Bitcoin Forum
May 04, 2024, 10:17:36 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 »  All
  Print  
Author Topic: ANN [DENT]Dent: Dünya Mobil Veri'sini Özgürleştiriyor ve Token'lı Hale Getiriyor  (Read 11463 times)
uniquehero
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
July 31, 2017, 05:27:40 PM

Ben ilk defa bounty programına kayıt olduğumda twitter paylaşımları çıkmıştı facebook bir türlü sistemde onaylanmadı hata veriyordu. Twitter'dan gelecek olan 1200 DENT Token var.  Bir iş yapar mı bilmiyorum ama dursun bakalım kenarda
1714861056
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714861056
Reply with quote  #2

1714861056
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714861056
Hero Member
*

Ignore
1714861056
Reply with quote  #2

1714861056
Report to moderator
1714861056
Hero Member
*

Ignore
1714861056
Reply with quote  #2

1714861056
Report to moderator
1714861056
Hero Member
*

Ignore
1714861056
Reply with quote  #2

1714861056
Report to moderator
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

Activity: 644
Merit: 271

View Profile
July 31, 2017, 05:33:30 PM

Ben ilk defa bounty programına kayıt olduğumda twitter paylaşımları çıkmıştı facebook bir türlü sistemde onaylanmadı hata veriyordu. Twitter'dan gelecek olan 1200 DENT Token var.  Bir iş yapar mı bilmiyorum ama dursun bakalım kenarda

ICO'da 440 bin tanesi 1 ETH'den satılmıştı. Ona göre hesap edebilirsiniz işte. Düşük bir tutar gibi gözüküyor artık elinizde tutarsınız en kötü ihtimalle. Veya gerçekten bir platform ortaya çıkarsa ilerde orda kullanırsınız kim bilir.

Kendimi ortaya atayım o zaman, Dent'te mesaj sayım hesaplanmadan çıktım kampanyadan.
Bakalım herkesi biçtiği bu kampanyadan kaç token alabileceğim.

Toplamda 86 milyon tane DENT dağıtılacaktı. Fena bir rakam değil aslında ama kalabalık artık kampanyalar. Bakalım göreceğiz ne düşecek insanların payına.

Bunun borsaya giriş tarihi belli miydi? İnşallah şu günlerde borsaya girmek gibi bir hata yapmazlar yoksa belini zor doğrultur bence yiyeceği dump ile beraber.

Piyasada herkes btc satın alma peşinde altkoinlerin hepsi çökmüş durumda.

Exchange'lere giriş tarihi belli değil. Henüz o şekilde bir açıklama gelmedi. Zaten bu sıra exchange açıklaması yapacaklarını düşünmüyorum herkes kendi derdinde, exchange'ler de bitcoin bcc durumuyla meşguldür. Altcoin'lerde çöküş var ama bundan sonra ibre değişebilir de. Ne olacağını bilemeyiz.
110 stake vermiş bana da, %50 üzerinden hesaplamış. 51 mesaj atmıştım sadece...
Artık hangi mesajları beğenmediyse.

51 mesaj atmanıza göre yine riskli olmuş. Çünkü birçok arkadaşın bazı mesajları spam gerekçesiyle sayılmadı ve diskalifiye edilenler falan oldu. Neyse bir şekilde atlattık artık cidden yapacak bir şey yok. Zaten token'ları da gecikmeli dağıtırlar epey.
exortis
Sr. Member

Activity: 322

View Profile
July 31, 2017, 06:06:39 PM

Tve uzerinden 3000 kadar token topladiydim da simdi 400bin tojen 1 ether yapiyorsa ben bunu hesap etmeye ugrasmayayim yani bakkala versek ciklet vermez.Doner yeriz dedik ama dayak yedirir bu adama.
stromae
Full Member

Activity: 309
Merit: 100

View Profile
July 31, 2017, 10:20:57 PM

Tve uzerinden 3000 kadar token topladiydim da simdi 400bin tojen 1 ether yapiyorsa ben bunu hesap etmeye ugrasmayayim yani bakkala versek ciklet vermez.Doner yeriz dedik ama dayak yedirir bu adama.

Cidden hiçbir şey vermemiş zaten yarım milyon tanesi mi ne yaklaşık 1 ethere satın alınıyordu bunun.

Bir şey sormak istiyorum borsa işinin uzamasının olayı nedir?

Yani bu kadar operatörlerle görüşeceğiz devrim yapacağız falan diyen bir şirket borsalarla önceden görüşüp ayarlama yapamıyor mu?

Bu kadar zor olmamalı diye düşünüyorum gerçekten de.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 31, 2017, 10:38:08 PM

Cidden hiçbir şey vermemiş zaten yarım milyon tanesi mi ne yaklaşık 1 ethere satın alınıyordu bunun.

Bir şey sormak istiyorum borsa işinin uzamasının olayı nedir?

Yani bu kadar operatörlerle görüşeceğiz devrim yapacağız falan diyen bir şirket borsalarla önceden görüşüp ayarlama yapamıyor mu?

Bu kadar zor olmamalı diye düşünüyorum gerçekten de.

Exchange konuları genelde ICO bittikren sonra oluyor. Bazı şanslı projeler ICO bitmeden exchange'ler ile anlaşıp biter bitmez exchange'de yer alabiliyor da tabi bunun da örnekleri var. DENT'e has bir şey olduğunu düşünmüyorum.

Diğer projeyle alakalı görüşlerinize saygı duyuyorum.

Diğer arkadaşa da yazdım TVE cidden verimsiz olmuş anlaşılan. Normalde bu kadar düşük olmazdı ödüller. Benim anlamadığım şey şu 84 milyon tane token ayrılmıştı sosyal medya için. Matematik işlemini yaparsanız ortaya on binler gibi bir rakam geliyor. Bu kadar fazla katılımcı olduğunu düşünmüyorum TVE'de asla.
USScrypto
Hero Member

Activity: 602
Merit: 500

View Profile
August 01, 2017, 03:09:46 AM

Viral işinde bir iş var ama çözemedim 84 milyon token diyor sosyal medya için bu maksimum miktar toplansaydı dağıtılacak miktar mıydı? Ortalama 3000 Dent aldı millet en fazla 1500 kişi girse hadi 2000 olsun 6 milyon token dağıtmış olurlar.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
August 01, 2017, 01:31:52 PM

Dent imzaların stakelerı hesaplanmış 238bın dent vermişler bana yarım ethere eder
bana az geldi butun mesajları tamamlamış olamama ragmen bu kadar verdı
neyse anında dump gelır zaten dursun bakalım
USScrypto
Hero Member

Activity: 602
Merit: 500

View Profile
August 01, 2017, 01:55:38 PM

Ortalamanın üstünde almışım 900 bin küsür rakam. Normal şartlarda 2 eth civarına satabilmem lazım ama 1 eth ancak satabilirim gibi geliyor. Bu aralar borsaya giren icolar hem dumpla giriyor hem de bunun coin sayısı çok fazla bundan dolayı düşük bir rakam bekliyorum. Gireceği borsalarda önemli tabi en azından bittrexe girebilse bari.
Argon18
Sr. Member

Activity: 442

View Profile
August 01, 2017, 02:10:35 PM

Jamal yine döktürmüş millet çok şikayetçi post sayımızı yanlış saydı diyene bak benimle aynı olana tam stake verdi bana yarım verdi diyene bak. Bir kaç kişiye baktım gerçekten hata var bakacağım diyorda palavra. Bu adam milletin ömrünü yedi. Zaten o kadar kazançlı bir ico olmamış.

▄██████████████████▄
▄██████████████████████▄
█████▀              ▀█████
▄████▀    ▄▄▄▄▄▄        ▀████▄
▀█████▄    ▀█████▄     ▄█████▀
▀█████▄    ▀█████▄ ▄█████▀
█▄  ▀█████▄    ▀█████████▀  ▄█
██▄  ▀█████▄    ▀█████▀  ▄██
███▄  ▀█████▄    ▀█▀  ▄███
▀███▄  ▀█████▄     ▄███▀
▀████▄  ▀████▀  ▄████▀
█████▄  ▀▀  ▄█████
▀█████▄  ▄█████▀
▀█████  █████▀
▀████████▀
██████
▀██▀
E R N
               ▄▄█████████▄▄
           ▄▄█████████████████▄▄
        ▄███████▀▀       ▀▀███████▄
       █████▀▀               ▀▀█████
     ▄████▀    ▄▄█████████▄▄    ▀████▄
    ████▀   ▄█████████████████▄   ▀████
   ████    █████████████████████    ████
 █████    ███████  ▀█████████████    █████
█████    █████████    ▀███████████    █████
████    ▄██████████▄     ▀████████▄    ████
████    █████████████       ███████    ████
████    ▀██████████▀     ▄████████▀    ████
█████    █████████    ▄███████████    █████
 █████    ███████  ▄█████████████    █████
           █████████████████████
            ▀█████████████████▀
               ▀▀█████████▀▀
████
████

████
████

████
████

████
████
TOKEN SALE
AIRDROP
                              ████
                              ████

████
          ████            ████  ████

████            ████  ████
          ████  ████  ████  ████  ████

████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
████  ████  ████  ████  ████  ████  ████
  ▬▬   GET IN TOUCH   ▬▬ 
TELEGRAM  FACEBOOK  TWITTER
YOUTUBE   INSTAGRAM
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
August 01, 2017, 04:20:04 PM

Viral işinde bir iş var ama çözemedim 84 milyon token diyor sosyal medya için bu maksimum miktar toplansaydı dağıtılacak miktar mıydı? Ortalama 3000 Dent aldı millet en fazla 1500 kişi girse hadi 2000 olsun 6 milyon token dağıtmış olurlar.

Dostum bunları public şekilde ana konulardan dile getirmediğiniz müddetçe çözüm olmayacak maalesef. İsteyen istediği gibi at oynatmaya devam eder.

Jamal yine döktürmüş millet çok şikayetçi post sayımızı yanlış saydı diyene bak benimle aynı olana tam stake verdi bana yarım verdi diyene bak. Bir kaç kişiye baktım gerçekten hata var bakacağım diyorda palavra. Bu adam milletin ömrünü yedi. Zaten o kadar kazançlı bir ico olmamış.

Sürekli dile getiriyoruz sıkıntılar mevcut, yapacak bir şey yok. Ana konulara bunları yazmaktan ziyade tüm memnuniyetsizlik lokal konular altına yazıldığı için ilgili kişiler de hiçbir problem yokmuş gibi görmeye devam ediyorlar. Bunu çok kez vurguladım.

Ortalamanın üstünde almışım 900 bin küsür rakam. Normal şartlarda 2 eth civarına satabilmem lazım ama 1 eth ancak satabilirim gibi geliyor. Bu aralar borsaya giren icolar hem dumpla giriyor hem de bunun coin sayısı çok fazla bundan dolayı düşük bir rakam bekliyorum. Gireceği borsalarda önemli tabi en azından bittrexe girebilse bari.

Ne yalan söyleyeyim son zamanlarda neredeyse tüm ICO'lar exchange'lere girdiği zaman neredeyse yarıya kadar değre kaybı yaşıyor. Bu durumda sizin söylediğiniz şey doğru oluyor. Belki altcoin'lere çok büyük bir pump gelirse ondan faydalanabilirsiniz. Yoksa dediğiniz gibi olması muhtemel.
kripto para
Hero Member

Merit: 501

View Profile
August 01, 2017, 04:39:16 PM

Monaco'da çok bekletmişti, bunda fazla bekletmezler umarım, 10 satoshi fiyatla satsam kendimi şanslı sayarım gerçi.
546k dent 10 satoshi'den 0.0546 btc eder... 4 hafta kaldık attığımız 50 mesaja değmedi ama napalım. Darısı Stox'a artık, Pillar'a girseymişim keşke zamanında.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
August 01, 2017, 05:54:34 PM

TELEGRAM'DAN DENT RESMİ DUYURUSU!

Şu anda token dağıtım süreci ve diğer planlamalar üzerinde çalışıyorlarmış.

Önümüzdeki hafta, bir gün token dağıtımlarını yapmayı planlıyorlarmış.

Aynı zamanda Exchange'ler ile alakalı duyuru da önümüzdeki hafta yapılacak.

https://twitter.com/dentcoin

exortis
Sr. Member

View Profile
August 01, 2017, 08:52:50 PM

Bouncylere hayirli olsun o zaman cok beklettiler cok sorunlar cikti insallah birseyler kazandirir,guven sifir ama belli olmaz pumplanirsa cakin gecin zaten
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
August 01, 2017, 09:01:35 PM

Monaco'da çok bekletmişti, bunda fazla bekletmezler umarım, 10 satoshi fiyatla satsam kendimi şanslı sayarım gerçi.
546k dent 10 satoshi'den 0.0546 btc eder... 4 hafta kaldık attığımız 50 mesaja değmedi ama napalım. Darısı Stox'a artık, Pillar'a girseymişim keşke zamanında.

Bouncylere hayirli olsun o zaman cok beklettiler cok sorunlar cikti insallah birseyler kazandirir,guven sifir ama belli olmaz pumplanirsa cakin gecin zaten

Bunda bekletme durumu bounty'cilere özel bir durum değil. Monaco'da normal token'lar dağıtılmasına rağmen bounty'ler gecikmişti. DENT'te normal token'lar ile bounty token'lar eş zamanlı dağıtılırsa güzel olabilir.

Piyasalar düzelirse yukarı hareketlerden faydalanmak gerekebilir dediğiniz gibi.
jmalkovich
Sr. Member

Activity: 532

View Profile
August 01, 2017, 09:08:52 PM

Bunda bekletme durumu bounty'cilere özel bir durum değil. Monaco'da normal token'lar dağıtılmasına rağmen bounty'ler gecikmişti. DENT'te normal token'lar ile bounty token'lar eş zamanlı dağıtılırsa güzel olabilir.

Piyasalar düzelirse yukarı hareketlerden faydalanmak gerekebilir dediğiniz gibi.

Aslında eş zamanlı dağıtım daha mantıklı bi şekilde fiyatını bulacaktır. Bu bountyciler dumplar kafasından çıkılması gerekiyor artık diğer türlü beklenti söylenti daha kötü etkiliyor coinlerin grafiklerini.

retail.global

◣  FACEBOOK
◣  TWITTER
◣  TELEGRAM
◣  MEDIUM
exortis
Sr. Member

View Profile
August 01, 2017, 09:12:16 PM

Aslında eş zamanlı dağıtım daha mantıklı bi şekilde fiyatını bulacaktır. Bu bountyciler dumplar kafasından çıkılması gerekiyor artık diğer türlü beklenti söylenti daha kötü etkiliyor coinlerin grafiklerini.
☺☺ coindash icin atmistim mesaji yanlis basliga yazmisim,kusura bakmayin arkadaslar.Bu arada dentcilerede hayirli olsun hesaplamalar yapilmis.
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
August 01, 2017, 11:53:12 PM

Ya zaten dump yapan yaptıktan sonra genelde fiyat dengeleniyor. Dump için de en büyük iki unsur var, ilki bounty'ciler. İkincisi de ICO'ya 2x 3x için giren tipler. Onlar da umduğunu bulamayıp dump yapıp ETH veya BTC ile çokça kez geriye çıkıyorlar o token'dan.

Bence bir insan bounty'ci bile olsa o token'ı mantıklı bir fiyattan satabilmeli. Ama şu ana kadar pek öyle olmadı.

coindash icin atmistim mesaji yanlis basliga yazmisim,kusura bakmayin arkadaslar.Bu arada dentcilerede hayirli olsun hesaplamalar yapilmis.

Tamamdır dostum, sıkıntı yok. DENT hesaplamaları yapıldı liste de verildi. Biz de bir kez daha link paylaşalım. Herkese hayırlı olur umarım, ne diyeyim. Daha blog bounty'leri var hesaplanmadı. 

Signature bounty liste: https://goo.gl/BoM6nD
ioseta
Full Member

Activity: 190
Merit: 100

View Profile
August 02, 2017, 03:19:35 PM

Bekleten bekletene zaten, bountyler çok birşey getirmeyecek gibi görünüyor. Blog bountyler hesaplanmamış bile henüz.
Akboi
Hero Member

Activity: 686
Merit: 501

Blockchain Just Entered The Real World

View Profile
August 02, 2017, 03:57:31 PM

Şimdi jamalin yerine BitFinnese bakıyor sanırım imza kampanyası katılımcılarına. Problemleri çözmek için ona PM attım, olumlu haberler bekliyorum. Mazeretlerinin bir temeli yoktu, çok fazla tepki gelince Dent ekibi geri adım atmış. Bounty muhabbetinin projenin önüne geçmesini istemezler doğal olarak. Bu arada blogları saymaya başlamamışlar daha. Bu gidişle herkes bir süre daha beklemek zorunda kalacak.

███████████████████████
     ███▄ ▄▄▄▄   ▄▄▄█▀▀  █████
    ███  █▀  ▀█▀▀▀       ▐█ ███
   ███  ▄██▄▄█▀▄▄▄        █▌ ███
  ███ ▄█▀  █     ▀█▄▄     ▐█  ▐██
 ███▄█▀    █        ▀█▄▄  ▄▄▄ ██
████▀      █           ▀██▀   ▀█ ██
 ██▀█▄     █          ▄█▀▀█▄▄▄█▀██
  ██ ▀█▄   █      ▄▄█▀▀    ▐█  ██
   ██  ▀█▄█▀▀█▄▄█▀▀        █▌ ██
    ███  █▄  ▄█▀█▄▄▄      █▌███
     ███  ▀▀▀▀     ▀▀▀█▄▄▐████
      ███████████████████████

▄▄       ▄▄▄        ▄▄   ▄▄▄▄▄ 
  ▀█▄   ▄█▀ ▀█▄    ▄█▀ ▄█▀▀   ▀▀█▄
    ▀█▄█▀     ▀█▄▄█▀  ▐█         █▌
    ▄█▀█▄      ▄█▀    ▐█         █▌
  ▄█▀   ▀█▄  ▄█▀       █▄       ▄█
▄█▀       ▀██▀          ▀▀█▄▄▄█▀▀

Network
BLOCKCHAIN JUST ENTERED THE REAL WORLD
..Decentralized Crypto-Location Oracle Network.
.........GET WHITELISTED FOR TOKEN SALE ( Limited )..........

.WHITE PAPER.  ││  ANN Thread  Telegram   Medium   Twitter   Reddit
Kubra Dam (OP)
Sr. Member

View Profile
August 02, 2017, 04:05:44 PM

Bekleten bekletene zaten, bountyler çok birşey getirmeyecek gibi görünüyor. Blog bountyler hesaplanmamış bile henüz.

Normaldir insanlar böyle bağ eğmeye devam ettiği sürece, 1 aya da hesaplamasalar hiçbir şey olmaz.

Şimdi jamalin yerine BitFinnese bakıyor sanırım imza kampanyası katılımcılarına. Problemleri çözmek için ona PM attım, olumlu haberler bekliyorum. Mazeretlerinin bir temeli yoktu, çok fazla tepki gelince Dent ekibi geri adım atmış. Bounty muhabbetinin projenin önüne geçmesini istemezler doğal olarak. Bu arada blogları saymaya başlamamışlar daha. Bu gidişle herkes bir süre daha beklemek zorunda kalacak.

Ne yaptıklarını bir bilseler keşke zaten... Bu gidişle umarım token dağıtım yapılan döneme kadar listeleri blog vs. de olarak yetiştirebilirler.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 »  All
  Print  

Jump to: