Bitcoin Forum
June 17, 2024, 01:01:38 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: 18 yaşında Bitcoin milyoneri oldu!  (Read 8569 times)
leydiamir
Newbie
*

Activity: 5
Merit: 0

View Profile
November 24, 2017, 12:06:53 PM

Şanslı çocukmus biz o yaşta öss derdindeydik
KaledeNobet
Full Member

Activity: 182
Merit: 100

The future is your Genome

View Profile
November 24, 2017, 02:19:52 PM

Girişimci bir ruha sahip olmak çok önemli bunun eğitimle ilgisi olduğunu düşünmüyorum.Birazda genetik olduğunu düşünüyorum.Örneğin Kayserililer iyi bir ticaret eğitimi aldığı için mi Türkiye içinde diğer kişilere göre bu alanda iyiler hayır alakası bile yok.  Smiley

bitcoincitr
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 251

View Profile
November 24, 2017, 02:42:26 PM

Her zaman böyle şeylerin hayalini kuruyoruz ama maalesef aynı şeyler bizim başımıza gelmiyor.
sakebtc
Newbie
*

Activity: 33

View Profile
November 27, 2017, 08:49:20 AM

2012 o hatayı bende yaptım hatta bitcoin nedir demiştim 50 dolarlık alayım mi diye düşündüm almadım şimdi o kadar pişmanım ki nerden bileceksin böyle olacağını şimdi yükselişi durdurulamiyor ah ahhh
Cixboy61
Full Member

Activity: 238
Merit: 105

View Profile
November 27, 2017, 10:44:29 AM

Böyle haberler görünce 2013 yılında duyup neden araştırmadım diye kendime kızıyorum. Bu fiyat artışı nereye kadar gidecek onu da ayrıca merak ediyorum. 2013 pişmanlığından sonra yazın daha çok alsaydım diye pişman olmaya başladım. Bundan 6 ay sonra fiyat 20k olduğunda da kesin bunları yazarken daha fazla alsaydım diye pişman olacağım  Grin

▬▬▬▬▬▬▬     A N T E X     / // ///     MULTI-CHAIN DECENTRALIZED PROTOCOLS & SERVICES     ▬▬▬▬▬▬▬
Telegram Group     >     Facebook     |     Twitter     |     Medium     |     Whitepaper     <     Telegram Channel
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ▬▬  Powered by BOUNTY DETECTIVE  ▬▬  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
afmfk
Member
**

Activity: 271
Merit: 12

XMONETA ICO

View Profile
November 27, 2017, 05:49:27 PM

Valla o çocuk erken yaşta keşfetmiş. Ben ancak bu yıl farkettim bitcoini. Önceden keşfetseydim milyoner olma ihtimalim benim de olabilirdi ama artık çok zor!!

Lethapudi
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 257

View Profile
November 27, 2017, 08:00:42 PM

Bu hikayeler bana pek inandırıcı gelmiyor, içeriğine de bakmış değilim fakat ne bileyim inanmıyorum işte. Ben bile 25'den aldığım Ethereum'u 383 olana kadar satmamak için zor tuttum, imkansız.
KaledeNobet
Full Member

The future is your Genome

View Profile
November 28, 2017, 04:37:33 AM

Bu hikayeler bana pek inandırıcı gelmiyor, içeriğine de bakmış değilim fakat ne bileyim inanmıyorum işte. Ben bile 25'den aldığım Ethereum'u 383 olana kadar satmamak için zor tuttum, imkansız.

Yani siz yapamadığınız için başka biriside mi yapamayacak hocama dünyada milyarlarca nufus var elbette bu devasa kişi içinde bir genç arkadaşımız bunu yapmış olabilir her şeyin altında bir komplo teorisi aramanın çok saçma olduğunu düşünüyorum.

zorbit
Full Member

Activity: 218

View Profile
November 28, 2017, 09:55:30 AM

artik gecti o devirler. yuz yilda bir gelir boyle firsatlar. o da bize denk gelmez.
Arksun
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 250

View Profile
November 28, 2017, 01:40:29 PM

Hocam bir açıdan haklısınız son 1-2 yılda bitcoin üzerinden reklam döndürmenin her yolu mübah olduğu için mantıken bu tarz haberlere şüpheci yaklaşılıyor. Para basmanın yolu reklamdan gectigi icin bu haberler ancak bitcoine yatıımcı toplar (yatırımcı terimi ne kadar dogru olursa).

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
boram16
Member
**

Merit: 10

ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform

View Profile
November 28, 2017, 07:04:45 PM

Sen yeniliklere be kadar açıksan hayattan güzel hediyeler kazanmaya o kadar yakınsındır
Helal olsun çocuğa özenmemek mümkün değil

______________▂▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █►  arizn  ◄█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂▂______________            ┏━━━━━━━━━━━━━┓
                             A TOKENISED CROWD FUNDING PLATFORM                                         ◄   ICO: 30% BONUS   ►
FacebookTwitterYoutubeInstagramWebsiteWalletTelegramWhitepaper ●    ┗━━━━━━━━━━━━━┛
Bjazen
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
November 29, 2017, 08:45:04 PM

Yani durum cidden çok ilginç şimdi Erik'in parası kaç katına çıktı tabi ama 12 yaşında bir çocuğa büyükannesinin 1000$ lık bir para verip iş yapmasını beklmesi biraz garip eğer doğruysa gerçekten çok ilginç 12 yaşında 1000 lira parayı ailenden kimseden alamazsın trde heleki madencilik için , büyük ihtimalle oyun oynamak için bilgisayar alacak gibi bir algı olurdu.
cabbaraga
Member
**

Activity: 196

View Profile WWW
November 29, 2017, 09:13:30 PM

Bazı insanlar gerçekten şanslı ve girişimci ruhlu ben 12 yaşındaki halimi düşünüyorum ve böyle bir yatırım yapsam enayi denmekle kalmazdım  Grin

▀▀▀▀▄▀▀▀▀▀ ▀▀ ▀ ▄ ▀    GORECRUIT    ▀ ▄ ▀ ▀▀ ▀▀▀▀▀▄▀▀▀▀
▬▬   ARTIFICIAL INTELLIGENCE FOR HR BASED ON BLOCKCHAIN   ▬▬
Whitepaper   Telegram   [  Pre-Sale 》 24th October  ]   Facebook   Twitter
bitcoincitr
Sr. Member

Merit: 251

View Profile
November 29, 2017, 10:42:05 PM

Hiç inandırıcı gelmiyor bu tarz spekülatif haberler, şirket kurmuşta, milyoner olmuşta? Hangi şirketi kurmuş, kime satmış, kim niye almış, transaction nerede? Hep hikaye hep hikaye be kardeşim.. Her şeyi bekliyorum artık bu piyasadan
Hardlifeand
Newbie
*

Activity: 87

View Profile
December 01, 2017, 01:27:46 PM

Erik Finman artık sadece kendisinin değil ailesinin finansal yatırımlarını da yönetiyor ve önemli kişilere bu konuda danışmanlık vermeye başladı.Her yönden karlı çıkan bir insan bugünlere gelecegini tahmin bile edemezdi şans işte..
efsanesolbek
Member
**

Activity: 63

View Profile
December 01, 2017, 07:39:35 PM

Bu tip magazinsel hikayelerin amaci nedir gercekten dusunduruyor insani  Huh
luppecuppe
Full Member

Merit: 102

View Profile
December 01, 2017, 11:55:38 PM

Gelecekte ethereum, Zec ve xmr milyonerleri olabilir. Hala erken yatırımcılardan olduğumuzu düşünüyorum ve bunun gereklerini yerine getirerek sadece izlemek değil işi öğrenerek geleceğe hazırlanmalıyız.
Man in the Darkness
Newbie
*

Activity: 30

View Profile
December 01, 2017, 11:58:36 PM

Ulan biz 18 yaşında çükümüzle oynar, hangi karıyı kovalasam diye düşünürdük. Elin oğlu milyoner oluyor vay ananı avradını.
blablablabla
Member
**

Activity: 154

View Profile WWW
December 08, 2017, 03:02:19 PM

Genelde Bitcoin ile gençler ilgileniyor. Teknolojiyi kullanan ve yakından takip edenler fırsatların ve geleceğin nerede olduğunu farkında. Bu haberi gören gençler ilham alır bence. Bu yaşta Dolar milyoneri olmak ilginç kendi çabası ile. Dünya değişiyor.
cabbaraga
Member
**

Activity: 196

View Profile WWW
December 08, 2017, 05:15:27 PM

Biz garantici bir toplum olarak yetiştirildiğimiz için elinle dokunamadığın şeye paramı verilir mantığıyla büyüdük girişimci ruhlu olmak böyle olsa gerek

▀▀▀▀▄▀▀▀▀▀ ▀▀ ▀ ▄ ▀    GORECRUIT    ▀ ▄ ▀ ▀▀ ▀▀▀▀▀▄▀▀▀▀
▬▬   ARTIFICIAL INTELLIGENCE FOR HR BASED ON BLOCKCHAIN   ▬▬
Whitepaper   Telegram   [  Pre-Sale 》 24th October  ]   Facebook   Twitter
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 »  All
  Print  

Jump to: