Bitcoin Forum
October 11, 2024, 05:21:21 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 28.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »  All
  Print  
Author Topic: ANN [DENT]Dent: Dünya Mobil Veri'sini Özgürleştiriyor ve Token'lı Hale Getiriyor  (Read 11535 times)
USScrypto
Hero Member

Activity: 602
Merit: 500

View Profile
July 03, 2017, 09:53:50 PM

TVE deki tokenleri nasıl çekebileceğiz peki? Sadece sayfasının adresi var, ben biraz bakındım bulamadım. Bilen arkadaş yardım edebilir mi?

Ico bittikten belli bir süre sonra viral sayfasındaki exchange points kısmında Dent'i seçip ister cüzdan adresine ister borsadaki cüzdana gönderimi yapabilirsiniz.
marpaci
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 280

View Profile
July 04, 2017, 12:17:23 PM

Teşekkürler bilgi için Smiley
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
July 04, 2017, 11:37:10 PM

DENT PRE-SALE DEVAM EDİYOR!

Toplamda 8.000 ETH'ye yakın toplandı diyebiliriz. 12 Temmuz'da gerçek token satışı başlayacak.

Detaylar şurada: https://etherscan.io/address/0x6d997edca04282950416fa380d834f360fc36ebb

Pre-sale bilgisi: https://www.dentcoin.com/presale/

Şöyle bir ekran görüntüsü var, çok hoş

TVE'den bişey kazanılacağını düşünmüyorum. Ico fiyatı bonussuz 400.000 dent 1 ETH TVE'de hiçbirşey kaçırmamama rağmen 3150 Dent tokenim var. Mecazi anlamda sakız parası değil gerçek anlamda sakız parası olacak Smiley

Bilemiyorum cidden, ne desem yalan olur TVE kullanmıyorum pek. Sık görev yakalayan arkadaşlar kaç DENT biriktirdi şimdiye kadar yazabilirler mi?

TVE deki tokenleri nasıl çekebileceğiz peki? Sadece sayfasının adresi var, ben biraz bakındım bulamadım. Bilen arkadaş yardım edebilir mi?

Exortis'in dedikleri doğru. Üstüne şu bilgiyi vereyim, ICO bittikten sonra hemen dağıtılmıyor genellikle. Bounty token'lar ne zaman dağıtılırsa o zaman cüzdanınıza çekebilirsiniz TVE'den.
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
July 05, 2017, 08:13:40 AM

tve de aman kaçırmayayım diye kasmanın pek anlamı yok,dent ekibi ciddi ciddi pinti bir ekip çok az dağıtım yapılacak
adam başı tve kampnayasından 5$ gelmez gibi duruyor ama yinede siz bilirsiniz
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
July 05, 2017, 11:18:57 AM

Arkadaşlar girdim imzasına aama ana konuya veya bounty konusuna mesaj atma zorunluluğu varmı acaba
Birde altcoin bölümü hariç atılan mesajların geçerliliği varmı,konu dışına falan yazsak kabul görürmü
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
July 05, 2017, 12:01:37 PM

Arkadaşlar girdim imzasına aama ana konuya veya bounty konusuna mesaj atma zorunluluğu varmı acaba
Birde altcoin bölümü hariç atılan mesajların geçerliliği varmı,konu dışına falan yazsak kabul görürmü
Genelde offtopic konuları sayılmıyo bunun da ana başlığını okumuştum orda da offtopicler sayılmıcak yazıyordu.

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
USScrypto
Hero Member

View Profile
July 05, 2017, 12:24:34 PM

Ana konuya mesaj atma zorunluluğu yok ancak malum 50 mesaj istiyor kampanya sonuna kadar normalde 26 Temmuz'a kadar tamamlamak lazım ancak 12'sinde başladığında olur da 1-2 gün içinde hedef tamamlanırsa o zaman problem olabilir.
Navigo
Hero Member

Activity: 854

View Profile
July 05, 2017, 02:48:31 PM

Bunun imzasına girdim ama adamların tuttuğu çizelge açıkcası hiç hoşuma gitmedi. Birde ico bittikten sonra 1 hafta süre istiyorlar sayım yapmak için yani ico ne zaman biterse o günden sonra 1 hafta daha bu imzayı taşıyacağız sırf özensiz bir çizelge tutulduğu için.

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
..E R N..
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
.TOKEN SALE.
.AIRDROP.
                              ████
                              ████

████
          ████            ████  ████

████  ████  ████  ████  ████

████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
.▬▬GET IN TOUCH▬▬.
.TELEGRAM   FACEBOOK   TWITTER.
..▬▬YOUTUBE   INSTAGRAM▬▬..
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
July 05, 2017, 02:52:02 PM

Bunun imzasına girdim ama adamların tuttuğu çizelge açıkcası hiç hoşuma gitmedi. Birde ico bittikten sonra 1 hafta süre istiyorlar sayım yapmak için yani ico ne zaman biterse o günden sonra 1 hafta daha bu imzayı taşıyacağız sırf özensiz bir çizelge tutulduğu için.
Bu projeyi tamamen göz boyama olarak görüyorum ben zaten artık. TVE kampanyalarındaki verdikleri tokenlerden sonra falan. Tutucağını da pek sanmıyorum

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
exortis
Sr. Member

View Profile
July 05, 2017, 02:57:46 PM

Haha ne 1 haftasi bounty yoneticisi efsane dingil jamal.Adam ayni anda 5-8 arasi bounty yonetiyor.Cok ozensiz bir adam,her kademede kotu yonetim ve paylasim yapiyor bu adama taas faciasindan sonra hala nasil sorumluluk verirler anlamiyorum.Dent bounty programi 1 ay surer kardesim
Navigo
Hero Member

Activity: 854

View Profile
July 05, 2017, 03:20:50 PM

Haha ne 1 haftasi bounty yoneticisi efsane dingil jamal.Adam ayni anda 5-8 arasi bounty yonetiyor.Cok ozensiz bir adam,her kademede kotu yonetim ve paylasim yapiyor bu adama taas faciasindan sonra hala nasil sorumluluk verirler anlamiyorum.Dent bounty programi 1 ay surer kardesim

Jamal sadece kampanya yönetiyor Bountyleri şirketin kendisi takip ediyor diye biliyorum. Eğer gerçekten hepsine o baksaydı bountyler bir yılda bitmezdi.
Jamal çizelgeleri filan hazırlıyor. Ama çizelge de meymenet yok nick var ethereum adresi var giriş tarihi var. Yani hiç özenilmemiş. Haftalara ayırayım daha kolay olur işim filan demiyor adam yani zaten mimli birisi kendileri. Cheesy

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
..E R N..
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
.TOKEN SALE.
.AIRDROP.
                              ████
                              ████

████

████  ████  ████  ████  ████

.▬▬GET IN TOUCH▬▬.
.TELEGRAM   FACEBOOK   TWITTER.
..▬▬YOUTUBE   INSTAGRAM▬▬..
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 06, 2017, 12:39:11 AM

Bu projeyi tamamen göz boyama olarak görüyorum ben zaten artık. TVE kampanyalarındaki verdikleri tokenlerden sonra falan. Tutucağını da pek sanmıyorum

TVE ile projeyi karıştırmayın derim. TVE proje ekibinin kontrolünde olan bir platform değil ve sosyal medya için ayrılan toplam bütçe gayet normal hatta iyi. Gerisi bounty'nin başındaki kişiyle alakalı bir durum. Toplam bütçe Social Media campaign: 30% (84 Million) ve bu gayet iyi bir rakam. TVE neden az veriyor cidden anlamıyorum.

Düzgün şeyler yazmanız lazım ve konuların alakalı olması gerekiyor. Çok saçma konularda spam tespit edilirse kampanyadan eleme hakları mevcut. Konu dışına yazmak alakasız konulara yazmaya giriyor. Bitcoin, altcoin vs. tipteki konulara yazmanız daha sağlıklı olur garantiye almak isterseniz.

Jamal sadece kampanya yönetiyor Bountyleri şirketin kendisi takip ediyor diye biliyorum. Eğer gerçekten hepsine o baksaydı bountyler bir yılda bitmezdi.

Bounty'lerin muhasebesini tutuyor ama onun yanına yardımcı gelecek büyük ihtimalle.

Jamal çizelgeleri filan hazırlıyor. Ama çizelge de meymenet yok nick var ethereum adresi var giriş tarihi var. Yani hiç özenilmemiş. Haftalara ayırayım daha kolay olur işim filan demiyor adam yani zaten mimli birisi kendileri. Cheesy

Çizelgenin bence de daha düzgün hazırlanması lazımdı en baştan. Artık tonla kişi geldikten sonra da kıymeti yok maalesef. Umarız erken biter ama bu ico klasiği oldu artık iş bitince süründürmekten zevk alıyorlar. Yapacak bir şey yok.

Ana konuya mesaj atma zorunluluğu yok ancak malum 50 mesaj istiyor kampanya sonuna kadar normalde 26 Temmuz'a kadar tamamlamak lazım ancak 12'sinde başladığında olur da 1-2 gün içinde hedef tamamlanırsa o zaman problem olabilir.

Güzel bir noktaya dikkat çekmişsiniz. Katılıyorum aynı şekilde.
beatecoin
Full Member

Activity: 350
Merit: 110

View Profile
July 06, 2017, 01:44:34 AM

Çok fazla coin üretmişler, bounty kampanyalarının fazla bir getirisi olacağını düşünmüyorum.
aliyagiz207
Full Member

Activity: 266
Merit: 242

View Profile
July 06, 2017, 05:56:17 AM

Bu mesaj için bşr alt limit belirleme moda oldu gerçi çok tecrübeli değilim bilemiyorum ama mesela ingilizce bilmeyenler nasıl ana konuya mesaj atacak bazı icolar istiyorlar.Adam google translate ile çevirecek mecbur.Birde karakter için altlimit veriyor saçma sapan uzatacak konuyu
Bu konuda ne tavsiye edersiniz acaba
unois
Hero Member

Activity: 858

Taylor - Smart Crypto Trading Assistant

View Profile
July 06, 2017, 10:07:03 AM

Ben olayı tam kavrayamadım biraz tahtalarım eksik sanıyorum. Şimdi kullanılmayan mobil veri diyince bu her ay 1 gb' i bile zor tüketip her ay 4 gb parası ödediğim Turkcell hattımı mı hedefliyor ? Yoksa bilmediğim başka bir şeyler mi var. Doğru anladıysam ben bunu dent ile nasıl takas edeceğim ? Hotspot mu açacağım telefonumdan? Smiley

TAYLOR
Crypto Trading for Everyone
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
----
----
----
------
------
------
------
------
------
------
------
----
[]
exortis
Sr. Member

View Profile
July 06, 2017, 11:50:03 AM

Ben olayı tam kavrayamadım biraz tahtalarım eksik sanıyorum. Şimdi kullanılmayan mobil veri diyince bu her ay 1 gb' i bile zor tüketip her ay 4 gb parası ödediğim Turkcell hattımı mı hedefliyor ? Yoksa bilmediğim başka bir şeyler mi var. Doğru anladıysam ben bunu dent ile nasıl takas edeceğim ? Hotspot mu açacağım telefonumdan? Smiley

Aynen hocam uygulamanın nasıl işe yarayacagını bilmiyorum ama bizim gibi 3.dünya ülkelerinin kapsam dahilinde olacagını duşunmuyorum.Zaten dent bence tutmayacak kendi mobil veri altyapılarını kurmaları ve bunu telekominikasyon firmalarına satmaları falan gerekiyor biraz saçma bir fikir bence
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 08, 2017, 03:15:38 AM

Bu mesaj için bşr alt limit belirleme moda oldu gerçi çok tecrübeli değilim bilemiyorum ama mesela ingilizce bilmeyenler nasıl ana konuya mesaj atacak bazı icolar istiyorlar.Adam google translate ile çevirecek mecbur.Birde karakter için altlimit veriyor saçma sapan uzatacak konuyu
Bu konuda ne tavsiye edersiniz acaba

Tavsiye edecek bir şey yok dostum bence bu konuda. Şartları karşılamakta zorlanıyorsanız girip de diskalifiye olmaktansa uzak durmanız veya şartları daha rahat olan kampanyalar bulmanız en doğrusu olur.

Aynen onu hedefliyor ama nasıl olacağına dair white paper'da ilerledikçe açıklama yapacağım net şekilde belirtildiyse. Artık e-sim tarzı bir sistem mi olacak yoksa başka bir şey mi bilemiyorum yoksa hotspot açmak tabiki de kesinlikle değil.

Aynen hocam uygulamanın nasıl işe yarayacagını bilmiyorum ama bizim gibi 3.dünya ülkelerinin kapsam dahilinde olacagını duşunmuyorum.Zaten dent bence tutmayacak kendi mobil veri altyapılarını kurmaları ve bunu telekominikasyon firmalarına satmaları falan gerekiyor biraz saçma bir fikir bence

Tabiki hocam diğer tüm projelerde olduğu gibi bunda da Türkiye ilk hedef arasında yer almıyor, diğer yerleri düşününce bu gayet normal. White paper'da ilerledikçe açıklık getirmeye çalışacağım nasıl olacağına dair. Ekipte zaten ciddi telekominikasyon geçmişi olan kişiler var dikkat ettiyseniz. Hindistan'da yaptıkları faaliyetler falan var. Bu sektörden alakasız kişilerin oluşturduğu bir proje değil, bakalım.

Çok fazla coin üretmişler, bounty kampanyalarının fazla bir getirisi olacağını düşünmüyorum.

Bunu, projeyi çok fazla markete yaymak istiyoruz bu nedenle de likidite açığı sıkıntısı olmasın diye planladıklarını söylemişler. Sizin gibi başkası sormuştu neden böyle fazla sayıda DENT token var diye. Daha detaylı cevap şurda.

Basically if your token is a utility in a large market, you need to create a lot of them, otherwise it will not work. When the exchange gets larger, there needs to be lot of DENT token liquidity out there to enable the market. That is why you get 400,000 DENTS with one ETH in this crowdsale. Our target is to spread the tokens to as many people as possible, therefore a small unit price.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 10, 2017, 02:07:25 AM

DENT PRE-SALE SON 2 GÜN ARTIK!

Şu anda 12.350 ETH'ye yakın toplandı diyebiliriz. Bu da 3 milyon $'a işaret ediyor.

Kabaca 6 milyar adet DENT satıldı diyebiliriz.

Pre-sale sonrası 12 Temmuz'da normal ICO başlayacak.

Kontrol İçin: https://etherscan.io/address/0x6d997edca04282950416fa380d834f360fc36ebb

Resmi web sitesi: https://www.dentcoin.com/presale/
USScrypto
Hero Member

View Profile
July 12, 2017, 12:29:14 AM

Bugün Türkiye saatiyle saat 16'da başlıyor ico yanılmıyorsam, pre-salede gayet iyi bir rakam topladılar bakalım ico nasıl geçecek?
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 12, 2017, 02:11:50 AM

DENT ICO BUGÜN SAAT 18:00'da BAŞLIYOR!

1 ETH = 400.000 DENT Token olarak bir oran mevcut.

26 Temmuz 2017'ye kadar devam edecek.

Detaylar için: https://www.dentcoin.com/tokensale

PRE-SALE BAŞARIYLA BİTTİ VE 15.500 ETH TOPLANDI!

Detaylar: https://etherscan.io/address/0x6d997edca04282950416fa380d834f360fc36ebb

Bugün Türkiye saatiyle saat 16'da başlıyor ico yanılmıyorsam, pre-salede gayet iyi bir rakam topladılar bakalım ico nasıl geçecek?

Aynen öyle, heyecan dorukta. Pre-sale'da iyi bir rakam toplandı gayet. Ben başlangıcı da hızlı yapıp ilk saatlerde 20-30 bin ETH tutarını yakalayacağını düşünüyorum. Göreceğiz.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »  All
  Print  

Jump to: