medya bounty sine kimseye bir fayda sağladığı yok.

şu listeye bakın mesele; https://docs.google.com/spreadsheets/d/1VN61OS92gyZSHlYorDMfVVf90n3jl-HKTGbhBXVthNE/edit#gid=537703444
833 facebook 1228 twitter kullanıcısı kaydolmuş. bunun en az 1500 ü çöp ve kampanyaya en ufak bir katkısı olmayan hesaplar. demek istediğim kampanya boyunca 25 tweet at bonusunu al diyor mesela çoğu kampanyasında ne kadar başarılı olabilir ki bu? ben sylon un kampanyalarında ki başarıyı buna bağlıyorum. takipçi sayısına göre stake olayı tabi olması gereken bir şey.

Kesinlikle doğru twitter ve facebook konusunda bu dedikleriniz. İşte biraz da bunu sizlerin dile getirmesi gerekiyor ki ses oluşsun ve dikkate alsınlar. Yoksa belirttiğim gibi ben çok kez tavsiyede bulunuyorum ama sonuca ulaşmıyor. Çokça insan bu memnuniyetsizliği dile getirse korkmadan açık iekilde ana bounty konularında, o zaman bir çeki düzen illa ki verirler.
stromae
Full Member

Activity: 309
Merit: 100

View Profile
July 16, 2017, 12:28:44 AM

Bu projeden bir halt olmaz diye yatırım yapmadım ilk zamanlarında en fazla verdiği zamanda şimdi ben girmedim ya deli gibi yatırım almış arkasından. Şimdi almaya kalksam avantajı da kalmıyor.

İlk başta 5 bin bqx falan veriyordu artık 4200 mü ne veriyor. Avantajı yok şansıma tüküreyim.
Keldel
Full Member

Activity: 166
Merit: 100

View Profile
July 16, 2017, 12:58:22 AM

Bu projeden bir halt olmaz diye yatırım yapmadım ilk zamanlarında en fazla verdiği zamanda şimdi ben girmedim ya deli gibi yatırım almış arkasından. Şimdi almaya kalksam avantajı da kalmıyor.

İlk başta 5 bin bqx falan veriyordu artık 4200 mü ne veriyor. Avantajı yok şansıma tüküreyim.
Bounty zamanı borsadan alırsınız hocam. O zaman düşer. Ya da Twitterdan bı şeyler gelirse ico fiyatından size satabilirim

Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 16, 2017, 01:14:16 AM

ARKADAŞLAR SON 15 SAAT ARTIK! BITQUENCE ICO SONA YAKIN!

Güncel durumu paylaşalım bitişe çok yakınız artık.

Toplanan ETH: 12162.08 ETH

İşlenen Token: 57266688.36415581 BQX

Katılımcı: 3299

https://bitquence.tokenmarket.net/

Yani hocam ne diyeceğimi bilemedim, bir ico'ya güveniyorsanız en başta yatırım yapmak en mantıklısı. Emin değilseniz de hiç girmemek en mantıklısı bence. Kaçırmanıza üzüldüm ama yapacak bir şey yok cidden.

Cidden yatırım amaçlı gelecek görüyorsanız hala bakabilirsiniz ama avantajını yitirdi biraz tabi ilk dönemleri en çok BQX verdiği zamanlardı.

neite99
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
July 16, 2017, 01:40:07 AM

Deli gibi yatırım derken 12 bin eth almış abartılacak bir rakam değil hard capin %10'una bile ulaşamadılar. İlk başlarda takip etmedim o zamana göre artış deli gibi olduysa onu bilemem.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 16, 2017, 02:33:09 AM

Deli gibi yatırım derken 12 bin eth almış abartılacak bir rakam değil hard capin %10'una bile ulaşamadılar. İlk başlarda takip etmedim o zamana göre artış deli gibi olduysa onu bilemem.

İlk 13-14 gün neredeyse 5 bin ETH'ye ulaşamayacak gibiydi, normalde de en yüksek bonus ilk 5 bin ETH yatırım sırasında veriliyordu ya onu kastetti sanırım. Çünkü alınan yatırımın yüzde 60-70 kısmı son 3-4 günde gelen yatırımlar. Son 3-4 gün ilk 2 haftadan fazlasına bedel oldu yani. Yoksa toplam yatırım yine düşük kaldı, orası ayrı mevzu.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 16, 2017, 05:37:25 PM

BITQUENCE ICO BAŞARIYLA SONA ERDİ ARKADAŞLAR!

En son 13.000 ETH üzerinde seyrediyordu. En son durum açıklanacak ben de güncelleyeceğim.

Katılan ve soruları olan arkadaşlar Telegram'a mutlaka katılsınlar bence.

Bitquence Telegram: https://t.me/Bitquence
omorfi
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 264

View Profile
July 16, 2017, 08:02:03 PM

14.405 eth toplandı arkadaslar. Idare eder olcude denebilir su piyasada

https://www.bitquence.com/uncategorized/post-close-announcements/?utm_content=buffer8e59e&utm_medium=social&utm_source=facebook.com&utm_campaign=buffer
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 16, 2017, 08:45:41 PM

BITQUENCE ICO SONUCU NET RAKAMLAR AÇIKLANDI!

Açıklanan duruma göre ICO bitişi sonrası durum şöyle.

Toplanan ETH: 14,405.667 ETH

Katılımcı: 3649

Toplam BQX Sayısı: 222,295,208.2384 BQX

Dolaşımdaki Yaklaşık BQX Sayısı: 68,665,836 BQX

Resmi Açıkalama Linki: https://www.bitquence.com/uncategorized/post-close-announcements/

Nolursa olsun çok durgun başlamıştı hatta ilk 2 hafta neredeyse 5.000 ETH olan minimum sınırı bile geçemeyecek diye düşünüyorduk sonrasında son 4-5 günde baya ciddi yatırım alındı. Son tutarın neredeyse yarıdan fazlası veya en az yarısı ek olarak ilan edilen 3 günlük ICO süresinde toplandı.

Her şeye rağmen 14.400 ETH hiç de fena sayılmaz bu şartlarda ortalık da çok karışıkken.

Daha bilgiler paylaşıldıkça güncellemeye devam ediyor olacağım.
troleybüs
Legendary
*

Activity: 1424
Merit: 1001

View Profile
July 16, 2017, 09:00:51 PM

3 gün uzatılması baya iyi olmuş, son günlerde çok fazla yatırım toplamış. Ethereum fiyatı düştüğü için nakite dönmektense ICO'ya yatırım yapmayı tercih eden hatırı sayılır bir kitle var. Bitquence de bunun ekmeğini yemiş. Bakalım dağıtımlarda sorun çıkacak mı? Borsaya hemen girebilecek mi?
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: