Bitcoin Forum
May 02, 2024, 05:16:49 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »  All
  Print  
Author Topic: ANN [DENT]Dent: Dünya Mobil Veri'sini Özgürleştiriyor ve Token'lı Hale Getiriyor  (Read 11463 times)
casty3000
Full Member

Activity: 532
Merit: 100

View Profile
July 14, 2017, 01:40:44 AM

152 bin eth nedir yahu uçmuş bunlar. Ben de boş yere telaş yaptım mesaj sayısını yetiştiremeyiz diye. 45 bin eth civarı toplar diye düşünüyorum baya yavaşladı.

TVEdeki tokenler hakkında ne düşünüyorsunuz? Onların da serbest bırakılması süre alır mı? Yoksa ICO bittiği gibi serbest bırakırlar mı?

Diğer bounty dağıtımlarıyla paralellik gösterir tve, ico bitti serbest kalır diye bir durum söz konusu değil.

Edit: Bu arada @Kubra Dam bu jamalla irtibatınız var mı? 2 gün önce hem konuda hem de kendisine özelden yazdım Sr.Member oldum güncelle diye hala güncellememiş.
Bu aralar düzgün yatırım toplayan ICO çıkmıyor ya aslında güzel bir kadro. (Primalbase dışında) Jamaldan iş bekliyosanız size de sabır diliyorum. Grin

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
1714670209
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714670209
Reply with quote  #2

1714670209
Report to moderator
1714670209
Hero Member
*

Ignore
1714670209
Reply with quote  #2

1714670209
Report to moderator
1714670209
Hero Member
*

Ignore
1714670209
Reply with quote  #2

1714670209
Report to moderator
The forum strives to allow free discussion of any ideas. All policies are built around this principle. This doesn't mean you can post garbage, though: posts should actually contain ideas, and these ideas should be argued reasonably.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714670209
Hero Member
*

Ignore
1714670209
Reply with quote  #2

1714670209
Report to moderator
1714670209
Hero Member
*

Ignore
1714670209
Reply with quote  #2

1714670209
Report to moderator
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
July 14, 2017, 02:48:56 AM

152 bin eth nedir yahu uçmuş bunlar. Ben de boş yere telaş yaptım mesaj sayısını yetiştiremeyiz diye. 45 bin eth civarı toplar diye düşünüyorum baya yavaşladı.

TVEdeki tokenler hakkında ne düşünüyorsunuz? Onların da serbest bırakılması süre alır mı? Yoksa ICO bittiği gibi serbest bırakırlar mı?

Diğer bounty dağıtımlarıyla paralellik gösterir tve, ico bitti serbest kalır diye bir durum söz konusu değil.

Edit: Bu arada @Kubra Dam bu jamalla irtibatınız var mı? 2 gün önce hem konuda hem de kendisine özelden yazdım Sr.Member oldum güncelle diye hala güncellememiş.

Sizin gibi yani irtibatım, özel bir şansım yok o konuda. Bence mesaj attıysanız ve bounty konusuna da yazdıysanız değişiklikler yapılacaktır. En kötü ihtimalle bounty sayım zamanı kanıt gösterirsiniz düzeltirler zaten kesinlikle. Neticede rank atlamışsınız.

Bu aralar düzgün yatırım toplayan ICO çıkmıyor ya aslında güzel bir kadro. (Primalbase dışında) Jamaldan iş bekliyosanız size de sabır diliyorum. Grin

Şu 1 ağustos mevzusu biraz netleşse artık bazı insanlar sadece bitcoin veya belli coin'lere dönüp beklemeye çekildi. Pek bulaşmıyorlar ico veya diğer işlere.
primeer
Sr. Member

Activity: 883
Merit: 262

View Profile
July 14, 2017, 08:53:01 AM

TYE'den 2450 dent token topladım. Sanki çok gibi ama değil aslında.

Toplamda 100 milyar token olacak. Proje piyasaya çıktığında pazar değeri 100 milyon dolar olursa, bizim tokenlerin edeceği miktar sadece 2.45 dolar olacak.

Hiç yoktan iyidir en azından  Smiley
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 15, 2017, 01:48:23 AM

DENT ICO DEVAM EDİYOR!

Toplanan: 17608.36 ETH

İşlenen Token: 8365593069.471128 DENT

Katılımcılar: 775

Günlük kabaca 400 ETH gibi yeni bir yatırım alınmış. Burda da Bitquence'deki gibi birden hızlanma olabilir diye düşünüyorum.

Detaylar: https://www.dentcoin.com/#widget

TYE'den 2450 dent token topladım. Sanki çok gibi ama değil aslında.

Toplamda 100 milyar token olacak. Proje piyasaya çıktığında pazar değeri 100 milyon dolar olursa, bizim tokenlerin edeceği miktar sadece 2.45 dolar olacak.

Hiç yoktan iyidir en azından  Smiley

Bakarsınız daha iyi fırsatlar düşe TVE'den belli olmaz. Neticede sosyal medya bounty'si bu. Takip etmeniz şart.  Smiley
stromae
Full Member

Activity: 309
Merit: 100

View Profile
July 16, 2017, 04:11:12 PM

Gireceği borsalarla ilgili duyuru var mı? Bir de kesin şu an bonus veriyor mu 45k ethere kadar?

Bitquende kaçırdım bonus olayını pişman oldum bunda devam ediyorsa girmek istiyorum.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 16, 2017, 05:32:43 PM

DENT ICO SÜRÜYOR!

Toplanan: 17835.61 ETH

İşlenen Token: 8465582956.529739 DENT

Katılımcılar: 874

Piyasadaki genel sıkıntıdan dolayı durum iyice durgunlaşmış durumda.  

Detaylar: https://www.dentcoin.com/#widget

Gireceği borsalarla ilgili duyuru var mı? Bir de kesin şu an bonus veriyor mu 45k ethere kadar?

Bitquende kaçırdım bonus olayını pişman oldum bunda devam ediyorsa girmek istiyorum.

Gireceği exchange'ler genelde ICO bittikten sonra açıklanıyor yani henüz erken gibi. Zaten açıklanırsa ben duyuruyorum burdan. Bonus 45.000 ETH sınırına kadar kesinlikle geçerli 440.000 DENT = 1 ETH şeklinde yani.
onesalt
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
July 16, 2017, 07:02:28 PM

İşleyişi hala tam anlamıyla anlamış değilim saçma ütopik gereksiz bir şey gibi geliyor bana whitepaperi sağlamca okumak lazım. Aslında bayağı yatırım almıs malum piyasa düşünce az gözüküyor.
USScrypto
Hero Member

Activity: 602

View Profile
July 17, 2017, 02:24:16 AM

Tahmin edildiği gibi baya yavaş ilerliyor daha önce 45 bin eth tamamlar demiştim ama o rakama bile ulaşamayabilirler.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 17, 2017, 04:08:23 AM

İşleyişi hala tam anlamıyla anlamış değilim saçma ütopik gereksiz bir şey gibi geliyor bana whitepaperi sağlamca okumak lazım. Aslında bayağı yatırım almıs malum piyasa düşünce az gözüküyor.

Tam kavramadan yanıltıcı bilgi vermek istemiyorum, white paper epey uzun ve okuması zaman alan bir kağıt DENT için. 1-2 gün içinde özet olarak yazmayı düşünüyorum. Soran çok arkadaş oldu çünkü.

Tahmin edildiği gibi baya yavaş ilerliyor daha önce 45 bin eth tamamlar demiştim ama o rakama bile ulaşamayabilirler.

Ben bu kadar yavaş olacağını tahmin etmedim hiç ne yalan söyleyeyim. Genel durum da bunu etkiliyor tabiki insanlar ne yapacağına zor karar veriyor şu ortamda. Eğer biraz ortalık düzelirse bitquence'deki gibi bir anda büyük büyük yatırım alabilecek bir proje.
sezyumx
Hero Member

Activity: 686

Sandblock - Customer satisfaction on blockchain

View Profile
July 17, 2017, 06:15:47 AM

Düşünce olarak fena değil ama uygulanabilir olarak çok zayıf bir proje  gibi geliyor.

Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 18, 2017, 01:12:23 AM
Last edit: July 24, 2017, 03:16:08 AM by Kubra Dam

DENT ICO, KALAN SON 8 GÜN İLE DEVAM EDİYOR!

Toplanan: 18092.81 ETH

İşlenen Token: 8578748773.154326 DENT

Katılımcılar: 963

Crowdsale Detayları: https://www.dentcoin.com/#widget

Türkçe White Paper
USScrypto
Hero Member

View Profile
July 18, 2017, 10:19:44 PM

Bu cemale küfredecem şimdi olmayacak , bu elemana 2 çift lafım var @Kubra Dam yardımcı olabilir misiniz İngilizcem yetersiz kalıyor. Sorabilir misiniz acaba bugün rankının değişmesini isteyen adamın dediğini hemen yaparken ben kaç gündür 2 defa bounty konusunda 1 defada pmden yazmama rağmen benimkini neden gerçekleştirmiyor, bana bir garezi mi var?

Bugünkü rank değişikliği isteyen arkadaşın mesajı bu: https://bitcointalk.org/index.php?topic=1974726.msg20215413#msg20215413

salinizm
Sr. Member

Activity: 658
Merit: 252

View Profile
July 18, 2017, 11:33:57 PM

Bu cemale küfredecem şimdi olmayacak , bu elemana 2 çift lafım var @Kubra Dam yardımcı olabilir misiniz İngilizcem yetersiz kalıyor. Sorabilir misiniz acaba bugün rankının değişmesini isteyen adamın dediğini hemen yaparken ben kaç gündür 2 defa bounty konusunda 1 defada pmden yazmama rağmen benimkini neden gerçekleştirmiyor, bana bir garezi mi var?

Bugünkü rank değişikliği isteyen arkadaşın mesajı bu: https://bitcointalk.org/index.php?topic=1974726.msg20215413#msg20215413

Jamal değişik biri. Önceki kampanyalarda benim rankımın tabloda ismini değiştirmedi ama stake leri sayarken yeni rankıma göre yapmıştı.

Bu arada Dent baya yatırım konusunda sıkıntılı proje oldu. 8 Günde çok şeyler değişir mi muamma. Tamda segwit öncesi.

▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
JINBI

merges gold’s investment
holding value
with
blockchain technology
[
T H E   G O L D E N   I C O
.
────────     WHITEPAPER     ────────
]
▄█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█▄
▄█▀▄███████████▄▀█▄
▄█▀▄███████████████▄▀█▄
▄█▀▄███████ ██ ████████▄▀█▄
█ ███████▄▄ ▌ ▄▄▄ ▀██████ █
█ █████████ ▌ ████ ██████ █
█ █████████ ▌ ▄▄▄▄ ▀█████ █
█ █████████ ▌ █████ █████ █
█ █████▄▀▀  ▌ ▀▀▀▀ ▄█████ █
▀█▄▀███████ ██ ████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████████▀▄█▀
▀█▄▀███████████▀▄█▀
▀█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█▀
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 19, 2017, 12:30:30 AM

Jamal değişik biri. Önceki kampanyalarda benim rankımın tabloda ismini değiştirmedi ama stake leri sayarken yeni rankıma göre yapmıştı.

Bu arada Dent baya yatırım konusunda sıkıntılı proje oldu. 8 Günde çok şeyler değişir mi muamma. Tamda segwit öncesi.

Kötü zamanlara denk geldi epeyce. Ne desek boş olur bu saatten sonra açıkçası. Bekleyip kendimiz göreceğiz. Daha zaman var, insanların kafası bitcoin konusunda daha rahatlarsa yatırımlar hızlı şekilde artabilir veya böyle de kalabilir. Bakalım.

Verdiğiniz linkte rank'ı güncellenen kimse göremedim listeyi kontrol edip, yanlış baktınız sanırım. Ayrıca hem konuya yazıp hem de basitçe PM attıysanız başka bir şey yapmanıza gerek yok. Çünkü belli ki başındaki kişi güncellemiyor şu anda sonra güncelleyecektir, bounty başlığında aynı şikayet mevcut kendim gördüm başkasından bugün. Dert etmeyin, takipte kalın sadece.
USScrypto
Hero Member

View Profile
July 19, 2017, 12:44:37 AM

Verdiğiniz linkte rank'ı güncellenen kimse göremedim listeyi kontrol edip, yanlış baktınız sanırım. Ayrıca hem konuya yazıp hem de basitçe PM attıysanız başka bir şey yapmanıza gerek yok. Çünkü belli ki başındaki kişi güncellemiyor şu anda sonra güncelleyecektir, bounty başlığında aynı şikayet mevcut kendim gördüm başkasından bugün. Dert etmeyin, takipte kalın sadece.

Verdiğim linkte Alternative nickli kişinin mesajı var ve ben yanlış görmüyorsam güncelleme almış listede 180 numarada. Yani herkesinkini güncellemese dert etmeyeceğim de bana özel garezi varmış gibi davranması baya sinir bozucu bir durum.
kriptom
Hero Member

Merit: 502

View Profile
July 19, 2017, 07:21:35 AM

Şu anda yatırım iyi alamamasının nedeni ETH yükselişe geçmesi gibi geliyor . District0x bile ICO devam ediyor ama beklentinin çok altında kaldı . ETH ne zaman düşüse geçerse ozaman yatırımlar artıyor.
exortis
Sr. Member

Activity: 322
Merit: 250

View Profile
July 19, 2017, 07:46:42 AM

adam aynı anda 10 kampanyaya bakıyor bir ton pm alıyor bir ton mesajı cevaplamaya çalışıyor
10 pm attım 1 cevap vermedi,ilğisiz alakasız birisi bu jamal
yönetemiyorsan yapma kardeşim bu kadar çok kampanya alma bak sylona adam tek kampnaya yönetiyor hakkıyla yapıyor
anu
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1001

RepuX - Enterprise Blockchain Protocol

View Profile
July 19, 2017, 08:22:47 AM

18352 ethereum toplamış. Geçerli bir rakam. Dört buçuk milyon dolar eder. Kalan bir haftada son dakikacıların da baskısıyla 6-7 milyon dolar arası bir rakama ulaşabilir gibi geldi bana. Değerlendirmek lazım.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄▄
███████████▄    ▄███████████
█████████████▄▄█████████████
████████████████████████████
▀█████████████████████████▀
  ▀█████████████████████▀
   ▄████████████████████▄
 ████████████████████████▄
█████████████▀▀█████████████
███████████▀    ▀███████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀        ▀▀▀▀▀▀▀▀▀
RepuX▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
.Decentralized Data & Applications Protocol For SMEs.
.
▔▔▔▔  ●  Twitter  ●  Facebook  ●  Bitcointalk  ●  Reddit  ●  ▔▔▔▔
▄██▄
████
████
████
████
████
████
████
▀██▀
Enterprise Blockchain Protocol
.GET WHITELISTED.
Token Sale starts 6th of February 2018
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 19, 2017, 06:06:51 PM

Verdiğim linkte Alternative nickli kişinin mesajı var ve ben yanlış görmüyorsam güncelleme almış listede 180 numarada. Yani herkesinkini güncellemese dert etmeyeceğim de bana özel garezi varmış gibi davranması baya sinir bozucu bir durum.

Hayır verdiğiniz kişide bir güncelleme yok hocam, yanlış değerlendiriyorsunuz. İkincisi, güncelleme zaten olmaz o kişide çünkü zaten Jr Member'dan Member'a geçince bir şey değişmiyor. Siz PM atın konuya da yazın gerisi onların sorumluluğunda sorun çıkmaz. Smiley

Şu anda yatırım iyi alamamasının nedeni ETH yükselişe geçmesi gibi geliyor . District0x bile ICO devam ediyor ama beklentinin çok altında kaldı . ETH ne zaman düşüse geçerse ozaman yatırımlar artıyor.

Mantıklı bir yorum yani piyasa allak bullak oldu artık millet de kafasını toparlayamadı. Bunlar ICO'ları proje dışında etkileyen faktörler. Projenin kendisi dışında çok parametre oluşmaya başladı bu şartlarda.

18352 ethereum toplamış. Geçerli bir rakam. Dört buçuk milyon dolar eder. Kalan bir haftada son dakikacıların da baskısıyla 6-7 milyon dolar arası bir rakama ulaşabilir gibi geldi bana. Değerlendirmek lazım.

Önceden de söylemiştim, benim projeden beklentim daha da yukarısı. Düşük kalmasının sebebi içinde bulunduğumuz ortamdı bence. Yoksa daha fazlasını görebilirdik ki hala görebiliriz. Bitquence'i hatırlayın son 3-4 günde ilk yatırımın 3 katına ulaştı nerdeyse.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 20, 2017, 01:48:36 AM

ARTIK 1 HAFTADAN KISA BİR SÜRE KALDI!

Toplanan: 18688.51 ETH

İşlenen Token: 8840856456.139309 DENT

Katılımcılar: 1133

ICO sayfası: https://www.dentcoin.com/#widget

Token sorusu geliyordu bana. Arkadaşlar ICO'da satın aldıysanız anlık olarak geliyor token ama transfer edilebilir olmuyor. Hesabınızda duruyor. Ama pre-sale'da alındıysa ico bittikten sonra hesabınıza tanımlanacak bunlar.

2017'nin 4. çeyreğinde faaliyetlere başlanması planlanıyor. Okumak isteyenler göz atabilir.

https://www.dentcoin.com/pr

Ekip, CoinAgenda'da sunumlar yaptı.

https://twitter.com/i/web/status/887258222175952896
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »  All
  Print  

Jump to: